Opinie o Franpress Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Franpress Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Franpress Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franpress Sp. z o.o. w Wrocław

hokus Nowy wpis

czytanie ze zrozumieniem kłania się serdecznie nisko.. :)

hwaedc Nowy wpis

A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać? wiecie, że niezwykle ważnym jest zaprezentowanie się w taki sposób, żeby natychmiast po rozmowie przesłuchujący nabrał pewności, że jesteśmy najlepszym kandydatem do pracy i dlatego proszę o te info.

pitt Nowy wpis

PRACOWALEM DLA WSPOLNIKOW FRANPRESS W 1992 ROKU ZLOZYLEM WYPOWIEDZENIE I ZAWARLEM UGODE NA SPLATE WYNAGRODZENIA. NIE POLECAM NIKOMU WSPOLPRACY Z OSOBAMI ZAINTERESOWANYMI SZYBKIM ZROBIENIEM PIENIEDZY. PRAGNE PODKRESLIC ZE NIE NALEZY TEZ ICH DEMONIZOWAC. W PRACY ODNOSZONO SIE DO MIE Z SZACUNKIEM. FRANPRESS SPLACIL DLUGI I ZNIKNAL Z RYNKU. ZROBLILI DUZO ZLEGO I SPORO DOBREGO...

co? Nowy wpis

Kto traci wszystko AF JG SF żart. Cztery-pięć lat braku zarządzania i kompetencji i masz.

Firma Franpress Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
hezjod

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, pracujący, a nawet zwalniany z zachowaniem wymogów prawa pracy, nie zrozumie tego, który z dnia na dzień traci wszystko. Również pozdrawiam, i Aniu jeśli możesz to pomóż tym, którym jest gorzej.

andzia

a ja tam pracuje do końca i byłam jeste i będe zadowolona że mogłam z tymi ludźmi pracować i ja i mój maż znajdźcie takich drugich pracodawców to wam pgratuluję osobiście pozdrawiam p. Sywie i pJustynę Ania z mężem

coach60

może prawnika, warszawa oferuje, pozew zbiorowy i pan [usunięte przez moderatora]. będzie wiedział ile go to kosztuje, Jak rozmawiam na co dzień z ludźmi wszyscy są zbulwersowani, ale na komentarzach jest pusto, ludzie teraz w ilości jest siła ..................................... dalej WY .....................................

:0)

[usunięte przez moderatora] tak jak kioskarzy przez 21 lat istnienia haha. Jak psów was potraktowali. Na bruk. Ale co tam ważne że pan [usunięte przez moderatora] Dostanie swoje i rodzinna szajka.

regina

Co my teraz wszyscy zrobimy :(:(:(

ktoś

Widzę, że tajemnica jednak wyszła na jaw. Z tego co wiem kierowcy z Kolportera jeszcze nic nie wiedzą i mają się dowiedzieć w czwartek w nocy. Chodzi o oddział Wrocław.

wydymani

nie ma firmy Frampress , [usunięte przez moderatora] , teraz jest Kolporter

diego

Ja pracowałem dla tej firmy kilka lat a metoda jest jedna trzeba robić przekręty [usunięte przez moderatora] wtedy wszystko jest ok

Radek

Jezdzisz dziennie 13 -16 godzin i cie naciagaja haha bylem tam jeden dzien jak mi to powiedzieli natychmiast zrobilem nare ;D( oczywiscie przejezdzilem) poczytajcie sobie o prezesach oraz kierownikach wtedy dowiecie sie o firmie :)

ahp

praca w tej firnie to zenada! kierowniczka mowi ze da mi auto sluzbowe a na drugi dzien mialbym jezdzic swoim, pojechalismy z kolega okazalo sie ze on pil piwo piwo piwo itd a ja jezdzilem a jesli chodzi o umowe to w calej polsce macie 1050 zl zlecenie a obiecuja ze drugi 1000 na reke hehe :) jesli nie wierzycie to zapraszam do firmy :) UCIEKAC JAK NAJDALEJ OD TEJ SZAJKI !!!

gość

Witam, Mój mąż pracuje w tej firmie już pare dobrych lat. Jesteśmy zadowoleni z tej firmy, pieniądze są zawsze na czas i umowa o pracę też jest. Sam mój mąż bardzo lubi swoją pracę i ceni ją sobie. Ja tylko dodam od siebie, że ja jestem osobą nie pracującą, wiec utrzymujemy się z tego co mąż przyniesie do domu i jest bardzo dobrze. Nadmienię tylko, że mąż nie pracuje tam na wysokim stanowisku. Pozdrawiam.

ania1

nie nie bylam bratanica prezesa ,zadnych koligacji;) 2 lata pracy i w pelni bylam usatysfakcjonowana zarowno wyplata jak i systemem pracy..na opinie i dobre traktowanie trzbea sobie zalsuzyc i wywalczyc pewne zasady..ale jak wy po miesiacu odchodzicie i rezygnujecie to o czym tutaj mowic...serdecznie pozdrawiam zaloge franpressu!!zwlaszcza J.G. oraz S.Ć ;)))

ania1 - 2009-08-21 16:50:14 a ja tam pracowalam i uwazam FRANPRESS za najbardziej nowoczesny i nietuzinkowy zaklad pracy!!placa byla adekwatna do zajmowanego stanowiska,relacje miedzy ludzmi bardzo pozytywne,swietna wspolpraca pomiedzy dzialami,nigdy nie mialam jakichkolwiek zarzutow do nikogo ani do niczego.gdyby w kazdej firmie panowal taki system pracy,ludzie byliby o niebo szczesliwsi a i praca sprawialaby wieksza satysfakcje!!gdyby nie fakt,ze sytuacja zmusila mnie do wyjazdu,moglabym tam pracowac do emeryturki..pozdrawiam prezesa i cala zaloge franpressu!!! Ania z dzialu windykacji;-)))) Napisz,że jesteś bratanicą prezesów,a twoja bajka będzie uzasadniona.

małysz

jaka jest oferowana przez franpress zawsze cos wymysla i jest mniej o jakies 200-300zł.w tej firmie wszyscy [usunięte przez moderatora]od prezesa po kierownikow działow.prezes i jego brat [usunięte przez moderatora] to samo tyczy sie dyrektorow i ich zastepcow a zwyky pracownik ma za to po [usunięte przez moderatora].acha ci ludzie dalej pracuja w franpressie.bez znajomosci z gora lepiej roznosic ulotki tam płaca na czasi niema stresu.ocena niema takiej skali .ponizej dna

nnnn

Praca była dla Ciebie chyba czymś więcej....., ....niz tylko zawodowa realizacja....

Mecenas-Mactys

Genralnie słaba firma. A dotego przekręty na niezłą kasę zrobili tam [usunięte przez moderatora]. Gazety do kiosków żadko dostarczane są na czas a i ilościowo często gęsto się nie zgadza. Przekręty na umowach w tej firmie to standard. Jedyne co mi się podobało to system tygodniówek i niektórzy ludzie tam pracujący. Reszta to porażka. Generalnie nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Franpress Sp. z o.o. - Wrocław

Franpress Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Kościuszki 124 A
    50-439 Wrocław