KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Opinie o KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Irek

Cześć, mam propozycję pracy w KRK. Czym jest ta cała lojalka o której pełno na forum?

Pracownik Biedronki
@Irek

Umową o zakazie świadczenia pracy w konkurencyjnych firmach. Zapytaj o szczegóły działu HR lub osoby z którą miałeś rozmowę o pracę, a najlepiej niech Ci dadzą wzór tej umowy do zapoznania się przed podpisaniem :)

Ccc
@Pracownik Biedronki

Mądrze prawi,niech ci dadzą i pójdź do prawnika,to Ci powie prawdę.

Biedro
@Irek

Tak jak kolega napisał, będziesz się mógł z nią zapoznać przed podpisaniem, ale jeśli nie jesteś prawnikiem to warto się z nim skonsultować, będziesz miał wtedy rzetelną odpowiedź.

Pyrku
@Pracownik Biedronki

W takich sytuacjach,tylko papuga :)

Lojalka
@Irek

Sami nic Ci nie powiedzą nt lojalki. Dowiesz się w momencie podpisywania umowy z pracodawcą. Dosłownie zostanie Ci podsuniętą

ono
@Irek

KRK to ta firma farmaceutyczna?

MADZIA
@ono

Co?

Lojalka
@Biedro

I nie mąż co się jej bać, wypowiedźa Ci ją jeszcze przed pierwszym przelewem

Obserwator W-WA

Witam wszystkich, tak czytam i czytam te najnowsze opinie, szczerze nie ma tu żadnych konkretów... Większość osób zaczyna dyskusję która nagle się ucina i nie ma żadnego sensownego zakończenia. Czy jest tu ktoś kto napisze jak się pracuje w Kiloutou - Warszawa, czy atmosfera jest ok, zarobki, forma zatrudnienia itp. Pisanie i narzekanie tak naprawdę nic nie wnosi. Każdy jest tu anonimowy a większość bawi się w chowanego.... wymienia z inicjałów i dalej cisza :) Chętnie posłucham kogoś rozsądnego kto będzie w stanie doradzić lub odradzić opierając się na konkretach. Raczej mało kogo interesuje żenujący post np. o prezentach świątecznych :P 3-2-1 start

lipkiu
@Obserwator W-WA

masz pełno wpisów z konkretami, poczytaj też dalsze strony ewentualnie zadaj konkretne pytania a nie itp

@Obserwator W-WA

Konkretnie....to wszystko

Jeszcze pracownik

Załogo czy jesteście zadowoleni z prezentów świątecznych?

@Jeszcze pracownik

Tak z ciekawości czym teraz firma obdarowała? Też taka paczka słodkości jak rok temu?

YellowGuy

Każdy dostał bon do SPA o wolnorynkowej wartości minimum 2500 zł, premię po 3000 zł na rękę oraz butelkę drogiego szampana.

Łysy

To prawda

Barman
@YellowGuy

Tylko szampan jak dla mnie za kwaśny. I był mocno wstrząśnięty. Wiem, że narzekam, ale po prostu to już przesada.

@Jeszcze pracownik

Czyli kartka z podziękowaniem za kolejny rok współpracy?? :D

Ale jaka piękna :)

@YellowGuy

zastanawiam się czy to ironia czy firma naprawdę tak dba o swoich pracowników? :)

Irena

Bardzo dba

@Irena

a oprócz bonów na jakie socjale możecie jeszcze liczyć?

Bob

Pomieszczenia socjalne.

czasami (nie wszędzie) jest WC z bieżącą wodą

@Tomek

serio pytam... wc to chyba raczej standard :)

Mohamed

chyba nie bardzo :)

@Barman

Był mocno wstrząśnięty bo Ci się łapy trzęsą...

Czy urlop w KILOUTOU Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

100% i owoce

Stefan

Zepsuł się silnik gigantycznego statku i nikt nie potrafił go naprawić. Zaproszono więc inżyniera mechanika z ponad 40-letnim doświadczeniem. Bardzo dokładnie obejrzał silnik i wyjął z torby mały młotek. Potem uderzał młotkiem jakiś niewielki fragment silnika. Wkrótce silnik został uruchomiony. Koniec awarii! Po 7 dniach inżynier powiedział, że koszt naprawy wyniósł 20 000 dolarów. - Co?! - krzyknął właściciel statku. - Prawie niczego nie zrobiłeś! Przekaż nam szczegółowy rachunek z naprawy. Odpowiedź inżyniera była prosta: „Uderzenie młotkiem: 2 dolary. Wiedza, na temat tego, gdzie i w jaki sposób uderzać młotkiem - 19,998 dolarów”. Ważne jest, aby doceniać własną wiedzę i doświadczenie… Bo to wynik wielu lat zmagań, zmartwień, a nawet łez. Jeśli wykonuję jakąś specjalistyczną pracę w 30 minut, to dlatego, że spędziłem 20 lat ucząc się, jak to zrobić w 30 minut. Koszt pracy zawiera w sobie lata, a nie minuty. O ile to możliwe, nigdy nie sprzedawaj swojej pracy tanio. Twój jeden dzień pracy to przecież 1 dzień twojego życia...

@Stefan

Poeta. Piękne to.

Malinowski
@Stefan

Powiedz to miliardom azjatów, którzy robią na nas.

Pete

Otworzyli rekrutacje w łodzi do księgowości - jak wygląda praca w dziale finansowym? Dobrze traktują? Jak płacą? Szkolą czy trzeba sie samemu szkolić?

Darek

Witam jak sytuacja we Wrocławiu ,warto tam aplikować z tego co się dowiedziałem to nawet handlowcy z stamtąd uciekają. Jak z kasą i atmosferą w firmie .

Bibi
@Darek

We wrocku jak wszędzie w kilo,wyścig szczurów za marny hajs.

Darek

mógłbyś coś więcej napisać?

Tom
@Darek

We Wrocku jest taka gwiazda co o niej już tu pisali (Ogólnie nikt nie chce z nią współpracować) tak poza nią to ludziska są ok nawet kierownictwo daje radę. Ale kasy z tego nie będzie.

Ado
@Tom

To ty chyba o innej firmie piszesz . Kasy barak KS ma wymagania nie dając nic od siebie. Koleśostwo nawet auta służbowe dostaje się we Wrocławiu po układach .

Tom
@Tom

We Wrocławiu nie ma tragedii. O tej osobie co wszyscy piszą ją nie będę jest wredna i ma układu z KS i tyle. Pieniądze firma płaci słabe . Ludzie się zwalniają w najbliższym czasie kilka osób ma zamiar zmienić robotę.wiec przyjęcia będą. Jak Ci pasuje cala ta fałszywa otoczka aplikuj .

Trna
@Tom

A jak praca w Warszawie,bo sporo szukają.

Gamitk
@Trna

gdyby było dobrze to by tyle nie szukali. Nie warto

Rys

Od dłuższego czasu widnieje ogłoszenie na mechanika,jestem po 60-tce i zastanawiam się czy jest szansa się zalapac,gdzieś trzeba dociągnąć do emerytury a maszyny to moje hobby,jak myslicie,dam sobie radę?

negolof
@Rys

dasz sobie radę, tylko powiedz wprost, że interesuje Cię doczekanie do emerytury i zażądaj umowę z terminem końcowym który będzie taki sam jak Twoje przejście na emeryturę, żeby Ci nie dali krótszej a potem nie przedłużyli co już się zdarzało

Pip
@Rys

Jak się zalapiesz to nie dociagniesz do emerytury,amen

@Rys

Szkoda Pana czasu i zdrowia. Życzę wytrwałości i szczęścia w szukaniu pracy, ale na pewno w innym miejscu.

Rys
@Marek

To, że Marek nie dał rady to nie znaczy, że się Tobie nie uda. Próbuj

Rosynand
@negolof

Mnie dali do emerytury i teraz już tylko czekam. Nic nie muszę robić. Muszę tylko udawać, że rozumiem o co chodzi.

Pimpep
@Rys

Próbować to można piwo na Oktoberfest i to Panu rekomenduje,ktoś kiedyś ładnie tu napisał że praca w kilo to pochwała hipokryzji,dawaj na market na sprzedawcę,płacą lepsza kasę i praca lżejsza:)

@Pimpep

A biorą 60latków na sprzedawcę? To rzadko się zdarza

Slayer

Dobrze ludziska,że was na szczerość zebrało,ale dodawanie tych bez owocnych komentarzy nic nie zmieni w naszej firmie. Była sytuacja z lojalkami info o tym co się działo w firmie wyciekło do klientów i konkurencji,prezes ponoć urlopy przerywał bo jego pracownicy w Polsce tak mocno cierpieli i co? Wielkie nic i nic i nic....... Mają nas głęboko sami wiecie gdzie i pokazują nam to co dziennie i do tego albo się przyzwyczaimy,albo szukajmy szczęścia u innych. Jedyne co to przestroga dla chcących rozpocząć tu tzw karierę-uważajcie bo was wykorzystają jak w/w opisach niepracujących z nami kolegów. Dwa dobre przykłady.

Drak
@Slayer

To jest ta lojalka czy nie?

Raaa

Zawsze:)

Raaa

Co hehe?

Dooi
@Raaa

Nic

@Drak

Jest czy nie ma, ale tu jest anonimowo, więc...

Staś pytalski

Ja tylko zapytam jak tam na magazynie w Komornikach ?

Mopsik
@Staś pytalski

A dziękujemy. Wszyscy zdrowi:)

Staś
@Mopsik

O to bardzo dobrze, czyli wkońcu poprawiły się skandaliczne warunki pracy

Boniek

Oj już dawno.

Staś
@Boniek

Czyli pracownicy doczekali się zmiany kierownika

Prażona szynka

Teraz jest lux malina.

Bik
@Staś pytalski

Magazyn jest tylko ludzi brak;)

Cxc
@Staś

Taa szczególnie finansowe premia nie zmienia się od 6 lat.

XYZ
@Prażona szynka

Marcin no proszę Cie

Prażona szynka
@XYZ

Proście, a będzie Wam dane.. kołaczcie, a otworzą Wam.

@Bik

W sensie, że do pracy? Może mój facet by składał cv. Opłaca się przyjść na magazyn?

Maurycy

Jak pracuje się we Wrocławiu bo nie wiem czy wysyłać CV?

Aro
@Maurycy

Witam co do pracy we Wrocławiu  .Pieniędzy z tego nie będzie firma płaci bardzo ale to bardzo niskie stawki.Praca jest ok, zespół  fajny Ks z Wrocławia  powoli się wypala .(ale jest ok)Jeśli szukasz kasy to nie ta firma pieniędzy nie ma a wymagania rosną. Uważaj na osobę od transportu  kopie dołki pod każdym ,kilku kierowców zwolniło się przez nią (wieczny konflikt). Ogólnie to większość ucieka szuka czegoś lepszego.Totalny brak kasy a wymagania .

Zainteresowana

Witam czy możecie powiedzieć coś więcej o stanowisku stacjonarnego doradcy klienta ? Rzeczywiste obowiązki i płaca? Dokładnie oddział Piekary Śląskie ..zastanawiam się nad kandydaturą..

Stacjonarny Doradca Mobilny
@Zainteresowana

nie bo i tak dział HR skasuje wpis :)

Wlad
@Zainteresowana

Słynny król abdykował, ale jego wierny giermek pozostał.

Oj ciężko...

Lysy Król

Czekaj na mnie giermku

Ból

Cierpi bardzo. Nie ma już wzorca. Jak żyć?

Śląsk
@Lysy Król

Czekam mój Panie.

@Śląsk

Czekaj to się doczekasz

Konkurento

Cześć proszę o informację czy warto składać papiery na kierownika do Lublina?Jaka kasa,samochód itp.

dzik na rowerze

4 rekrutacja na kierownika od pół roku, sam sobie dopowiedz

Paker
@Konkurento

Zawsze warto. Musisz iść i sprawdzić...

Paker
@dzik na rowerze

Bardzo wiarygodne co pisze dzik na rowerze.. poprzedni kierownik był do wakacji a po nim była jedna osoba...

Ccc
@Paker

Sprawdzić to może jutro czy wygrał w lotka 12 mln,a nie tracić czas.

Typ
@Paker

Dodaj jeszcze że ten ostatni był niespełna 3 miesiące,czy to normalne?chyba coś jest nie tak albo z firmą albo z menagierem Stonka.

KiK
@Typ

A co to za menagier stonka?

Kotek

Chyba z Radomiem pomyliłeś

Sss
@KiK

Stonka-pospolity szkodnik niszczący uprawy, przełóż to sobie analogicznie do regionu którym zarządza,chyba jesteś na tyle inteligentny by dodać 2 do 2:)

KiK
@Sss

No i wszystko jasne. Moja wątpliwość Legła w gruzach:)

Pasikonik

Płacą jak za zboże :)

Sss
@KiK

Może za 5 lat Stonka ustabilizuje zatrudnienie w regionie,tylko do tego czasu Pani Dyrektor osiwieje od nadmiaru pracy związanej z zatrudnieniem:)

@KiK

Uważaj kandydacie bo trolle działają,bądź czujny,wychwytuj merytoryczne wpisy i na rozmowie nie daj się omamic,powodzenia i słusznego wyboru,żebyś nie żałował.

Kargul
@Konkurento

Dawaj śmiało. Ludzie bardzo fajni w oddziale. Jak będziesz inny niż Twój szef to na pewno Ci pomogą.

Asia
@Sss

Spokojnie... Wyjdzie w czasie pracy do fryzjera ;)

@Paker

No a co mądrego może napisać dzik? I to jadący na rowerze...

@Ccc

Ja bym chciała wygrać.

@KiK

Ja bym odszedł bo pracy dużo na rynku...ale jestem taki słaby, że chyba nikt mnie nie zatrudni. No ale Wy uciekajcie!

Wwa
@Dora

Jacku,nie krempuj się menadżer powinien mieć odwagę podjąć męska decyzję, głowa do góry.Czy Jagiełło miał wątpliwości że zwycięży stojąc na polach Grunwald-u,rejczej nie,no ale Jagiełło był wybitnym krolem,a ty,raczej nie,więc czekaj aż ktoś otworzy teczkę ale nie tw Bolka,tylko twoją ????

@Wwa

Jak jesteś taki odważny to napisz otwarcie. Tylko prawdę tym razem.

Piniata
@dzik na rowerze

Wspaniały HR, doskonale selekcjonuje i zwalnia, ale zupełnie nie ma pojącia jak rozwiązywać problemy międzypersonalne, ma wybiórczą percepcję - widzi tylko to gdzie będzie ich korzyść, i zwykle są przygłusi - nie włyszą potrzeb pracowników. Ale deklarująco innego - wysoki poziom hipokryzji. I co dziwicie się, że nie ma chętnych. Przecież opinia idzie w świat.

Renia

Brawo Jasiu

Tiktak
@Piniata

Selekcjonuje chyba słabo...

Biedronka na skuterze
@Paker

Ciekawe jaki będzie nowy. Na razie mówią, że to Pan 8 godzin i idę.

Lolek
@Tiktak

Co prawda to prawda...

Cacy
@Dora

I co? Cisza

@Kasia

Powieść o życiu saren.

Czy wynajmę u Was rozdrabniacz do gałęzi?

GUMIŠ
@Andrzej

Teoretycznie jest możliwość wynajęcia wielu sprzętów, ale : po 1 maszyny są zawsze brudne po 2 prawie zawsze są niesprawne po 3 transport zawsze jest nie na czas

Kiloutou
@GUMIŠ

Pozdrowienia dla Kolegów z Konkurencji.

W jakim rejonie kraju?

Rzeszów

Zapraszamy

Jeremi

Hej, jak pracuje się w Lublinie? Bo nie wiem czy aplikować. Szefowie są ok czy raczej nie?

Potencjalny pracownik

Na pracuj. Pl widnieje ogłoszenie na pracownika recepcji w Łodzi chciałam podpytać pracowników innych miast bo to nowe biuro czego można się spodziewać po obowiązkach a przede wszystkim jaka płaca? Rekrutacja jest w centrali czy w miejscu pracy? Ile czeka się na ewentualny kontakt?

Tytka
@Potencjalny pracownik

Ło już nawet z recepcji uciekają?

HRyja
@Tytka

Żeby zmienić atmosferę w zespole i odyskać zaufanie do Ki, wystarczy zmienić jednego Dyrektora w firmie ;-)

Cxc
@HRyja

Niby to takie oczywiste,a takie nieosiągalne dla HR.

Takaja

Jakiego?

Zero
@Takaja

Jakiego Jakiego?

Zośka

Chyba dyrektorkę :P

Koniec Kiloutou

Teraz już widać nawet na zewnątrz , że firma to ludzie, większość tych co wiedziała na czym polega praca w wypożyczalni maszyn budowlanych już odeszła , a Ci co zostali szukają pracy i jak będzie okazja to uciekną, zarząd z Tytanium znowu położy firmę.

Co racja to racja
@Koniec Kiloutou

Biorąc pod uwagę to co się dzieje i jak ludzie rzucają wypowiedzeniami to za niedługo zostanie sam zarząd z nową siedzibą którą wynajmie jako (usunięte przez administratora) najwyżej. Zero wsparcia ,a "kierownictwo" powyżej oddziałów to śmiech na sali . Tabelkowicze bez doświadczenia w rentalu. Konkurencja już czeka ,a z okazji świąt zarządowi można życzyć braku kolejek w urzedzie pracy.

Esk

Prawda

KS
@Co racja to racja

To prawda że tabelkowicze przychodzący z innych firm (zwłaszcza tej na onni..) to zmora i początek końca Kiloutou. No chyba, że Zarząd się ocknie i zacznie szkolić i awansować swoich zamiast przyjmować odrzuconych. Pierwszy test właśnie trwa w Warszawie...

Ślązak
@KS

Oby tylko fajne chopy nie wylazły bo już strasznie zaczeło im to sztyrować...

Cypis
@Co racja to racja

Hmm chyba daruje sobie składanie CV.

Prawda
@Esk

No a jak wiemy są 3 prawdy - cała prawda - też prawda - i (usunięte przez administratora) prawda...

Michał Wołodyjowski

Pozdrowienia dla Pięknej Pani Martynki z Oddziału w Komornikach. Do Pani zawsze będę wracał...

Paulina
@Michał Wołodyjowski

A dlaczego mnie nikt nie pozdrawia?

Łukasz T.

Szanowni Państwo, Pytania odnośnie Łodzi. Jaka jest różnica między pracą PH w biurze a DTH w terenie? Jak duża jest różnica w zarobkach? Gdzie Panuje lepsza atmosfera? Jakie jest podejście kierownictwa do pracownika? Jak wygląda realizacja targetów? Jaki jest stan maszyn przeznaczonych do wynajmu?

Niuninio
@Łukasz T.

Kierownictwo na Ciebie leje a gdzie lepsza atmosfera wszędzie tylko nie killyoutwo. Najlepiej szukaj pracy u konkurencji jesli jestes zainteresowany tą branżą

Kociap
@Niuninio

Masz rację, u konkurencji atmosfery nie ma w ogóle, więc nie ma z nią problemów.

Pik
@Kociap

Dobre:)

Kuc
@Łukasz T.

Obsługa klienta, ogarnianie papierków, załatwianie tematów dla handlowców. Praca dla ludzi którzy lubią komputer, papier, telefon i kontakt z klientem. Na początek tyle to zarobisz raczej z premią. A z tymi jest różnie i zależy gdzie.

Łukasz T
@Niuninio

A z jakiej konkurencji jesteś? Bo nie wiem gdzie wysłać cv.

Romano
@Niuninio

A z jakiej konkurencji jesteś? Bo nie wiem gdzie wysłać cv.

Japacyk
@Kociap

Kilo
@Romano

Stawiam na żółtych

Kargul
@Łukasz T.

PH musi umieć sprzedawać a DTH musi dodatkowo wiedzieć co sprzedaje i jakie są tego zastosowania.

Bolek

Jaka jest różnica między PH a DTH? Bo nie wiem czy wysyłać CV czy raczej sobie odpuścić.

@Bolek

Nie ma różnicy, są to nazwy wymienne :)

Suzi
@pracownik

Zastanawiam się też nad wysłaniem cv bo koleżanka próbowała Ale dostał dziwne karty z opisem jakiś firm przed rozmową I nie wiedział o co chodzi czy oni zawsze tak tajemniczo wszytko

@Suzi

Tak, zawsze. To tajemnicza firma, dlatego wzbudza taką ciekawość.

@Suzi

To koleżanka która nie wiedział co zrobić!?

Suzi

Tak nie wiedziała jakiś opis firmy miała I nie miała pojęcia co ma z tym zrobic

@Suzi

Mam nadzieję, że jej nie zatrudnili. Bystrych nam potrzeba:)

HRka
@Bolek

Nie odpuszczaj! Prawdziwy PH nie odpuszcza.:)

Karol

Dokładnie:)

Mirek
@Suzi

Wysyłaj. Handlowcy zarabiają naprawdę dobrze. No a karty są po to by oddzielić bystrych od kwiecistoustych. Jak myślisz w robocie i sam planujesz to sobie poradzisz z kartami.

Lolek
@pracownik

Tylko pojęcie o technice musisz mieć.

Bolek
@Lolek

Pojęcie o technice prowadzenia auta.

Pipi

Koleżanka z Katowic?

Kiciuś
@HRka

I nie popuszcza

Zostaw merytoryczną opinię o KILOUTOU Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KILOUTOU Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 20 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KILOUTOU Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KILOUTOU Polska Sp. z o.o.