Zduńczyk Geo-Kart Hubert Zduńczyk

Czersk

Opinie o Zduńczyk Geo-Kart Hubert Zduńczyk

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@Wesz czy nadal firma Zduńczyk Geo-Kart rozwija się dobrze? Czy w związku z tym nie szukają nowych rąk do pracy? Ważne są to informacje dla osób, które chciałyby się tam zatrudnić.

Wesz
użytkownik zarejestrowany

Zduńczyk Geo-Kart Hubert Zduńczyk ma się dobrze, wszystko rozwija się we właściwym tempie, nie ma na co narzekać, ani po co pisać negatywnych rzeczy..

gość

nie znasz go i wiesz ze to ten Zduńczyk co za hipokryzja co za bzdury...pisz Zduńczyk dalej te brednie tylko to Ci zostało!!!

Szukasz pracy?

sie

Idzcie do niego i mu to powiedzcie ze go kochacie a nie tutaj się nakrecacie takie sa wlasnie baby

Ktoś

Czytając powyższe komentarze które wypisuje sam Zdunczyk to aż zęby bolą

patrycja koziol

Nie wiem jaki to jest czlowiek bo go nie znam ale w gablocie osrodka jest kilka podziekowan za wsparcie finansowe osrodka i zakup ,np. podrecznikow szkolnych ,zeszytow, plecakow,lawek , krzesel,tablic ,biurek.... Także polecamy się na przyszlosc i prosimy o kontkt

slawek

ok

tadek kielce

ok czlowiek

henryk

spoko gość

ha ha ha

Jaki Ty jesteś żałosny Zduńczyk! Ludzie nie zapominają Internet również. Pisz o sobie pozytywne komentarze bo tylko to Ci zostało. Widocznie masz wysokie ego obyś nie zabił się spadając z jego wysokości!!!!!

wiem ale nie powiem

sorry - inteligentny, inteligentny , inteligentny , a dodatkowo mający to cos ...........

wiem ale nie powiem

bystry bystry bystry - inteligenty , inteligenty ,inteligenty ..............

andrzej zalewski

Podalem imię i nazwisko by ktos nie powiedzial ze zdunczyk to napisal ,wspolpracowalem z ta firma oraz z Hubertem i zycze sobie takich partnerow i szefow ogarniety facet.

gość

No tak, wystarczy zobaczyć daty i godziny i układanka się układa. Zduńczyk sam sobie pisze komentarze.

kurczak

Pracodawca wxorowy pracownika jebal ale jak trzeba było się się za pracownikiem wstawic nawet jak pracownik byl zakuty w kajdanki to wstawil się i go uratowal zdrowko hubercie kurczak z ekipy z mragowa

bobek

Przepraszam przepraszam przepraszam panie hubercie ale pracodawca byl pan mega dobrym zdrowko dla szefa i jeszcze raz przepraszam za to co zrobilem zyczy ekipa z mragowa

konkubina kurczaka

Proszę Pana , marzy mi się zeby znow moj mezczyzna pracowal u pana bo jak pracowal u pana to wyplate przynosil do domu a teraz to jest ujnia zdrowko dla dobrego pracodawcy

genim

A ja powiem w skrucie wybaczam to ze mi pan przyjebal bo zasluzylem na to ale zastanawiam się nawet teraz jak pan to zrobil ze z tylnego siedzenia wyladowalem w rowie i dostalem po pysku zdrowko hubercik wymiencie tych inzynierkow i dyrektorkow i się ma by zatrudnic nas przechuj jestes as number one nie obraz się ze ci mowie na ty ale jestem duzo starszy

adas

Stary już napiasl teraz ja panie hubercie chcemy pracowac !!!!!!! Da pan cynk i jestesmy w przepieknej stolicy , tylko wymieni pan tych inzynierkow my chcemy by pan nami dowodzil a nie jakies bezpulciowce

kali

bystro a jednoczesnie bardzo inteligentny

kali

byly dni ze go kochalam byly dni ze go nienawidziłam ale golnie w pozo gość cholernie bystry

kali

zajebisty.. facet a glownie szef

wasek

widzę ze jakieś spotkanie bylo "naszej klasy "ciebie przeciągnął 9 a mnie 13 :(:( od samego pocztaku nie darzyliśmy się sympatią z tym doktorkiem na pierwsze zajęcia się spóźniłem na zajęcia wszedłem w kurtce i zapomniałem jej zdjąć stwierdził że skoro jest mi zimno to powinienem stanąć w koncie sali iż tam jest 90 stopni ,a na laborkach doktorek zdunczyk powiedział mi ,że jak patrzy na mnie to moja praca i moja osoba przypomina mu kwas siarkowy w reakcji zobojętnienia. Wkurzały mnie te jego teksty ,może i wiedze ma ale go nie trawiłem i ciągle miałem jakieś spięcia z nim.

jarek

a mnie i resztę ekipy przeciągnął 9 razy na poprawkach , bo na sali wykładowej usłyszał jak powiedziałem " ciekawe która cizia mu koszule krochmali " :):) ale ogólnie dobry pacjent z niego i jedno co mi się podobało na jego wykładach to ,to że mówił wszystko z pamięci nic nie czytał nie jąkał się tylko napie..dalał :):) Na uczelni wzbudzał niesamowity respekt u niego na zajęciach nigdy nie było bałaganu wręcz przeciwnie każdy siedział z gębą otwartą bo ciekawy miał pomysł na prowadzenie zajęć i wiedze.

iiii

bardzo inteligentny chłopak bystry i bardzo kontaktowy ,kochany bądź znienawidzony - rozmowę prowadzi na kilka wątków ( pierdu pierdu,pogoda,wakacje,praca,konkret )aż osiągnie to co chce :) pozory i wizerunek swojej osoby stwarza zależny od sytuacji .Ogólnie bardzo pozytywnie go postrzegam. Znienawidzenie ,które ma u osób to zapewne u tych ,którym się nie dał wykręcić bądź pokazał gdzie ich miejsce jest w szeregu i przez to go nie lubią

mam

osoba ktora sie kocha albo nienawidzi

ona

fajny facet z p.Huberta mialam z nim zajecia ,taki konkretny i meski ale kurw..ki w oczach ma ale niedostepny bynajmniej taka otoczke stwarzał szkoda ,że już go na uczelnii nie ma

inzynier/kierownik

pracowalem w tej firmie dwa lata bardzo sobie ja chwale byly wyplaty na czas,premie i co najważniejsze szacunek do ludzi p.Hubert jak szef wyśmienity gorzej z jego zapleczem dyrektorskim ,ale p.Hubert byl to typ czlowieka ktory non stop bywal na inwestycjach i mozna bylo sie poskarżyć :):) miałem bardzo przykra sprawe w rodzinie :dał mi pieniadze na całą ceremonie oraz pomógl w studiach moich dzieci oraz ich zatrudnil. Łepski facet tyle co on miał pod soba i wszystko ogarniał tyle ludzi, tyle inwestycji, tyle sprzetu etc. i co najwazniejsze nigdy nie nosil glowy w chmurach

Zostaw opinię o Zduńczyk Geo-Kart Hubert Zduńczyk - Czersk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zduńczyk Geo-Kart Hubert Zduńczyk