Opinie o Caolin Sp. z o.o. w Opoczno Przemysłowa 7

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Caolin Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Caolin Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caolin Sp. z o.o. w Opoczno Przemysłowa 7

Czy rozmowa rekrutacyjna w Caolin Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Janusz Radek

Rozmowa rekrutacyjna odbywa się w języku serbsko-chorwackim ,bo w takim oczywiście się tu porozumiewamy

3D
@Janusz Radek

Ja tam miałam w języku migowym. Trudność sprawiało mi tylko porozumiewanie się przy zgaszonym świetle ale dałam radę. Pozdrawiam Agnieszkę z akwarium.

Grześ

Również w mongolskim kazachskim i paru innych

Czy Caolin Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Raczej umowa o pracę

Niezlygosciu

Umowa o prace

Grześ

No oszalałes nie dość że zarobki marne i narobić się trzeba to jeszcze chcesz na umowę zlecenie pracować nic z tego później nie ma i nie w tej fabryce

Robol

Praca ciężka. Zarobki nie zbyt ciekawe. Normy wysokie nie zawsze do wyrobienia. Przełożonym zależy przede wszystkim na wyniku.

@Robol

Bo oni dostaja premię od sprzedaży a wy nie albo jakieś ochłapy na odczepne i wszystko w temacie

Jizzzzas

Jak widać ktoś też bardzo lubi obrzucać ludzi błotem, lubi wypisywać o nich na forum zamiast to powiedzieć w twarz!. I tylko eskalować konflikt na masową skalę!

Sety. Pl

Z tego co ja widzę to pracują tu chyba same dzieci, które wypisują bzdury w internecie bo boją się porozmawiać prosto w twarz tj ty Alibabo. Słabe zagranie na poziomie zero. Najgorzej że takie jędze odzywają się i nagadują na porządnych ludzi bo same boją się obrzucenia z błotem że względu na swoje zachowanie. P. S. PAMIĘTAJ lepiej że za fałszywe oskarżenia możesz sama zostać oskarżona i mieć problemy :) radzę to usunąć...

Inny dział

Pragnę zauważyć że są to bezpodstawne pomowienia, które są karalne ;) w ogole nie rozumiem jak niby dorosły człowiek może sie tak zachowywać :) jedyne dlaczego nie chciał bym pracować w tej firmie to wlasnie przez takie osoby jak ty :) fałszywe...

@Inny dział

A tobie ktoś wierzy w te bzdury co wypisujesz

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Brudny Hary

Witam, ogolnie jezeli chodzi o prace na dziale 3d czyli kompletacja to idzie sie nadzwigac, norma jest zawyzona, slabe zarobki adekwatne do wykonywanej pracy, praca rowniez w nocy. Jezeli ktos szuka pracy na miesiac czy dwa to ok ale na dluzsza mete za takie pieniadze to nie polecam.

@Brudny Hary

Cześć @Brudny Hary, z tego co piszesz wnioskuję, że trzeba się napracować, ale czy uważasz, że można się tam czegoś nauczyć? Mam na myśli osobę bez doświadczenia, czy myślisz, że praca w Caolinie to dobry wpis w CV?

Brudnyhary
@Agata

A co Ty bys sie chciala na magazynie nauczyc? ????

Kierowcy

Totalne (usunięte przez administratora) na załadunku i rozładunku jak wszędzie po takich molochach awizacja tylko po to żeby być rzeczywistość całkiem inna godziny wytopione na parkingu i jeszcze jaśnie panowie z biura z rozladunkow łaskę robią i teksty typu ciesz że cię rozładowali żenada i ludzkie ścierwo w najgorszej postaci układy ukladziki i nic poza tym brak słów żeby to opisać

@Kierowcy

No wreszcie ktoś zaczął pisać na tematy rozladunkow i tej miernoty która pracuje w biurze magazynu panowie są tam bardzo złośliwi po kilku wizytach w tym molochu stwierdziłem że szkoda czasu na ten zakład i tych ludzi nawet jak przywieziesz ich towar to i tak stoisz i czekasz na łaskę żeby rozładowali oni jak zwykle 8 godz bilecik na bramie odbić i do domu nie stety mentalność tych panów i brak kompetencji są nie do opisania poniewierka kierowców na najwyższym poziomie na szczęście moje auta już tam nie pojadą szkoda czasu i kierowcy na ten zakład pozdrawiam komentujących

@Kierowcy

Hej, możesz powiedzieć jakie wynagrodzenie oferują na Twoim stanowisku w Caolinie? Chciałam też zapytać o nadgodziny, czy płatne? Mam nadzieję, że odpiszesz, bo liczę na aktualne informacje.

3D
@Agata

Przecież to komentarze kierowców...????????????

Gonzo
@3D

Prawda boli logistyka nie istnieje w tej firmie tu elyta z biura przychodzi do pracy za kare nie ma żadnej empatii i zrozumienia do drugiego człowieka kawka papierosek ciasteczko a robota w lesie nie dziwię się że nie ma komu pracować i opinie są jakie są mogę tylko pozdrowić ludzi z produkcji bo ciężko pracują za marny grosz reszta bez kompetencji zawodowych

Agata

Cześć, w ogłoszeniu o pracę z firmy Caolin na Pracownika Obsługi Magazynu: https://caolin.pl/kariera.html, jest informacja o pracy w systemie zmianowym. Jakie dokładnie są godziny tych zmian i czy po zgłoszeniu preferencji na zmiany poranne, jest szansa, że koordynator przydzieli ich większą część?

Rd4444

Na setach najgorzej toalety nawet po 50 kg trzeba nosic do pudełek. Na wozkach dzial 3d lub mazowsze elegancka praca 2d tez spoko

Justyna

Na magazynie jest ciężko? Ktoś pracował?

CałyJa
@Justyna

Przenosisz kartony z płytkami ważące nawet 42,5kg więc uważam że jest ciężko.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Caolin Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

R2D2

Co roku jest tylko pierwsza zmiana w wigilię (6-14), chyba że wypada w sobotę lub niedzielę to jest wolne. Pierwszy i drugi dzień jest wolny bo to czerwona kartka w kalendarzu. Podobnie jest z sylwestrem, tylko pierwsza zmiana.

Iwo

@rekrut Czy możesz dodać więcej informacji? Mam zamiar aplikować stąd zainteresowanie.

rekrut

Bardzo ładna rekrutacja;)

Szefowa2110

Bardzo dobra atmosfera pracy, jednak niskie zarobki, narzucone wysokie normy...jest to ciekawe rozwiązanie na pracę wakacyjną ale przy tych zarobkach praca stała tam to kiepski pomysł

@Szefowa2110

Szczera prawda. Gdzieś jednak trzeba robić. W Opocznie więcej się nie zarobi niestety. Wakacje się skończą odejdzie parę osób i ciekawe jak dalej będzie to wyglądać jeżeli nikogo się nie zatrudni.

Życzliwy

Ludzie !! Ta strona służy do wyrażania opinii o firmie, rodzaju pracy jaką się w niej wykonuje, o atmosferze panującej na zmianach owszem też, a sprawy takie jak "niestosowne/niewłaściwe zachowanie" osób współpracujących ze sobą powinno się zgłaszać bezpośrednim przełożonym, a nie wypisywać tak beznadziejne komentarze "ten taki"; "tamten coś tam"!! Dorośli a zachowujecie się jak dzieci!! Co taka osoba szukająca zatrudnienia w firmie Caolin sobie pomyśli?! Bez komentarza... Masakra!

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Caolin Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Aaaa

W planach sa podwyzki ale raczej nie ma co liczyc na wiele.

Pełza12345 co to za dział Sety? I jakie inne działy są w firmie Caolin?

Możesz napisać coś więcej? Co to jest dział 2D i 3D co się tam robi? Co to jest dział Sety co się tam robi? Jedna zmiana jest tylko na tych Setach skoro tak nie polecasz tego działu? Napisz coś więcej

O co chodzi

Na tej zmianie jest jeszcze jedna osoba która siedzi większość czasu na telefonie i linie zatrzymuje

O co chodzi

Kolega tam pracował. Czyli mieszka na Staszica. I już wiadomo kto to.

O co chodzi

Ta osoba tylko straszy ze to czy tamto. Czy się zna? Ale przecina z tel cały czas tel w ręce

Opoczno123

Tchórzem to raczej ty jesteś skoro piszesz o osobach w sposób obraźliwy i naganny. Bycie anonimowym daje wiele możliwości, ale ciekawe czy powiedzialbys to wszystko co o nich napisałeś prosto w oczy im? Może się ujawnisz?

Witold

Jedni zaglądają na forum żeby dowiedzieć się coś o firmie bo chcą podjąć pracę a inni szukają miejsca gdzie mogą innych obrażać.

Aaaa

Zycze wiecej postow na temat tego jak wyglada praca a nie obrzucania sie blotem

dzięki

Witam. Widzę, że kopanie leżącego jest dalej modzie w tym kraju. Rozpętałem szum moim wpisem, rozpoczęła się krytyka i nagonka na żonę (bardzo to odczuła). Za stan zdrowia żony nie będę się tłumaczył osobom, które nawet nie MAJĄ JAJ żeby się podpisać własnym nazwiskiem pod wpisem jak ja to zrobiłem. Bez podawania danych osobowych łatwo się wypowiadać o innych źle, może nawet nie znając tej osoby. Forum to pokazało z jakimi ludźmi żona pracowała (oczywiście było też wiele normalnych osób). Obrażanie innych na forach bez przedstawiania się to dla mnie brak ikry i ukrywanie się za sukienką mamusi. Jestem żołnierzem od wielu lat i z przykrością stwierdzę, że muszę takich ludzi bronić i chronić. W przypadku wojny i będąc w jednym oddziale bałbym się, że taka osoba szybciej strzeli mi w plecy aniżeli w kierunku wroga. Ludzi w moich szeregach tego pokroju nie ma, jeśli tacy są - to krótko. Ludzie w mojej profesji szanują się, pomagają sobie, bo mundur zobowiązuję. Żeby uciąć fale spekulacji, chciałbym powiedzieć Szefostwu Caolin, że mój wpis może był nazbyt emocjonalny. Nie miałem na celu kogokolwiek obrazić, jeśli tak się stało , przepraszam. Mądry tę wypowiedź zrozumie. Pozdrawiam normalnych uczestników forum.

@dzięki

Skoro jestes zolnierzem to czemu nie mozesz zonie zalatwic posadki do pracy aaaa lub nie chcesz

dzięki

Dziękuję Szefostwu firmy za pozbycie się mojej żony z firmy po trzech latach ciężkiej pracy.Podobno w tej firmie można chorować. Prawda jest taka ,że człowieka można wyeksploatować i przed podpisaniem umowy na czas nieokreślony - spławić. Firma nie liczy się z ludźmi i z ich problemami. Szkoda się rozpisywać. Życzę szefostwu i coniektórym mistrzom wesołych świąt bo nasze takie nie będą. Pozdrawiam współpracowników żony.Mastalerek Paweł.

Narcyz

Ale do kogo pretensje macie skoro czesciej bywala na L4 niz kto kolwiek inny

Armator
@Narcyz

Ciagniecie lewackiego l4 tak się konczy

Królik
@Armator

Chcialbym oznajmić iż walenie perfidnie w przysłowiowego (usunięte przez administratora) tak się kończy. Takich wakacji jakie miała Pani Masztalerek to nikt nie miał w tej firmie.

@dzięki

Panie Pawle napisales " Podobno w tej firmie mozna chorowac." Prosze mi powiedziec w jakiej firmie mozna az tak ciagnac zsolnienia jak pana zona. My rowniez zyczymy wam weolych swiat Dobranoc.

@Armator

A skąd wiesz czy zwolnienie było lewe? Masz na to dowody?! Znasz sytuację? W Internecie każdy mądry bo nikt nie wie kto co pisze, ujawnij sie cwaniak ????????

Anonymous
@CiekawyJa

Weźmy czysto hipotetyczny przykład chorujemy sobie my jesteśmy zadowoleni i mamy kasę za siedzenie w domu, pracodawca natomiast płaci pieniądze pracownikowi którego fizycznie nie ma, ponosi koszty i ma do wyboru trzymać pracownika czy zatrudnić nowego któremu będzie płacić te same pieniądze a on będzie wykonywać swoją pracę jak należy. Nasuwa się pytanie więc po czyjej stronie stoi racja po stronie pracownika "chorującego" czy pracodawcy?. W mojej ocenie po stronie pracodawcy i to była jego wola i to on decyduje, więc skoro tak zadecydował widocznie miał ku temu podstawy.

@Anonymous

Logiczne, że żaden pracodawca nie chce pracownika, który choruje. Jednak nie zawsze mamy na to wpływ, a zdrowie chyba ważniejsze niż wszystko!? Nie można mierzyć wszystkich jedna miarą, jeden choruje specjalnie i ściemnia bo mu się pracować nie chce, a drugi nie ma wyboru. Nie zawsze ten nowo zatrudniony będzie lepszy od starego, który wszystko umiał bo był juz doświadczony. Jeżeli L4 jest udokumentowane dlaczego taki pracodawca nie dał szansy wytłumaczyć się pracownikowi i przedstawić dokumentacji medycznej? Zrobił jak chciał..bez możliwości tłumaczenia.. A jeżeli ktoś nie zna sytuacji faktycznej tego pracownika po co pisać "lewackie l4 " itp. głupie wpisy!

@CiekawyJa

Ciekawy ja powiedz czemy jestes taki ciekawy? Powaznie mowiac kazdy pracujacy ktory zna pania lub ja kojarzy to wie jak z nia bywalo a plotki sa rozmaite. Osobiscie na miejscu pracidawcy zrobilbym to samo np. na rok czasu pracy byla osoba 5 miesiecy na zwolnieniu. Oficjalnie byla na stanie osob pracujacych lecz fizycznie jej brak. Dla mnie osobiscie taki oracownik bylby malo wiarygodny.

@CiekawyJa2

Widzę, że masz konkretne informacje więc pracujesz w tej firmie, a może nawet na dziale i zmianie tej Pani.... Wiesz z jakiego powodu ta Pani była na zwolnieniu?! Z katarem czy gorączka się nie bierze l4 ! Zdrowie jest najważniejsze, a widocznie nie pozwalało tej kobiecie pracować. Najważniejsza jest prawda, a tą zna tylko osoba pokrzywdzona ! Każdy kto nie był w jej sytuacji nie powinien się wypowiadać na ten temat! A plotki to rozsiewaja Ci co swojego ciekawego zycia nie mają! Najlatwiej się wypowiadać nie znając sytuacji, tylko pisać głupoty. Nie chorować, zajechać się, nie ważne czy noga/ręka złamana i w gipsie ale do pracy chodzić trzeba...

@CiekawyJa

Moze pracuje albo i nie jestem juz pracownikiem Caolinu. Prosze postawic sie w roli pracodawcy i moze zrozumie sie dlaczego umowa nie zostala przedluzona. Naj widoczniej dana Pani naduzyla zaufania przelozonych i przesadzila z L4 w pewnym momecie. Szkoda ze nie wypowiada sie sama zainteresowana tylko jej maz. Ja osobiscie do szefostwa mistrzow i ogolnie Caolinu nie mam nic narazie do zarzucenia. Nie warto wylewc brudy w internecie bo samemu sobie mozna przez to zaszkodzic a Opoczno jest malym misteczkiem.

BrakSłów
@CiekawyJa2

Chce tylko nadmienić, iż Pani Mastalerek przysługiwało 7 dni od dnia otrzymania świadectwa pracy na wniesienie zażalenia na decyzję pracodawcy. A druga strona medalu jest taka, że wylewanie na siebie pomyjów tutaj jest bezsensowne bo Caolin to nie jedyny zakład na terenie Opoczna. Nie znalazła szczęścia tutaj znajdzie je gdzie indziej, więc cały ten szum medialny wokół Pani Mastalerek jest irracjonalny i nikomu nie potrzebny. A złożenie CV w innych miejscach pracy to nie aż taki wysiłek i poczekanie cierpliwie na telefon. Z mojej strony to tyle i życzę Powodzenia w szukaniu nowej pracy.

@BrakSłów

Na jakiej podstawie Pani przysluguje 7 dni na wniesienie zazelenia skoro to bylo nie przedluzenie umowy a nie jej rozwiwzanie.

BrakSłów
@CiekawyJa2

Fakt CiekawyJa2, tu masz racje i to chciałem sprostować, gdyż stosunek pracy między w/w a pracodawcą wygasł w trybie Art. 30 & 1 pkt.4 KP z upływem czasu na który była zawarta. W przypadku tak jak piszesz została wypowiedziana w trakcie jej trwania to wtedy przysługiwało by prawo do wniesienia odwołania od decyzji pracodawcy. Natomiast określenie w/w jako pokrzywdzonej, moim zdaniem nie jest tutaj zasadne. Pracodawca po prostu rozwiązał stosunek pracy poprzez nie przedłużenie umowy i poddał pod wątpliwość wiarygodność tej Pani jako pracownika do czego miał prawo.

Luźny

1. Rozmowa kwalifikacyjna pełna niedopowiedzeń związanych z zakresem wykonywanych obowiązków. Obiecywanie nierealnych zarobków, nie mając wpływu na decyzje wyższej kadry menadżerskiej. 2. Minimum płatne za nadgodziny i nieinformowanie pracowników o przysługujących im prawach, a wręcz ukrywanie i wprowadzanie w błąd. 3. Wybiórcze egzekwowanie przepisów BHP i Prawa Pracy. 4. Niejasny system premiowania. Pracownik obsługi magazynu, 2 lata w caolinie. P.S. wiele innych, ale nie chce mi sie juz pisac.

@Luźny

Odwrotnie.dobrze ze opisales tyle problemow Dorzuce do tego to ze niewazne jak sie starasz i tak cie nie docenia dajac lepsza wyplate. Awans tylko dla ludzi po zpc

Luźny
@Aaaa

Ambitnych, wykształconych zwalniają ponieważ są zagrożeniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Caolin Sp. z o.o. - Opoczno

• Jak się pracuje w Caolin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caolin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caolin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Caolin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Caolin Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Caolin Sp. z o.o.