Adres: Rokicińska 142, 92-412 Łódź

NIP: 1182083103 KRS: 0000410479

2 98 164 5 1

Opinie o KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Bardzo słabo

Ktoś na innym forum napisał "Tu liczy się wynik, nie człowiek. Omijajcie szerokim łukiem tego pracodawcę. Dyrektor HR pozornie miła kobieta ale to tylko maska. Szczyt wyrachowania i pozory. Zero moralności i klasy uprawiająca propagandę korporacyjną przed zarządem i francuzami" Mogę się pod tym podpisać obiema rękami. Pracowałem w firmie parę lat temu, ale z tego co słyszę od osób, które jeszcze tam zostały - nic się nie zmieniło, a jest tylko gorzej. Nie wiedzieć czemu - Pani Dr HR ma zwiększane uprawnienia a wraz z tym rośnie jej poziom nieszanowania pracowników. Tymczasem w internecie można znaleźć info jak sama się opisuje "Z ogromnym zaangażowaniem wpływa na kształtowanie pozytywnych relacji w organizacji". Chyba pomyliła pozytywne z negatywnymi. Nie polecam. A przynajmniej dopóki "góra" się nie zmieni.

Tak4Nie
Michał
@Bardzo słabo

Z drugiej strony jak sam twierdzisz są tam osoby które pracują już w firmie kilka lat, może w rzeczywistości nie jest tak źle? Nie oceniam, bardziej chciałbym się dowiedzieć od Ciebie czegoś więcej, dlaczego ludzie zostają tam tak długo? Opiszesz plusy pracy w tej firmie? Bo niewątpliwie też takie są, prawda? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Michał

Długo pracują tam tylko pracownicy, którzy zaczynali pracę jeszcze w Tytanium i do czasu przejęcia przez Kiloutou zdążyli sobie wypracować dobrą pozycję i się jej trzymają. Pracownicy, którzy przyszli już za czasu Kiloutou - w większości odchodzą po max 2-3 latach. Poza tym z plusów + można łatwo awansować - "przymilając się" pani DR (to delikatne określenie) - otwierając i zamykając za nią drzwi i spijając z dziubka; + można uczestniczyć w licznych szkoleniach organizowanych przez koleżankę Pani DR (których nie wpisze się do CC, bo nic nie znaczą) - uczestniczy w nich stała, wybrana grupa pracowników - oczywiście uśmiechających się do Pani DR wtedy kiedy trzeba. Jeśli masz swoje zdanie i nie zawahasz się go użyć - nie masz szans na awans i szkolenia. Kolejny + praca jak najdalej centrali i jak najmniej styczności z górą - wtedy da się tam pracować dłużej. Pamiętajcie jedno - żeby plusy nie przysłaniały Wam minusów.

Tak3Nie
ATC
Nazwa działu: Handlowy
@Bardzo słabo

Co ty piszesz. Nie tylko handlowcy mają szkolenia. Firma szkoli mechaników, magazynierów, biurowych, kierowników, pracowników centrali i sam nie wiem kogo jeszcze. Nie znam takiej drugiej firmy. Sugerowanie że handlowcy to wyróżniona grupa którea ciągle się szkoli jest bardzo słabe

@Bardzo słabo

AS-ie, nie wiem dlaczego piszesz nieprawdę. Skoro wszystkiemu jest winna Pani DR a ludzie którzy zatrudnili się już w Kiloutou (czyli po przejęciu tytanium) odchodzą po 2-3 latach to coś tu chyba się nie klei:) Przecież tytanium kupiliśmy 2,5 roku temu. I pierwsze zatrudnione po tym połączeniu osoby przepracowały w Kiloutou raptem 2 lata. Znaczy powinna właśnie następować fala odejść!!! Zapewniam cię jednak droga AS-ie, że tak się nie dzieje:) Nie zawsze jest łatwo to prawda ale jak to mówią "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". p.s. No a handlowcy są grupą uprzywilejowaną która ciągle się albo szkoli albo baluje. Więc mniej się oburzajcie a więcej na budowy jeździjcie bo my też chcemy znowu premie dostać:)

@Tomasz

Tomasz, nie wiem co masz na myśli, nazywając mnie AS-em. Ze trafiłem w 10 opisując dany stan rzeczy? Nie mam zamiaru wchodzić w niekończącą się polemikę. Fakt, że firma uruchomiła dział marketingu w nawiązaniu do tego, co napisałem, tylko potwierdza, że jest coś na rzeczy. A każdy kto pracował, pracuje bądź będzie pracował w Kiloutou, sam oceni jak jest i kto sprawia, że jest jak jest. Tyle w temacie. Bez odbioru.

Juryyi
Nazwa działu: Marketing

HR to dramat nie rozumie znaczenia słów których używa, nie mówiąc o zbieraniu informacji bardzo szczegółowych jakby ktoś szukał drugiej połówki w portalu randkowym. Ciężko myśleć jak to od środka to wygląda.

iks
@Juryyi

a o co chodzi konkretnie?

XYZ

Firma bardzo nierzetelna, niekompetentne podejście do klienta. Nie dotrzymują terminów, są niezorganizowani. Nie polecam

Tak2Nie1
Beata
@XYZ

Co prawda forum GoWork.pl przeznaczone jest w głównej mierze dla pracowników danej firmy, ale opinie jej Klientów bez wątpienia są tu także istotne. Czy próbowałeś wyjaśniać ten problem bezpośrednio z osobą, która zarządza firmą KILOUTOU Polska? Pozostałych użytkowników informuję, że KILOUTOU Polska zatrudni w chwili obecnej Pracownik działu windykacji: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-dzialu-windykacji-lodz%2Coferta%2C6906638 Myślę, iż warto byłoby aplikować, bowiem pracodawca zapewnia m.in.: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, prywatną opiekę medyczną oraz zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, który można wykorzystać na dofinansowanie karty Multisport, wydarzeń kulturowych, sportowych oraz Świąt Bożego Narodzenia. I co o tym sądzicie?

TakNie1

zainteresowany

Na jakie warunki może liczyć kierownik oddziału w Rzeszowie? Wysłałem CV ale zastanawiam się czy korzystać

Urlisz Orkisz
@zainteresowany

Jeżeli pracujesz jak wół a chcesz wynagrodzenie osła to strtuj gorąco polecam.

Tak10Nie
Krzysztof
@Urlisz Orkisz

Sprecyzujesz swoją wypowiedź? Jakie wynagrodzenie oferuje firma KILOUTOU Polska na stanowisku kierownika oddziału? Jest ona stała i niezmienna, czy może uzależniona od ilości wykonanej pracy w ciągu miesiąca? Rozumiem, że w Twojej ocenie warunki mogą być niezadowalające, lecz chciałbym, abyś uargumentował swoją wypowiedź.

windykator

możecie coś napisać na temat pracy windykatora u nich? duży to dział? dużo mają dłużników? z góry dzięki

kontrahent
Nazwa działu: Finanse

Jak można skontaktować się z księgowością KILOUTOU? Numer który posiadam nikt nie odbiera. E-mail gdzie można uzyskać. Nie ma żadnych informacji na stronie.

@kontrahent

Dzień dobry, nie publikujemy na forach kontaktów telefonicznych czy mailowych. (usunięte przez administratora)

@kontrahent

Numery telefonów i adresy email znajdują się na stronie internetowej Kiloutou Polska. Pierwszą pozycję zajmuje Biuro Zarządu. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. ( Zwracam uwagę by administrator nieniejszego forum rozważniej kasował informacje. Nieumiejętna moderacja powoduje zmianę kontekstu odpowiedzi. )

Ajatollah

Jak sytuacja wygląda w Łodzi?

Tak2Nie10
Młody nowy

Witam, Praca na stanowisku doradcy klienta Kielce - proszę o opinie o oddziale i pracy tam.

W sedno sprawy

Dzien dobry :) ... Praca jak każda inna . Chcesz zacząć pracę w wynajmie maszyn prosze bardzo . Ciężki kawałek chleba - telefony od rana do wieczora, awarie maszyn , walka z przewoźnikami - jak u wszytkich konkurentów na rynku . Na wieloletnie kontakty pomiędzy klientami a handlowcami w każdej branży nie ma mocnych . Wiec jak jestes wytrwały to sobie SAM wypracuj . A "zyczliwym" byłym lub obecnym pracownikom którzy poniżej komentują powiem tak ... W Tytanium ( czyli w spółce przed przejęciem przez Kiloutou ) każdy z "Nas" potrafił powiedzieć sobie prosto w oczy co sie nie podoba a nie wyrzucać frustracje anonimowo na takim portalu jak ten . Gratuluje odwagi !!!

Tak11Nie
Bartłomiej Kurek

Mokotów forewer , chyba chyba masz jakieś rozdwojenie jaźni : 14.11.2017 piszesz - "Krętacz wszędzie widzi krętaczy a (usunięte przez administratora) złodziei. Tak było zawsze i tak pozostanie. Dlaczego pracujecie w tej firmie skoro jest taka beznadziejna? Z ludźmi którzy do niczego się nie nadają? Zwolnijcie się i poszukajcie lepszej. No chyba, że te wpisy to grupa wywalonych frustratów co byli za słabi i teraz leczą kompleksy. Żałosne..." Teraz nagle sam widzisz wszędzie krętaczy i złodziei ? I jeszcze na dodatek próbujesz insynuować że jesteś z Mokotowa ... Jak byś był z Mokotowa to byś się podpisał imieniem i nazwiskiem

frec
@Bartłomiej Kurek

Bartek po co wdajesz się w przepychanki,to tylko podkręca (usunięte przez administratora)

Maka
@W sedno sprawy

Co Ty piszesz? W Tyt...? To degrengolada była i pseudo specjaliści a kierownictwo, za przeproszeniem, to ciemna strona księżyca!

Monika

Tak. Z całą pewnościąo zatrudniacie bardzo chamskich pracowników . Dzisiaj o 7 rano przy ul. Jordanowskiej we Wrocławiu zostałam bardzo obrażona przez Państwa pracownika. Ta osoba wobec mnie użyła najbardziej niecenzuralnych słów jakie można powiedzieć do kobiety . Szkoda , ze tak prężna firma marnym personelem psuje sobie reputacje.

Grzegorz
@Monika

Dzień dobry , Uprzejmie proszę o kontakt (gpodgorzak@kiloutou.pl) celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Sytuacja tym bardziej dziwna, że nie posiadamy we Wrocławiu oddziału przy takiej ulicy. Tak czy inaczej sytuację wyjaśnimy. Pozdrawiam

Tomasz Poznań

Cześć , Możecie powiedzieć jakie warunku na doradcę ? Podstawa , benefity jaka flota ?

@Tomasz Poznań

Rozumiem, że masz doświadczenie na stanowiskach doradczych? Możesz napisać, czemu akurat praca w firmie KILOUTOU Polska Cię zainteresowała? Obecnie poszukujesz pracy, czy chciałbyś zmienić obecną posadę na lepszą?

@Tomasz Poznań

Hej. Czy możecie powiedzieć coś o pracy w oddziale Komorniki? Jakie jest szefostwo,kadra itd? Wiem,że pracuje tam M.S. i ponoć na niego trzeba uważać,nid wiem czy składać papiery.

@Robert

Masz może jakiekolwiek ważne informacje o tym, na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku pracy w firmie KILOUTOU Polska? Firma oferuje jakieś benefity i bonusy do pensji? Czy tylko "starzy" pracownicy mogą liczy na dodatkowe świadczenia? Możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami?

Hgf
@Tomasz Poznań

Od 2500 od 2800 na rękę na początek,branża super tylko oddział w komornikach to nagromadzenie psycholi. Dziwna rywalizacja, udowadnie racji i notoryczne donosy. Warto spróbować, jak oni cię nie złamane to już nic cię nie złamie????

Tak5Nie
@Hgf

Czy w firmie KILOUTOU Polska można awansować na wyższe stanowisko? Podałeś przedział zarobków, który na początku zatrudnienia oferuje pracodawca. Czy przedział ten zwiększa się wraz ze zwiększeniem naszego doświadczenia oraz kwalifikacji w tej branży? Będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak to wygląda?

floryd

osoby bez doświadczenia to nie wiem, ale osoby bez żadnej wiedzy mają tu szanse dostać stanowisko kierownicze

@floryd

Kierownicy w firmie KILOUTOU Polska wybierani są na podstawie konkursów i aplikacji, czy może takie stanowiska otrzymują osoby, które po prostu otrzymują awans w strukturach firmy? Możesz napisać, jak to wygląda z wiedzy, którą masz o tej firmie?

Marta

@Kerk, jesteś w stanie przedstawić warunki zatrudnienia, które może zaoferować firma KILOUTOU Polska zainteresowanemu pracownikowi? Osoby młode bez doświadczenia zawodowego mają szanse, aby otrzymać pracę w tym miejscu? Napisz, jak to dokładnie wygląda.

Sergiusz

Pytanie : chce aplikować na DTH , czy ktoś może coś napisać o charakterze tego etatu ? Czy jest to typowa praca jako handlowiec czy też jest to wsparcie wszystkich oddziałów na podległym regionie . Pytam bo chce po 20 latach przejść z obsługi rynku budowlanego w materiałówkę do branży obsługującej dalej tego samego klienta tylko w innym zakresie produktowym. Z góry dziękuję za informację :)

Kerk
@Sergiusz

Sergiusz jest to praca na obrotach w wielkim ciśnieniu na wynik, jesteś odpowiedzialny za wszystko tak naprawdę.... Serwisy, płatności(bez tego premii nie zobaczysz)transporty, nawet za błędnie wystawioną fakturę Tobie się oberwie. Warto spróbować się i przekonać ;-). Napisz na który oddział startujesz.

Tak3Nie
Klient

Łódź Brzezińska dramat jakiś ,warunki katastrofa (blaszaną szopa)że tam ludzie chcą pracować w takich warunkach

Tak4Nie

Marta

@Honorata, jak długo pracujesz już w firmie KILOUTOU Polska? Napisałaś, że zadowolenie z pracy w głównej mierze zależy od tego, gdzie trafi potencjalny pracownik, które oddziały i sektory posiadają według Ciebie najlepsze warunki pracownicze, dla osób, które dopiero rozważają podjęcie zatrudnienia w tej firmie?

Honorata

W Kiloutou praca na prawdę może być spoko. Może dużo zależy od oddziału, czy sektora do którego się trafi i kogo ma się za szefa. Ja akurat mam ok. Jest trochę bonusów (np. prywatni lekarze za grosze). Są też minusy: wypłata. Jest spora konkurencja między pracodawcami i ludzie zaczną uciekać, jeśli firma się nie obudzi.

Tak7Nie
Marta

@Ciekawy, nie wiem, dlaczego sądzisz, że firma KILOUTOU Polska płaci za pozytywne wpisy na jej temat. Tym bardziej, że jak możesz zauważyć, ja w żaden sposób nie wypowiadam się bezpośrednio o tej firmie, a staram się uzyskać informację od osób, które mają realne i prawdziwe informacje na ten temat. Na forum można wyrazić zarówno opinię pozytywną, jak i negatywną. Możesz przedstawić, jakie według Ciebie są bieżące problemy, które dotykają pracy w firmie KILOUTOU Polska? Wyraź swoje zdanie na ten temat.

Marta

@Ciekawy, jestem osobą, która uczestniczy aktywnie w dyskusji związanej z firmą KILOUTOU Polska, ponieważ staram się, aby w wątku pojawiły się rzetelne i uzasadnione informacje odnośnie pracy w tym miejscu. Wątek jest przeglądany przez osoby, które rozważają podjęcie pracy w tej firmie, dlatego poruszam tematy, które są ściśle związane z warunkami pracy w tym miejscu tak, aby takie osoby miały łatwiej w podjęciu decyzji o ewentualnym zatrudnieniu w tej firmie.

Ciekawy
@Marta

To rozumiem,dziękuję za szczerość. Czyli Kiloutou,płaci aby wpisy były ładne,poukładane i bez zbędnych oszczerstw. Problemem jest to,że nie potrafią do końca sobie poradzić z roszczeniami,obecnie pracujących i nie słuchają,albo nie chcą słuchać jakie są bieżące problemy,więc go work żyje.

Marta

@shadow...., jakie według Ciebie, szczególne decyzje przez zarząd firmy KILOUTOU Polska wpłynęły na to, iż sytuacja u tego pracodawcy zaczęła się poprawiać? Posiadasz, może takie informacje? Rozumiem, że w chwili obecnej można polecić firmę jako miejsce gdzie pracuje się dobrze? Opisz, proszę, jak to wygląda szczegółowo.

Ciekawy
@Marta

Marta @Proste pytanie-dla kogo pracujesz?

Tak5Nie

shadow....

@ koko nie prowokuj,dziwnych dyskusji,bo opinie wrzucane są również przez pracujących. Kiloutou jako pracodawca ideałem nie jest i długo by tu opowiadać i wyrzucać brudy,pokrótce , firma się rozwija,dzięki francuskiemu kapitałowi,który wykupuje inne rentale- tytanium,ewpa,gam . Rozwój potęgi korporacji nie zawsze idzie z rozwojem dobra kultury pracowniczej. Podczas połączeń i zmian towarzyszących,toczyła się swoista walka o stanowiska,wpływy ,dzięki temu wiele osób poleciało z rożnych przyczyn,inni zostali zdegradowani i jeszcze inni sami odeszli,bo mieli dosyć bałaganu.Firma pewne problemy lekceważyła i wtedy gowork zalała fala komentarzy. Naszczacie wszystko się wyklarowało i na razie idzie w dobrym kierunku ,także polecam spróbować swoich sił w szeregach kiloutou. PS.Uważajcie na takich fanatyków jak @koko,bo czasami korpo-fanatyzm potrafi uderzyć do głowy-pracujemy w najlepszej firmie,jesteśmy,najlepsi i jedyni,zawsze z nosem w tyłku u kogo trzeba!!

Tak13Nie

Marta

@koko, czy możesz w jakimś stopniu odnieść się do wpisów poprzedników na temat warunków pracy jakie oferuje firma KILOUTOU Polska swoim pracownikom? Przedstaw, proszę, swój punkt widzenia tych aspektów pracy oraz napisz jakie masz zdanie na temat pracy w tej firmie.

koko

proszę wszystkich zainteresowanych pracą w K.... o przymrużenie oka na negatywne komentarze które często są wynikiem różnicy zdań między kadrą zarządzającą a pracownikami podległymi, treści negatywne piszą osoby które zakończyły pracę w firmie i jedynym sposobem na zemstę jest wylanie swego niezadowolenia na forum

Marta

@qurefty, czy mógłbyś bardziej rozbudować swoją wypowiedź na temat pracy w firmie KILOUTOU Polska Sp. z o.o.? Co takiego wpłynęło na negatywną opinię z Twojej strony względem tego pracodawcy? Czy mógłbyś podać bliższe szczegóły? @anonymous, rozwiniesz swoją myśl? Twój komentarz na chwilę obecną nie wiele wnosi do wątku i nie mówi nic o warunkach pracy w firmie KILOUTOU Polska Sp. z o.o. @Yakuza, komentarze w wątku zostają usuwane przez administratora tylko wtedy, gdy łamią regulamin forum, odsyłam do zapoznania się z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

Yakuza

Usuwają prawdomówne komentarze, Tytaniacy boją się prawdy.... A lepkie rączki mają i firmę okradają....

anonymous

karaluchy pod poduchy..............................................................

anonymous

W oddziale gdansk tam gdzie jest pani Renata to nawet sloiczek maja na kasiorke tylko szkoda ludzi uczciwie pracujacych.

Marta

KILOUTOU Polska poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko księgowego. Napiszecie coś o specyfice pracy biurowej w tej firmie? Warto się zainteresować tą ofertą i aplikować na nią? A może ktoś z Was już to zrobił i mógłby podzielić się tą informacją z innymi użytkownikami na forum?

qurefty
@Marta

nie warto zawracać sobie głowy tą firmą, jest na rynku wiele lepszych ofert np: biedronka

Din

Pewnie z Karolem kreca dalej lewe wynajmy.

Ania z Zielonego Wzórza
@Din

Karolowi mogą naskoczyć...Chłop jest w czołówce handlowców więc może czuć się bezkarny...To raczej on dyktuje warunki niż odwrotnie...Już kiedyś było tak, że najlepszy handlowiec rzucił papierami, ponieważ nie dogadał się z szefostwem, jego oddział przestał robić targety, wywalili bez mydła ówczesnego kierownika oddziału by finalnie wsadzić na to stanowisko wspomnianego handlowca...Nieźle musieli za nim łazić, że się na to zgodził... Firma KillYouToo

@Ania z Zielonego Wzórza

Ciekawe gdyby Karolowi Dekopol zabrali co bylo by wtedy

Jaqer

Tant qu'il n'y avait pas de pièces jointes de Tytanium, la compagnie a très bien fonctionné et, depuis peu, cette bande de voleurs jette tous ceux qui auraient pu exposer leurs sales affaires. La direction en titane sont des voleurs et des tricheurs, regardez bien le vol sur des pattes sales.

Tak13Nie

Zostaw opinię o KILOUTOU Polska Sp. z o.o. - Łódź