MCR

Opinie o MCR

Agnieszka

@Kordian czemu tak uważasz? Jakie masz złe doświadczenia związane z pracą w MCR? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią i informacjami na temat pracy w firmie? Co sądzicie o warunkach pracy?

Lepiej się nie zatrudniać

K.W

Jak ktos ma problem I planuje jakies pozwy prosze o kontakt kor54@poczta.fm

K.W

Jak ktos ma problem I planuje jakies pozwy prosze o kontakt kor54@poczta.fm

hey

Ja to bym się chętnie załapał na przedstawiciela handlowego, bo dbają odpowiednio o benefity socjalne. Wiecie jednak czy wypłata jest terminowa? Posiadanie odpwoeidniego doświadczenia raczej nie stanowi dziwnego wymogu do spełnienia.

Oszukany

Zmieniają siedziby, i są cwani nie dajcie się oszukać

Nie w Słupnie tylko w Radzyminie

Kordian

Chodzi tutaj o mcr które miało siedzibę w Łomiankach, Markach, a teraz w Nowym Słupnie.Robią stoiska wystawiennicze...Mogę być ewentualnym świadkiem. kor54@wp.pl

Kiedyś jeszcze sie spotkamy

Ja tez tam pracowałem jeszcze jak byli w Łomiankach i nazywali sie trustproject, oszuści złodzieje, jestem pewien ze bedzie jeszcze okazja do spotkania

robik

Ja tam pracuję od dawna i jest ok.

pełnomocnik

a czy ktoś wie gdzie znajduje się aktualna i oficjalna siedziba biura?

Yo

Witam Tez kiedyś pracowałem w tej firmie, sciemniacze i oszuści!!! Jak sie nadarzy okazja, to dobiore sie im do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Kordian.W

(usunięte przez administratora). Ostrzegam chętnych do pracy dla tej firmy

była

Pracowałam. Szef był ok, można było się dogadać. Płaca rzeczywiście minimalna :/ do podwyżki nie dotrwałam. Atmosfera w biurze... kiepska. Dwie pracownice stałe traktowały człowieka z góry jakby wszystkie rozumy pozjadały. Jak człowiek zwrócił im na coś uwagę, to stawał się wrogiem numer jeden. Problemy w komunikacji to chyba norma, bo z tego co słyszałam był to powód zwalniania pracowników i zwalniania się przez pracowników. Tylko te problemy stwarzały obie panie, a nie nowi. No i jeszcze jedna ciekawostka - sprzątanie biura (łącznie z odkurzaniem) przez pracowników... biurowych, a nie osobę sprzątającą - z tym jeszcze nigdzie się nie spotkałam.

Loter

Pracowałem, zostawię bez komentarza tą firme

ja

tez mam problem z nimi...

Zostaw opinię o MCR - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCR