Opinie o 4IT Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 4IT Solutions Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 4IT Solutions Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4IT Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Michał developer

Od 2 miesięcy szukałem odpowiedniego projektu i w 4IT udało się go znaleźć. Rekruterka na początku przedstawiła mi kilka dostępnych ofert. Proces rekrutacyjny łącznie trwał 1,5 tygodnia. Najpierw była rozmowa telefoniczna, potem spotkanie zdalne z klientem. Znalazłem to, czego szukałem, poszło bardzo sprawnie, więc jestem zadowolony :)

cześć. Byłem przed chwila na stronie firmowej i jakoś nie widzę żadnych ofert. kiedy będzie można się spodziewać czegoś dla junior devopsa? Nie widzę by pisano tu o stanowiskach juniorskich a takie właśnie mnie interesuje

Witam, ja mam pytanie z trochę innej beczki. Mam doświadczenie z pracy jako rekruter i ciekawią mnie aktualne warunki w firmie. może je ktoś opisać? były kiedyś oferty na różnych portalach. Odpowiada mi przede wszystkim to ze można pracować w niepełnym wymiarze. Co natomiast z warunkami finansowymi? Była mowa o dodatkowych premiach

Beata Nowy wpis

Dzień dobry, @M - Niedługo będziemy uruchamiać nowy proces rekrutacyjny na rekrutera IT. Chętnie wtedy opowiemy o szczegółach oferty i warunkach pracy :) Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio :)

Michał developer Nowy wpis

Artur

Z czystym sumieniem polecam to tą agencję. Rekruterka rzeczowa. Cały proces rekrutacyjny przeprowadzony sprawnie. Mogłem w każdym momencie liczyć na wsparcie.

Iwona
@Artur

hej a coś konkretnego się działo, że wsparcia potrzebowałeś? jakieś problemy jakie mogą na miejscu występować? nigdy jeszcze nie byłam, wolę wiedzieć

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w 4It Solutions Sp. z o.o. na stanowisko Senior Java Developer? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ticket77

Zbieracze cv, po rozmowie z hr oczywiście rekrutacja wstrzymana przez klienta i pytanie czy mogą zachować na jakieś inne rekrutacje, odradzam, strata czasu

Zuzanna
@Ticket77

A dużo czasu minęło od aplikacji do tej rozmowy z HR? Może akurat miałeś pecha i faktycznie wstrzymali? Możesz napisać na które stanowisko aplikowałeś?

Podobno pracując jako DevOps można liczyć na 23500 PLN na rękę. Czy to prawda?

Beata

Można liczyć na więcej w zależności od projektu i doświadczenia.

Beti

Najgorsza rekrutacja w jakiej miałam okazję brać udział. Rekruterka prowadząca bardzo niemiła, opryskliwa. Też miałam takie doświadczenia, że gadała sobie coś pod nosem, robiła dziwne miny i przewracała oczami. Nie dawała mi nawet dojść do końca mojej wypowiedzi tylko przerywała mi w połowie zdania z komentarzem „już wystarczy”. Nie zadała mi żadnego konkretnego, treściwego pytania w którym mogłabym zaprezentować swoje umiejętności tylko bawiła się w jakieś gierki i zagadki. Aż ciężko uwierzyć, że w dzisiejszych czasach ktoś tak traktuje kandydata, skoro sam zaprosił go na rozmowę.

Beata
@Beti

Dzień dobry, Bardzo mi przykro, że została Pani źle potraktowana i ma takie odczucia. Zastanawiam się jednak czy to na pewno nie pomyłka, ponieważ pierwszy etap rekrutacji to zawsze rozmowa z rekruterką/rekruterem, a wszystkie rozmowy z naszymi rekruter(k)ami odbywają się telefonicznie. Być może dotyczyło to jednak innej firmy? Czy mogłaby Pani przekazać którego etapu rekrutacji dotyczyła ta sytuacja? Bardzo nam zależy na tym, żeby wyjaśnić tę sprawę i jeśli faktycznie rekrutacja została przeprowadzona nieprofesjonalnie, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby nie doszło do podobnych sytuacji w przyszłości. Jeśli Pani woli, może się Pani oczywiście zwrócić z odpowiedzią do nas bezpośrednio do firmy. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie!

Pona

Pracuję w tej firmie już kilka miesiecy. Sama rekrutacja przebiegła sprawnie, feedback był bardzo szybko. Rzeczowe określenie wymagań i dostosowanie zakresu obowiązków do mocnych stron pracownika. Dobra komunikacja w zespole oraz między zespołem a przełożonymi, wszystko jest oparte na zaufaniu i transparentności. Jeśli coś wymaga szkolenia - będziesz doszkolony/a a jeśli coś jest Twoją mocną stroną - będziesz mógł/a to rozwijać.

Iwona
@Pona

Brzmi jak ciekawa obietnica odnośnie tego rozwoju. Ciekawa w takim razie jestem jakie najczęściej mocne strony tu wśród ludzi wychodzą? Bo te szkolenia to raczej grupowe a nie indywidualne?

Poszukuję zatrudnienia jako Developer w mieście Warszawa. Chcę zarabiać 14500 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

Dział rekrutacji

Zapraszamy na stronę https://kariera.4it-solutions.pl/. Znajdziesz tam wiele interesujących ofert pracy. Jeśli zostawisz swoje CV skontaktujemy się z Tobą, aby dopasować ofertę pracy do Twoich oczekiwań i kwalifikacji. Pozdrawiamy

AD
@Dział rekrutacji

Dziękuję serdecznie

Kandydatka

Bardzo sprawnie i szybko przeprowadzony proces. Cały czas byłam informowana o postępach.

Rekrutacja w tej firmie to jakiś hit. Rekruterka nie słucha co się do niej mówi, podśmiechuje się pod nosem, podważa zdanie, pretensjonalna. Dno i wodorosty. Nie polecam, w dzisiejszych czasach można znaleźć super firmę, w której od początku będą traktować nas poważnie.

Zostaw merytoryczną opinię o 4IT Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w 4IT Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4IT Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4IT Solutions Sp. z o.o.?

4IT Solutions Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • AL. ALEJE JEROZOLIMSKIE 200 /315
    02-486 Warszawa