Moris-Polska Sp. z o.o.

Świętokrzyskie

Opinie o Moris-Polska Sp. z o.o.

Sylwia

Co jest powodem tak długiego milczenia na forum?

Weronika

Jesteś zatrudniony w Moris-Polska Sp. z o.o.? Na jakim stanowisku? Czy pracownicy w firmie mają otwartą ścieżkę kariery? Jak wygląda możliwość rozwoju pracownika? Czekamy na Twój komentarz.

10 lat szok

Oj tam jakieś stanowisko przedstawiciela handlowego @marcin. Lepiej wygląda to na kosztorysanta, tyle, że wymagają znajomości branży budowlanej w zakresie budowy hal sportowych, basenów, stadionów sportowych, boisk sportowych i min. 10-letniego doświadczenia w kosztorysowaniu w branży ogólnobudowlanej, instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznych.

Zostaw opinię o Moris-Polska Sp. z o.o. - Świętokrzyskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moris-Polska Sp. z o.o.