StaffPoland Sp. z o.o.

Opinie o StaffPoland Sp. z o.o.

Iza

Ktoś z Was ma aktualne informacje na temat sytuacji w firmie? Co warto wiedzieć o tym jakim StaffPoland jest pracodawcą? @jo_gurt w swojej opinii wymienił kilka zastrzeżeń. Co od tego czasie uległo zmianie?

kacha

czy warto? pewnie warto jednka nie wiem czy obecnie posiadaja jakies oferty pracy, bo z tego co widzialam to nie. Posiadaja jakies stare i nieaktulane ,wczesniej mieli ich wilee wiec chyba juz wybrali osoby

jo_gurt

Firma nieprofesjonalna, na siłę wdrażają różne pomysły ze szkoły zarządzania,ale niestety nie działa to jak powinno, przede wszystkim w samym traktowaniu pracownika. W opinii o Baker Tilly bo tak na prawdę to jest pracodawca, widać co ludzie piszą, marne pieniądze, słabe podejście, słabe stosunki międzyludzkie, ogólny chaos, nikt nic nie wie. Sama odeszłam z tej firmy, ale smutno było patrzeć na to jak traktują co niektórych, nie płacą na czas, albo obcinają kasę, z obiecanej premii nici, niestety też stażystom nie płącą a więc wystrzegam!! Tak jak stare porzekadło głosi, jeśli ludzie są za mili na rozmowie, to już coś jest podejrzane. A stażyści to najczęściej tzw. Xero Managerowie, brani na wakacje, z obietnicą że się czegoś nauczą a tak na prawdę dostają zadania dla 12 latka. Z tego co mi wiadomo to chyba nigdy nikogo nie zatrudnili po stażu, zresztą ta forma zatrudnienia jest dla naiwnych. Chciałam podziękować Pani Gosi za współpracę i Iwonie, jeśli to czytają ;) Z tego co wiem też już odeszły do konkurencji.. Pozdrawiam!

Zostaw opinię o StaffPoland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie StaffPoland Sp. z o.o.