Opinie o A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki w Gubin Kresowa 257D

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki w Gubin Kresowa 257D

Co jaki czas w A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki można ubiegać się o podwyżkę?

Romeo Nowy wpis

Nigdy.To zależy od kaprysu właściciela.

Olek Biedronka Nowy wpis

Wpłynął donos do inspekcji pracy za nieprzestrzeganie przerwy między tygodniami pracy .

Ewelina Nowy wpis

widzę, że różnie tu na temat pensji się opowiadali a na stronie widziałam kiedyś komunikat, że chętnie kierowcę zatrudnią. Proponowali wtedy 6,5 tys. Taka stawka do dziś jest aktualna czy oferują może jeszcze więcej? Ogólnie to ilu kierowców obecnie zatrudniają? Wiecie coś na temat ewentualnego zapotrzebowania?

Elo

????Z miesiąca na miesiąc wypłaty są coraz mniejsze niedługo będziemy robić za darmo podwyżki niby są ale ich nie ma urwa żeby wypłaty były mniejsze o ponad tysiąc zł z pełna premia to jest śmiech na sali niedługo ludzie się zbuntują i się pozwalniają No ale naszemu pracodawcy tylko o to chodzi ????????????

Natalia
@Elo

była jakas podwyzszka po nowym roku, ile jesli mozna wiedziec , 100-200 zl czy cos wiecej, skoro nieodczuwalna to pewnie nie za wiele?

Helena
@Elo

A to na umowie jak jest wpisana kwota? Przecież nie mogą sobie tak z miesiąca na miesiąc bez wiedzy pracowników...

Gubb
@Helena

Wypłatę reguluje premia druga część wyplaty ,mogą wszystko

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gubin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU (m / k) blisko granicy (087)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Olga

Jestem ciekawa jak praca w firmie wygląda teraz, bo wasze opinie są dość podzielone. Widzę że był problem z przełożonymi.. Ktoś napisał że pieniądze sa niezłe, i faktycznie - na stronie firmy jest ogłoszenie o pracę z bardzo fajnym wynagrodzeniem. Jak to jest z tymi pracami w soboty? To obowiązek, skoro potrącają za nie z premii?

The beściak
@Olga

Premia jest potrącana, jednak kierownictwo nie podzieliło się koncepcją jej przyznawania. Pełna premia jest za 100% frekwencji w miesiącu. Jeśli np. w marcu nie będzie pracujących sobót, to każdy pracujący od poniedziałku do piątku, przez cały miesiąc otrzyma całą premię. Jednak jeśli w marcu, będą pracujące soboty, czyli zamiast 23 dni pracujących będzie 27 (bo każda sobota w miesiącu jest pracująca), to 100% frekwencji to 27 dni, a praca od poniedziałku do piątku czyli 23 dni to około 85% frekwencji, więc premii dla takich osób będzie mniej. Wszystko zależy jak ułoży się miesiąc.

Czy w A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki zatrudniani są obcokrajowcy?

Wisienka

Tak

Dziewczyny jaki styl panuje w A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki?

Marysia

W A.Z. Iwaniccy sp. j. Meble Tapicerowane panuje styl barokowy z neoklasycyzmem a sklepienia na hali numer 2 trącają gotykiem wczesnorenesansowym. Ludzie natomiast, zachowują się jak na przełomie romantyzmu z pozytywizmem. Tapicerzy szczególnie uwielbiają freestyle bo wielu z nich ma to flow.

Jak ze studentami w A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki? Chętnie zatrudniają?

mario

A po co w tej firmie studenci? Tu potrzeba ludzi po zawodówkach

Franek

Nie przesadzałbym z narzekaniem, choć wiadomo, że idealnie nie jest!!

enzo

Problemem firmy jest BETON!!! Majstrzy którzy od lat stanęli w miejscu, nie rozwijają się przez co nie rozwija się firma. Mają wczesno postkomunistyczne myślenie. Dawno powinni być powymieniani. Młodym szansy się tu raczej nie daje. Studia i wykształcenie nie ma dla nikogo żadnego znaczenia, nawet gorzej gdy je masz. Usłyszysz jednie od przełożonego po co ci były te studia. Moim zdaniem przetasowania na nie których szczeblach wiele by zmieniły. Brakuje świeżości w tym całym zarządzaniu. Przez to traci firma, traci zysk, tracą ludzie. A "oni" i tak czują się bezkarni i śmieją się za plecami i z ludzi i z zarządu. Tyle w temacie

Tapicer

To zależy w na jakim stanowisku produkcyjnym się pracuje i na jakich przełożonych się trafi ja pracowałem na tapicerni i nasz (potocznie mówiąc ) majster bym bardzo nie miłym człowiekiem opierdzielal za byle co przy wszystkich,krotko mówiąc robił z chłopaków idiotów i (usunięte przez administratora) za to ze ktoś nie przyszedł w sobotę do pracy zabierał cześć premi tak ze nie polecam tego zakładu pracy

Krzysiek
@Tapicer

Całym prawdę piszesz

ADA
@Tapicer

W każdej pracy ważne jest, żeby trafić na fajną ekipie. Jeśli takiej nie ma nie przychodzi się z chęcią do pracy... A co do samego zakładu to jestem zadowolona. Pensja nie jest zła, tylko szkoda, że nie ma już premii kwartalnej lub 13- nastek.

Grażyna
@ADA

Piszesz, że jesteś zadowolona z pracy tym zakładzie - między innymi dzięki pensji, jaką otrzymujesz za powierzone obowiązki. Czy jest coś jeszcze, co skłania Ciebie do pozytywnego pisania na temat Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki z Gubina? Skoro nie ma premii kwartalnej, to na jakie inne bonusy można liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki - Gubin

• Jak się pracuje w A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki?

Zobacz opinie na temat firmy A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki?

A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki