Zoeller Tech Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zoeller Tech Sp. z o.o.

Zniewolony

I jeszcze każą tam pracować jak się przyjdzie do pracy! Też go zgłoszę do inspekcji pracy.

@Zniewolony

No tragedia, wymagać wykonywania roboty, za którą dostaje się hajsy. Kto to widział takie rzeczy

@uhu

Panie to był sarkazm, odpowiedź na to co było napisane wcześniej ale już usunięto. Miłego dnia.

uhu

Z mojej strony też, nie żeby coś ;)

Ale miłego też.

obserwujący

Admin notorycznie usuwa wpisy które opisują prawdę o tym zakładzie a działają na ich niekorzyść. Dużo się by o tym mówić

@obserwujący

Najpierw poczytaj może regulamin serwisu, a potem pisz błyskotliwe komentarze

reos
@uhu

no dokładnie, każdy pisze jakieś kocopoły, a potem lament, że zniknęło, no szok...

reos
@obserwujący

ale rozumiem, regulamin długi, dużo literek, można się pogubić ;)

Piotrek

Witam, mam pytania dot magazyniera. Jakie doświadczenie (bo tylko że trzeba mieć pisze na ogłoszeniu), na dwie zmiany to rozumiem że nocek nie ma, no i ogólnie jak robota. Dzięki.

baks
@Piotrek

Z tego co słyszałem to bez nocek, tylko dwie po osiem

Piotrek

To wiadomo że mam papiery bo dużo firm chce. czyli wstępnie 3 miesiące powinny starczyć tak?

@baks

Potwierdzi to ktoś stąd? Dzięki

@Piotrek

Jeżeli wiesz co robisz i łeb masz na swoim miejscu, to tak.

@Piotrek

Źle się podpisałem, miało być jako pracownik oczywiście.

@Szop pracz

Jasne, dzięki, a jak z tymi zmianami wiesz może? Chyba, że ty z innego działu.

@Piotrek

To ktoś tam napisał. Nie ma nocek, są tylko dwie zmiany

@Szop pracz

A nadgodziny można brać? Płacą za nie czy oddają w dniach wolnych?

B
@Aleksander

Płacą za nadgodziny, nie myśl o dniach wolnych.

kamillo
@B

To dobrze, że płacą. Dużo jest za nadgodziny?

@B

Często wpadają w ogóle? I są lepiej płatne tak jak powinno być?

Zainteresowała mnie oferta asystentki działu zakupów. Czy na to stanowisko wprowadza ktoś z dłuższym stażem pracy czy może są szkolenia?

@Aś

spokojna głowa wprowadzenie to na pewno będziesz miała i na głęboką wodę od razu cię nikt nie rzuci.

@Aś

asystentka asystentką ale każdy się czasem musi czegoś poduczyć i pewnie najlepiej by było jakby to pracownik cię wprowadzał

Krecha
@erka

No a kto inny miałby ją wprowadzać? Na firmie? Nie bardzo rozumiem a też się przyjmuję tylko na coś innego. To chyba wiadomo że pracownik wprowadza który się bardziej zna no nie? Ja jak zaczynałem w pubie bo mi się zdarzyło dorabiać czy w tartaku później to zawsze ktoś tam stał na początek i mi mówił co mam robić a czego nie.

@Krecha

no szkolenia może prowadzić ktoś ogólny od szkoleń a niekoniecznie musi to być pracownik z tego samego stanowiska czy coś. to było ogólnie powiedziane

mila
@erka

Mogą być też jakieś szkolenia zewnętrzne, więc faktycznie to nie do końca powiedziane, że wprowadza cie pracownik z danego stanowiska

kris

A jak wyglada praca ,Magazynier z obsługą wózka widłowego?

To
@kris

Robisz za taksówkę, podwozisz materiał na stanowiska i uzupelniasz kanbany.

@To

raczej nic trudnego

@kris

Ile lat dośw trzeba mieć na to stanowisko?

@kris

i czy wymagają uprawnien?

Zastanów się
@banan

Koniecznie, jak sobie to wyobrażasz że ktoś ci da cokolwiek wozić...

@Zastanów się

nie wiem, myślałem, że może szkolą na miejscy, czy coś

@Zastanów się

faktycznie pytanie trochę z de, sorry a co do doświadczenia, kojarzysz jak to wygląda?

Amol
@banan

Najlepiej mieć, wszędzie tak będziesz miał.

kombi
@banan

a jak masz w ogłoszeniu?

kombi
@Amol

twój komentarz to szczyt mądrości...

Miro
@kombi

Doświadczenie mile widziane cokolwiek to znaczy ale tak znalazłem na ogłoszeniu. Czyli chyba nie trzeba.

Miro
@Amol

Wystarczy popatrzeć na ogłoszenie zresztą...

@Miro

dla niektórych to czasem za duży wysiłek zeby sobie samemu czegos poszukać

@Miro

zawsze mnie zastanawia jak tacy ludzie później pracuja.. oni w ogole robia cos czy czekają aż inni zrobia za nich?

@Miro

z nierobami i leniami to nikt nie chce pracować to oczywiste

@Vapno

No i po co się tak nakręcasz, czasami już człowiek się boi o cokolwiek napisać bo zaraz ci opiszą cały twój życiorys na podstawie jednego pytania dotyczącego ogłoszenia o pracę. Masakra. Tak samo ja bym mógł napisać jak tacy czepialscy pracują. Czy oni w ogóle coś robią czy cały czas się innych czepiają na robocie. Nie wkładaj wszystkiego do jednej wanny...

a co, nie mam racji?

@aha

może ty lubisz za kogoś odwalać robotę, ale ja nie.

@Vapno

Oczywiście że tego nie robie i nie lubie. Zupełnie mi o coś innego chodziło. Na podstawie tego że koleś zapytał od razu wnioskujesz że już nic z niego nie będzie. A to jest akurat nie fair i dlatego postanowiłem coś powiedzieć. I tak nie tobie przyjdzie pewnie oceniać czy będzie dobrym pracownikiem czy nie. Niech się wykaże i sobie zobaczy jak mu pójdzie. Podobno kto pyta nie błądzi.

@aha

nigdzie nic takiego nie powiedziałem, nie było tam wniosków, po prostu głośno myślę

@Vapno

Brzmiało jak wnioski a nie jak "głośne myślenie" ale już nie drążmy... i miłego dnia.

nick
@aha

no jak dzieci. to chyba prawda że z wiekiem rozumu nie przybywa tylko ubywa hehe

Szybki

Czy umie Pan dobrze język ojczysty?Bo u nas kierownik z analfabetyzmem który został katem w firmie,my wszyscy mamy się go bać. On jest łysy i spasiony jak prosiaczek.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mike

Raczej nie przywyklem do dzielenia sie swoimi opiniami albo pisaniem na jakis forach, ale widzę, że czasem w niektorych sprawach nic nie ma faktycznie od pracownika, ktory pracuje. Ja jestem tu zatrudniony jako doradca serwisowy wiec może komuś sie przyda ta opinia jakby był zainteresowany, bo nie wiem może nie zauważyłem, ale nie mignelo mi przed oczami nic o doradcy. Od razu mowie, że to nie moja pierwsza praca tego typu, wiec pewnie inaczej by sie wypowiedzial ktos kto wszedł w cos takiego po raz pierwszy jako totalnie niedoświadczony. Co do pracy, chodzi o przyjmowanie roznych zgloszeń, planowanie rozliczanie napraw, utrzymywanie kontaktu z klientem i ogolnie tez chodzi o doradzanie w zakresie technicznym. Nie jestem w stanie tak dokladnie wszystkiego wymienić, bo bym sie rozpisywal i rozpisywal. To co moge powiedziec od siebie to trzeba byc elastycznym, bo kazdy problem moze wymagac jakiegos innego rozwiazania i tez nie bac sie kontaktu z klientem, bo tak samo jak w handlu ludzie sa bardzo rozni, jedni sa mili a inni sa roszczeniowi i moga np. wyleciec z pretensja, która nie powinna byc w ogole kierowana do ciebie. Troche dystansu, obycia z klientem i wystarczy. Ze swojej strony polecam. Gdyby ktoś chciał zadać pytanie to śmiało odpowiem.

@Mike

A na czym to polega? Twoja praca?

@Mike

To jest tak, że jeździsz po ludziach i serwisujesz czy raczej to jest praca w biurze?

@Pluto

Myślałem, ze to dosyć jasne.

@Pluto

Nie jestem serwisantem tylko doradcą, więc nie zajmuję się naprawami u klientów.

@Mike

To sory, źle w takim razie musiałem zrozumieć.

Merat
@Mike

możesz liczyć na jakieś premie? jak z tym jest?

Merat
@Mike

coś ci dodatkowo przysługuje od firmy?

@Merat

Przysługuje ale kiedyś przeglądałem tą stronę i widziałem że pisali o tym, nic nadzwyczajnego. Jak się przykładasz to dostajesz. Możesz sobie tam poszukać niżej dokładnie.

Berdon
@Mike

równie dobrze mógłbyś w ogole nie odpowiadać, nie kumam takich odpowiedzi

Berdon
@Merat

masz od firmy kursy językowe za darmo to akurat mega spoko opcja jeszcze jak ktoś chce sie podszkolić, dofinansują ci multisporta, wczasy i pakiet medyczny

@Mike

Troche dystansu, łatwo powiedzieć. Jak się trafi taki delikwent co to lepiej od ciebie wie to pewnie dystans już taki łatwy nie jest...

@Mike

I pewnie swoje musiałeś przerobić żeby ten dystans otrzymać. Nie mów że nie

@Trochę dystansu

No ale twoja w tym głowa, żeby go zachować. Musisz się nauczyć i nie ma przebacz. Jak nie, to dajesz sobie wejść na głowę i akceptujesz konsekwencje tego. Albo się to ma, albo nie.

@Mike

Dobra ja nie mówie że nie. Chodzi mi tylko o to że wątpie żeby ktokolwiek bez obycia wcześniej od razu miał na wszystko wywalone bo jednak potrzeba trochę doświadczenia. Niby się z ludźmi rozmawia od dzieciaka ale przychodzi robić to w pracy to różnie bywa.

@Trochę dystansu

Wywalone to też nie jest dobre podejście.

@Trochę dystansu

Złoty środek trza zachować i tyle. Nie mówię, że to łatwe, bo nie, ale trzeba się starać

@Mike

Ktoś opisze co i jak? Bo szukałem tu na forum, ale nie idzie się dokopać do niczego sensownego

trawis
@Up

o co pytasz bo nie wiadomo trochę

trawis
@Up

startujesz na doradce czy o coś innego ci chodzi

@trawis

W sumie jak masz jakieś info jeśli chodzi o pracę doradcy to możesz opisać co wiesz, ja chętnie przeczytam :)

cry
@trawis

doradca w zoellerze? to jakiś zart sytuacyjny???

O premie/dodatki

@trawis

Przecież był odnośnik, wystarczy kliknąć w nick i widać, do którego kom się odnoszę z pytaniem

@trawis

Nie, nie startuje na doradce

doradz..partactwa
@cry

Nooo,baaa. Cukiernik kierownik piekarz dyrektor- różne są te stanowiska w tej firmie.

Były robotnik

Byłem tam,pracowałem i nie polecam tego zakładu nikomu. Tam z byle kogo,z (usunięte przez administratora) zrobią fachowców którzy i tak nie nadają się. Mam na myśli z partaczy chcą zrobić specjalistów,(usunięte przez administratora),a później dalej pchają taką osobę w kierunku zarządu firmy. Ogólnie praca spoko,ale atmosfera nie najlepsza. Trzeba uważać bo właśnie tacy nie douczeni fachowcy lubią ucinać premie bez jakiegokolwiek powodu ciężko pracującym pracownikom.(usunięte przez administratora)

He
@Były robotnik

Mi jako zwykłemu pracownikowi dobrze się pracuje, na ilość godzin nie narzekam, na stawkę i podwyżki też nie. Nikt mi nie patrzy na ręce i nie pogania.

Spawacz

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca spawacza w tej firmie we Warszawie jaka kasa premie po ile godzin praca

hnnn

Nie polecam nikomu tego zakładu;(

Trip

eeee jak dla mnie jest ok. wiadomo mozna sie przyczepic ale jakby mi sie nie chcialo tu byc to bym sie zwolnil i tyle poszukał czegoś innego. na siłe nikt nikogo nie przetrzymuje a wybór jest spory. wiec pytam po co siedziec i narzekać na swoje zycie zamiast je zmienić po prostu i kazdy ma problem z głowy

larry
@Trip

Bo może niektórzy mają po prostu takie hobby

piekarzDamjen
@Trip

Jak dla mnie nie jest ok. Ja mam swoje zdanie na temat tej firmy i kierownictwa jakie zatrudnili. Jest źle ,bardzo źle...gorzej być nie mogło. (usunięte przez administratora)

Komes
@Trip

z tego samego założenia wychodzę. jak mi sie nie podoba jest źle to odchodze i szukam po drugiej stronie płotu gdzie trawa zawsze wydaje się bardziej zielona. ale to narzekanie w necie. ludzie serio? nie macie nic lepszego do roboty??

@piekarzDamjen

No i okej, nie zabraniam ci go mieć, rozumiem, po prostu nie podzielam

Trip

Chyba jeszcze mam prawo się wypowiedzieć nie? Zresztą, nigdzie nie napisałem niczego takiego, napisałem że jest okej dla mnie.

typ2

a ty jesteś pewnie tym tr ollem co nie ma swojego życia więc przesiaduje wieczorami na goworku i pisze hejty bo się lepiej dzięki temu czuje

Dzejzi

Uważajcie na magazynierów. Nie będę z imienia wymieniał. Chwalą się ze po 6-7 tys a nawet czasami 10 zarabiają na miesiąc. Mowią że nic nie muszą robić i kasa wpada. Czy tak jest? Czytając te wasze opinie nie widzę tego i w swojej pracy też tego nie widzę. Słyszałem że nawet (usunięte przez administratora) z magazynu. (usunięte przez administratora)ale słyszałem. Uważajcie na (usunięte przez administratora)

Leszek kandydat

Czesc Panowie. Mam kilka pytań do was: Pierwsze dotyczy waszej wypłaty. Czy naprawdę połowa wypłaty składa się z premii? A jakąś premia po za wypłatą jest? (usunięte przez administratora) Znajomi mnie przestrzegli przed nim gdyż chłop prawdopodobnie nie wie co robi w tej firmie. Naprawdę to aż taki dzikus? (usunięte przez administratora) w postaci premii. (usunięte przez administratora)Pozdrawiam i liczę na odpowiedź,hej;)

Insurgent

Jak dla mnie wszystko jest klasa, czepiać się nie zamierzam, robię co do mnie należy i to jest dla mnie najważniejsze.

kryska

Nie spotkałam się jeszcze z tak dużym przemialem ludzi jaki jest w tej firmie.

Klark
@kryska

nie rozumiem nad czym sie tutaj rozwodzić, ludzie odchodzą i przychodzą i tak jest w każdej pracy to normalne, i mnóstwo ludzi zmienia prace nie dlatego, że coś nie gra tylko choćby dlatego, że idą bardziej w swoim kierunku, zmieniają miejsce zamieszkania itp., więc nie rób z tego sensacji

klara
@Klark

Przeanalizowałabym na miejscu każdego kto tu zagląda,ten Twój komentarz. Coś mi tu śmierdzi...

Edson
@klara

Hmmm, mi też,

wariat
@Klark

klark nigdy nie pracowales w normalnej pracy,w normalnej pracy w dobrej firmie ludzie sie nie zmieniaja wiec albo cos z toba nie tak albo jestes klasycznym w (usunięte przez administratora).

zgodny
@wariat

Zgadzam się z Tobą,z dobrej firmy ludzie sami nie odchodzą. W tym przypadku to kadra kierownicza jest (usunięte przez administratora) Zatrudniali jakichś cukierników,piekarzy co przez tych ludzi odeszło wielu pracowników i zepsuli renomę firmie.

Wee-One

grunt że wypłata zawsze sprawiedliwa i na czas

sikorka
@Wee-One

Nie kłam,na czas może tak ale z tym drugim nie zgodzę się

Bratka

Pracując tutaj około roku w Administracji muszę przyznać, że jednym z większych dla mnie plusów są bezplatne kursy językowe. To naprawdę super, że można się dokształcać, dzięki pracy. A to wcale nie jest częste. Teraz języki przydają się wszędzie, więc dla mnie to ogromny plus.

Drof

I batoniki z automatu :)

Janusz
@Drof

Jeszcze można trafić na toaletę z ładnym zapachem, miękkim papierem, tylko trzeba wiedzieć gdzie, dla mnie to raj, tylko ciekawe kiedy uzupełnia braki kremu do rąk.

bucio
@Drof

Za te batoniki odciągają wam z wypłaty,zobacz sobie na koniec miesiąca rozliczenie. Co za dzba...

lepo
@Drof

Wcześniej byly dwa kartoniki mleka na dzień za darmo! ! ! teraz są zamiast mleka batoniki za które odciągają wam z wypłaty. Wy dalej tego nie widzicie? Taki ludzi jak wy ta firma potrzebuje ;)

Bratka

Słaby argument, akurat nauka angielskiego to nie jest rzecz, której się uczy raz i pamięta przez całe życie. Języka obcego trzeba praktycznie cały czas używać, żeby umieć się porozumieć. Pojedź sobie za granicę na chwilę to zobaczysz, że to nie takie proste. Poziom szkolny angielskiego w szkole jest... różny a możliwość jakiegoś tam rozwoju w pracy warto docenić.

Braj

Eeee...serio? Gdybyś choć trochę wytężył umysł to domyśliłbyś się, że to nie jest uczenie się języka od podstaw, tylko wiele osób w ten sposób się dokształca, żeby potem wykorzystać to w pracy, ja też korzystam i jestem zadowolony, uczę się np. zwrotów, których nie uczą za bardzo w podstawówce, gimnazjum czy szkole średniej, bo są typowo związane z pracą.

kontener
@Bratka

A dlaczego takie kursy nie są organizowane dla wszystkich pracowników,tylko tych z biura. Co to za selekcja? Pracownicy co pracują fizycznie i odwalają kawał dobrej roboty są gorsi? Też przydałyby im się podstawy języka obcego. Gdy pojadą na wakacje za granicę to z pewnością język obcy będzie niezbędny dla nich w kontaktach z obcokrajowcami.

kontener
@Braj

Po co Tobie nauczyciel do uczenia się zwrotów,nowych wyrazów skoro podstaw tam nie uczą? Zajrzyj w słownik .

@kontener

No to takie kwestie już nie do mnie jak coś.

Dario

Do mnie też nie.....

karpatka
@Bratka

No właśnie,taki człowiek na niższym szczeblu tzw. szeregowy w tej firmie nie ma szans na żadne kursy,szkolenia,dokształcanie. Najlepiej żeby wyrabiał maksymalną ilość nadgodzin, każdą niedzielę do pracy i to cały czas pod presją (usunięte przez administratora)

Yark
@karpatka

Ludzie, przecież nikt nic takiego tutaj nie powiedział. Żalicie się, że nie macie kursów językowych a byście chcieli to dlaczego nie pójdziecie w tej sprawie do kogo trzeba? Może warto od siebie wyciągnąć propozycję, tylko zastanawiam się, ilu z tych co się tutaj rzucają faktycznie by chodziło i uczyło się języka, bo czepiać to się każdy może.

Yark
@karpatka

Nie rozumiem trochę takiego podejścia...

?
@bucio

Ty a gdzie to jest? Bo ja jakoś tego nigdy nie widziałem...są składki, podatek , pzu...I nic więcej

hah
@?

Szukaj aż znajdziesz,a nie zadajesz tu głupie pytania

Elektryk
@kontener

Popieram kursy językowe również dla nas z hali, dokumentacja jest często w języku angielskim.

sikorka
@Elektryk

Dokładnie,trzeba się dokształcać. Uczyć się języków obcych i za granicę do pracy;)

Boją mówić się prawdę bo coraz więcej ludzi nagrywa ich.

ASW

Firma Bardzo Dobra w skali 1 na 10 to daje 12 , wszystko jest na wysokim poziomie profesjonalne narzędzia ,mocno zaawansowane technologie jak i maszyny , praca w miłej atmosferze , wynagrodzenie na czas , budynek opiewa w wysoką technologie oświetlenia , ogrzewania gdzie porównując prace w innych zakładach to w zimę trzeba ubrać szalik a wieczorami to bez latarki popsujesz sobie wzrok w krótkim czasie , duża dbałość o bezpieczeństwo pracownika , normalne umowy a nie jakieś najniższa krajowa a reszta (usunięte przez administratora) a potem za 40 lat zdziwienie bo mi przysługuje 1200 na miesiąc , jeszcze nie było roku bez podwyżek czy jakiś premii dla pracowników , działów jest wiele od prac biurowych po prace fizyczne wiec każdy znajdzie coś co do niego pasuje najbardziej i się odnajdzie i będzie mu się świetnie pracowało .Wiadomo jak w każdej firmie są jakieś niedociągnięcia tego nie można ukryć dla każdego przedstawiają się inaczej niby jeden problem a każdy widzi go inaczej , dziwią mnie tylko złe opinie pisane przez ludzi co uważają że jak przyjdą to jeszcze najlepiej żeby ich na rękach nosić bo są , bo ludzie którzy chcą pracować to nawet nie chcą wchodzić na tę stronę bo im się podoba praca w tym zakładzie. POLECAM !!!!!

V
@ASW

Najwyraźniej nie znasz, tej firmy , bądź o jakimś filmie piszesz człowieku, za czasów byłego kierownika toby mogło się zgadzać. Ale nie teraz, ja pracując uczciwie cały rok. Bez opóźnień z terminami skrzyń premi nie otrzymałem podwyżki również. Morze (usunięte przez administratora)dzieciom na cukierki zabrakło nw, ale wiele więcej tam takich osób, oby ta jego kariera szybko się tam skończyła, po co miesięcznie około 30 ludzi ma szukać pracy przez jednego barana.

świerszczyk

Ojj było tak było,to prawda co ten kierownik robił kiedy nim byl

Mnie też (usunięte przez administratora) w tej firmie,i to nie raz. Też jestem zdania żeby nagrywać rozmowy! Nie bójcie się ludzie włączać dyktafonów!!!

Dyrektor Privat

Czy przyjmujecie dyrektorów? Szukam angażu w stalówce i widzę że macie potencjał na takie stanowiska.

za pozno
@Dyrektor Privat

Już spóźniłeś się kolego,(usunięte przez administratora) idzie po stanowisko dyrektora. Chce stykać się (usunięte przez administratora) na jednym stołku z (usunięte przez administratora) co na tym stanowisku jest ;D

Juh
@za pozno

Zwłaszcza jak jest się masażystą :)

Swochowo9
@Juh

Elo,,,,

Robol

Najważniejsze, że zatrudnienie jest stabilne

Cutesy Pie

Firma ma ode mnie wielkiego plusa za dobrą organizację

świerszczyk
@Cutesy Pie

Nie pisz bzdur

Zostaw merytoryczną opinię o Zoeller Tech Sp. z o.o. - Rekowo Górne

• Jak się pracuje w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zoeller Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 315.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 78 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zoeller Tech Sp. z o.o.