KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Opinie o KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Jeloł łomen

Wiecie co jest najgorsze w tej pseudo firmie? Nieszczerosc !!! Nie są ważne Twoje umiejętności, to ile z siebie dajesz i jak bardzo się starasz. Jeśli nie jesteś byłym pracownikiem np. ewpy lub obecnym firmy transportowej to nie możesz liczyć na pomoc,szczerość zwykle słowo dziękuję. To dlatego wciąż jest taka duża rotacja pracowników. Nie są najgorsze niskie premie i wynagrodzenie tylko kłamstwa prosto w twarz, podkładanie świń na każdym kroku bo nie jesteś ze starej ekipy, która ma wszystko gdzieś, lewe wynajmy i transporty bez fv to jest u nich norma, a potem bieganina ze ktoś ukradł sprzęt lub podczas inwentury są ogromne braki.

KLIENT
@Jeloł łomen

Prosiłbym nie obrażać pracowników Ewpy bo ich już prawie nie ma w tej firmie,chyba miałeś na myśli pracowników Tytanium,tam fałsz i układy to standard,oczywiście są też porządni ludzie ale to garstka,reszta slizga się na cudzych garbach.Te filmiki o współpracy,Solidarności pracowników to brednie na potrzeby Francuzów którzy ślepo w to wierzą,rzeczywistość jest zgoła odmienna.Doprowadzili do tego że dziś w tej firmie się nie rekrutuje pracownika a dosłownie łapie w sieci bo chętnych nie ma.

Ewelina
@Jeloł łomen

To w jakiej kwestii tutaj mówią nieprawdę, jeżeli faktycznie tak jest?

Marlon
@Ewelina

W kwestii pogody. Nie raz już słyszałem jak kierownik mówił, że będzie ciepło i słonecznie. A następny dzień chmury i deszcz. Niepoważne.

Robert
@Jeloł łomen

Moim zdaniem nie istnieje firma, w której Panuje szczerość i lojalność wobec pracownika. To fikcja, przynajmniej ja takiej firmy nie znam. Jeżeli ktoś liczy na docenienie, pochwały, dodatkowe premie to sorry: nie ta bajka. Tym bardziej w takiej korporacji jak Kilokitu. Trzeba robić swoje i mieć ją wszystko (usunięte przez administratora);)Im mniej stresu tym dłużej będziemy żyli.

Elżbieta
@Marlon

Aha? ;) No to chyba nie aż tak źle jeśli w takim aspekcie to wychodziło... Jeszcze masz jakieś drobne mankamenty do zarzucenia?

Marlon
@Elżbieta

Oczywiście. Raz zapewniał, że Polska wygra mecz. I okazało się, że też kłamał. Nie wiem nawet jak to skomentować. Ale to pokazuje jaka jest tutaj nieszczera atmosfera.

Cyna
@Jeloł łomen

Jeszcze dodam handelek częściami, wynajem na firmy słup z ceną minimalną i dalej do klienta ostatecznego, złomowanie dobrych maszyn które są szykowane na handel itp

No
@KLIENT

To są zorganizowane grupy kradną i się dzielą a reszta boi się i cicho siedzi

Żelazo
@Cyna

Ze mną nikt się nie podzielił. Gdzie tak robią to się upomnę?

Krzysiek mechanik
@Żelazo

Oczywiście Warszawa Sokołów, nie mam nic do stracenia więc powiem tak kierowniczka sztuka Łukaszek ze szwagrem kierownik, reszta sprzyja bo trzyma się najlepszych. I co zatkało kakao!!!

Łukasz
@Krzysiek mechanik

Kłamstwo ja jestem tylko szarą myszką są lepsi a ty Krzysiek napij się kielicha to ci przejdzie, puszcza cię to piszesz głupoty

Zielonka

Pojawiło się ogłoszenie o pracę w moim miasteczku, wśród benefitow jest świętowanie urodzin. Na czym ono polega ?

Ssyylla
@Zielonka

Kilo mirabelek i woda mocno gazowana,jak się nie obsr... to możesz się przemalować na żółto:)

Anna Pajonk
@Zielonka

musisz kupić poczęstunek dla załogi

Sebastianek bez rozumku

A.N. jest nieobecny od miesiąca. Nawet kłamać nie umiesz...

Jaki jest okres rozliczeniowy w KILOUTOU Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

GUMIŠ

Szanowny pracowniku-niewolniku Twoja wypłata-ochłapa będzie ostatniego dnia miesiąca. Pozdrawiam kierownik

Tymek

A warsztat samochodowy w Kilouou Komorniki. Działa pełną parą. Na naprawę maszyn brakuje czasu. Ale kto by się tym przejmował.

Paulina
@Tymek

Jeśli działa to czemu brakuje czasu na takie naprawy? Jest za mało mechaników?

Staś

Jestem tam dość często i nie zgodzę się z tymi opiniami

Szef wszystkich szefów

Komorniki znowu piszą do admina o usunięcie postów . Oj oj oj prawda boli boli

Klient Lublin

Dzień dobry, czy w Lublinie w dniu dzisiejszym oddział brał udział w odławianiu śnietych małży na zalewie Zemborzyckim?Czy tam ktoś odbiera telefon?Od jakiegoś czasu mam wrażenie,że panuje tam niemały bałagan,dodzwonić się to jak trafić 6 w lotka.

Lego

Witam. Praca na stanowisku doradca techniczno-handlowy, rejon Śląsk, jest oferta, jest zainteresowanie nią z mojej strony ... Ktoś powie coś konkretnego o tym oddziale ? Ogólnie praca w tej firmie na plus czy ma minus ? Ktoś podpowie czy warto ? Tylko poproszę o konkretny,, tak po ludzku szukam porady, czy warto czy nie.

Kotek
@Lego

Śląsk po zmianach idzie ku coraz lepszemu (zespół). Praca handlowca bardzo fajna, można zarobić. A rynek cały czas do odkrywania. Warto.

vieretelny
@Lego

Zależy czego od życia oczekujesz i w jakim miejscu kariery jesteś. Kiloutou to jest fajne miejsce dla osób zaczynających karierę. Jak już posiadasz jakieś doświadczenie to raczej się rozczarujesz. Ani pieniądze ani warunki pracy nie są za specjalne.

Zbigniew
@vieretelny

Jak już wspominasz o pieniądzach to powiesz ile mniej więcej można wyciągnąć? Ja dopiero zaczynam w zawodzie i myślisz że finansowo będzie ok bo trochę mnie zaniepokoiłeś tym co napisałeś o kasie.

Adamek
@Zbigniew

Nie bój się, firma zadba o to żebyś nie zarobił za dużo, konsekwentnie od pandemii robia wszystko żeby samemu zarobic i jak najmniej zaplacic. A coraz wiecej firm budowlanych ma problemy z platnosciami, więc będzie tylko gorzej. Masowe szukanie pracowników nie wynika z niczego i nie jest to kwestia tego, że firma się rozwija tylko tego, że ludzie uciekaja, bo im nie starcza do pierwszego. Jako poczatkujacy handlowiec wyciagniesz pewnie kolo 4500, ale duzo zalezy od miejsca, klientow i tego jak sie poukladasz z innymi pracownikami. Generalnie swiezakowi jest tu ciezko.

Krystyna
@Adamek

4500 na rękę? To chyba niezłe pieniądze? To jest postawa?

byly
@Krystyna

jakie 4500 na reke kolega dostal tylko 3000 na reke i to po wielkich bojach

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Kilokilo

Na powolny komputer i najtańszy możliwy telefon. A przedstawiciel handlowy dodatkowo na toyotę proace.

Danuta
@Kilokilo

A sa jakieś benefity? Typu premie, wczasy pod gruszą? :)

Pyko
@Danuta

Wczasy?!!!A za co ty chcesz jechać na wczasy?

Maciek
@Danuta

Nie ma nic, zero benefitów. W centrali jest ekspres do kawy który kupiły sobie dziewczyny z księgowości, dodatkowo na kawę muszą sie zrzucać pracownicy

Bul

Długopis służbowy. Firmowy! Nie jakiś tam prosty, bez logo. Elegancki. Beznadziejnie się nim pisze bo jest zbyt... ma za duży obwód. Ale za darmo.

Staś

Podobno ten cały pseudo mechanik A.N zamiast maszyny naprawiać , naprawia samochody klientom na drugiej stronie. Nie ładnie nie ładnie .

Ciekawy ?
@Staś

A z jakiego on oddziału?

Krystyna
@Staś

Na jakiej drugiej stronie? I co to ma niby do pracy tam lepiej powiedz czy dobra kasa

Roman

Nie polecam pracy w Komornikach . Wszyscy tam pracujący są na tak zwanych układach .

Piotr T
@Roman

Tak, to prawda

Miś
@Roman

A ja (usunięte przez administratora) pracuje na umowie o pracę. Nie wiedziałem, że jest też inna forma zatrudnienia.

@Miś

Kierowniku, a kierowcy z am transu ?

Tymek

Uwaga uwaga ! Komorniki usuwają wpisy które są dla nich nie wygodne i mówią 100% prawdę . Omijać szerokim łukiem

WAZÓWKA
@Tymek

Krzysiu, Misiu, Paulinka

Wrocek

Zapraszam do Wrocławia. Rotacja jest tak że nie nadążają  z  otwieranie nowych rekrutacji. K.S  faworyzuje tylko jedną osobę Panią logistyk , może  przez to że ciągle robi donosy do niego.  Za chwilę z jej powodu zwolni się kilka osób a on tego nie widzi. Tak poza tym podwyżka 5% brutto przy inflacji zaraz 10%jest śmieszna. Atmosfera we Wrocławiu robi się  strasznie gęsta. Z tego co mówią nigdy tak nie było. K.S nie widzi nic po za  wynikami a wyniki   są dobre ale cała  reszta zaczyna się rozpadać  coś tu mocno przestaje działać. Okręt powoli nabiera wody.

@Wrocek

Szanowny kolego uprzejmie donoszę,że w Poznaniu jest dokładnie tak samo ;). K S M S

Krewetka
@Pozek

Widzisz Paulinko co Ci Wrocławianie piszą? Jesteś faworyzowana przez KS-a i ludzie będą przrz Ciebie odchodzić. Mówiłem żebiś nie śpiewała na oddziale:) :) :)

Lwowiak
@Pozek

Czyli mówisz że w Poznaniu jest tak samo jak we Wrocławiu a Rosja nie napadła na Ukrainę...

Piko
@Pozek

Siema,czy to prawda że wasz K.S. mizia się z Panią od szkoleń,czy to już odgrzewany kotlet?

@Piko

Wiesz kolego generalnie w Kilo pracuje kilka lat i zauważyłam jedną prawidłowość czy to HR, Logistyk czy szkoleniowiec kobieta- ona wariują bo otacza je mnustwo facetów. Zachowują się jak zamroczone i ślepo zabiegają o męska atencję, co jedt po prostu śmieszne. Później są rozwody tak jak u Pani logistyk

Pok
@Piko

Oni mieszkają ze sobą prawie od roku. No i w Poznaniu aż huczy, że spodziewają się dziecka.. Do waszego K. S. idealnie pasowałaby Patrycja co to kiedyś pracowała w marketingu. Ta jak on była strasznie te... Techniczna strasznie była:) :) :)

Obserwator
@Wrocek

W końcu ktoś pisze coś normalnego w tym miejscu. W końcu  piszą jak naprawdę wygląda    praca w sektorze  Wrocław. Chyba wszyscy  lub większość się z tym zgadza.Jest coraz gorzej ,dobrych pracowników się nie docenia ale donosicieli to tak ,chyba wszyscy się Jej boją

@Pok

A DJ z oddziału, średnio dobry w swojej robocie ale za to przydupas,lizodup zagra im na weselu

Hahaha
@Obserwator

A kim ona jest żeby wszyscy się jej bali? Nikt jej nie lubi, nie polubi i nikt nie chce z nią pracować, świetlana przyszłość. Mi nie chciałoby się do pracy przychodzić na jej miejscu.

Ktoś
@Wrocek

O tym okręcie, który nabiera wody, to słyszę już od ładnych paru lat. Niby jest źle, niby nie jest dobrze, ale targety Kiloutou Polska robi z nawiązką. Rekord bije rekord. Fakt, zwykli ludzie mało z tego mają, ale systematyczne oczernianie firmy nic nie daje. Jak komuś nie podoba się obecnaa sytuacja pracy to zawsze może się zwolnić, tym bardziej teraz, w obecnej sytuacji na rynku pracy (do wyboru, do koloru). Proponuję mniej gadać, więcej robić, a swoją frustrację przekształcić w poszukiwaniu lepszej pracy.

Ojciec Gumisia
@GUMIŠ

Ile razy Ci mówiłem lekcje odrabiać a nie w internecie jakieś idiotyzmy wypisujesz (usunięte przez administratora) Przepraszamy za nasze niepełnosprawne umysłowo dziecko. (usunięte przez administratora) nie rosną na drzewach

Mama Gumisia
@GUMIŠ

Napisana przez zazdrosną osobę, której ewidentnie brakuje przyjaciół i sukcesu w życiu.

@Mama Gumisia

Ojojojojku Małgosiu ale jesteście zdesperowani

Zbigniew
@Ktoś

Czemu pracownicy nic nie mają ze zrobionych targetów? Myślałem że wypłacają premie za wyniki. To jest ta dodatkowa kasa czy nie?

Zadowolony

Najpoękniej jest w Komornikach. Sektorowy Krzyś, kierownik Miś, logistyczka Paulineczka, Dareczek od auteczek. Pięknie się tu pracuje. Handlowcy szanują współpracowników. Wszyscy się kochamy i na nikogo nie donosimy, pod nikim dołków nie kopiemy. Kocham Komorniki

Sławek
@Zadowolony

Andrzej też wszystkich kocha codziennie mówi to kierownikowi

Klient

Pamiętacie starą załogę z Warszawy to był super skład. Młode wilki mimo tego ze chcą muszą się jeszcze wiele nauczyć, dzwonię i łaska ze odbiorą klient w tycz czasach jak dzwonisz i nikt nie odbiera ma taki sam stosunek do potencjalnego rozmówcy jak do trzeciej żony. Czas na zmiany, bawta się dobrze niby krule wynajmu. Wstyd Warszafka

Klient 2
@Klient

Wyposz wymaluj Poznań

Były
@Klient

Kto dobrych pracowników nie szanuje sam sobie kłopoty zwiastuje:)

@Były

W jaki sposób niby się objawiał ten brak szacunku tutaj Twoim zdaniem? Powiedz coś więcej! ;)

Były
@Michał

Zadzwoń do mnie,dwa razy w parapet,raz w rynne,to Ci opowiem:)

Michał K.

Cześć, byłem na rozmowie o pracę na stanowisko Stacjonarnego doradcy klienta w Warszawie. Dostałem propozycję 3800 brutto na okres próbny i 4000 brutto po okresie próbnym. Czy to normalne zarobki na tym stanowisku czy jest szansa na coś więcej?

@Michał K.

Tak, takie są stawki. Premia jeśli handlowcy dadzą radę ją wyrobić to ok 300 zł. Nie warto

Iktorn
@Michał K.

4k brutto w Warszawie, zapraszam do Bydgoszczy. Sam się przekonasz ze robota ciężka, a kasa o wiele mniejszą niż w konkurencji

Bartek
@Iktorn

Czyli pozdrawiamy kolegę z konkurencji.

@GUMIŠ

Tak ciężko te premie dostać tu? Wysokie progi?

Gimbo
@Michał

Taaa konkurencji jasne jasne

Kiloutou

Cześć Wszystkim, Z tego względu, iż miałam okazję pracować jako DTH przez jakiś czas z Warszawskim zespołem chciałam wyrazić swoją opinię na temat pracodawcy. Osobiście była to moja jedna z lepszych przygód zawodowych. Najpewniej dlatego, iż trafilam na świetny zespół, który pomógł mi wdrożyć się w pracę i nie pozostawił na lodzie ✅ Od początku brałam udział we wszystkich możliwych szkoleniach aby jak najlepiej przygotować mnie do pracy ✅ Atmosfera w pracy ✅ Jak w każdym miejscu pracy są jakieś minusy, trzeba się z tym liczyć. Rotacja współpracowników i brak stabilizacji w logistyce były dla mnie najwiekszą przeszkodą ❌ Opinią dzielę sie dlatego, ponieważ ktoś tam teraz szuka pracy, dlatego chciałabym polecić to miejsce. Osoba amitna, wytrwała i nastawiona na cel z pewnością odnajdzie się w tym miejscu. Przede wszystkim świeży umysł i pozytywne nastawienie ???? Pzdr A.

Kilokilo
@Kiloutou

Ze wspolpracy z hiacentym tez jestes taka zadowolona?

Kiloutou
@Kilokilo

Myślę, iż moje zadowolenie jest na równi z Twoim.

Johny

Pracowałem w Kiloutou prawie 4 lata i nie wspominam tej pracy źle. Jak ktoś chce i dobrze poszuka to każdy z nas znajdzie kilka pozytywów. Za moich czasów był bardzo dobry socjal, szkolenia były prowadzone pełną parą. Kursy, szkolenia, były prowadzone fachowo. Następny plus to samochód służbowy można było wykorzystywać do celów prywatnych. Nikt niczego nie kontrolował. Atmosfera w pracy także była do zaakceptowania. Owszem, na każdym oddziale można było znaleźć (usunięte przez administratora) ale generalnie Twoi bezpośredni współpracownicy byli zawsze OK. To dlaczego tam już nie pracuje?! Z kilku powodów: po pierwsze praca w ogóle nie była współmierna, porównując zakres obowiązków a zarobki. Po drugie: podwyżkę dostawało się (a dokładnie wywalczyło) tylko wtedy jak się chciało się zwolnić z pracy. Jak nie wywalczyłeś to nie dostałeś. Po trzecie: nie wiem jak jest teraz, ale parę lat temu był zupełny brak kompetentnych ludzi na stanowiskach kierowniczych. Nie można było z nikim konkretnym oraz ogarniętym porozmawiać. Nawet szkolenia menedżerskie nie pomagały tym ludziom, bo beton zawsze pozostanie betonem. Teraz pracuje w zupełnie innej branży i jestem zadowolony. Mam na zupełnie gdzieś jakieś śmieszne targety, nazywaniem ludzi POW, KS czy ATC. Jak w grze komputerowej. Normalni ludzie uciekają od takich metod, bo nie lubią być traktowani przedmiotowo.

Ricky
@Johny

To co ty piszesz nazywa się dokładnie korporacyjnym stylem pracy. I tak styl pracy jest praktykowany na świecie w większości firmach. Są określone struktury, stanowiska, funkcje, cele. Niby wszystko jest ok, ale cały pic polega na tym, aby zwykli ludzie coś z tego mieli. Przede wszystkim godne pensje. W niektórych korporacjach ludzie za swój trud faktycznie mają godne zapłaty (liczone znacznie w grubych tys zł), ale nie w Kiloutou. Niby ludzie pozornie się rozwijają, mają wysoki standard pracy (samochód to nie atut, to podstawa), a w rzeczywistości są małymi trybikami w wielkiej maszynie, gdzie na samej górze są ci którzy zarabiają najwięcej (oczywiście kosztem tych malutkich). Ludzie walczą o jakieś premie, puchary, nagrody, spinają targety, a w gruncie rzeczy dostają ułamek tego co im się należy. Niby się cieszysz, że masz fajną pracę, zapewnioną pensje, rozwój, atmosferę, ale nikt do końca nie zdaje sobie sprawy, że jest wykorzystywany oraz niedoceniony. Ty pracujesz a Ci na górze się śmieją. Śmieją się, bo dzięki twojej pracy zarabiają kilka razy więcej niż ty. Dlatego czasami warto zrobić sobie taki reset i przeanalizować, czy w Kiloutou faktycznie godnie płacą w porównaniu z tym co sobą reprezentujemy, jak pracujemy i czy jesteśmy docenieni. Odpowiedz nasuwa się sama i dlatego w tej firmie nigdy nie będzie mocnej stabilizacji.

Ktoś
@Ricky

Zgadzam się z tym w 100%. Kiloutou bardzo słabo płaci, tym bardziej teraz jak się zmieniły ogólne warunki na rynku pracy. Podwyżki są symboliczne, o wszystko trzeba walczyć i się upominać. Dostają tylko nieliczni i tylko ci co najgłośniej krzyczą. Kiloutou chyba nie zdaje sobie sprawy, że obecnie mamy rynek pracownika a nie pracodawcy. To pracownik dyktuje warunki pracy a nie pracodawca. I jeśli ktoś jest ogarniętym fachowcem w swojej dziedzinie (mechanik, logistyk, menager itd.) to trzeba go docenić oraz szanować, a przede wszystkim dobrze zapłacić. W obecnych czasach dobry fachowiec musi po prostu dużo kosztować i jeśli nie dostanie tego co mu się należy w Kiloutou to na pewno dostanie to w innych firmach.

poszukiwacz pracy

dodam moje małe spostrzeżenie. Pracuje aktualnie, ale poszukuję nowego miejsca w transporcie/logistyce. I znalazłem ofertę pracy powiązaną z logistyką/transportem. I tylko jedno dodam, jak widzę w ogłoszeniu o prace, że firma "OFERUJĘ" nowemu pracownikowi Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) to nie wiem czy się śmiać czy płakać XD - ;( ?? Serio?! Naprawdę to oferujecie?! Wow no coś niesamowitego... Nie wiem czy to celowa zagrywka by zachęcić przyszłego pracownika czy też brak odpowiedniej wiedzy z zakresu aktualnych przepisów Kodeksu Pracy , ale mili PAŃSTWO z KILOUTOU Polska Sp. z o. o. tak dla waszej wiadomości : zgodnie z aktualnymi przepisami Kodeksu pracy waszym ZASRA*** obowiązkiem jest by obejmować KAŻDEGO pracownika (każdy zatrudniony na umowę o pracę) programem PPK !!! Dla poszukujących pracy i zainteresowanych tą firmą napiszę tylko tyle : sam fakt, że firma "oferuję" w ogłoszeniu o pracę takie coś to już ją skreśla z góry... No chyba, że ktoś lubi być oszukiwany na wejściu z warunkami pracy. To pozdrawiam w takim miejscu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o KILOUTOU Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KILOUTOU Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 20 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KILOUTOU Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KILOUTOU Polska Sp. z o.o.