PPUH POKO-AL - Gdańsk

Opinie o PPUH POKO-AL - Gdańsk

Filtruj opinie po kryteriach:

Tedy
 Opinia

Nie zawsze wszystko idzie z górki, może akurat teraz jest ten gorszy moment i trzeba przetrwać?

Opinia

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w PPUH POKO-AL - Gdańsk? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Żona pracownika
@Administrator 07.04.2018 17:45

Jeśli chodzi o ta firmę to mają problemy finansowe ponieważ pracownicy nie otrzymują całego wynagrodzenia tylko połowę 1800zł śmiech na sali.

Tomek Witkowski
 Opinia

Każdy, kto choć w minimalnym stopniu siebie szanuje, to powinien tę firmę omijać szerokim łukiem (oceniam tutaj kontrakty w Niemczech). Jesteś tam, jak to określa jeden z kierowników robolem; mało tego jeszcze jako robol masz czelność upominać się o wypłatę lub w ogóle pytać się dziesiątego "kiedy będzie wypłata?". Przy tym takie drobiazgi w stylu: "dziś sobota, więc pracujemy o godzinę dłużej, bo musimy nadrobić zaległości", o rękawiczki, buty, ubranie robocze czy narzędzia też nie pytaj (to nie przywiozłeś ze sobą narzędzi z Polski???). Pracowałem tam 4.5 roku i teraz stwierdzam, że co najmniej o 4 lata za długo. Teraz jak już się zwolniłem, poczułem coś w rodzaju ulgi. Mam trochę czasu i zbieram wszystkie dokumenty, żeby dochodzić swoich praw w sądzie bo inaczej się nie da. Zainteresowanym, którym została odrobina godności polecam stronę: https://www.pip.gov.pl/pl/f/v/15551/niemcy%20poradnik.pdf znajduje się tam kilka interesujących adresów, przydatnych numerów telefonów no i przede wszystkim jest dość prosto napisane: czego należy wymagać od pracodawcy. Jeśli ktoś będzie jeszcze potrzebował pomocy z zakresu języka niemieckiego, to mogę pomóc. Pozdrawiam pracujących.

j-23

Tomek tak trzymaj

Rolnik z PGRu
@Tomek Witkowski 23.03.2017 20:29

Wow bić brawo, że żeś 4,5 roku pracował w takim (usunięte przez administratora) ! Czyżby miałeś kredyt, komornika, alimenty a ta zła i wredna firma płaciła ci pieniądze i tak ciebie wykorzystywała i poniżała i na 4,5 roku przyczepiła ci łańcuch do nogi !!! ... SZOK OKRUTNE. Dorobkiewicze z PGRu

Tomek Witkowski
@Tomek Witkowski 23.03.2017 20:29

Jak to się mówi, kości zostały rzucone... Sprawa jest już w sądzie, teraz ciekawy jestem, czy powołani przez firmę świadkowie będą mieli odwagę powiedzieć przed Wysokim Sądem to samo, co mówili przed ludźmi na rozprowadzeniu... Teraz to naprawdę trzeba "będzie mieć jaja" jak to mówią niektórzy kierownicy, żeby ryzykować karę pozbawienia wolności za składanie nieprawdziwych zeznań przed Wysokim Sądem, a może odwaga stanieje a rozum podrożeje i śladem generałów i polityków angielskich w 1939 będą sobie zadawać pytanie: "czy warto umierać za Gdańsk?"

Zostaw opinię o PPUH POKO-AL - Gdańsk - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH POKO-AL - Gdańsk