KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Opinie o KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Łukasz T.

Szanowni Państwo, Pytania odnośnie Łodzi. Jaka jest różnica między pracą PH w biurze a DTH w terenie? Jak duża jest różnica w zarobkach? Gdzie Panuje lepsza atmosfera? Jakie jest podejście kierownictwa do pracownika? Jak wygląda realizacja targetów? Jaki jest stan maszyn przeznaczonych do wynajmu?

Niuninio
@Łukasz T.

Kierownictwo na Ciebie leje a gdzie lepsza atmosfera wszędzie tylko nie killyoutwo. Najlepiej szukaj pracy u konkurencji jesli jestes zainteresowany tą branżą

Kociap
@Niuninio

Masz rację, u konkurencji atmosfery nie ma w ogóle, więc nie ma z nią problemów.

Pik
@Kociap

Dobre:)

Kuc
@Łukasz T.

Obsługa klienta, ogarnianie papierków, załatwianie tematów dla handlowców. Praca dla ludzi którzy lubią komputer, papier, telefon i kontakt z klientem. Na początek tyle to zarobisz raczej z premią. A z tymi jest różnie i zależy gdzie.

Łukasz T
@Niuninio

A z jakiej konkurencji jesteś? Bo nie wiem gdzie wysłać cv.

Romano
@Niuninio

A z jakiej konkurencji jesteś? Bo nie wiem gdzie wysłać cv.

Japacyk
@Kociap

Kilo
@Romano

Stawiam na żółtych

Kargul
@Łukasz T.

PH musi umieć sprzedawać a DTH musi dodatkowo wiedzieć co sprzedaje i jakie są tego zastosowania.

Bolek

Jaka jest różnica między PH a DTH? Bo nie wiem czy wysyłać CV czy raczej sobie odpuścić.

@Bolek

Nie ma różnicy, są to nazwy wymienne :)

Suzi
@pracownik

Zastanawiam się też nad wysłaniem cv bo koleżanka próbowała Ale dostał dziwne karty z opisem jakiś firm przed rozmową I nie wiedział o co chodzi czy oni zawsze tak tajemniczo wszytko

@Suzi

Tak, zawsze. To tajemnicza firma, dlatego wzbudza taką ciekawość.

@Suzi

To koleżanka która nie wiedział co zrobić!?

Suzi

Tak nie wiedziała jakiś opis firmy miała I nie miała pojęcia co ma z tym zrobic

@Suzi

Mam nadzieję, że jej nie zatrudnili. Bystrych nam potrzeba:)

HRka
@Bolek

Nie odpuszczaj! Prawdziwy PH nie odpuszcza.:)

Dokładnie:)

Mirek
@Suzi

Wysyłaj. Handlowcy zarabiają naprawdę dobrze. No a karty są po to by oddzielić bystrych od kwiecistoustych. Jak myślisz w robocie i sam planujesz to sobie poradzisz z kartami.

Lolek
@pracownik

Tylko pojęcie o technice musisz mieć.

Bolek
@Lolek

Pojęcie o technice prowadzenia auta.

Pipi

Koleżanka z Katowic?

Kiciuś
@HRka

I nie popuszcza

Volver

Szukam pracy jako BHP-owiec. Potrzebujecie?

Romek
@Volver

BHP-powiec i pracy szukasz?

Rejs
@Volver

BHP-owca mamy ale KO-wiec by się przydał. No i odźwierny w liberii do nowej centrali:)

@Romek

No szukam

@Volver

To szukaj dalej. Ja nie oddam.

@Michał

Szukam tacy

@Ministrant

U nas pusta:)

nowy

Czy te wszystkie opinie pracy dotyczą oddziału w Mysłowicach? jeśli nie jak tam wygląda praca?

Don
@nowy

To taka mała Jamajka, sielanka, chillout, wszyscy serdeczni, uśmiechnięci i te mięciutkie fotele w których się tak zapadasz, zapadasz i zapadasz, aż Ci się oczy zamykają.

@Don

No w punkt:)

Karino

Czy przy zatrudnieniu trzeba podpisać umowę końkordatową?

Bulon
@Karino

Tylko końcową.

Kotek
@Karino

I to po łacinie...

Dry

Proszę o odpowiedź czy warto aplikować na stanowisko Stacjonarny doradca handlowy?Czy trzeba mieć doświadczenie w branży i czy na start zarobię 4500 brutto,bo nie wiem czy warto składać papiery.

Końeczny Roman

Przypominam, że do 28 sierpnia książka Micka Herrona "Kulawe Konie" jest do nabycia na świat książk.pli w promocyjnej cenie.

LaterBitches

Warszawa i Śląsk pokazał co znaczy ta firma .Najpierw uciekaja ludzie pracujący , a na sam koniec sektorowi ch.. warci więc jak tam Dyrektorki gdzie te wasze asy co konie można z nimi kraść ? Jak dobrze , że na Śląsku i Warszawie w ciagu odeszło 20osob..

Pracowałem w Kiloutou kilka lat temu. I czytając wszystko poniższe komentarze mam takie wrażenie, że wszystko to co było najlepsze było właśnie za moich czasów (czyli około 5 lat temu). Mam takie wrażenie, że właśnie wtedy, za czasów Jana, było jakoś wszystko lepiej zorganizowane, były lepsze perspektywy, możliwości, znacznie lepiej doceniało się ludzi. Może nie było idealnie (bo nie ma takiej pracy) ale wtedy ludzie bardziej się przywiązywali do pracy w Kiloutou, bardziej im zależało. A teraz?! W gruncie rzeczy w przyrodzie nigdy nic nie ginie, więc jak się traktuje pracowników takie są później efekty. Dlatego w ogóle nie jestem zdziwiony tyloma zwolnieniami - ludzi z działu HR, BHP, handlowców czy przede wszystkim odejście bardzo dobrych mechaników. W gruncie rzeczy nie powinno już to mnie interesować (obecnie mam znacznie lepszą pracę) ale chciałbym tylko powiedzieć, że na Kiloutou świat się nie kończy. Jeżeli ktoś ma na tyle odwagi, nie boi się podejmować trudnych (ale lepszych) decyzji nie powinien się długo zastanawiać. Na rynku pracy naprawdę jest dużo ofert, z pensjami adekwatnymi do naszej włożonej czy reprezentowanej pracy, z bardzo dobrymi perspektywami. Wystarczy tylko chcieć, nie bać się wprowadzać lepszych zmian. Powodzenia.

Szczęśliwy

Moim zdaniem wszystko zależy od charakteru człowieka. Znam ludzi którzy pracują w Kiloutou i z różnych powodów chwalą sobie tą pracę, ale są też tacy którzy nie wspominają Kiloutou zbyt dobrze pracując tam kiedyś. Według mnie wszystko zależy od nastawienia i oczekiwania danego czlowieka. Jeżeli ktoś nie ma zbyt dużych oczekiwań, nie jest zbytnio ambitny, toleruje typową pracę korporacyjną, kocha wpatrywać się w tabelki i jak szczur osiągać sztuczne targety to sądzę że praca jest OK. Na dodatek można mieć za darmo służbowy samochód oraz możliwość prowadzenia różnych fuch po godzinach. W takich przypadkach plusy zawsze przeważą minusy. Ale znam też takich ludzi którzy nigdy nie wrócą do Kiloutou bo według nich zarobki są nie adekwatne do wykonywanych prac. Pomijając zakres obowiązków danych pracowników, ich podejście do pracy to i tak zawsze na sam koniec wszystko sprowadza się do kasy. Można się starać, pracować uczciwie, rzetelnie, osiągać target ale jeśli u danego pracownika nie zgadza się się kasa w portfelu to taki pracownik nigdy nie będzie zadowolony. Nigdy. Dlatego ostatnio tak dużo jest zwolnień w Kiloutou, szczególnie w działach mechanicznych (choć nie tylko). Najlepsze jest to, że ludzie po zwolnieniu w Kiloutou naprawdę mają lepiej w życiu i jest coraz mniej argumentów na "TAK" aby wiązać się z firmą Kiloutou. Tym bardziej teraz kiedy ofert pracy jest od groma, powoli znowu staje się rynek pracownika z czego najwyraźniej Kiloutou nie zdaje sobie do końca sprawy. Ale to jest ich strata, ich problem, bo na pewno nie pracownika.

Jakiego oddziału dotyczą opinie o pracy? Jak się pracuje w Mysłowicach ?

Szczęśliwy
@Nowy

Ważne, że będzie niedługo znacznie lepiej. Z nadzieją patrzymy w przyszłość.

@Szczęśliwy

Znacznie lepiej to było 5 lat temu,teraz to już powolna destrukcja.

Student

Dobry wieczór, Przeglądając liczne opinie o firmie Kiloutou trafiłem na informację o podpisywanym cyrografie/zakazie konkurencji. Czy można podjąć dodatkową umowę o pracę ale w zupełnie innej branży nie związanej z wynajmem oraz sprzętem budowlanym? Np. jak będę chciał rozwozić pizze po godzinach to czy też będzie mnie ta lojalka dotyczyć?

Mrówka
@Student

Pizze możesz ale tylko z ananasem i w zestawie z sosem z rzodkiewek. Jak będziesz się zatrudniał to wszystko będzie tam wyszczególnione, bez obawy.

?

Dlaczego sprzedajecie (wciskacie na siłę ) węgiel do grilla ?

!
@?

Bo podpałki jeszcze nam nie dowieźli...

Lysy
@?

Bo węgiel jest lepszy niż brykiet. No a chcemy by Klient był zadowolony.

Kiełbasa
@?

A dlaczego nie, skoro poczta sprzedaje np. ciastka?

Lysy
@Kiełbasa

Bo ciastka mają termin ważności.

Miś
@Kiełbasa

No a jakie ciasteczka sobie życzycie? Dla Jacka kupimy wiśniowe bo kwaśne a dla Tomka z granatem bo mają gorzki posmak.

Melon
@Miś

Dla Jacka chyba pieguski, jak biedronka. A do oddziałów krówki dla klientów, bo nie ma chyba koników.

Miś
@Melon

Nie jeden Jacek w Kiloutou...

Michaś

Kwintesencja Kilotu!!! Genialny wpis

Zapominajka
@Michaś

W punkt!

Przykre ale prawdziwe

No merytorycznie to my się nie dogadamy, cały wpis wyzwisk i fantazji połączonej z gdybaniem. Tak więc... miłego dnia ;)

Halina

Kim są kumple kierownika sektora? Po co dzwonisz do jego kolegów w godzinach pracy? A KS jest pewnie ciągle na urlopie bo mu przysługuje 26 dni w miesiącu, a nie jak Tobie 26 w roku.

100% prawdy

@Piko

Pys

True

Jajecznica

Wpada koń do baru, siada na jednym z wysokich stołków i mówi: - Barman, małe jasne proszę. Barman podał mu piwo, koń wypił, zapłacił i poszedł. Podchmielony facet ze stołka obok zbliża głowę do barmana i mówi półszeptem: - Dziwne, nie? A barman: - Dziwne... zawsze pił duże jasne.

Jajecznica

Przychodzi koń do baru: - Piwo proszę. - 20 zł. Kiedy koń powoli sączy piwo barman zagaduje: - Rzadko widujemy tu konie. - Nie dziwię się! Piwo za 20 zł...

Marketing

Gdy koń stanie za bardzo na przedzie to walec go rozjedzie...

Magda
@Marketing

Czy koń może stanąć za bardzo?

Dobre pytanie...

Magda

Ten raczej długo nie postoi. Nawet wspierany przez Hanysa

Teodor

Oby...

Rufus
@Magda

I Hanys też stoi za bardzo.

Zen

Kto jest przełożonym handlowców w Waszej Firmie? Czy jest to jakiś Kierownik lokalnie czy regionalnie a może Dyrektor Sprzedaży?

Jojo

Jakimi samochodami jeżdżą handlowcy?

CTC

Qwerty

O co chodzi z koniem ? Nie rozumiem waszym komentarzy

Ytrewq
@Qwerty

Koń jaki jest każdy widzi

MADZIA
@Qwerty

A pamiętasz może dziadka z filmu "Odlot"?

Pipty
@Qwerty

Naszym komentarzy są nie na mięsu:)

Murena

Czy to prawda, że król Karol jest najlepszy i rządzi...

Maryjusz
@Murena

Tylko on tak myśli:)

Qwerty
@Murena

Ale tylko w swojej głowie:)

Zostaw merytoryczną opinię o KILOUTOU Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KILOUTOU Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 20 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KILOUTOU Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KILOUTOU Polska Sp. z o.o.