BrandLine Group Sp. z o. o. – OVERMAX POLSKA

Poznań

Opinie o BrandLine Group Sp. z o. o. – OVERMAX POLSKA

ManyPenny

Zarząd firmy głuchy jest na prośby pracowników. Pracowałam tam kilka miesięcy. Wszelkie argumenty odbijane są w sposób NIE BO NIE i już - zarząd mądrzejszy od wszystkich. Tylko jak są przyparci do ściany to zaczynają coś działać. Tkwią w jakimś kosmosie mentalnie i udają, że nie widzą co się dzieje albo naprawę nie wiedzą. Jedyny z zarządu który wydaję się, że ma trochę oleju to Pan który rządzi działem PD - reszta mentalny kosmos. I wiśnia na torcie. PARKING FIRMY - albo sobie kup monster trucka albo łódź podwodną. GIGANTYCZNE dziury - KRATERY - ogromne kamienie wystające druty po prostu armageddon parkingowy - ale po co go wyrównać? Po co tracić 500 czy 1000zł na wyrównanie dziur - zarząd i tak tam nie parkuje! Mają miejsca VIP! A ty szaraku jeździj po dziurach utop silnik urywaj zawieszenie i ogólnie radź sobie SAM! Obudźcie się z letargu!!!!!

Xyzxyz

Pracowałam 2 lata i NIE POLECAM. Żałuję, że wcześniej nie podjęłam decyzji, ale wciąż się łudziłam, że może coś się zmieni + byłam karmiona milionami obietnic zmian. Szef - mistrz manipulacji. Komunikacja na zerowym poziomie ( na allegro przedmioty mają inne funkcje niż posiadają w rzeczywistości), totalny brak szacunku do pracownika, siedziba firmy to dosłownie BARAK, rozlatujące się krzesła, najtańszy sprzęt, niedziałający internet, smród - sprowadzają tony szmelcu z Chin, brak podwyżek, premii, a na święta bony o wartości 50 zł - śmiech na sali, a wymagania wielkie... Jak się spóźnisz to od razu uwaga. Z kolei jak wyjedziesz o 16 to też uwaga, bo ... Darmowe nadgodziny w tej firmie są koniecznością. Poza tym... Podwyżkę można dostać jedynie w momenci złożenia wypowiedzenia. Naprawdę nie polecam!

Marcin C.

Byłem na rozmowie w tej firmie do działu sprzedaży, nawet dostałem się do drugiego etapu i dobrze wspominam rozmowę kwalifikacyjną. Dyrektor działu sprzedaży bardzo spoko, wszystko konkretnie a warunki finansowe dostałem dwa dni później. Ostatecznie nie podjąłem pracy w tej firmie z powodu dalekiego dojazdu ale po samym procesie rekrutacji oceniam bardzo pozytywnie.

Iwona

Słyszałam, że szukają kogoś na stałe do marketingu, bo czekają aż jedna osoba wróci z chorobowego/macierzyńskiego(?) i planują kogoś zatrudnić na jej miejsce. Świadczy to o tym, że nie szanują raczej pracowników. Faktycznie w opiniach firmy Overmax nie ma zbyt pochlebnych zdań o tym pracodawcy...

W.

Brandline to jest to samo co overmax polska. poczytajcie sobie opinie i będzie wszystko jasne. Obóz pracy

Zostaw opinię o BrandLine Group Sp. z o. o. – OVERMAX POLSKA - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BrandLine Group Sp. z o. o. – OVERMAX POLSKA