Zoeller Tech Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zoeller Tech Sp. z o.o.

zeuss

Idzie grudzień i jak co roku znów niesłusznie będą przydzielane premie a innym zabierane. Co będzie w tym roku? To kolejna zagadka,kolejne oczekiwania co stanie się tymczasem w firmie. (usunięte przez administratora) Nie wróży to nic dobrego.

Hahaha,śmiechu warte

Marine

Nie ma sensu sugerować się opiniami innych obcych ludzi bo nigdy nie wiadomo jakie są ich intencje. Najwazniejsze to sprawdzać swoje oczekiwania z rzeczywistością w firmie i tyle.

nope
@Marine

Już każdy chyba na Pomorzu sprawdził tą firmę i nikt nie chce tam pracować. Nie ma jakiegokolwiek sensu pakować się w to (usunięte przez administratora) Ta firma nie cieszy się dobrą opinią w północnej Polsce.

@Marine

Jak nie szkoda Ci czasu to jak najbardziej, idź sprawdź,

Endriu

a dla mnie spoko i co ? Jeden rabin powie tak jeden rabin powie nie. nie dogodzi ludziom

@Endriu

niektórym sie nie dogodzi choćby nie wiem co, jakby caly dzien siedzieli i i nic nie robili to też by sie skarżyli, że ich cztery litery bolą

Boromir

wiesz, każda strona ma swój regulamin, który trzeba przestrzegać jak się chce wypowiadać na jakiś temat. i tyle

Dam

zostawię to takim jednostkom jak ty ;)

@Boromir

właśnie o to chodzi, nie można sobie wejść na forum i pisać co dusza zapragnie, bo jakieś zasady kultury muszą obowiązywać

@Dam

Ty tu o jakichś zasadach kultury chcesz rozmawiać? Zacznijmy od tego,że w tej firmie nie ma żadnych zasad. Oprócz jednej co jest (usunięte przez administratora) Nie polecam tego zakładu nikomu;)

max

Widziałeś? Niby jak, w czasie rzeczywistym? Połowa tego profilu łamie regulamin, weź go sobie przeczytaj jeszcze raz

Braj
@max

niektórzy chyba myślą, że wszystko wolno im napisać, bo oni są anonimowi i jak ktoś śmie w ogóle im zmieniać komentarze albo usuwać, no niestety regulaminy są i tak powinno być

Spaw
@nope

Nie cieszy się dobra opinia dla ludzi co mają w (usunięte przez administratora) robotę..tych co wiecznie na wolnym , a to urlopik, a to w czwartek trzeba krew oddać, w sobotę się w domu leży, nadgodziny na (usunięte przez administratora) Ja nie powiem (usunięte przez administratora) ale nie narzekam. Wiem za co i każdego 10 mam zapłacone. Premie jak mam dostać dostaję

@Spaw

Hahahaha,śmieszny jesteś,pewnie sam jesteś jednym z tych co pracować się nie chce

kandydat

czy ktoś wypowie się na temat pracy biura? jakie są działy związane z logistyką? przewaga Pań czy Mężczyzn? duża rotacja?

Bezkom
@kandydat

Co to za różnica która płeć przeważa?

Juztuniepracuje
@kandydat

Paca w biurze monotonne klepanie w myszkę bez jakichkolwiek perspektyw na awans. Duzo długoletnich pracowników odchodzi a w ich miejsce probuja wstawiac mlodych niedoświadczonych. Radze unikac takich działów jak: przygotowanie podwozi siedzi tam dwoch bucow , technologii dziewczyny zajmuja sie chyba tylko wygladaniem przez okno. Planowanie to tez monotonna klikologia bez wiekszego celu i raczej mocno sztywno. Zakupy tam chyba pracuja najstrasze osoby w firmie w sumie tez nudna. Konstrukcja najwiekszy dział składający sie z dzieci ale dzieki im reszta ma co robic.

@Juztuniepracuje

Najbardziej interesuje mniedzial zakupów bądź logistyką, stanowiska operacyjne. Mam kilkuletnie doświadczenie, a firma ma dobra lokalizację. Dzięki

ee

to chyba miły gest nie??

ofr

Pisz zgodnie z regulaminem który akceptujesz przy pisaniu kom, wtedy nic ci nie usuną

ofr

Nic nie znika bez powodu

Betoniarz

Dokładnie ,Ciekawe czemu jak schodzi na dół z starszym kolega to już nikomu nie macha heyki

Asfalt

O kim mowa?

MMM

widząc poziom twojej wypowiedzi myślę, że wiele kobiet mogłoby narzekać na pracę z tobą

MMM

ale skoro ci tak źle z kobietami to szukaj roboty gdzie będą same chlopy takie jak ty

Maryla Rodowicz z okienka
@Betoniarz

Przybyli ułani pod okienko, Stukają, wołają: „Puść panienko!” Zaświecił miesiączek do okienka, W koszulce stanęła w niem panienka. „O Jezu, a cóż to za wojacy? Otwieraj – nie bój się – to czwartacy!” „Przyszliśmy napoić nasze konie, Za nami piechoty cale błonie”. „O Jezu! Dokądże Bóg prowadzi? Warszawę odwiedzić myśmy radzi”. „A stamtąd już droga nam gotowa, Do serca polskości do Krakowa”. „Gdy Kraków odwiedzim, już nam pilno Odwiedzić i nasze stare Wilno”. Panienka otwierać poskoczyła, Ułanów do środka zaprosiła

kontener

A ja nikomu z moich znajomych nie polecę tego zakładu. Jak dla mnie beznadziejna ta firma;)

rock
@kontener

no i okej, twoja sprawa jak dla mnie jest ok

jazz
@rock

A dla mnie nie jest ok;(

rock
@jazz

a dla mnie jest ok ciągniemy to dalej i się przekrzykujemy jak przedszkolaki, czy odpuszczamy?

dum
@rock

Hahaha,co za agent. Balagan w firmie jest i tyle,co tu dużo gadać:(

Carmen
@kontener

Prawdopodobnie jesteś jedną z tysiąca osób co nie poleca tej firmy. Nie martw się,ja też nie.

Szybki

Czy umie Pan dobrze język ojczysty?Bo u nas kierownik z analfabetyzmem który został katem w firmie,my wszyscy mamy się go bać. On jest łysy i spasiony jak prosiaczek.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Xams

Wiecie co, nie zesrajcie się ze swoimi komentarzami. Analizując ten (usunięte przez administratora) mniemam że piszę go jedna i ta sama osoba.

Sugar Biscuit

Miałem szansę powziąć współpracę z firmą i jakegoś powodu się nie zdecydowałem, teraz żałuję.

dimon
@Sugar Biscuit

A jakieś szczegóły dlaczego żałujesz ?

Sugar Biscuit
@dimon

Kolega się zatrudnił na produkcję i mówił, że stabilna praca i fajni ludzie. A ja chciałem być za bardzo do przodu... No cóż.

Macaroni
@Sugar Biscuit

Dlatego zapamiętaj sobie, ciesz się z małych rzeczy bo mogą się szybko skończyć.

Juh
@Sugar Biscuit

A w czym chciałeś być zbyt do przodu?

@Sugar Biscuit

no czasem tak jest, że człowiek się nie zdecyduje, a potem przepada, ale zawsze możesz patrzeć sobie regularnie na oferty i jakby coś fajnego wpadło wtedy aplikować

@Sugar Biscuit

ja zatrudniłem sie jakiś czas temu na produkcji i jest ok, nie narzekam na płacę, ludzie do pogadania więc zawsze można sobie umilić czas, a robota jak robota po prostu fizyczna

@Sugar Biscuit

tak dla jasności jestem ślusarzem, nie dopisalem

@Sugar Biscuit

a ty jaką fuche przegapiłeś?

@Sugar Biscuit

a ktoś ci broni wrócić??

@Sugar Biscuit

przecież chyba nie dostałeś bana na przyszłe próby współpracy, czyż nie?

Xdek
@Sugar Biscuit

Nie ma czego żałować! Nic nie straciłeś;)

nope
@Sugar Biscuit

A ja mam swoje zdanie na temat tej firmy,i swoje doświadczenia dlatego nie polecam tego zakładu;)

Emek
@dimon

szczegoly? po prostu żałuje, bo przegapil szanse, a słyszał, że spoko robota. jakich ty szczegółów oczekujesz?

Farfocel
@Emek

A ja mam dobre doświadczenia z tą pracą akurat no i każdy ma swoje poglądy. Nie przekonasz ludzi, trzeba przyjść samemu i zobaczyć czy odpowiada czy nie taka praca.

@Sugar Biscuit

Kolega okłamał Cię,lepiej szukaj nowych kolegów;)

@Macaroni

Ciesz się z małych pieniędzy bo mogą szybko się skończyć,coś w tym jest

@Nagg

Ślusarz:D no tak ktoś musi ta robotę wykonywać,mamy też piekarzy cukierników ,dawaj do biura. Nadawałbys się na dyrektora;)

Ogarnij
@dam dam

Kolego drogi, bardzo musi Ci się nudzić, że odpowiedziałeś chyba na każdy wątek na tej stronie i to jeszcze praktycznie w ten sam sposób. Nudne to się robi, znajdź sobie inne hobby, taka dobra rada.

Bratka

To tylko świadczy o osobie, nie ma sensu nawet zwracać uwagi.

kratka
@Bratka

Ale joooo

Gucio

Czy można tam zacząć prace od zera?Tzn nie majac doświadczania?

bucio
@Gucio

Biorą wszystkich;) już nie mają wyjścia,tak więc dawaj szybko do siedziby (usunięte przez administratora) z podaniem;)

Magazynier

Ja pracuję,nie narzekam.Jest czasem ciężko,ale ciekawie.Czas leci bardzo szybko,to niewątpliwe plusy.Jest ornung,ale wszystko macie wykazane.No i bez przesady,pot po jajach nie leci.

pox

no dokładnie

Gdf
@pox

Najlepsze jest to że negatywne opinie wystawiają głównie ludzie co już odeszli z tej firmy, dopiero po dłuższym czasie w tej firmie widać minusy, na początku podoba się firma, automaty, ciekawi to i owo, potem człowiek zaczyna otwierać szerzej oczy i widać że to wszystko to pic na wodę, włącznie z tym co ci naobiecywali na rozmowie o pracę. Najciekawsze jest to że nic nie da że zapierdzielasz, podnosisz swoje kwalifikacje, czy ogólnie się wykazujesz w pracy ponad normę, nie dadzą ci nic więcej, chyba że się zwolnisz, spalisz fajkę za bramą, złozysz nowe podanie i będziesz miał tyle co nowo zatrudniony na tym stanowisku co robiłeś czyli więcej....

Heh
@Gdf

Jak się zwolniłem to pewnemu kierownikowi szczęka opada. Mam lepiej więcej mi płacą. Żyje spokojniej. Ale ludzie niech mają sami do siebie pretensje że za grosze tam pracują.

kolo
@Heh

Nikogo to nie obchodzi, panie wygrywie

Mugol

Magazynier i ornung. Ciekawe zjawisko

@Magazynier

Możesz powiedzieć co za lek przepisał Tobie lekarz?

kolektor

Nie polecam tej firmy

dobrykolo
@kolektor

zaciąłeś się? ile razy można pisać to samo pod innymi nickami XD. weź idź nie wiem, pobiegać czy coś...

Iglo
@kolektor

fajnie wiedzieć, ale ja jednak pozostanę przy swoim zdaniu, że jestem zadowolony

Iglo
@kolektor

jestem tu od dawna i złego slowa nie powiem

Bałwanek
@Iglo

Ty masz swoje zdanie ja ma swoje zdanie i doświadczenia

Ja też nie

Crusher

Witam Was. W tej firmie już od dobrych kilku lat pracuje mój znajomy i wiem, że jest firmą na dobrym poziomie. Dla chętnych polecam ich oferty pracy ;)

Frasher
@Crusher

A ja i moi znajomi co pracowali tam w tej firmie nie polecamy tego zakładu pracy. Ten zakład nie jest dobra firma. Wiesz o tym od razu przy podpisywaniu umowy jak zaproponują Ci jakiej premie procentowe. Nie podpisuj tego! To wyrok

Uka
@Crusher

Mnie właśnie ściągnęła do tej firmy znajoma i mimo moich poczatkowych oporów serio nie żałuję że się zdecydowałam

Uka
@Crusher

jak komuś nie pasuje to spoko rozumiem, ale dla mnie praca jest dobra, szczerze jedna z lepszych jakie miałam

@Uka

i już widać podejście niektórych ludzi, którzy tu wchodzą

@Uka

ktoś ma pozytywne zdanie i już smutne minki lecą

@Uka

tak ciężko zaakceptować, że ktoś może mieć inne odczucia? serio?

Smok
@Bajka

(usunięte przez administratora) Ludzie nie mają czym robić bo powymyślał jakieś tablice które nie zdają rezultatu tylko utrudniają ludziom pracę.

Bałwanek
@Uka

Ty masz swoje zdanie a ja mam swoje i doświadczenia z tej firmy.

@Bajka

No i, gdyby się człowiek czymś takim miał przejmować, to by się mu ciężko na świecie żyło

@Crusher

Twój znajomy okłamuje Ciebie! Znajdź sobie nowych znajomych;)

Genio

Firma dobrze prosperującą. Wśród pracowników w działach dobra atmosfera. Gorzej pomiędzy działami. Źle rozłożone siły. Niektóre działy przeciążone, a inne mają jedno zadanie na dzień. Niewiele osób z doświadczeniem. Brak docenienia pracowników.(usunięte przez administratora)Niewiele perspektyw na rozwój, ale rozwinięty socjal. Duza rotacja bierze się z braku docenienia umiejętności pracowników i checi ich zatrzymania. Bardziej opłaca się zatrudnić kogoś świeżego i go szkolic. Firmę polecam w celu nabrania doświadczenia.

Monter/spawacz

Siemanko. Chcialbym zostawic swoją opinie dla ludzi którzy zastanawiają się nad wspolpracą z Zoeller. Generalnie firma nie jest zła, praca jest bardziej warsztatowa niż łupanka jak w stoczni. Zależy też pod jakiego Lidera trafisz. Ludzie pracujący tam są bardzo w porządku. (usunięte przez administratora)Pracuje dużo ludzi z innych branż oraz nowych w zawodzie które jak dostaną za 200 godzin 4500 zł to myślą że złapali pana boga za nogi. Nie trzeba byc jakoś wybitnie dobrym żeby sie wyróżniać. Oczywiscie najwiekszym zagrożeniem jest (usunięte przez administratora)który zależy jaki ma humor zabiera premie za byle co, za śmieci na stoliku, za brak porządku czy wyjecie telefonu z kieszeni. Hala jest obkamerowana i normą jest że w przypadku wiekszego postoju i rozmowy ze wspolpracownikiem możesz być pewien że zaraz lider przyjdzie Cie upomnić że zostałes przylapany na staniu. Firma jest dobra dla ludzi zeby do emerytury dorobic albo malo ambitnych. Dodam też że sam się zwolnilem po odpracowaniu okresu wypowiedzenia. Jeśli bedziecie mieli jakies pytania, chetnie odpowiem. Pozdrawiam

Bajka

ja pracuje w tej firmie od blisko trzech lat i raczej staram sie dostrzegać plusy, a nie minusy dlatego jestem zadowolona i nie mam zamiaru szukac dziury w całym, ludzie są mili, kasa zawsze sie zgadza, a obowiązki już na tyle dobrze poznałam, że nie ma co mnie zaskoczyć

Weteran

Nie polecam tego zakladu

??

Jak wyglądają praktyki?

@??

Idź do firmy i się dowiedz,a nie zadajesz tak głupie pytania oczekując głupiej odpowiedzi.

Pistol

Doceniajcie waszego pracodawcę, ze świecą szukać tak dobrej firmy

damjan
@Pistol

Bzdura

@damjan

serio tak ciężko się pogodzić, ze ktos może mieć inne zdanie?

@damjan

jak komuś nie pasi ma pełne prawo odejść, a jak komuś pasuje to jego sprawa, każdy wie co wybiera

@damjan

jeszcze ciekawe, że jesteś podpisany jako klient

@damjan

więc nie wiem z jakiej paki piszesz komentarz do treści o pracodawcy

Każdy ma swoje zdanie

@Dero

Może się pomylił,albo zna dużo na temat tej firmy

Niektorym pasuje orać 7dni w tygodniu

@Pistol

Firma co 50% daje a 100% zabiera? Ze świecą to Ty możesz do kościoła iść i pomodlić się za tą firmę żeby traktowali uczciwie swoich pracowników.

Pineapple Chunk

Ile macie działów w ogóle?

@Pineapple Chunk

Wiele

Niepolecam

A ja ze swojego doświadczenia nie polecam tego zakładu! Brak możliwości rozwoju,ucinane premie procentowe,praca z (usunięte przez administratora),pewnie część ludzi (usunięte przez administratora) jest. Chociaż jest taki agent co pracował,poszedł (usunięte przez administratora) i wrócił do firmy. Przyjęli go z otwartymi rękoma i powiedzieli "potrzebujemy takich ludzi jak Ty" Jesli szukasz porządnej firmy to nie pod tym adresem.

merol

pracuje sie tez w weekendy czy tylko w tygodniu?

Ptaszek
@merol

Trzeba pracować w weekendy! I tak z tego nic nie będziesz mieć,na koniec poklepią cię po plecach i powiedzą :znaleźliśmy kolejnego jelenia:D Nie polecam!

@Ptaszek

no naprawdę niesłychane.. nie pierwsza nie ostatnia firma która pracuje w weekendy

@Ptaszek

jeleniem to jesteś tylko ty jeśli zatrudniałeś się tutaj doskonale o tym wiedząc a teraz na to narzekasz

@Ptaszek

a na dodatek nie ma cie tu i nadal żyjesz życiem tej firmy, współczuje

@okon

wiesz jak to się nazywa? brak swojego życia heh

?
@Ptaszek

Jak k..nic z tego nie masz..masz 100 i godziny. Stawka jest godzinową ile wyrobisz tyle zarobisz. Tak jak wszędzie. Kasy nie fistsje się za frajer.PROSTE

damjan

Święta racja

@merol

W weekendy praca? Ponoć w niedzielę też u was się chodzi tak? Ja tu chce skrócić sobie tydzień pracy do 4dni a wy tu z 7-dmio dyniowym tygodniem pracy wyjeżdżacie. Weekendy są żeby odpocząć .

kandydat

Czy są u was dalej te śmieszne znikające premie procentowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Zoeller Tech Sp. z o.o. - Rekowo Górne

• Jak się pracuje w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zoeller Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 314.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 173, z czego 78 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zoeller Tech Sp. z o.o.