Opinie o Telewizja Republika S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Telewizja Republika S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Telewizja Republika S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nadawanie programów telewizyjnych i radiofonicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telewizja Republika S.A. w Warszawa

Suski - ekspert wojenny jako g

Jak można garderobianego zaprosić do telewizji jako eksperta wojskowego ? Nie róbcie z widzów już kompletnych (usunięte przez administratora) ! Nie macie naprawdę prawdziwych i wiarygodnych specjalistów i ekspertów ?

Piotr Plebankiewicz

Szanowni Panstwo Jak widać z załącznika (mail do red Ryszarda Gromadzkiego sprzed lat) od lat staram się zwracać uwagę państwu na poziom przekazu TV Republika Wielokrotnie pisałem o kilku dziennikarzach, którzy powinni zrobić kursy przemawiania przed kamerami i niewiele to pomaga. Błagam zróbcie Państwo cos z red Stankowskim. Poziom jego wystąpień jest wręcz dramatyczny. Yyyyyyyyyy. Deed e bbbeebebee be i cala masa innych dzwiekow wydawanych przez niego w czasie przekazu jest NIE DO ZAAKCEPTOWANIA. Jak nie chce zrobić kursów poprawnego mówienia niech skoncentruje się na pisaniu ale nich omija kamery i mikrofon. To co robi Pan Adrian Stankowski jest skandalem i doprowadza nie tylko mnie ale wielu znajomych do absolutnego szalu. Włączcie mu czasem prezenterów CNN, Fox czy BBC. nie wspomnę już nawet o z TVN. Bardzo proszę o jakis dzialanie bo tak być nie może. To jest nie do przyjecia Pozdrawiam Pitor Plebankiewicz

Portal

Bardzo nie polecam pracy na redakcji. Adam - naczelny jest tragiczny, nie ma swojego życia przez co zatruwa innym pracownikom. Dzwoni po nocach (czyli sporo po godzinach pracy), ciagle wytyka błędy, a robisz za nawet nie najniższa krajowa.

Edyta
@Portal

Czytam Twój wpis i zastanawia mnie to co napisałeś, że robi się za nawet nie najniższą krajową. Jak to jest możliwe? Przecież jest to odgórne zarządzenie by pracownik nie dostał niższej stawki. Tu obowiązują jakieś inne reguły?

Władzia
@Portal

Podpisuję się w całej rozciągłości pod opinią na temat pracy na portalu. Ale o tym za chwile. Najpierw nieśmieszny żart, czyli płatności. Otóż problemy z płatnościami to, niestety, nie jest, jak przy okazji każdej burzy medialnej na ten temat przekonują najważniejsi dziennikarze TV Republika "propaganda GW". To, niestety, smutna rzeczywistość pracowników. Opóźnienia są na porządku dziennym. Wynagrodzenia są wypłacane po połowie. Kiedy upominasz się, dajmy na to, w listopadzie, a firma ma akurat "gorszy czas", dowiadujesz się, że masz się cieszyć, bo niektórzy nie dostali jeszcze pieniędzy za sierpień. Po czym jaśnie państwo urządzają sobie galę, na której wręczają temu czy innemu bardzo ważnemu politykowi partii rządzącej nagrodę o cholernie głupim tytule typu "Człowiek Roku". Kiedy upominasz się o wynagrodzenie, czasami dostajesz przelew tego samego lub następnego dnia, a czasami dowiadujesz się, że nie będzie w tym tygodniu, bo firma znów ma kłopoty finansowe, bo sponsorzy nie płacą, a w ogóle najlepiej jak znajdziesz dodatkowe źródło dochodu lub nauczysz się lepiej zarządzać pieniędzmi (takich porad udziela osoba odpowiedzialna za finanse w firmie, która wciąż ma ponoć problemy z pieniędzmi!). Aha. Jeszcze jedno: jeżeli popracujesz miesiąc, czekasz na wynagrodzenie należne Ci za wykonaną pracę i ponieważ zbliża się połowa miesiąca, a ono nie nadchodzi, zaczynasz się o nie upominać. Dowiadujesz się, że ten przelew to będzie "pomoc". Tak. Ciężko i uczciwie wypracowane przez Ciebie pieniądze ta firma nazywa "pomocą". Jeżeli chodzi o wyżej wymienionego Pana Dyrektora Adama, to można o nim książki pisać. Tyle że to znów, niestety, nie byłaby fikcja literacka podszyta absurdalnym humorem, ale smutna rzeczywistość. Redaktor naczelny portalu, pan dyrektor Adam, nie powinien zarządzać ŻADNYM zespołem ludzi, nawet Kołem Gospodyń Wiejskich w Pcimiu Górnym. Praca na portalu to wciąż nowe wymagania, które jednak nie przekładają się ani na wyniki portalu, ani na docenianie pracowników. Może taki styl zarządzania byłby dobry dla redakcji, w której pracuje trzydzieści osób, a nie maksymalnie siedem - teoretycznie wraz z naczelnym, który jednak nie splami się pracą na portalu. Jest pierwszy do poganiania, zastraszania, faworyzowania pracowników, którzy szybko i sprawnie pracują, by w jednej chwili ich zgnoić i zrobić z nich najgorszych, gdy tylko trafi im się jeden gorszy dzień. Traktuje ludzi jak bandę gówniarzy i to w dodatku takich niespełna rozumu. Nie potrafi napisać prostego zdania bez błędu, a nieznajomość podstaw polszczyzny rekompensuje sobie rzucaniem przy każdej okazji pięciu znanych mu łacińskich maksym oraz kilku "mądrych" słów typu "dedykowany", "symultanicznie" oraz takich, których znaczenia nie zna, jak np. "pytanie retoryczne". Może dlatego nic nie pisze na portalu, bo po prostu nie umie. Umie za to poganiać, zastraszać i napuszczać na siebie nawzajem pracowników. Obgaduje pracowników do innych pracowników niczym baba z magla. Może do Ciebie napisać, że Twoja koleżanka, która siedzi obok niego w redakcji jest "upośledzona" albo "naćpana". Rzuca durne, protekcjonalne i seksistowskie teksty typu "młoda damo", "podkarpacka księżniczko" (sam pochodzi z wielkiej metropolii) etc. Nie widzi problemu w tym, że za samej jego kadencji z portalu odeszło ok. 15 osób (stan od czerwca 2020 r. do lutego 2021 r.), nie ma sobie nic do zarzucenia. Nie umie się komunikować, problemy z komunikacją zrzuca na pracę zdalną (z którą ma wielkie problemy, nawet gdy mamy drugie uderzenie pandemii i tak kochany przez niego rząd apeluje o pracę zdalną). Wścieka się, kiedy czegoś nie zrozumiesz. Jeśli jesteś nowym pracownikiem i czegoś nie wiesz - również. To człowiek chory na władzę. Wyznacza wydawców na poszczególne dyżury, ale i tak się wtrąca i podważa autorytet osób, które sam wyznaczył na wydawców. Chyba że trzeba wziąć za coś odpowiedzialność, wtedy słyszysz: "przecież jesteś wydawcą". Obiecuje niestworzone rzeczy. np. wsparcie podczas problemów z płatnościami, podwyżki, dodatkowe pieniądze. Przy czym później wszystkiego się wypiera. Pracowników jest mało, są przemęczeni, a pan Adam nie daje im prawa do odpoczynku także w dniach i godzinach wolnych od pracy. Na tym panu poznali się zresztą także w TVP. Mam nadzieję, że ten człowiek poniesie odpowiedzialność za to, co robi.

ST
@Portal

Pragnę napisać wszystkim zainteresowanym, że ten niezrównoważony człowiek został zwolniony za (usunięte przez administratora) Jego następczyni to świetna i pomocna osoba, a zespół jest młody i bardzo w porządku. Ogólnie po ostatnich przykrych sytuacjach z panem Adamem nie ma ani śladu. Pozdrawiam

opinia
@Portal

bardzo dobrze,ze pan nie chce pracowac "na redakcji",bo na redakcji sie nie pracuje tylko w redakcji.Trzeba się nauczyć języka polskiego,aby móc pracowac w jakiejkolwiek redakcji. Nierobow nie potrzeba nigdzie a zarobic i nic nie robic to każdy by chcial, szczegolnie w dzisiejszych czasach stalo się to dewizą.Apeluję poprawić jezyk polski w kazdej redakcji TV!

Frytkownica
@opinia

Adam nie denerwuj się tak :D

Tess

Chcę podzielić się moją opinią na temat pracy w portalu Repoblika S.A. Odkąd odszedł Adam, z dnia na dzień atmosfera oczyszczała się, a współpraca między nami była dużo bardziej owocna. Można wykazać się swoją kreatywnością a nie jedynie wykonywać polecenia szefa. Po zmianie szefa praca w portalu stała się czystą przyjemnością. Wreszcie mogę przedstawiać swoje pomysły i również je realizowac

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Telewizja Republika S.A. na stanowisko Specjalista ds. Rozliczeń? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Wrk

Dobre miejsce dla osób, które zaczynają przygodę z tym fachem. W portalu nie pracuje żaden adam. Atmosfera jest miła i można się dużo nauczyć. Poznalam sporo fajnych osób.

Damian15

Pracuję obecnie w TV Republika. Poznałem Adama i pracowałem pod jego ,,rządami" kilka miesięcy. Adama nie ma w firmie od sierpnia. Został wyrzucony dyscyplinarnie. Od jego odejścia portal rośnie. Atmosfera jest wspaniała.

Kama

Praca w tym miejscu to najgorszy okres w życiu. Opóźnienia w wypłatach sięgające do 2 miesięcy!!!! Gdzie są odpowiednie instytucje? Dyrekcja jawnie nagradza za (usunięte przez administratora) nie weryfikując informacji. Połowa osób ma lewe ręce do pracy i ciągle szuka wymówek, albo zwalania na innych. Dlaczego ich się nie zwolni? Bo są "swoi".

@Kama

Zgadza się. Ludzie słabi merytorycznie, zapatrzeni w chorą ideologię. Mam nadzieję, że zostaną rozliczeni. Wcześniej czy później.

AntyPiSior

Bardzo biedna reżimowa stacja. Tylko PiS i PiS. Opóźnienia w wypłatach, nawet do dwóch miesięcy. Połowa Dziennikarzy to idioci. Ludzie są chyba z łapanki brani. Nie polecam. Na umowę czeka się miesiąc albo nawet lepiej o ile w ogóle się człowiek upomni. Dopiero jak się wyszarpie to łaskawie podpiszą.

Czym Telewizja Republika S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

:D

W ofertach pracy zachęcają kawą i herbatą.

Paula

To nie miejsce pracy, to (usunięte przez administratora) Brak umowy o pracę, co miesiąc opóźnienia w wypłatach pensji głodowych. Fatalna atmosfera i mobbing przez prawicowych, zakompleksionych chłopaczków o bardzo niskim poziomie i doświadczeniu. Tym miejscem powinna zająć się inspekcja pracy, bo są łamane wszelkie prwa pracowników.

Magie

Dlaczego Ryszard ciagle przerywa i wtrace sie w wiadmosci sprtowe, czy mozna go "zamknac" ogladamy ten program z usa i to mnie doprowadza do szalu, brak taktu i tragiczne wystapieniaa.

Jakie są mocne strony pracodawcy Telewizja Republika S.A.?

pitek

Mocne to takie , że popiera ich rządząca partia , to jeszcze jakaś kasiorka przydrepta. Gorzej BĘDZIE potem.

Szkoda czasu.

W tej pracy panuje system trzymania ludzi którzy nie nadają się do pracy , nic nie robią i można ich spotkać co chwilę na papierosie. Zwolnić ich nie można bo dyrekcja jest ślepa. Utrzymywanie sztucznych stanowisk bez wyraźnego podziału obowiązków, ani odpowiedzialności za swoją pracę. Normalny pracownik nie ma szansy na rozwój. Podwyżkę widzą tylko ulubieńcy.

Anuluj
@Szkoda czasu.

Dlatego wszyscy są zatrudnieni na B2B, ciekawe jak z płaceniem za faktury z B2B, są na czas, czy zwłoka? Wtedy słabo jak vat trzeba odprowadzić i dochodowy. Ech. Bida z nędzą.

Bogdan

Witam oglądam waszą telewizję i boli mnie jak Pan prowadzący cały czas wchodzi w słowo Panu redaktorowi od wiadomosci sportowych ktory z pewnością jest dobrze przygotowany do swojego reportażu.

Beata Barteczko

Bardzo mi przykro że słyszę więcej głosów przeciwników prawicy. Widzę że tu też weszła lewica i PO

Powiedzcie czy jest tu ktoś kto pracuje przy montażu w tej telewizji? Nie interesuje mnie prowadzenie programu, a właśnie cały proces produkcji. Czy nie poszukują montażysty lub chociażby dźwiękowca, bo na tym też się znam.

Dom

Pisowskie badziewie promujące mowę nienawiści nie polecam bardziej skrajne niż tvp

Iza

Nikt nie pracuje dla idei, nie przesadzajmy. Może komuś nie odpowiadać praca ale bądźmy uczciwi w ocenie.

Gregor

Czy wiecie coś o pracy w telewizji? Czy mają jakieś wymagania od kandydata?

niebo istnieje naprawdę
@Gregor

wiemy. nastawcie się na walkę dla IDEI! to nie praca tylko służba wiec zapomnijcie o czyms tak trywialnym jak pensja, dla mamony to pracował Judasz. Tu nie Agora, tu sie wierzy w Polskę, zatem... porzućcie złudzenia

asiolek

wszedzie to samo wszedzie sie przekrzyczaja ale gdy dochodzi ze trzeba by bylo pomoc wyciagnac reke do kogos kto tego potrzebuje to mnostwo definicji paragrafow odsylania do instytucji a sami zero pomocy i tak wszyscy umywaja rece jesli nie jestes slawny i niemasz wladzy to cie zadepcza bo jestes szarym czlowieczkiem od dluzszego czasu sama zmagam sie z machina instytucji i do dzis zero pomocy staje sie bezsilna u skraju zalamania wiec czy znajdzie siz ktos kto pomoze (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Telewizja Republika S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Telewizja Republika S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Telewizja Republika S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telewizja Republika S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telewizja Republika S.A.
1.7/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Pawia 55
    01-030 Warszawa