Opinie o OPCO Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy OPCO Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w OPCO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPCO Sp. z o.o. w Warszawa

Byk Nowy wpis

Odkąd się połączyli ze SPIE - to (usunięte przez administratora)wszystko - podwykonawcom nie płacą dwa miesiące po terminie - trzeba pisać maile , ale niewiele to pomaga - przejadają chyba kasę, jaką doją od Orange. Coraz słabiej to wygląda.

@Byk

Oj, a jak z wypłatami pracowników, też opóźnienia bywają? Szukam teraz nowej pracy i biorę ich pod uwagę, tylko też dawno ofert nie wstawiali, a przynajmniej w internecie nic nie ma na ten temat. Wiadomo jak tam stan zatrudnienia i rekrutacji teraz wygląda?

A mnie zastanawia, czy jest jakaś opcja na awans w firmie, jak pracuje się jako key account manager?? Wyszukałam sobie ofertę pracy w sieci, a tam napisali, ze to posada managerska dyrektorska. No to co wyżej? Można jeszcze gdzieś się piąć, czy to jest już sufit i nie ma nic wyżej??

Mariusz Nowy wpis

Czy OPCO zatrudnia bezpośrednio na umowę o prace na czas nieokreślony czy poprzez agencje pracy tymczasowej na czas określony?

Szukam pracy w mieście Szczecin. Zainteresowała mnie oferta firmy OPCO Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 9300 ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Key Account Manager w firmie OPCO Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Robert

Zauważyłem, że dla pracowników przewidziane są szkolenia zawodowe. Z czego dokładnie one są?

@Robert

a gdzie zauważyłeś? bo ja szukam ofert pracy w tej firmie i nie znajduję

@Adam

Dzień dobry wszystkie ogłoszenia o pracę do firmy OPCO publikowane są na serwisach rekrutacyjnych (pracuj.pl, praca.pl, a także GoWork) pod logo General Property. Zachęcamy do aplikowania na wolne stanowiska pracy. Pozdrawiamy Zespół OPCO

@Robert

Dzień dobry W ramach ofert pracy na stanowiskach ds. obsługi technicznej nieruchomości oferujemy szkolenia SEP. W ramach prowadzonych kursów nasi pracownicy mogą nabyć nowe uprawnienia, G1 – elektryczne, G2 – energetyczne i G3 – gazowe. O szczegóły szkoleń warto zapytać podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy Zespół OPCO

Fartq
@Robert

Są tylko z tego co minimalne prawem wymagane do twojego stanowiska pracy. Na spektakularne i nadprogramowe nie licz. Nie nastawiaj się na dużo. Bo możesz się niemiło zdziwić.

Gabriela

To nie ma żadnego benefitu chociaż współfinansowanego przez pracodawcę? A są chociaż jakieś premie czy tylko goła pensja?

WawA
@Gabriela

Goła pensja. Benefity są ale jak przeliczysz to na wolnym rynku podobne ceny. Benefit jest dla właściciela taki, że jest benefit.

Czy firma OPCO Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

W OPCO nie oferujemy programu Pożyczek Pracowniczych Z pozdrowieniami

haha

Czy Opco oferuje prywatną opiekę medyczną i multisporta?

Wynagrodzenie

Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowo zatrudniony pracownik? Niestety nigdzie nie znalazłem takiej informacji, a przed zaaplikowaniem chciałbym wiedzieć na co można liczyć :)

Dariusz
@Wynagrodzenie

No właśnie nigdzie nie piszą jakie są zarobki. Może polityka firny zabrania o nich mówić. Chyba tylko pozostaje rozmowa kwalifikacyjna żeby się dowiedzieć. Będziesz wysyłał CV?

Jan
@Wynagrodzenie

a na jakie stanowisko chcesz aplikować? warto dodać taką informację, choć jak pamiętam wynagrodzenie na tych stanowiskach technicznych było porównywalne do konkurencji:)) Ale może coś się zmieniło, zapytaj na rozmowie

@Wynagrodzenie

Dzień dobry Zgodnie z polityką firmy kwestie wynagrodzeń omawiane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy do aplikowania Pozdrawiamy Zespół OPCO

Czy w OPCO Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Jan

nie, o ile mi wiadomo to nie....

Jolanta
@Jan

Ale przeciwskazań żadnych raczej nie ma?

@Jolanta

Dzień dobry dołączając do omawianego wątku... z uwagi na zakres obowiązków na stanowiskach ds. obsługi technicznej, zarówno w OPCO jak i w drugiej spółce tj. General Property zatrudniamy pracowników, którzy płynnie posługują się językiem polskim. Wynika to m.in. z konieczności obsługi urządzeń technicznych, wypełniania dokumentacji serwisowych / technicznych na budynkach oraz komunikacji z zarządcą nieruchomości. Zapraszamy do śledzenia publikowanych ofert na pracuj.pl i praca.pl pozdrawiamy Zespół Opco&General Property

Czy w OPCO Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pracodawca jest obowiązany wypłacać wynagrodzenie w miejscu, terminie i czasie określonych w regulaminie pracy lub w innych przepisach prawa pracy.

Czym w Orange Real Estate Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Witaj. Wszelkie informacja o pracy w naszej firmie, jak i nowych rekrutacjach publikujemy w wizytówce OPCO. Zapraszamy

W ofertach pracy oferujemy m.in. Umowę o pracę lub B2B Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia zawodowe) Pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe Karty sportowe

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Orange Real Estate Sp. z o.o.?

Zazwyczaj rekrutacja obejmuje 1-2 etapy rozmowy kwalifikacyjnej, tj. weryfikacji CV i rozmów bezp. z kandydatem. Spotkania dotyczą wyłącznie kwestii merytorycznych, dotychczasowego doświadczenia w obsłudze technicznej obiektów, jak i przygotowania zawodowego. W chwili obecnej rekrutacje do firmy OPCO, można znaleźć w serwisie praca.pl i pracuj.pl. Ogłoszenia publikujemy pod nazwą firmy General Property. pozdrawiamy Zespół Opco

Janusz

Z czego to wynika, że część osób wolała pracować poprzez outsourcing, niż na etacie? Na etacie nie dają lepszych warunków?

Dariusz

Twoja opinia jest równie niepochlebna jak poprzedników. Nikt nie wspominał o wysokości wynagrodzenia. Na jakim jest poziomie i czy są jakieś dodatkowe benefity?

Bodek

Co za bzdury wypisujecie pracuje 7 lat dostałem 5 podwyżek byłem na 9 szkoleniach lub kursach , dostaje bony lub kasę na święta umowę mam na czas nie określony . Może więc lepiej nie pisać bzdur bo jak ktoś chce to są i podwyżki i szanse rozwoju

Pracowałeś w firmie Opco ul. Piękna 17/19 i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o OPCO Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OPCO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPCO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPCO Sp. z o.o.?

OPCO Sp. z o.o.

OPCO Sp. z o.o.