Słoneczna Tłocznia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

Kraków

Opinie o Słoneczna Tłocznia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

Lolek

Również nie polecam, firma na skraju upadku. Jeżeli jednak ktoś z was zaryzykuje uważajcie na Agnieszkę oraz Martę...zarobki dobre ale to nie wynagrodzi ch... atmosfery!

Lussi

Praca w tej firmie to krótkoterminowe wydarzenie, po za Martusią ktora wchodzi bez wazelinki w ... i zagęszcza atmosferę. Nie polecam!!!

Ania
@Lussi 21.12.2017 05:18

Lussi, jak dluga pracowałaś i jakie zarobki ? Mam propozycje pracy i nie wiem jaka podjąć decyzje

betriss
@Lussi 21.12.2017 05:18

To prawda jak ktos szuka pracy na kilka miesięcy to dobrze trafi, co do Martusi to uważajcie na fałszywą babe ktora trzyma się rękami i nogami kablując na wszystkich którzy są dla niej zagrożeniem patrz większość kompetentnych osób których już nie ma w firmie,lub jeszcze są ale to kwestia czasu. Nie polecam szkoda czasu.

Zostaw opinię o Słoneczna Tłocznia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Słoneczna Tłocznia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.