Opinie o DNV GL POLAND w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DNV GL POLAND. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DNV GL POLAND o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DNV GL POLAND w Gdynia

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w DNV GL POLAND?

Ex

Szału nie ma: laptop i tel komórkowy

once_upon_a_time_in_Gdynia

Pracowałem tam parę lat w IT. Plusy - nowe technologie, fajna atmosfera, firma nie oszczędza/(ła). Minusy - porażająca niekompetencja managmentu, bezsensowne projekty czasem kolidujące ze sobą, niesprawiedliwość, obietnice bez pokrycia W efekcie powstaje wiele bezsesnsownych rozwiązań i jest dużo polityki, a umiejętności nie mają większego znaczenia. Dobre miejsce dla osób nowych w IT oraz osób bez ambicji, które chcą tylko trwać. Jak ktoś miał doświadczenie albo większe ambicje, to odszedł z tej firmy. Niektórzy odchodzili bardzo szybko jak się zorientowali, że skille za które płacą nie mają większego znaczenia i tracisz większość czasu na rzeczy bez sensu. Niektórzy odchodzili szybko, inni siedzieli sfrustrowani parę lat z nadzieją że coś się zmieni, są tacy co siedzą tam tylko dla kasy. Kariery robią ludzie, którzy postawili na propagandę sukcesu, a nie na efektywność czy jakość rozwiązań. Nie ważne co robisz, ważne z kim trzymasz i co mówisz.

Przykład
@once_upon_a_time_in_Gdynia

... kompetencje managementu, szczególnie tego od systemu finansowego.(usunięte przez administratora) nie wiedzą nawet jaką wersję systemu mają. 12g nie istnieje. OEBS może być 12.2, chyba że chodzi o bazę danych 10g, ale tam akurat jest o jedną wersję wyższa :D Nikt nie pokazał jak sprawdzić w aplikacji z których wersji czego jest zbudowana. Magiczne 2 kliknięcia :D

Wypłacają dodatkowe nagrody w DNV GL POLAND?

Nie, możesz mieć podwyższonego MIPa, ale z reguły po układach. Oczywiście tylko w Polsce, w Norwegii wygląda to uczciwiej

Naprawdę?

To narzekanie jest już męczące. Oceny roczne bazują na stopniu zaszeregowania. Od osób z wyższym stopniem zaszeregowania oczekuje się więcej. Co w tym dziwnego? No ale najłatwiej jest powiedzieć, że ktoś się na nas uwziął a innych lubi bardziej, zupełnie jak w podstawówce. Trudniej jest dać z siebie coś więcej.

Ryszard

Możesz wyjaśnić co to jest MIP? Dla kandydatów, którzy nie mieli styczności z tą firmą może być to niejasne. Co jest w ofercie pracodawcy, co mogłoby ułatwić podjęcie decyzji dotyczącej aplikowania? Jest to dobre wynagrodzenie? A może premie?

@Ryszard

100% płatne chorobowe

Zaskoczony
@Naprawdę?

Otóż, MIPy mają to do siebie że w nowym modelu sam możesz dołożyć expectations and goals, i jeżeli je osiągniesz, zostajesz wyceniony na 3. To taka samospełniająca się przepowiednia. Jeżeli chcesz się wybić, musisz albo postawić sobie cele poniżej swoich możliwości - na co pewnie nie zgodzi się twój szef, albo swoje extrasy trzymać w tajemnicy przed swoim LM, bo niestety ci młodsi stażem lubią pasożytować na osiągnięciach doświadczonych pracowników.

Zaskoczony
@Naprawdę?

Porównanie do podstawówki jest idealne, długo nie zdawałem sobie sprawy z tego, ale właśnie mnie oświeciłeś! To jest podstawówka!

Jan bez Ziemi

Kogo ta firma zatrudnia? To jest jakiś kabaret. We Wrocławiu, do jednej z firm przyjeżdża koleś robić jakiś audyt BHP i jest oburzony, że przed bramą stoi znak STOP i musi się zatrzymać. Widać, że zatrudniają głąbów, chyba po układzikach i koneksjach.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
MD

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej nie wiem o co chodzi, mam wrażenie że to jakiś casting lubie nie lubie. Na stanowisko ktore aplikowałam 4 mc temu nadal są ogłoszenie. Myślę że nie wiedzą czego chcą.

@MD

Mogłabyś napisać, o jaką posadę się starałaś? Ile czasu minęło od Twojej aplikacji do kontaktu ze strony firmy? Napisz proszę, jakie pytania padły podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Czy udzielono Ci wszelkich niezbędnych informacji dotyczących warunków zatrudnienia? Czy firma udzieliła informacji zwrotnej dotyczącej wyniku rozmowy?

robot
@MD

sama/sam odpowiedziałes sobie napytanie jak tam jest - LUBIE awans i mało obowiazkow NIE LUBIE zero awansu i dalej orka bo ktos jednak mausi proces wykonac gdzy te od lubie kawkuja poł dnia

Niepodamnika

Pracuje tu kilka lat i moge powiedziec, ze atmosfera super (w moim dziale). benefity - jak cie moge, mozliwosci nauki - OK, nie ma problemu jak wiemy jak to uzasadnic szefowi. No i jeszcze wyplata zawsze na czas... tylko niestety jezeli chcesz kasy europejskiej albo myslisz, ze za kilka lat do tego poziomu dojdziesz to niestety nie potwierdzam. Dostajesz dobra podstawe i fajna atmosfere i to musi starczyc.

robot
@Niepodamnika

wypłata prawie zawsze na czas:).. Tylko ze 3 razy sie "zdazyło" nie zatwierdzic payrolla dla polaczkow co tam ze ludzie maja kredyty na konkretna date ustawione...a potem głupi mail ze było issue... Tak czy siak nie ma juz dofinansowania na nauke jezykow :)

Woody

Dział Oracle Support to święte krowy. Jest ogólne zalecenie żeby pracować max 4 dni w miesiącu z domu, a tam chyba max to 4 dni w miesiącu z biura. Ogólnie im mniej umiesz ale dobrze się zrozumiesz z managementem, tym więcej możesz. Ale to chyba norma

Czesław
@Woody

Prosiłbym o przybliżenie tej opinii na temat opisanego przez Ciebie działu. Mam przez to rozumieć, że firma DNV GL POLAND daje możliwości wykonywania części obowiązków ze zdalnego poziomu? Opisz, proszę dokładniej, jak to wygląda, ponieważ na chwilę obecną nie bardzo wszystko rozumiem.

Woody
@Czesław

Kim jesteś Czesławie aby wymagać dokładnych wyjaśnień? Jeżeli kimś z zewnątrz, to informacja o tym że firma zezwala na 4 dni pracy z domu z uzasadnionych powodów, powinna ci wystarczyć. To że czasem liczba tych dni rozciąga się do kilkunastu to info dla innych odbiorców

Dejw

Minusy:zmiana stanowiska na wyzsze nie wiaze sie z podwyzka,awanse po znajomosci,brak srodkow na szkolenia,kiepskie wynagrodzenie. Plusy:fajna ekipa i benefity. Ogólnie widac,ze biora swiezakow bez doswiadczenia bo sa tansi i nie beda narzekac.

c# dev

Bylem na rozmowie kwalifikacyjne w DNV na stanowisko Senior developer/Designer .NET full stack. Podczas rozmowy okazalo sie, ze 60 % pracy to development. Zero nowego designu, moze odrobine nowych rzeczy ale nie mozemy obiecac. Na b2b firma nie daje pracownikom tyle co na UoP - brak niektorych benefitow. Pytania na rozmowie niektore totlanie bez sensu.

Aśka
@c# dev

To dobrze ze nie poznales firmy od srodka. A te frazesy i sztuczne odpienie o skandynaskiej kulturze... HAHAHAH! Drogie Panie, stać Was na więcej.

meff

Zwiedziłem większość trójmieskich korpo od 2004 roku, w DNV wytrzymuję już 6ty rok - dlaczego odpowiedź jest prosta, świetna atmosfera pracy dobre benefity, nie ma tu zadufanych w sobie menadżerów, a skandynawska kultura pracy powoduje że pracuje się lepiej niż u innych.

meff
@meff

muszę zrewidować moją poprzednią opinię, - zasady awansu, niby jasne ale i tak rządzą układy - pensje śmiech na sali, inżynier znający firmę od podszewki z 9 letnim stażem pracy dostaje 5K na rękę - praca z domu, ok niby jest ale tylko 4 dni w miesiącu gdy u konkurencji nie ma ograniczeń - pracowniczy plan emerytalny, zdecydowanie widać tu prywatę wybrany został fundusz bardzo słaby z nieznanych przyczyn - możliwości rozwoju, znikome A jak ktoś chce to mam dowody potwierdzające moją wypowiedź, ja wiem że to moje ostatnie dni w dnvgl.

Bogdan
@meff

Po tylu latach pracy w firmie DNV GL masz w planach odejście? Mógłbyś napisać, dlaczego nosisz się z takim zamiarem? Chciałbyś rozwijać się dalej zawodowo, czy może czujesz, że nic więcej w tej firmie nie osiągniesz i nie chciałbyś stracić motywacji na rynku pracy? Pomóż nam lepiej zrozumieć swoją decyzję.

Natalia

@Ciekawy, czy jesteś zainteresowany pracą w firmie? Jakie dokładnie aspekty są dla Ciebie interesujące? Myślę, że inni użytkownicy chętnie Ci pomogą, jeśli zadasz na forum szczegółowe pytania. @Nie lubie, a czy Ty jesteś w jakiś sposób powiązany z tym pracodawcą? Opowiesz, jak to wygląda z Twojej perspektywy? Zachęcam Was do komentowania, jednak opinie powinny być rzeczowe i poparte argumentami!

Nie lubie

Nic dziwnego, że im słabo placa skoro nie potrafią takiej banalnej rzeczy wyłapać. Utożsamiać moderatora Goworka z osobą z firmy ehh.

Natalia

@Bob, bardzo chwalisz pracę w firmie, piszesz, że atmosfera jest dobra, możesz nieco więcej o tym opowiedzieć? Jak to się objawia? Mówisz też o tym, że szkolenia są organizowane w razie potrzeby- czy pracownicy w jakiś sposób zgłaszają chęć doskonalenia umiejętności? Jak często mniej więcej można liczyć na taką możliwość?

Natalia

@Bob, piszesz, że warto wysłać CV do firmy, rozumiem, że masz dobre zdanie o DNV GL? Co podoba Ci się najbardziej? Czy atmosfera wśród zatrudnionych osób jest przyjazna? Już dawno nikt nie pisał, może w ostatnim czasie coś się zmieniło? Może pracodawca zorganizował jakieś szkolenie podnoszące kwalifikacje?

Bob
@Natalia

Ja sobie chwalę pracę w DNV GL. Atmosfera bardzo dobra - chyba najlepsza z jaką się spotkałem. Czy w ostatnim czasie coś się zmieniło? Hmmm... wg mnie nic się nie zmieniło – zawsze było i jest OK :-) Co do szkoleń – w zależności od potrzeb sie pojawiają - jest jak powinno być.

Tomasz

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto aplikować?

tobby
@Tomasz

nie warto. firma masakra, chaos i układziki

Bob
@Tomasz

Warto spróbować.

Malwa

Nick ma rację, w tym dziale dzieją się cuda ostatnio. Takie wytłumaczenie awansów jest też dobre ;) Inspekcja Pracy mogła by tu mieć dużo do powiedzenia

Sven

Dzięki ostatnim zmianom restrukturyzacyjnym, każdy dzień jest jak pudełko czekoladek

Natalia

@Jobseeking minęło dobre parę miesięcy od momentu dodania przez Ciebie komentarza. Czy zaaplikowałeś do firmy DNV GL POLAND? Czy jesteś jej pracownikiem już może? W takim wypadku może teraz Ty coś więcej opowiesz na jej temat?

Jobseeking

Witam. Czy ktos moglby blizej opisac benefity jakie daje firma? I czy przy aplikacji na stanowisku w polu „desired salary” to kwota netto czy brutto? Dziekuje za pomoc :)

Natalia

@Nowa miło, że jesteś zadowolona z pracy w DNV GL POLAND. A osobom, które będą się starały o pracę polecam zajrzeć na stronę firmy https://www.dnvgl.com/careers/join-us/index.html gdzie jest wiele informacji na temat rekrutacji i samej pracy w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o DNV GL POLAND - Gdynia

• Jak się pracuje w DNV GL POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy DNV GL POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DNV GL POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 3 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DNV GL POLAND?

Kandydaci do pracy w DNV GL POLAND napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DNV GL POLAND
1.9/5 Na podstawie 126 ocen.
  • łużycka 6 E
    81-537 Gdynia