Opinie o Europejskie Centrum Podatkowe w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Europejskie Centrum Podatkowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Europejskie Centrum Podatkowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Centrum Podatkowe w Lublin

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Europejskie Centrum Podatkowe?

Piotr Nowy wpis

Jestem ciekaw dlaczego tak naciągają ludzi i dlaczego puzniej nie można się do tych (usunięte przez administratora) dodzwonić. Wysyłają pisma bez wiedzy interesanta puzniej każą sobie płacić. Najgorsze jest to że legalnie (usunięte przez administratora).

Czym Europejskie Centrum Podatkowe zachęcają? Jakie mają dodatki?

Brak jakichkolwiek dodatków oprócz multispprt za który płacisz 130 zł... Niskie wynagrodzenie i szefostwo. Ot minusy

Pracownik2019

Niczym nie zachęcają. Wynagrodzenie śmieszne, brak benefitów, atmosfera w porządku, szefostwo dramat- (usunięte przez administratora) i złośliwy gbur

Olga Nowy wpis
@Pracownik2019

@Pracownik2019 Szefostwo Europejskiego Centrum nie jest otwarte na problemy swoich pracowników? Powiedz coś więcej na ten temat!

Obecny Nowy wpis

Przede wszystkim multisport, do którego firma dopłaca oraz platforma z różnymi benefitami, na którą otrzymujesz od ECP środki co miesiąc i możesz je wydać na różne rzeczy (podróże, jedzenie, sport, sieciówki). Możesz korzystać z jednego i drugiego.

Dagmara

@podatki a napisz coś więcej o minusach tej firmy proszę !

podatki

Jak się pracuje w ECP. Największym plusem od zawsze w tej firmie była atmosfera. Wszyscy są bardzo koleżeńscy, chętnie dzielą się swoją wiedzą. Można się wiele nauczyć, zarówno w działach podatkowych, jak i w cc. Żeby sobie poradzić, trzeba być osobą myślącą i samodzielną. Odnośnie zarobków - na pewno w korporacjach płacą więcej, ale też nie ma tragedii. Dla studentów i osób po studiach jest to na pewno bardzo dobra firma. Dla osób z doświadczeniem - to zależy, czego się szuka.

@podatki

A możesz powiedzieć, na jakim stanowisku Ty pracujesz? Czy według Ciebie warto starać się o posadę w firmie? Napisałeś, że panuje przyjazna atmosfera, czy pracodawca organizuje jakieś wyjazdy integracyjne? Odnośnie wynagrodzenia - napisz proszę, czy poza podstawą są przyznawane jakieś premie, bądź też benefity pozapłacowe.

była zatrudniona
@Edyta

Pensja jest przeciętna, stanowisko konsultanta podatkowego myślę, że oscyluje w przedziale 3 - 4,5k brutto. Wyjazdy integracyjne zdarzały się wcześniej, obecnie bardzo rzadko. Brak premii, benefitów. Natomiast atmosfera naprawdę bardzo w porządku w sporej części wynagradza braki w innych wspomnianych wcześniej kwestaich. 40 minut przerwy w ramach 8h pracy, niewiele stresu.

@była zatrudniona

A jak jest ze zdobytym doświadczeniem? Jest na tyle znaczące, że można później bez problemu przejść do firmy z lepszym wynagrodzeniem?

Ilona
@podatki

Właśnie zastanawiam się bo akurat holenderski znam bardzo dobrze bo mieszkałam w Holandii 18 lat , ale nie pochodzę z tego województwa tylko z Opolskiego, wiem też bardzo dobrze jak działają tam urzędy w Holandii i zastanawiam się nad praca

Firma Europejskie Centrum Podatkowe poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Europejskie Centrum Podatkowe?

Eliot88

A i co dokładnie pytasz?

Karol

Jak widać na forum jest mało wpisów bo ludzie są zadowoleni i nie chce się tu pisać.

oszukana

Uwaga ,firma krzak ,po podpisaniu umowy na załatwienie kindergeld olewaja klienta .Po 9 miesiącach czekania -nic nie załatwione trzeba zaczynać od nowa ,a po zerwaniu umowy naliczają wymyślone opłaty za nic ,nawet za czas kiedy zasiłek się nie należał. Żerują na nieświadomych klientach i żądają horrendalnych kwot.Omijajcie tą firmę z daleka

Kwiatek
@oszukana

Zgadzam się z Panią - jestem na etapie pisania reklamacji i jak nie pomoże to sprawa do sądu

Irys
@oszukana

Witam , jestem w podobnej sytuacji . Czy załatwiła Pani już sprawę z tymi oszustami ? Jeśli tak to proszę o jakieś informacje .

@Irys

Niepokojące są informacje, które pojawiły się w wątku dotyczącym firmy Europejskie Centrum Podatkowe. Czy znajdzie się osoba pracująca obecnie w tej firmie, która wyjaśniłaby, jak wszystko, co zostało opisane, wygląda z poziomu pracownika tej firmy? Mam nadzieję, że ktoś odezwie się w tej sprawie.

była zatrudniona
@Piotr

Praocowałam wcześniej w tej firmie. Uważam, że negatywne opinie są bardzo mylące. Informacje o przetrzymywaniu pieniędzy, długim załatwianiu spraw wynikają przede wszystkim z wolnego działania urzędów niemieckich. W firmie pracownicy pracują jak wszędzie indziej, starają się załatwiać sprawy terminowo. Pamiętam, że w kilku sprawach dopiero po kilku ponagleniach urzędu ze strony pracowników Europejskiego Centrum Podatkowego urząd niemiecki się obudził, osobiście zdarzyła mi się sprawa odgrzebana po 3 latach (nie z naszej winy). Uważam, że działania firmy mogłyby być usprawnione, ale 1 gwiazkda na 5 jest nieporozumieniem.

P.

Nie polecam !!!!!!!! ???? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestac oszukiwac i żerowac na mlodych ludziach. ????

Edyta

Słuchajcie, czy naprawdę nikt nie posiada informacji o Europejskim Centrum Podatkowym, jako o pracodawcy? Informacje o usługach świadczonych przez firmę są oczywiście bardzo cenne i również wiele mówią o kulturze organizacyjnej firmy, ale to forum służy przede wszystkim wymianie informacji o pracodawcach. Czy jest na forum ktoś, kto mógłby opisać Europejskie Centrum Podatkowe jako pracodawcę?

Wojtas

Witam tak w skrócie gorąco polecam troszkę czekałem lecz z braku kompletu dokumentów pieniążki spadły z nieba. Noc mnie to nie kosztowało. Dziękuję całemu zespołowi.

Edyta

@oszukana, przedstawiłaś swoją opinię o Europejskie Centrum Podatkowe jako firmie, z której usług korzystałaś. Widać, że nie byłaś zadowolona ze współpracy z nią. Jednak na tym forum, zgodnie z jego przeznaczeniem powinny znajdować się tylko merytoryczne komentarze o tej firmie, ale jako pracodawcy.

Edyta

Europejskie Centrum Podatkowe umożliwia odbycie praktyk w swojej strukturze. Wiecie w jakich działach najczęściej można je realizować? Może ktoś z Was wie, jak zorganizowane są praktyki w tej firmie oraz ma informację na temat tego czy są płatne? Czy ich poziom merytoryczny wystarczy, aby bez problemu móc w późniejszym czasie ubiegać się o zatrudnienie w Europejskie Centrum Podatkowe?

Stella

@anonim Masz w zupełności rację. Ale nie chcesz chyba powiedzieć , że firma postępuje wobec swoich klientów źle! Z całą pewnością jest uczciwa

wesoła wieśka

A jaki związek ma twoja opinia z tematem wątku. Pzzecież pytają: "Pracowałeś w firmie Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca?" a tu piszecie o zwrotach podatków. Ja chcę się czegoś dowiedzieć o pracodawcy, anie o pitach i vatach

@wesoła wieśka

To, jakie dana firma ma praktyki wobec klientów, to chyba jest jednak dość ważna informacja o pracodawcy. Chyba że kogoś nie interesuje, co i dla kogo będzie robić, byle dostawać hajs.

Edyta

@tufi, w ofercie jaką posiada Europejskie Centrum Podatkowe, wyszczególnione są oczekiwania względem kandydatów. Najważniejszym wymogiem jest znajomość przepisów podatkowych i prawa jak i również ukończenie studiów w tym kierunków natomiast doświadczenie to dodatkowy plus.

Iwonka

Nie polecam, traktuja człowieka jak podmiot. Jechałem do nich 70 km 11 razy zeby sie rozliczyc za prace za granica w 1 firmie. Zapłaciłem im prowizje a oni po 2 latach ponownie zażądali ode mnie zapłaty. Jakieś totalnie chore biuro z bałaganem nie do opisania.

kontraktowiec

frajerska firma maja w (usunięte przez administratora) klijenta tylko kase wyludzic dostalem zwrot pobrali kase i myslalem ze koniec poczym przychodzi jakas faktura po 4 mcach do zaplacenia niepolecam z dala od tych zlodzieji

bette

Teraz mają nową ofertę akurat @kaaj. Próbują znaleźć specjalistę ds. obsługi klienta. Ważne jest zaangażowanie i pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków.

klient

czy moze mi ktos napisac logicznie jak wyglada i czy tak naprawde uzyskaja kindergeld .dzieki

życzliwy

przepraszam najmocniej - moja ostatnia opinia dotyczy oddziału we Wrocławiu.

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Centrum Podatkowe - Lublin

Europejskie Centrum Podatkowe