Europejskie Centrum Podatkowe

Lublin

Opinie o Europejskie Centrum Podatkowe

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@tufi, w ofercie jaką posiada Europejskie Centrum Podatkowe, wyszczególnione są oczekiwania względem kandydatów. Najważniejszym wymogiem jest znajomość przepisów podatkowych i prawa jak i również ukończenie studiów w tym kierunków natomiast doświadczenie to dodatkowy plus.

Iwonka

Nie polecam, traktuja człowieka jak podmiot. Jechałem do nich 70 km 11 razy zeby sie rozliczyc za prace za granica w 1 firmie. Zapłaciłem im prowizje a oni po 2 latach ponownie zażądali ode mnie zapłaty. Jakieś totalnie chore biuro z bałaganem nie do opisania.

kontraktowiec

frajerska firma maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] klijenta tylko kase wyludzic dostalem zwrot pobrali kase i myslalem ze koniec poczym przychodzi jakas faktura po 4 mcach do zaplacenia niepolecam z dala od tych zlodzieji

bette
użytkownik zarejestrowany

Teraz mają nową ofertę akurat @kaaj. Próbują znaleźć specjalistę ds. obsługi klienta. Ważne jest zaangażowanie i pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków.

klient

czy moze mi ktos napisac logicznie jak wyglada i czy tak naprawde uzyskaja kindergeld .dzieki

życzliwy

przepraszam najmocniej - moja ostatnia opinia dotyczy oddziału we Wrocławiu.

życzliwy

Pracowałem - nie polecam. W CC zatrudniają na umowę zlecenie ( wymagany status studenta, jeżeli kończysz studia wywalają bez żadnych skrupułów). Poza tym... Team Leader, strasznie zadufana, niekompetentna i przemądrzała pani ( niektóre jej zachowania można podciągnąć pod mobbing). Zarobki dość słabe w porównaniu z innymi CC. Jeżeli ktoś chce pracować na słuchawce to zdecydowanie polecam inne firmy... Mam nadzieje, że moja dość szczegółowa opinia okaże się pomocna ;)

tufi

Na jakich warunkach zatrudniają? Umowa o pracę? Czy płacą uczciwie?

bloom

Mela? Co ma piernik do wiatraka? typowy polaczek, byle gdzie, byle się wypłakać co? to jest portal o pracy nie o problemach osobistych, idź do psychologa lepiej

Wiesia
@Mela 07.01.2015 16:28
Sam(a) idź do psychologa jak masz potrzebę, ja jej nie mam, z głową mam wszystko ok.Jak nie masz nic innego do powiedzenia, to...

Ty Mela, tu są opinie o pracodawcy, a nie o firmie i jej sposobie odzyskiwania świadczeń czy tam podatków. Weź czytaj ze zrozumieniem. Może jednak okulista się przyda :)

Mela
@Wiesia 08.01.2015 12:13

Ty Wiesio-Bloom!, dziękuje, za uświadomienie. Z pewnością skorzystam z Twoich rad. Obiecuję, że jak najszybciej odwiedzę psychologa i okulistę:). Odezwę się jak mi poszło. P.S. czy Ty oby przypadkiem nie pracujesz w owej firmie? Bo jak tak to wszystko samo się wyjaśnia...

Efi

Akurat nie tylko w ECP czeka się długo na kidergeld, wszędzie tak jest, bo niemieckie famillienkasse często mają zastrzeżenia co do zarobków, podatków, meldunku, pobierania nauki przez dziecko itd. i wszystko to sprawdzają urzędowo. Mnie bardziej interesuje jak się pracuje w ECP, bo o tym jest to forum, więc prosiłbym, jak ktoś coś wie, żeby tu napisał, najlepiej jak ma porównanie i doświadczenia w pracy z innymi tego typu usługami.

Mela
@Efi 06.11.2014 11:25

Jasne, że się czeka ale po co przyspieszać Familienkasse skoro zamiast zwinąć z prowizji parę złotych- można zwinąć kilka TYSIĘCY!!!!. OMIJAĆ WIELKIMI KROKAMI TĄ FIRMĘ. Pieniądze które należą się dzieciom, trzeba im oddać!!! Ciekawe jakby Ciebie okroili na taką kasę to byś nie pisał(a) takich bredni!

Bartek

A ja myślałem, ze gowork to opinie o pracy i pracodwacy a nie wylewanie swoich dziwnych "żali".

maama

Myślę, że opieranie sięna cudzych, często fałszywych opiniach nie jest sprawiedliwe, proponuję sprawdzić w zaufanych źródłach. Ja osobiście polecam pracę w ECpodatkowe.

katarzyna

Niestety również nie polecam i zgadzam się z "lucuś. Faktycznie jeśli chodzi o dokumentację to trzeba skrupulatnie mieć ich na oku. Nie dotrzymują terminów, bagatelizują je wręcz- co jest dla nas niekorzystne!!! Jeden wielki bajzel, a nie biuro!

skakanka

Witam, pracowałem w tej firmie jezeli ktos chce uzyskac szczegolowych informacji prosze o kontakt

miro
@skakanka 16.07.2014 10:04

Poproszę o info na ten temat. emanuel2707@wp.pl

wesoła wieśka

A jaki związek ma twoja opinia z tematem wątku. Pzzecież pytają: "Pracowałeś w firmie Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca?" a tu piszecie o zwrotach podatków. Ja chcę się czegoś dowiedzieć o pracodawcy, anie o pitach i vatach

Zostaw opinię o Europejskie Centrum Podatkowe - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Podatkowe