KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Opinie o KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Klient

Co to za technika maszyna z Kiloutou, faktura z innego przedsiębiorstwa proszę o odpowiedzi

Pracownik biura
@Klient

Dokładnie. Nie powinniśmy wynajmować konkurencji do dalszego wynajmu. Klienci się gubią a my musimy tłumaczyć.

Zawiedziony
@Klient

Już wiem o co chodzi handlowcy z miasta stołecznego mają firmy do których wynajmują w najniższej możliwie cenie i ta firma wiezie maszyny w cenie wyższej najlepiej na długi okres. Pod latarnią najciemniej co nie!!!

Monka
@Zawiedziony

Wszyscy tak robią od lat, a Wy tylko Warszawę widzicie, Lublin też potrafi, Poznań, Kraków w każdym oddziale francuza dorabiają. I wszyscy pieją do starych uczciwych pracowników!!!

Sektorowy
@Monka

Warszawa zawsze strzygła francuzow na krótko, to są ludzie z zasadami, tak trzymać załogo

Kita
@Sektorowy

Fryzjerstwo to podstawa dobry fryzjer dobrze dobierze fryzurę, chcesz krótko masz krótko, chcesz dłużej masz dłużej najważniejsze że kasa się zgadza. Takich wyszkoliliśmy fryzjerów!!!

Sylwester

ANDRZEJU życzę ci w nowym roku 2023 abyś więcej maszyn popsuł a samochodów więcej naprawił. Aby Komorniki były twoim drugim domem , abyś (usunięte przez administratora)firmę jescze bardziej niż dotychczas . No i żebyś dalej stosował (usunięte przez administratora)w pracy na nowych pracownikach i wysyłał ich na myjkę.

miki
@Sylwester

Dziekuje za rzyczeniz z serca plynace

Teatr
@Sylwester

Widzę że cały czas jest teatr w tych Komornikach i trzymają tego gościa . Co za porażka . Ludzie uważać na ten oddział i na tego starego Andrzeja.

Krystyna

Mechanik maszyn budowlanych, czy ta oferta jeszcze aktualna jest? Jeśli tak, to bardzo proszę o informację, jaką umowę proponują aktualnie. Może ktoś coś wie tutaj.

No

Postanowiłam ostatnio sprawdzić nowy obiekt Kiloutou. Obiekt reklamuje się jako "kameralny", co w praktyce oznacza, że mamy do dyspozycji 1 basen wewnętrzny z wodą termalną, kilka jacuzzi wewnętrznych, kilka jacuzzi zewnętrznych, saunę fińską, saunę infrared i grotę solną. Niestety, jeśli chodzi o sauny, nie są przestrzegane żadne zasady poprawnego saunowania. Na drzwiach wejściowych jest jedynie informacja o obowiązku siedzenia na ręczniku, jednak większość saunowiczów to ignoruje, nawet po interwencji obsługi. Niestety dopuszczone jest saunowanie w stroju kąpielowym. Nie znalazłam w regulaminie innego zapisu na ten temat. Klienci totalnie nie potrafią się zachować, np jedna osoba pozostawiła otwarte na oścież drzwi do sauny, po czym rozsiadła się bez ręcznika. Niestety nie polecam, pod kątem saun to miejsce to totalne rozczarowanie. Cennik weekendowy: 1,5 h - 39 zł 2,5 h - 49 zl PS. Z plusów całkiem niezła pizza na terenie obiektu

Tymek

Komorniki stały na skraju przepaści. Ostatnio wykonały ogromny krok naprzód. Gratulacje dla szefów.

Denis
@Tymek

Mówiłem od razu że mechanika pojazdowa po godzinach to jest to

PiekSarna

Przepraszam ale my nie składujemy tam chleba tylko pieczemy nocami na ich prądzie. I niczego nie negocjujemy.

Wiktor

No a miejsce na hali podnajmują hurtowni spożywczej. Palety uginają się od makaronów i puszek. Poukładali je w kształty maszyn i Kierownik nie widzi a kaska płynie i to w euro. Teraz negocjują z piekarnią. Brawo chłopaki!

Rebeka

Toć to proste jak drut, wynajęli Ci maszynę albo prywatną oklejoną naklejkami Kiloutou albo co gorsze maszynę Kiloutou na fikcyjnej umowie i zarobili kasę nie dzieląc się z pracodawcą, bywały już takie praktyki.

K…..

Pytanie który handlowiec i w jakim rejonie Pana obsługuje?

SeeBaa

Hej Komorniki, Mam do skręcenia 50 tysięcy długopisów. Dali byście radę po godzinach? Tylko, że max na 19 muszę je mieć skręcone.

Smyrka
@SeeBaa

Obawiam się że nie mają kompetencji,jeszcze nie przerobili tego tematu na szkoleniach z Goszką;)

AGD Ser-Wis

Andi mam do naprawy dwie lodówki Beco i mikrofalę. Mogę przywieźć w piątek po 16? Szefo ciśnie. Wasyl AGD Ser-Wis

Andrzej jutro wpadam na podnośniki auto naprawić . 16:00 bądź gotów

Yeti

Cześć, sorry 16.00 już jest zarezerwowana wpadam z moim 3 skuterami śnieżnymi na przegląd przed sezonem.

Trak trans

Andrzej ja nie dojadę z traktorem do piątku bo bronuję ale między świętami będę miał kombajn Bizon do serwisu. Mogę podjechać?

Kapitan Sokół

Panowie, bardzo proszę trzymać się kolejki. Mój JumboJet jest umówiony na 16.00 na przegląd pogwarancyjny. Andrzej jest sam i nie ogarnie wszystkiego na raz a samolot musi być gotowy następnego dnia rano.

GUMIŠ
@Kapitan Sokół

Nie ogarnia maszyn bo ogarnia logistyczkę

Port Lotniczy Poznań
@Yeti

Jeśli to prawda, że po godzinach obsługujecie także inne firmy to zerwiemy współpracę. Umawialiśmy się na wyłączność. Port Lotniczy Poznań - ŁAWICA

Leśniczy

A czy ja mogę przywieźć choinkę do naprawy, strasznie się sypie od zeszłego roku?

Tymek

Imprezki grile są dla ekipy a dla reszty ciężka harówka. I grzecznie bo cię dotrzemy.

Dr Haus

Witam, Nie wyrabiamy się na chirurgii z operacjami może Chłopaki od Was by coś pomogli? Pacjenci byliby wdzięczni.

Szef

Andrzej grilla rozpal dla pracowników Oddziału W Komornikach.

Tymek

Kierowniczyna z Komornik nie radzi sobie z niczym więc się wysługuje Tomusiem Andrzejkiem. I dalej do przodu.

Pasik

To prawda ten człowiek jest nie normalny , już dawno powinien być na bezrobociu . A oni dalej go trzymają. Może ich czymś szantażuje bo oni też świeci tam nie są .

Klientom

Już dawno tego człowieka nie powinno być to prawda . Oby Łódź zrobiła z tym porządek list już jeden został wysłany .

Widziałam ogłoszenie sprzed lat na stanowisko Pomocnik Mechanika- Pracownik Obsługi Wypożyczalni i ciekawi mnie, na jaką pensję stałą może liczyć taki pomocnik? Wiecie coś o kasie i jeszcze czy są premie/dodatki do tego?

Hejo powiecie coś o pracy na stanowisku Pomocnik Mechanika- Pracownik Obsługi Wypożyczalni? Jak wygląda rekrutacja? O co pytają i czy dostaliście odpowiedź zwrotną?

Rybak
@Karolina

Na tym stanowisku robisz wszystko zamiatacz,myjesz i czyscisz maszyny,odbierasz i wydajesz maszyny klientom,co do rekrutacji słyszałem że jest dwuetapowa: teoria i praktyka.Jesli chcesz rozwijać swoje zainteresowania i w przyszłości otworzyć firmę sprzątającą to warto.

Staś

W Komornikach jeśli nie jesteś z ekipy to jesteś docierany na wszystkie możliwe sposoby. Pretensje o wszysko

Klient
@Staś

A tam nadal kierownikiem jest Wazowski ?

Jeloł łomen

Wiecie co jest najgorsze w tej pseudo firmie? Nieszczerosc !!! Nie są ważne Twoje umiejętności, to ile z siebie dajesz i jak bardzo się starasz. Jeśli nie jesteś byłym pracownikiem np. ewpy lub obecnym firmy transportowej to nie możesz liczyć na pomoc,szczerość zwykle słowo dziękuję. To dlatego wciąż jest taka duża rotacja pracowników. Nie są najgorsze niskie premie i wynagrodzenie tylko kłamstwa prosto w twarz, podkładanie świń na każdym kroku bo nie jesteś ze starej ekipy, która ma wszystko gdzieś, lewe wynajmy i transporty bez fv to jest u nich norma, a potem bieganina ze ktoś ukradł sprzęt lub podczas inwentury są ogromne braki.

KLIENT
@Jeloł łomen

Prosiłbym nie obrażać pracowników Ewpy bo ich już prawie nie ma w tej firmie,chyba miałeś na myśli pracowników Tytanium,tam fałsz i układy to standard,oczywiście są też porządni ludzie ale to garstka,reszta slizga się na cudzych garbach.Te filmiki o współpracy,Solidarności pracowników to brednie na potrzeby Francuzów którzy ślepo w to wierzą,rzeczywistość jest zgoła odmienna.Doprowadzili do tego że dziś w tej firmie się nie rekrutuje pracownika a dosłownie łapie w sieci bo chętnych nie ma.

Ewelina
@Jeloł łomen

To w jakiej kwestii tutaj mówią nieprawdę, jeżeli faktycznie tak jest?

Marlon
@Ewelina

W kwestii pogody. Nie raz już słyszałem jak kierownik mówił, że będzie ciepło i słonecznie. A następny dzień chmury i deszcz. Niepoważne.

Robert
@Jeloł łomen

Moim zdaniem nie istnieje firma, w której Panuje szczerość i lojalność wobec pracownika. To fikcja, przynajmniej ja takiej firmy nie znam. Jeżeli ktoś liczy na docenienie, pochwały, dodatkowe premie to sorry: nie ta bajka. Tym bardziej w takiej korporacji jak Kilokitu. Trzeba robić swoje i mieć ją wszystko (usunięte przez administratora);)Im mniej stresu tym dłużej będziemy żyli.

Elżbieta
@Marlon

Aha? ;) No to chyba nie aż tak źle jeśli w takim aspekcie to wychodziło... Jeszcze masz jakieś drobne mankamenty do zarzucenia?

Marlon
@Elżbieta

Oczywiście. Raz zapewniał, że Polska wygra mecz. I okazało się, że też kłamał. Nie wiem nawet jak to skomentować. Ale to pokazuje jaka jest tutaj nieszczera atmosfera.

Cyna
@Jeloł łomen

Jeszcze dodam handelek częściami, wynajem na firmy słup z ceną minimalną i dalej do klienta ostatecznego, złomowanie dobrych maszyn które są szykowane na handel itp

No
@KLIENT

To są zorganizowane grupy kradną i się dzielą a reszta boi się i cicho siedzi

Żelazo
@Cyna

Ze mną nikt się nie podzielił. Gdzie tak robią to się upomnę?

Krzysiek mechanik
@Żelazo

Oczywiście Warszawa Sokołów, nie mam nic do stracenia więc powiem tak kierowniczka sztuka Łukaszek ze szwagrem kierownik, reszta sprzyja bo trzyma się najlepszych. I co zatkało kakao!!!

Łukasz
@Krzysiek mechanik

Kłamstwo ja jestem tylko szarą myszką są lepsi a ty Krzysiek napij się kielicha to ci przejdzie, puszcza cię to piszesz głupoty

Zostaw merytoryczną opinię o KILOUTOU Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KILOUTOU Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 20 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KILOUTOU Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KILOUTOU Polska Sp. z o.o.