Zoeller Tech

Opinie o Zoeller Tech

Magazynek Nowy wpis

Ideałów nie ma,a pracować trzeba wszędzie.To nie firma charytatywna,zapomogowa,nie rozdaje za darmo kasy (usunięte przez administratora).Trzeba przyjść do pracy i coś zrobić.Jednak firma oferuje zarobki na poziomie bardzo wysokim w porównaniu z innymi.Jeśli jesteś tzw normalny,nie walisz w wuja,zarobisz całkiem nieźle.Jak ktoś będzie leserował i nie gadał z ludźmi,nigdzie się nie odnajdzie.Firma spoko,wg mnie,można nadgodziny walić,jak ktoś chce zarobić,35 zeta do wydania w maszynie na batoniki :),taki dodatek,karta multisport i takie tam inne pierdołki.Ja jeszcze posiedzę.Ogólnie nikt nie stoi z batem nad Tobą,nie ma tragedii,jest ok.

El1uno2 Nowy wpis
@Magazynek

Dlatego ze względu na "kaszubską mentalność" z twmtad odszedłem:)

Uważny Nowy wpis

Jak myślicie, pracownik pyta się przełożonego o kursy,szkolenia,chce się dokształcić w firmie a jego przełożony odpowiada mu " I tak tu nie będziesz pracował" ? Takie sytuacje dzieje się w tej firmie. (usunięte przez administratora) na całą skalę.

Karooo Nowy wpis

Ja nie polecam nikomu tego zakładu! Omijać szerokim łukiem

Jakie godziny pracy obowiązują w Zoeller Tech?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zoeller Tech? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Maciej

Witam... Pracowałem w tej firmie ponad 2lata (usunięte przez administratora). Firma dobra, wypłaty na czas, w kadrach co chciałeś załatwiłes bez problemu,zarobki-pracujesz nadgodziny bardzo dobrze zarobisz. Byłem zadowolony z pracy, wykonywałem wszystkie obowiązki przełożonych, pracowałem uczciwie, nie spóźnialem się,przychodzilem chętnie na nadgodziny. Nie byłem żadnym dyletantem, partaczem w pracy którą wykonywałem. Posiadam duże doświadczenie na prasach cnc i bardzo dobrze znam rysunek techniczny. Niestety niedawno musiałem zakończyć współpracę z firmą Zoeller Tech. Z niewiadomych przyczyn przełożony(usunięte przez administratora) D uciął mi premie a o skutkach dowiedziałem się dopiero z wyciągu z wypłaty. Po przeprowadzonej z nim rozmowie zamurowało mnie. Stwierdził, że zabrał mi premię bo słyszał od swoich kolegów(osób trzecich), że źle wypowiadam się o nim. (miałem wrażenie jakbym rozmawiał z przedszkolakiem) :O i powiedział, że tak kazali mu postępować jego ,,przełożeni'' Rozmawiałem z Kierownikiem firmy (usunięte przez administratora) I wyszło tak, że jeden i drugi mial inna wersję. Jednego rozmowa nie pokrywała się z drugim. Jak osoba reprezentująca firmę na tym stanowisku może tak się zachowywać?! Na mój temat pewnie też wiele osób coś mówiło, ale ja nikogo nie mogę osądzic dopóki nie usłyszę tego z ust tej osoby. (usunięte przez administratora) powinien skończyć jeszcze jakaś szkole, oprócz piekarza czy cukiernika jaka on tam ma.Tego najwyraźniej mu brakuje. Same kursy mean managment i kaizen nic mu nie pomogą skoro nie potrafi rozmawiać z podwładnymi i nie zna rysunku technicznego np.rzutowanie prostokątne. Złożyłem wczesniej podanie na wyższe stanowisko(usunięte przez administratora)co najprawdopodobniej było prawdziwą przyczyną zabrania tej premi. Bał się tego, że ktoś będzie lepszy od niego z predyspozycjami do wykonywania tej pracy. Chciałbym powiedzieć o tym, wszystkim pracownikom i oznajmić również nowych kandydatów, którzy wybierają się do tej firmy na ten dział z kim będą mieli do czynienia. Żeby czasem nikt nie myślał, że wypisuje tu jakieś brednie dlatego wszystko mam uwidocznione w nagraniu rozmowy którą wykonałem. Nagranie udostępniam indywidualnie, jeśli ktoś będzie zainteresowany proszę dać komentarz na forum. Napewno się skontaktuje :) Pozdrawiam

Bartek
@Maciej

W jakim dziale pracowałeś?

Czy firma Zoeller Tech kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Zoeller Tech?

Żartujesz?

Nie w tej firmie

Leszek kandydat

Czesc Panowie. Mam kilka pytań do was: Pierwsze dotyczy waszej wypłaty. Czy naprawdę połowa wypłaty składa się z premii? A jakąś premia po za wypłatą jest? Drugie dotyczy niejakiego (usunięte przez administratora) jest. Znajomi mnie przestrzegli przed nim gdyż chłop prawdopodobnie nie wie co robi w tej firmie. Naprawdę to aż taki dzikus? Ponoć firma zrobiła z niego (usunięte przez administratora)im ciężko zarobionych pieniędzy w postaci premii. (usunięte przez administratora)Pozdrawiam i liczę na odpowiedź,hej;)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Zoeller Tech? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

obserwator

Kolego,kto w tych czasach robi nadgodziny? W normalnej pracy robi się 8h i idzie do domu spędzić czas z rodziną;) a kto jest głupi to niech ora dla niemca.

Grzegorz
@obserwator

Wiesz, nie każdy może sobie pozwolić na pracę 8h, niektórzy mają do spłacenia kredyty itp. i muszą pracować dłużej. To jak wygląda sprawa nadgodzin tutaj?

Gienek
@Grzegorz

No tak, masz racje lepiej pracować po 12 godzin i sie garba dorobić

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zoeller Tech?

obserwator

Nie,nic tu takiego nie bylo

Czy firma Zoeller Tech w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Serio?

Firma nie finansuje żadnych szkoleń! Brak możliwości rozwoju zawodowego w firmie.

Ważne!

Masakra,idąc z toalety zaczepiła mnie Pani sprzątaczka. Powiedziała,że mam zwrócić uwagę naszemu koledze (usunięte przez administratora)że jak opuszcza toaletę,żeby umył po sobie kibel.Powiedziala,że mają już dosyć sprzątania (usunięte przez administratora)kibli. Czemu miałbym to mu mówić,przecież jest dorosły i wie co robi. To ,że ma braki kultury osobistej i higieny to już z pretensjami do jego rodziców! Na stołówce też nie umiał jeść tylko jadł w swojej kanciapie i pełno spleśniałego jedzenia pod biurkiem zawsze było.

Eryk

Macie problemy z kradzieżami?

PL !!!

Ile ludzie mają czekać na odpowiedz?

Były
@PL !!!

Ta firma to jeden wielki mobinng i wyścig wszczurow o stanowisko i kasę

@PL !! O jakiej odpowiedzi mówisz? Na rozmowę?

Normalni ludzie!

Masakra,

Anonim bo mi uwala premie

Jestem praktykantem w firmie zoeller tech i dobrze mi sie pracuje w tej firmie lecz kiedy wszystko jest fajnie wtedy przychodzi (usunięte przez administratora) i to psuje jest to czlowiek ktory chyba czerpie radosc z robienia pod gorke innym sam robiac to co zakazuje robi sobie kawe w czasie pracy urzadza pogawedki wychodzi perzed przerwa zeby sie umyc. Ostatnio uciol premie i obnizyl ocene praktykantom bo wyszli minute za szybko z prototypowni, caly czas czepia sie o wszystko nawet jak cos jest zrobione prawidlowo on i tak znajdzie jakis problem w czasie przerwy kaze pracowac a jak zrobi sie cos co mu nie pasuje grozi wyrzuceniem z praktyk.

Jasiu

Dziękujemy za tak zwane podwyżki ale poświęćmy sobie szczerze to nie podwyżki tylko wyrównanie tego wszystkiego co poszło do góry zarabiamy aktualnie ok 4€ gdzie za granica minimalna to ponad 9€ minimalna takze czekamy na propozycje kierownictwa na podwyżkę bo 18 czy 19 zł to kpina a jeszcze jedno proszę aby kierownictwo nie stosowało mobingu wobec pracownikow nadużywają kodeksu pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Zoeller Tech - Rekowo Górne

• Jak się pracuje w Zoeller Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Zoeller Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zoeller Tech?

Zoeller Tech