Opinie o Tagvenue Poland Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tagvenue Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tagvenue Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tagvenue Poland Sp. z o.o. w Kraków

ginny

proces rekrutacyjny potwornie dlugi; min 3 miesiące. na pierwszej rozmowie stanowisko zostało przedstawione zupełnie inaczej niż na późniejszym etapie, poza pierwszą rekruterką, która była bardzo miła i po prostu dobrze się z nią rozmawiało żadnych plusów. Firma nie oferuje żadnych benefitów i dość niską stawkę a na stanowisko juniorskie wymagają doświadczenia.

Mania
@Black

A po co firmie potrzebne te cv? Zdarza się, że wybierają kogoś z takiej listy? Nie rozumiem o jaka perspektywę miałoby chodzić, wyjaśnisz? Sprawdzają tylko zainteresowanie stanowiskiem?

Finance Business Partner który ma być Finance Managerem dla kilku krajów, Głównym księgowym (Vat) i kadrowcem dla PL i UK za 20 000 na B2B? plus projekty rozwojowe to jakiś żart? a, jeszcze sam ma znać makra, prowadzić projekty dla kilku kontynentów i ma być kreatywny i wykazać się czytaniem pism branżowych... Ach, jeszcze ma doradzać w kontraktach ojcom założycielom. Chyba zapomnieli, że tego nie obsługuje 100% AI i ten człowiek to musi trochę spać i żyć.

T

Po oplaceniu pelnego ZUSu oraz podatku co wynosi na poziomie 4,5k- 5,5k wiec z 20k mak preferowanych pozostaje ok 14,5k. Niby firma „UK” a polska mentalnosc - rob wszystko, w kazdym aspeckie badz swietny za nieadekwatne wynagrodzenie

Kandydatka Nowy wpis

Bardzo sprawny i rzetelny proces rekrutacji, brak bezsensownych pytań i zwracanie uwagi na potrzeby kandydata. Super kontakt z rekruterkami, odpowiedzi na bieżąco. Branie udziału w takich rekrutacjach to przyjemność :)

@Kandydatka

Ooo, może napisz cos więcej na temat tych potrzeb kandydata. Na co konkretnie zwracali uwagę? Twoja pozytywna opinia na temat rekrutacji mnie zaskoczyła, bo wcześniej ktoś wspominał o bardzo długim procesie i już miałam sobie odpuścić. Niestety nie mam już czasu na długą rekrutacje.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Tagvenue Poland Sp. z o.o.?

ginny

Dominika
@ginny

Na każde stanowisko ten proces trwa tak długo? Ile tych etapów w ogóle jest ? CO się różniło w tym stanowisku na poszczególnych etapach? Jakie pytania zadawała rekruterka?

Black
@ginny

Powtarzające się od lat ogłoszenia na dane stanowisko, to zwykłe kolekcjonerstwo CV. Według mnie celem rekrutacji jest tylko zadanie, żeby zobaczyć „nową perspektywę”. Wcale nie chcą nikogo zatrudniać. Nie polecam.

Mania Nowy wpis
@Black

@Kandydat

To o ile za mało firma proponuje dla takiego etatu? Może za te projekty dorzucają coś więcej? Podpisałeś się jako kandydat, więc składałeś na to stanowisko papiery? Czy odezwali się do Ciebie z propozycją rozmowy kwalifikacyjnej albo rozwiązania jakiegoś zadania?

To nie jest ETAT tylko B2B - własna działalność gospodarcza. Oczekiwałbym wynagrodzenia rzędu 24 000 jako etat z ataki zakres zadań.

@Kandydat

To może wiesz ile wychodzi na rękę po opłaceniu działalności i innych kosztów? Czy to się w ogóle opłaca? Czy w wyjątkowych sytuacjach można zostać zatrudnionym na uop czy to w ogóle nie wchodzi w grę?

T

Firma Tagvenue Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Business Operations Analyst. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Skarżono się na długi - bo trwający 3 m-ce - proces rekrutacji. A także na rozbieżności w przedstawianiu szczegółów oraz niskie wynagrodzenie i konieczność posiadania doświadczenia na stanowisku juniorskim. Kto więc poda aktualną stawkę dla juniora określając też, czy firma inwestuje w ludzi, wysyłając ich na jakieś kursy? Czy jest tu również możliwość awansu? Widziałem, jak dwa lata temu było ogłoszenie dla Account Managera ale bez żadnych kwot, z dopiskiem, że wynagrodzenie jest konkurencyjne, a bonusy zależne od wyników. Ciekawe więc, ile rzeczywiście się zarabia i czy zanim w sieci pojawi się ogłoszenie na takie lub podobne stanowisko, to jest wpierw wewnętrzna rekrutacja?

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w pracy na stanowisku copywriter'a w tej firmie? Zastanawiam się na aplikowaniem na staż na stanowisku copywriter i chętnie poczytam opinię na ten temat.

Gratka

Brak dobrego candidate experience. Po rozmowie z CEO dostałam lakoniczną informację zwrotną o treści " zdecydowaliśmy się nie kontynuować rozmów po zapoznaniu się z Pani aplikacją". A to jest nieprawda, bo przecież miałam spotkanie. Jeżeli poświęciłam swój czas na rozmowę, to po prostu i po ludzku należy się informacja z podaniem powodu odrzucenia. Ja się nie obrażę:) Jeżeli ktoś wysłał mi automatycznego maila z systemu, który wysyła wszystkim taki sam, to bez urazy, ale jest to zwyczajny brak szacunku do ludzi, którz poświęcają swój czas na rozmowy z firmą. Pomijając fakt, że na odpowiedź po spotkaniu nastąpiła z dość dużym opóźnieniem.

kandydat

Fatalny proces rekrutacyjny, prowadzony przez osobę, która dopiero co skończyła staż w tej firmie i nie maiała od kogo nauczyć się podstawowych, dobrych praktyk rekruterskich. Strata czasu.

Dominika
@kandydat

A powiedz mi, co konkretnie składa się według Ciebie na takie praktyki, o których wspominasz? To też będzie kluczowe info tutaj "dla potomnych". ;)

Szkoda czasu

Szkoda czasu na aplikowanie do tej firmy. Kilka godzin na marne, (zadanie + rozmowy) i kontakt się urwał. Nie polecam, nieprofesjonalne zachowanie.

@Szkoda czasu

Przestali się odzywać? Na jakim etapie rekrutacji byłeś/-łaś?

@Zainteresowany

Ty też aplikowałeś do Tagvenue? Jak wygląda tam proces rekrutacji, ile jest etapów i czego konkretnie wymaga się od kandydatów? Czy w firmie jest duża rotacja? Jeśli wiesz coś na ten temat to odezwij się :)

@Zainteresowany

Hej! Na przedostatnim etapie, ostatnim miało być demo. Mogli chociaż napisać, że przyjęli innego kandydata.

Junior Finance Assistant
@Marcin

Chyba zalezy do jakiego dzialu. Do finansowego jest 3 etapy. Najpierw zadanie: policzenie prowizji i IRR pozyczki. Potem wstepna rozmowa z HR, nastepnie rozmowa z Finance Managerem a na koncu 3. etap rozmowa z zalozycielami Startupu

Izabela
@Szkoda czasu

No fakt, niezbyt fajne zachowanie ze strony firmy gdy nie dostanie się żadnej odpowiedzi zwrotnej... Ale może dostałeś tylko zaginęło gdzieś? Może trafiło np. do spamu :P

@Izabela

Nie trafiło do spamu. Po prostu nie otrzymałem feedbacku.

Jerzy
@Szkoda czasu

Wiadomo, że powinni się odezwać bo niby tak obiecują, ale zwykle to olewają. Ja na twoim miejscu sam zadzwoniłbym do firmy i pogadał na ten temat. Co myślisz?

Junior Finance Assistant

Czy ktos aplikowal tam do dzialu finansowego lub pracuje tam w tym dziale?

Śmiech przez łzy

Byłam w procesie do firmy Tagvenue, rozmowa z HR to czysta przyjemność i ukłon w stronę Pani Anny za konkretną rozmowę i bardzo fajne przedstawienie firmy. Rozmowa z CEO to jakaś pomyłka. Pytania kompletnie nie związane ze stanowiskiem o którym była mowa, bardziej można się poczuć jak na kozetce a niżeli na rozmowie o pracę. Brak rzeczowego feedbacku i śmieszna wiadomość że mają tyle kandydatów że dopiero po dniu próbnym są w stanie napisać dlaczego odrzucili kandydata. To smutne że tak traktujecie ludzi i nie szanujecie czasu kandydatów.

Hej, kto bral udział ostatnio w ich rekrutacjach? Ogłoszenie wisi znowu i zastanawiam się, jak mocno są wyśrubowane kryteria?

Czy firma zmieniała ostatnio numer telefonu?

Po teście wstępnym na staż, zaproponowano mi rozmowę telefoniczną (częściowo w języku angielskim), po której miała odbyć się rozmowa z menadżerem działu. Osobiście rozmowa nie przypadła mi do gustu, zaczynało się łagodnie od pytań podstawowych, następnie pytania były dość wnikliwe i osobiste lub też wymagały na siłę tworzenia sytuacji, w której się nie było - wszystko rozumiem, jednak tak wysokie oczekiwania na stanowisko osoby mającej skromne doświadczenie, aplikującej na bezpłatny 3-miesięczy staż? Taki wyzysk pracowniczy..

Q&A

Jakie są mniej więcej zarobki / widełki na pozycjach typu host account manager oraz customer delight expert? Jaka jest obecnie atmosfera pracy i benefity?

3d
@Q&A

info od znajomych odnośnie sales jobs (or customer satisfaction) że kilka lat temu ze 3000 pln netto + bonusy (za limity)

expat

Hi what is net salary as Host Account Manager? How does the recruitment process look like? Anyone having recent experience?

3d
@expat

I only have heard from friends regarding sales jobs (or customer satisfaction) that few years ago base was 3000K zloty netto + potential bonuses

anonym

Praca 9h - placa za 8h, o prowizjach zapomnijcie- jak jesteś dobrym sprzedawcą to nagle zmienią Ci target tak żebyś prowizji nie dostał. Nigdzie nie spotkałąm się z tak złym i nieuczciwym traktowaniem pracowników. Każdy jest tam zestresowany i wyczerpany natłokiem pracy. Jeśli musicie już z tagvenue podpisać umowę to upewnijcie się że jest w niej napisane jaki macie target i ile mają wam płacić za każde dodatkowe Venue. Nie polecam nikomu, ciężko pracować z szefami, którzy nie mają doświadczenia zawodowego i do tego grają nie uczciwie.

Artur
@anonym

Wszystkie warunki sa dokladnie z kazdym uzgodnione (wlacznie z 8 godzinnym dniem pracy) i na interview bardzo wyraznie zostalas poinformowana (tak jak kazdy), ze prowizja bedzie zmienna dlatego, ze proces ciagle sie poprawia i bedzie sie poprawial nadal. Co do zlego i nieuczciwego traktowania pracownikow - fakt, ze mamy praktycznie zerowy obrot osob ktore w firmie sie sprawdzaja o czyms swiadczy. Zyczymy powodzenia i wiecej profesjonalizmu w przyszlosci.

Anonym
@Artur

Zerowy obrót to chyba drobne kłamstewko.

Artur
@Anonym

"zerowy obrot osob ktore w firmie sie sprawdzaja"

Agni

Working at Tagvenue is a great working experience and real adventure. It's a small startup of ambitious and passionate people who don't hesitate to have big goals and dreams. It's not an easy ride but the team is striving to constantly develop their skills to be amazing at what they do. The team discusses ideas openly and have as much transparency as possible as they know that the professional goals of the company are more important than authority. As every start up Tagvenue still needs to figure many things out, create processes and become better at communicating them. Tagvenue is a diverse team that makes daily commitments to execute efficiently their plans, challenge, inspire and support each other. Plus, the team does enjoy nights out too ;)

Tanya H.

It was a pleasure to work in Tagvenue. Friendly and encouraging environment, diversified and exciting tasks helped me practice my knowledge, develop new competencies and skills. While we were all very serious about our jobs and focusing on achieving results, it still felt like a working supporting family. As a student I also find it great that Tagvenue gives an opportunity to set a flexible schedule. Therefore, I was able both to go to classes and work.

Intern

Good place to get startup experience. The company is growing fast so the environment is very dynamic & interesting.

Zostaw merytoryczną opinię o Tagvenue Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Tagvenue Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tagvenue Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Tagvenue Poland Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Celna 13 lok. 8
    30-507 Kraków

Tagvenue Poland Sp. z o.o.