Opinie o ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O. w Warszawa

Ev

Skoro są tacy co maja odwagę tu pisać co im się nie podoba To może będą mieli odwagę umówić się na spotkanie z managerami i przedstawia co im leży na żołądku Może warto usiąść porozmawiać a nie obgadywać za plecami To taki normalny środek komunikacji ROZMOWA

4 P

A może warto wysłać linka z opiniami do szefów w UK, może im jeszcze trochę zależy na firmie w PL.

kam

I jeszcze jedno. Jak to jest, że po przyjściu tylu ludzi z Sandoza wyniki są dalej na tym samym poziomie zwłaszcza w CNSie? Prawda jest taka, że pracujemy na was jak na pasożyta zdrowy organizm.

Insert

Prezesie jesteś mądrym człowiekiem, zrób coś!

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Księgowa / Accountant?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
kam

Niestety firma po przyjściu MANAGERÓW z Sandoza cofnęła się co najmniej o10 lat jeżeli chodzi o sposób promowania-korpo z epoki kamienia łupanego-dowód 4P (kiedy to było, ludzie to nie działa, ośmieszamy się tylko idąc jak klony z takim przekazem z chipami w głowie. Pracujemy w wysokiej specjalistyce gdzie trzeba się dostosować do klienta w oparciu o partnerskie relacje. Aż się pisać nie chce!!) Żal że ambitną firmę która dowoziła plany Pani Najmądrzejsza przerobiła na amway i swój własny folwark. Niestety SANDOZOWCY wożą się na Naszej ciężkiej pracy przez ostatnie 2 lata. Pokarzcie jakieś pomysły, otwórzcie głowy, zacznijcie słuchać i komunikować się. Ręce opadają. Prezesie zrób coś z tym póki nie jest za późno!!!!!!

AccordHealthcare

Dla mnie Accord to mega rozwój, możliwości, kontakty, nowe wyzwania i możliwości. Pracować trzeba, ale jest z tego satysfakcja, ale chyba praca po to jest aby w niej pracować, a nie leżeć i czekać tylko do końca miesiąca na wypłatę, oglądać się na samochody, krytykować wszystko i wszystkich....

Jeden z wielu

Zamiast gadać głupoty weźcie się do pracy. Niech każdy zajmie się sobą i swoją działka. Żałosne jest rozpisywanie się o samochodach. Chcesz mieć dobry samochod marzeń zapracuj na niego i sobie go kup. To ludzie tworzą atmosferę i to ludzie tworzą wyniki. Jeśli każdy będzie oglądał się na drugiego i żywił się plotkami to dobrej atmosfery nie będzie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie na. Zostawcie płoty i pomówienia zajmujecie się praca a będzie super ???? dobrej atmosfery i pozytywnego myślenia dla wszystkich ????

Ilona
@Jeden z wielu

Pracujesz w ACCORD HEALTHCARE POLSKA? Może opiszesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Czy można liczyć na premie pozapłacowe lub finansowe?

aldona

widzę ze biuro ostro pisze pozytywne komentarze,no coz tylko im to zostało, bo koniec jest juz bliskoooo

A

Kanał, plany zakładają chyba przejęcie całej działki generyków w Pl, albo nagle zamknięcie firm konkurencyjnych. Nikt nie bierze premii, ludzie na l4, mobbing.

KAM

Ja jestem pracownikiem i powiem tak, gdyby wszyscy uczciwie wzięli się do pracy to nie było by napiętej atmosfery bo plany zostały by zrobione. Ale niestety tylko grupa pracuje, a reszta się lansuje. Firma nie dowozi i ciśnienie rośnie i tak w kółko. Niech każdy zrobi na 100% swoją robotę i będzie ok.

Do Kam
@KAM

Szanowny per KAM ,może zacznij od siebie i weź się uczciwie do swojej roboty , bo póki co w hurcie są pernamentne braki za które właśnie Ty odpowiadasz . Trudno więc dowozic plany na 100 % Może czas żeby ktoś Ciebie rozliczył z podstawowej z pracy w firmie której funkcjonowanie odbywa się na tak podstawowym aspekcie jakim jest sprzedaż Drogi KAMIE

@KAM

Jesteś pracownikiem??ale na jakim stanowisku? Bo gdybyś był KAM em to byś nie pisał takich bzdur.....w tej firmie nikt nie zrobi 100 % filarem jest onkologia, ale i tak im mało...przeinwestowali...firma idzie jak Titanic...

Kam
@Do Kam

A skąd wniosek ze jestem od hurtu ?

Tajemniczy

Jest słabo , ale o tym pózniej

Owner
@Tajemniczy

BARDZO SŁABO

CZytajac te opinie nam wrażenie ze negatywne opinie wystawiają Ci którzy albo zostali zwolnieni albo sami się zwolnili Trzeba tylko odpowiedzieć sobie dla czego tak się stało i odpowiedzieć na to uczciwie W tej firmie są tez pracownicy którzy pracują od początku budowali ta firmę i w niej awansowali a czemu awansowali bo nie udawali ze wychodzą do pracy tylko do niej wychodzili i realizowali plany Plany i cele są w każdej firmie flota w każdej wiec jak się komuś nie podobno zawsze może zmienić prace Ale są tez tacy którym ta praca się podoba i chcą dalej być w Accord A co do premii to z tego co mi wiadomo tow niej są bo sam je dostaje od samego początku istnienia firmy a to już 5 lat I jeszczejedno jak szef wysłał wszystkich na wyjazd zagraniczny to czemu malkontenci noe zostali w domu tylko pojechali i się dobrze bawili Jak mi nie odpowiada firma i towarzystwo to siedzę w domu na tyłku a nie bawię się na koszt tej beznadziejnej firmy jak to nie którzy przedstawiają

Tajemniczy

Jakie 5 lat w tej formie o której piszesz firma 4 lata zaliczy w kwietniu 2019. Chyba , że jesteś ucho Prezesa z byłego Hx to tez 5 lat minie w 2019.Wielu nie wychodziło do pracy i drukowali wizyty off-line oraz dalej tak robiż .....także nie okłamuj ludzi Słuchaj nikomu sie nie podoba że jest to FOLWARK PREZESA , Pasierbica , Zięć , (usunięte przez administratora), Botoxsiara i cała reszta (usunięte przez administratora)

Juliusz

Czy marka samochodu, automat i kilka zł więcej jest najważniejsze ???? Chyba nie......liczy się atmosfera w pracy i normalny przełożony a tego niestety w firmie Accord już nie ma ..... ile można wysłuchiwać o pensjach , samochodach itp . Czy ludzie zatrudniający się tutaj wymuszali cos bo muszą cały czas bić się w piersi ze jeżdżą samochodem w automacie ..... słuchać się już tego nie chce , zero klasy Pewnie połowa ludzi ma lepsze samochody prywatne !!!!!

@Juliusz

Juliusz super , masz racje atmosfera jest ważna i normalny przelozony tez . Mam tylko przy tym male pytanko do Ciebie . Czy w swoich madrych przemysleniach bierzesz pod uwage zaangazowanie przedstawicieli ,realizacje swoich planow minimum na sto procent , tak zeby firma realizowala swoje zalozenia ? Czy zatrudniajac sie brales to pod uwage ? Chyba nie ? JULIUSZ zal mi Ciebie :).

stasiu
@anonymous

Anonymous. Nie ma sensu wchodzić w polemikę. Są ludzie, którzy przyszli do pracy tylko aby leżeć i pachnieć. Wypłata im się nalezy tylko dlatego, że pochwalili się doświadczeniem. Ja na miejscu zarzadu to bym im wysztskim podziękował i to w trybie pilnym. Na rynku jest ogrom ludzi z doświadczeniem co z miłą chęcią przyjdzie pracować.

stasiu

Justa
@anonymous

Jak do tej pory firma realizowała plany, dlatego też pan prezes awansował....a teraz pozatrudniano dyrektorów, kierowników itd ludzi którzy na siebie nie zarabiają a mają dużo wyższe pensje i jeszcze lepsze samochody i to te osoby oczekują realizacji nierealnych planów...super a plany powinny być mierzalne i realne. Pozdrawiam i KAMów i menedżerów na forum

@stasiu

Uwierz mi Stasiu, że tu nie ma ludzi którzy leżą i pachną...to ludzie rozwinęli tą firmę ciężką pracą, naprawdę ciężką pracą widać nie masz pojęcia o Accordzie i o ludziach którzy tam pracują....

Xxxnnnn

Owszem warto poczytać o wspomnianych poniżej organizacjach, choćby z tego powodu żeby przygotować się na to samo : D

J

Firma może i ma dobrą opinię, ale Panie mają fatalną , co niestety mocno rzutuje na całosciowy obraz firmy

DobraRada
@J

Dla przypomnienia. Obraz firmy kreują przedstawiciele i to w jaki sposób mówią o firmie a nie jacys dyrektorzy Wiec nie kop dołków pod swoim chlebodawca!

konkurencja

Ten Accord coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Pisząc w taki sposób o swoim zarządzie prawicie im komplement. Idealne osoby do zarządzania!!!! Ukierunkowanie na cel ( wynik) to atut każdego managera !!! Każdy pracownik jak sobie nie radzi to twierdzi ze jest mobingowany. Cześć ludzi z Accord wymaga indywidualnego podejścia. Tak ! Indywidualnego ! Czerwony dywan trzeba im rozwijać i prosić ich aby wzięli się do pracy :). Fenomenem dla mnie jest to ze ilekroć rozmawiam z ludźmi z Accord każdy opowiada jak to jest super. Jakie warunki jakie auta. Ze plany niezrealizowane są ale nic nikomu nie robią. Czytając wasze komentarze zachęcam do przeczytania komentarzy na stronie tevy sandoza czy innych organizacji:).

Miki

Poblem w tej firmie to zarzadzanie dwóch Pań ,.szkoda że prezes nie wie co sie tak naprawde dzieje . Ludzie są zalamani i sfrustrowani , atmosfera jest gorzej niż kiepska . Co do aut Sprostowanie: Chyba troche popłyneliscie z tym Arteonem , tym jeżdżą tylko kierownicy ale nawet nie bo jeszcze tego nie dostali i nie wiadomo kiedy to nastąpi tak jak auta dla reszty ludzi

Paczase
@Miki

Problem tkwi w osobach, które na rozmowie rekrutacyjnej kreowały sie na super specjalistów. Oczekiwania mieli bardzo wygórowane. Z poprzedniej organizacji musieli uciekać bo w tej swojej rewelacyjnosci nie dawały sobie rady. Firmy farmaceutyczne to nie organizacje charytatywne !!!! Jak nagle ktoś zaczął egzekwować to zaczynaja sie nagonki. Nie tedy droga. Można zmienić firmę. Każdy ma wybór. Jest kilku „krzykaczy” co im sie grunt pod nogami pali i robią zamęt. A tak na marginesie... plany znaliśmy już w kwietniu. A owa przyczyna waszej bezsenności przyszła w maju /czerwcu. Wiec poprzednia władza odpowiada za takie plany :):). Ona teraz egzekwuj. Wiec znów atakujecie niewłaściwe osoby ????????????

Do Anonymous

Wiesz punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia , widać że Twój jest z poziomu Arteona Superba i Insigni czyli tylko i wyłącznie z Egzekucji : ) No tam zwłaszcza trzeba chuchac i dmuchać żeby nie wyleciec. Proszę spójrz szerzej ... Spójrz i poczuj pracę swoich ludzi bo to nie przystoi wypisywać tu o warunkach managerskich które w każdej firmie są na wysokim poziomie .. Więcej empatii !

na akord

Brak szacunku dla pracownika. Twarde zarządzanie. Niebotyczne oczekiwania. Brak wsparcia. Chaos informacyjny. Fatalna atmosfera pracy. Rozczarowanie.

@na akord

Hmm … , pracuje w Accord i nie rozumiem Twojej oceny Firmy moja ocena Accord ' bardzo dobra pensja , ponad rynkowa bardzo dobre samochody , ponad rynkowe , cała flota w automatach i dla naszego komfortu , dowolność wyboru np. opel insygnia , skoda superb , volksvagen arteon , skoda oktavia premia … , tak tutaj minus , roczna , co nie motywuje tak jak kwartalna :-( twarde zarządzanie ? raczej duża presja na wynik . Pokaż mi firmę gdzie tego nie ma ? gdzie wszystko jest za darmo :-) Tym piszącym wszystkie te bzdury proponuję więcej racjonalnego myślenia i więcej obiektywizmu :-) . Przeważnie pod przykrywką piszą Ci , którzy wylecieli już z różnych organizacji , bo wszędzie była zła atmosfera i twarde zarządzanie :-)

@anonymous

A jednak są zadowolone osoby :) nie bądź pod przykrywką i podaj proszę dane osobowe, za ten wpis dam Ci nowego Arteona :) i będę go wypominać codziennie:) Chyba pracujemy w różnych firmach....

obserwator
@Exodus

Czytam Wasze komentarze i kręcę głową…. W czterech literach się chyba poprzewracało. Dostanie się do Accordu graniczy z cudem bo każdy tam chce pracować. Mało która firma gwarantuje takie zaplecze… Potwierdza się powiedzenie, że w miare jedzenia aptetyt rosnie… Ludzie trzeba doceniać to co się ma!!!!!!!!! Nie ma na rynku firmy co da Wam to co teraz macie. Możecie iść do Tevy, Sandoza, Bayera czy Novartisu. Ale czy Was przyjmie…. Auta, wypłaty i pewnie inne gifty też są. Chętnie się zamienię jak ktoś chce odejść ???????????? Piszecie o jakimś mobingu, sprawach sadowych - oczerniając swoich szefów. Nikt się nie zastanowił nad tym co pisze… czy to prawda… każdy doda swoje 5 zł i robi się plota. A za takie pomówienia może ktoś wyciągnąć konsekwencje bo w internecie nic nie ginie. Dobrobyt przewraca w głowie.

?
@obserwator

Graniczyło z cudem ? U kogo byłaś na rozmowach ?

??
@obserwator

Wysyłaj CV, coraz więcej jest będzie wiecej wakatów:) porozmawiamy za kilka miesięcy o ile się dostaniesz :) i utrzymasz:)

Jacobs
@Exodus

Skoro jest wam tak zle to dlaczego nie złożycie papierów ???? Ciężko sie jest rozstać z nowym arteonem czy wypasionym oplem i wypłaty tez szkoda takiej. Pójdziecie do Tevy to dostaniecie skody do sandoza paski ale w wersji standard i kasa grubo poniżej przyzwyczajeń:) ktoś dając wam takie udogodnienia liczy na lojalność i prace. Druga kwestia. Atakujecie przełożonych i dodatkowo nieświadomie atakujecie Prezesa !!!!!! Zatrudnił nowych ludzi !! Zatrudniając kierował sie obiektywnymi opiniami o nich. On podjął decyzje ! Każda nagonka to jest nagonka na niego ! Ten człowiek nie ma głowy od parady! Mało kto w takim wieku tworzy taka organizacje !!!! Nikt nie może negować jego decyzji ! Ktoś nowy wprowadza porządek. Systematyzuje różne kwestie. Do tej pory rządziła w RX dyrektorka z Tevy z ambicjami. Ale ambicje to nie wszytsko !!! Szanujcie swoje miejsce pracy ! Rozumiem ze wasza reakcja jest reakcja na zmianę. Trzeba pamiętać ze w każdej organizacji zmiany są i będą i naszym obowiązkiem jest podążać za zmianami a nie walczyć z nimi. Amen

@Jacobs

Wreszcie Ktoś pisze na poziomie :-) . Myślę ,że w naszej Firmie jest dużo nowości :-):-) :-) , ale to naturalne , przy takim przyroście zatrudnienia . Jeszcze w kwietniu na Cyprze było nas trzy razy mniej . To normalne , że Firma się rozrasta i ma swoje ambicje , a to wiąże się z oczekiwaniami wobec Nas . Szkoda , że sprawy , które nas bolą nie poruszamy w naszym gronie tylko poruszamy je forum :-( . Chyba warto zastanowić się nad tym ?

@anonymous

Wiesz punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia , widać że Twój jest z poziomu Arteona Superba i Insigni czyli tylko i wyłącznie z Egzekucji : ) No tam zwłaszcza trzeba chuchac i dmuchać żeby nie wyleciec. Proszę spójrz szerzej ... Spójrz na i poczuj pracę swoich ludzi bo to nie przystoi wypisywać tu o warunkach managerskich .. Więcej empatii .

@Do Anonymous

Znowu kolego czy koleżanko piszesz głupoty :-) :-) :-) zanim znowu zaczniesz wylewać swoje żale , zorientuj się czym jeździ specjalistyka w naszej firmie :-) :-) :-) Jak to piszesz … nie tylko EGZEKUCJA . :-) Zadzwoń do nas … :-)

Zostaw merytoryczną opinię o ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O. - Warszawa

• Jak się pracuje w ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O.?

ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O.
3.4/5 Na podstawie 177 ocen.

ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O.