Ciklum Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Ciklum Sp. z o.o.

Gregor

Czy Ciklum potrzebuje aktualnie pracowników? Nie mogę znaleźć nowych ofert pracy? Może ktoś ma wiedzę w tym temacie i mógłby się tym podzielić, będę wdzięczny.

Paulina

Pracujecie w Ciklum Sp. z o.o.? Co więcej możecie powiedzieć na temat warunków pracy w tym miejscu? Jak wygląda możliwość rozwoju pracownika w Ciklum Sp. z o.o.? Czy firma stosuje rekrutacje wewnętrzne? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

marzy mi sie tu robota

No na stanowiskach IT to zarobki nigdy raczej złe nie są @jacek dlatego opłaca się iść w tą branżę. Firma jest super, mają pokój relaksu, gdzie można pograć na PlayStation 4, a godziny pracy zaczynają się między 8 a 10.

Zostaw opinię o Ciklum Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciklum Sp. z o.o.