Caolin Sp. z o.o.

26-300 opoczno

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Caolin Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caolin Sp. z o.o.

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Aaaa czyli nowi pracownicy dostają większą pensję od stały pracowników firmy Caolin? Czym jest to spowodowane? To istotne i warte wyjaśnienia skoro poruszacie tą kwestię na forum.

Aaaa
@Patrycja 2 tygodnie temu
@Aaaa czyli nowi pracownicy dostają większą pensję od stały pracowników firmy Caolin? Czym jest to spowodowane? To istotne i w...

Prosze powiedziec kto ma wiecej od ciebie. To jest odpowiedz od osoby ktorej pracownicy zadaja pytanie czemu nowi maja wiecej Nikt na nikogo nie chce donosic. Te osoby ktore byly tam pierwsze i jechaly do starachowic mialy 1500 po ok 2miesiacach przyszly nowe juz do opoczna i na start czesc dostala 1750 Niech inni tez pisza jak jest

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Dalmatyńczyk ale zgadzałeś się na taką pracę przed podpisaniem umowy? Wiedziałeś jaka będzie stawka? Próbowałeś ją negocjować? Nie ma szans o premię w Caolin?

Dalmatyńczyk

Obsługa magazynu, pracownik magazynu, system trzyzmianowy - 1900 zł brutto, to za mało!!!!! nawet dla dziada. Praca ciężka fizyczna za marne grosze!!!!!!!!

Aaaa
@Dalmatyńczyk 11.09.2017, 10:40
Obsługa magazynu, pracownik magazynu, system trzyzmianowy - 1900 zł brutto, to za mało!!!!! nawet dla dziada. Praca ciężka fizy...

Ty za 1900 a co maja powiedziec ci co robia za mniejsza stawke a pracuja od poczatku??? Dobre posady na magazynie maja ci po znajomosci i z zpc

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

Teraz jedynym stanowiskiem, na które poszukują osoby w Caolin to Pracownik Obsługi Magazynu (http://caolin.pl/kariera.html). Oferowane jest stabilne zatrudnienie umową o pracę. Czy kogoś interesuje ta posada i będzie aplikował?

samuel
użytkownik zarejestrowany

czy nadal szukacie inżyniera systemów IT w mazowieckim?

Zostaw opinię o Caolin Sp. z o.o. - 26-300 opoczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caolin Sp. z o.o.