Opinie o Finesti sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Finesti sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Finesti sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finesti sp. z o.o. w Wrocław

Zainteresowana Nowy wpis

Jestem zainteresowana ofertą pracy i chciałabym się dowiedzieć jaka jest atmosfera w grupie pracujących i czy coś się zmieniło w kwestii przełożonych ?

Były pracownik Nowy wpis
@Zainteresowana

Bylo by wszystko super gdyby nie grupa toksycznych i roszczniowych osób które mają pretensje o wszystko i do wszystkich nawet o ceny księgowości. Przełożeni bardzo mili i sympatyczni

Administrator Nowy wpis

W firmie Finesti sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Księgowa. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 4400 .

Były pracownik Nowy wpis

Jeśli powyżej 4400 brutto to będą zainteresowani, natomiast jeśli masz na myśli kwotę netto to musisz mieć dużą wiedze i liczyć się z tym, że jeśli cię zatrudnią to dostaniesz dużo firm. Dla władz spółki najważniejszy jest zysk.

Pracownik były

Odkąd Finesti dołączyło do grupy Abak, a co za tym idzie zmienił się zarząd oraz osoba zarządzająca wrocławskim oddziałem atmosfera stała się nie do zniesienia. Brak jakichkolwiek zasad, komunikacji oraz interakcji ze strony przełożonych. Nie wypłacanie nadgodzin, decyzje podyktowane humorem nowej dyrektor finansowej, nerwowa atmosfera,brak jakiegokolwiek wsparcia, na zasadzie pracuj i się zamknij. Nie polecam serdecznie.

A4
@Pracownik były

Na komunikację i interakcję z Zarządem możesz liczyć na facebook'owych grupach gminy Kąty Wrocławskie:) Wątki z tematyką przebiegu autostrady sprawiają, że zarząd Waszej firmy niezwykle aktywnie się komunikuje, więc z pewnością spróbuj tej ścieżki komunikacji:)

Roman

Już od jakiegoś czasu nikt z pracowników nie podzielił się swoim doświadczeniem dotyczącym pracy w Finestit, a aktualna opinia byłaby bardzo pomocna. Jak wygląda proces rekrutacji i wdrożenie na stanowisko w tej firmie? To dobry pracodawca?

@Roman

Rekrutacja odbywa się na zasadzie, nie ważne ile wiesz i potrafisz, ważne, żeby stawka się zgadzała. Studenci i stażyści mile widziani. Procesu wdrażania nie ma, radzić trzeba sobie samemu. Nie polecam kierować się po pomoc do dyrektora oddziału obecnego bo oprócz odesłania z kwitkiem czekają Cię kłopoty bo zawracasz jej głowę.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Finesti sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

W Finesti w tym roku zmieniło się kierownictwo, co spowodowało radykalne zmiany w zespole i sposobie pracy. Rotacja pracowników jest obecnie bardzo duża. Zatrudniane są osoby młode z małym doświadczeniem, które otrzymują obowiązki nieadekwatne do swoich kompetencji. Największy problem to brak wsparcia merytorycznego ze strony przełożonych. Obciążenie pracą jest duże, co powoduje konieczność pracy ponad wymiar czasu pracy. Nadgodziny nie są wypłacane. Atmosfera w pracy jest bardzo nerwowa, przez kierownika, który donosi na pracownika, jeśli ten ma jakieś negatywne opinie na temat firmy.

Magda

@martyna a zmieniła tez nazwę ?

Martyna

Niestety firma przekształciła się w inną, ale jak dla mnie poziom profesjonalizmu był bardzo dobry. Szefowe były zawsze na bieżąco z przepisami, nigdy nie odmawiały pomocy merytorycznej i były dobrze przygotowane do wszystkich zmian. Przygotowywanie biuletynów oraz wzorów maili do klientów ze zmianami przepisów, pełna obsługa przy zakładaniu firmy, odpowiedzialność za własne decyzje. Klient ani pracownik nie zostawali sami ale fakt, że dużo pracy wszystkich trochę gubił. Jako były pracownik czasem odnoszę się do tego czego się nauczyłam w Finesti i mimo wszystko wiele ten czas wniósł dobrego do mojej perspektywy zawodowej.

Ulka

Zastanawiające jest to, że zupełnie nikt nie pisze.

@Ulka

bo robią dobrze swoją robotę

Byla pracownica

Bo kasuja odpowiedzi na forum , o takiej robocie mowisz ?

Byla pracownica

A ja nie polecam jako pracownik, nie chodzi o place, ale o atmosfere i stosunek "szefowych". Chyba zapomnialy ze tez kiedys pracowaly w biurze rachunkowym i traktuja tak samo a moze i gorzej swoich pracownikow. Z moich czasow nikogo juz tam niema , wszyscy uciekli pokolei. Smutne

@Byla pracownica

Niezbyt dobra atmosfera i relacje między pracownikami, a przełożonymi to faktycznie niedogodność. Napisz, czy inne aspekty zatrudnienia takie jak wysokość wynagrodzenia lub rodzaj zawieranej umowy były według Ciebie satysfakcjonujące?

@Michał

Miedzy samymi pracownikami bylo ok, ale juz stosunek pracownik szefowe to nie bardzo. Pracownicy mieli narzucone uzywanie w pracy komunikatora firmowego (oczywiscie wszystko czytaly a pozniej kazaly sie spowiadac z tego co kto napisal drugiemu) . Pracownocy w obawie pisali sobie karteczki miedxy soba i po cichu wymieniali . Dla mnie taka praca to tragedia.

Jaga

Wprawdzie na forum pracowniczym nikt od dawna nie pisał ale w internecie firma ma dobre opinie. Wiecie coś o ewentualnej pracy?

admin

Znacie jakieś nowe informacje o firmieFinesti sp. z o.o. ? Czekamy na informacje odnośnie aktualnej pozycji firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Finesti sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Finesti sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Finesti sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Finesti sp. z o.o.?

Finesti sp. z o.o.
  • Tadeusza Kościuszki 29