Tagvenue Poland Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Tagvenue Poland Sp. z o.o.

Intern

Good place to get startup experience. The company is growing fast so the environment is very dynamic & interesting.

anonym

Praca 9h - placa za 8h, o prowizjach zapomnijcie- jak jesteś dobrym sprzedawcą to nagle zmienią Ci target tak żebyś prowizji nie dostał. Nigdzie nie spotkałąm się z tak złym i nieuczciwym traktowaniem pracowników. Każdy jest tam zestresowany i wyczerpany natłokiem pracy. Jeśli musicie już z tagvenue podpisać umowę to upewnijcie się że jest w niej napisane jaki macie target i ile mają wam płacić za każde dodatkowe Venue. Nie polecam nikomu, ciężko pracować z szefami, którzy nie mają doświadczenia zawodowego i do tego grają nie uczciwie.

Artur
@anonym 20.05.2016 23:17

Wszystkie warunki sa dokladnie z kazdym uzgodnione (wlacznie z 8 godzinnym dniem pracy) i na interview bardzo wyraznie zostalas poinformowana (tak jak kazdy), ze prowizja bedzie zmienna dlatego, ze proces ciagle sie poprawia i bedzie sie poprawial nadal. Co do zlego i nieuczciwego traktowania pracownikow - fakt, ze mamy praktycznie zerowy obrot osob ktore w firmie sie sprawdzaja o czyms swiadczy. Zyczymy powodzenia i wiecej profesjonalizmu w przyszlosci.

Anonym
@Artur 01.06.2016 17:27

Zerowy obrót to chyba drobne kłamstewko.

Zostaw opinię o Tagvenue Poland Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tagvenue Poland Sp. z o.o.