Opinie o ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O. w Warszawa

Biuro

Do prokuratora/prokuratorki , ja tu nadal nadal pracuje , czytaj ze zrozumieniem , Ludzie zwolnieni oraz na L-4 chętnie się wypowiedzą przed organami , podaj to , to się przekonasz, wszyscy wiemy jak nas zastraszacie i sprawdzacie id naszych ipad , laptopów , ale my też mamy dane na temat promocji , rabatów etc, etc , nie piszmy na siebie wzajemnie , tylko współpracujmy. Kij ma dwa końce. Dane , które podałam , są tak oczywiste , że aż boli , wszyscy na rynku nam zazdroszczą aut , zarobków , tylko nie atmosfery pracy.Oferty na Nref są dostępne w hurcie i u klientów . Znane w rynku.PRZEDZIAŁY SĄ W POCIĄGU , BAŃKI W MLECZARNI , A KUZYNÓW < WUJKÓW I ZIĘCIÓW MA KAŻDY W RODZINIE :-):-):-) TAK WIĘC NIE STRASZ BO 95 osób z pola i tych zwolnionych zezna zgodnie z prawdą , Twój podpis też jest widoczny.

Ciekawski
@Biuro

Koleszko. Każdy wie kim jestes. Jak ci dobrze w innej firmie to siedź tam a nie pisz głupot.

@Ciekawski

Ciekawski jesteś w błędzie , i Twoje insynuacje są nie trafione. Pracujemy razem.

do biuro
@Biuro

Do biuro . Zgadzam się w 1000 % z powyższym , do tego dochodzi jeszcze próba nieudolnego zamiecenia niewygodnych sytuacji pod dywan plus nieetyczne zachowania wobec pracownika ect,,

stefek

9 dni po rozmowie na stanowisko asystenta ds. marketingu - (usunięte przez administratora) stwierdziła, że nie przyjęto na to stanowisko nikogo, bo nie było odpowiednich kandydatów. No większego żalu.pl nie słyszałem dawno. Możliwości są dwie: 1. albo rozmowa to było tylko sprawdzenie jej umiejętności, żeby się doszlifowała, ewentualnie ustawka z cyklu: zrób sobie rozmowy, a osoba jest i tak nagrana z sytemu "poleć pracownika" 2. albo rzeczywiście nikt nie chciał pracować przez rok, zatrudniony przez firmę outsourcingową (typowa forma zatrudnienia firm neokolonialnych z UK). Jak można w taki sposób tracić czas, a potem (usunięte przez administratora)że się nie znalazł nikt z wybitnym doświadczeniem do: odbierania telefonów, zorganizowania szkolenia, czy konferencji, wysyłania maili, bądź zadzwonienia do innych działów, czy drukarni. (usunięte przez administratora)

@stefek

Rozumiemy, iż jest Pan zawiedziony wynikiem procesu rekrutacji, ale podstawowym zadaniem osób przeprowadzających selekcję kandydatów jest wybór osoby najbardziej zbliżonej do profilu pracownika jakiego szukamy. Został Pan powiadomiony jak najszybciej o wynikach pierwszej rundy rozmów rekrutacyjnych. Obecnie proces ten został już zamknięty oraz zatrudniona została nowa osoba na to stanowisko. Dziękujemy Panu za poświęcony czas i życzymy dalszych sukcesów na ścieżce zawodowej.

Ono
@ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O.

Fajnie, ze firma zaczęła podpisywać sie a nie tak jak do tej pory podszywać się pod pracowników;-) szacunek.

Dostałem propozycje pracy w Accord, jednakże po przeczytaniu komentarzy mam sporo wątpliwości . Oczywiście zawsze znajdą się osoby niezadowolone ale mimo wszystko wyglada na to że coś tu nie gra ... dziękuje za komentarze zarówno negatywne i pozytywne gdyż niewątpliwie dają dużo do myślenia ....

@Kandydat

Rozumiemy Pana obawy wynikające z opinii publicznej. Niestety nie jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich. Cały czas się rozwijamy i staramy sprostać wyzwaniom rynku oraz tworzyć przyjazne środowisko pracy.

Jeśli Twoi współpracownicy mają łzy w oczach bo już nie wyrabiają, to chyba coś jest nie tak:( - nie polecam

Ilona

Opiszesz proszę bardziej szczegółowo sytuację, jaka ma miejsce w ACCORD HEALTHCARE POLSKA z siedzibą w województwie dolnośląskim? Dlaczego piszesz o łzach w oczach wśród współpracownikach tej firmy? Jakie sytuacje powodują tego typu sytuacje? Czy znajdą się na forum również osoby, które miałyby coś pozytywnego do powiedzenia na temat pracy w tej firmie?

Pozytywnie
@Ilona

Pracuje i moim zdaniem jest fajnie, doswiadczoni pozytywni ludzie wookoło, dobre warunki i narzędzia. Owszem pracy jest dużo, ale jak widzisz super wzrosty ktore sa wypracowane przez Ciebie jest to bardzo motywujace. Duzo się zmienilo i firma jest juz rozpoznawana i dobrze odbierana przez lekarzy. Dziw.mnie tylko postawa niektórych ktorzy chcieli by sie raczej troche poobijac niz polansować...a uciekanie na L4 jest dla mnie conajmniej niepowazne...

Twoja opinia jest dla nas bardzo niepokojąca. Chcielibyśmy zapewnić, że na bieżąco dostosowujemy strukturę zatrudnienia stawianych zadań przed każdym stanowiskiem. Zapewniamy, że zależy nam na dobrym samopoczuciu pracowników. Cały czas się rozwijamy i staramy sprostać wyzwaniom rynku oraz tworzyć przyjazne środowisko pracy.

@Pozytywnie

Dziękujemy za Twoją opinie. Cieszymy się, że mamy w swoich szeregach osoby zaangażowane w rozwój firmy. Pozdrawiamy!

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Księgowa / Accountant?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
* !

1 * to adekwatna skala

On
@* !

Słyszałem, dokładnie to samo, firma chciała zawojować świat a okazało się, ze plany nierealne i nikt tego nie kupuje. Układając plan nie wzięli pod uwagę, ze nie są jedynym producentem na świecie, ponoć statek tonie

Miki

Do tej ekipy managerów z Sandoza z epoki kamienia łupanego jeszcze jest jeden kiepski Tulipan z Tevy to są prawdziwe chipsy brak zasad. Oj aspiracje ma duże lecz predyspozycji sukcesu brak

Pracuję bo kubię
@Miki

Jeden z najlepszych Manadzerow z Tevy Ludzie za nim tęsknią. Na czym opierasz swoją opinię?

Potwierdzam, lipa

Juzprawiestaducieklem

Ogólnie atmosfera porównywalna do fmcg 10 lat temu, robimy z ai co chcemy, bo najlepszy motywator to strach. Tez nie polecam

Ilona

Firma ACCORD HEALTHCARE POLSKA prowadzi nabór na stanowiska Recepcjonistka/Recepcjonista oraz Specjalista ds. personalnych. Czy możecie powiedzieć jakie wymagania są stawiane przez pracodawcę? Jak wygląda proces rekrutacji?

Adaś

Cieńka firma, dobre warunki, ale i tak nie zrobisz planu i polecisz:-( szkoda,

Karlos
@Adaś

Chyba że jesteś przecietniakiem z rozdania Nowej Pani to wyniku nie musisz miec

A
@Karlos

Nowi ludzie są wszędzie:-)

Były

Nie polecam

Accordeon

Biuro w domach, to nic nie chwalą, pewnie dopiero w poniedziałek coś napiszą jako pracownicy:-)

KAM Onko

Witam. Proponuję negatywne emocje rozładować np. siłownia, biegi, basen. Każdy z osobna powinien zająć się tym co ma w zakresie obowiązków służbowych. Zacznijmy od siebie a to na co tak naprawdę nie mamy wpływu niech nie staje się tematem przewodnim każdego dnia pracy. Ja staram się wykonywać na codzień swoją pracę w terenie najlepiej jak potrafię, robię na 100% co mogę - jak to zostanie ocenione, czy zostanie ocenione - nie wiem. Jedyne czego jestem pewien: wiem że robię wszystko co jest możliwe ażeby dowieść jak najlepszą cyfrę na koniec każdego miesiąca, i nawet jeśli to nie wystarczy - będę przed samym sobą miał czyste sumienie że zrobiłem wszystko co było można w danych warunkach. PS. Z pensji, warunków zatrudnienia, narzędzi, preparatów w promocji jestem bardzo zadowolony.

A

Ktoś robi plany?

Pracownik ale zadowolony

Inteligentni zrozumieli .komus żal (usunięte przez administratora) ściska i bardzo się uaktywnia by oczernić wszystkich Widać zalbo został zwolniony albo dalej przebywa na l4 Dla Twojej informacji szanowna osobistości podająca się za Biuro Teraz to już tylko świadczy o tym jakie masz kompleksy i jaki poziom reprezentujesz sobą Ubliżanie ludziom po stanowiskach albo w podobny sposób świadczy tylko o tobie Teojej kulturze a raczej jej braku Masz odwagę wypisywać na forach miej odwagę zadzwonić do tych wszystkich wymienionych ludzi i powiedzieć im to w oczy ale oczywiście to trzeba niec jaja

Prokurator

Dane w internecie są jak podpis. Szanowna osobo ujawniasz dane, które są chronione prawem? Licz sie z konsekwencjach prawnymi. Ty i twoi „wspólnicy” już niebawem stawicie sie przed licem prokuratora. Ciekawe kto kogo pierwszy wsypie ...

@Pracownik ale zadowolony

Do pracownik ale zadowolony , ja tu nadal nadal pracuje , czytaj ze zrozumieniem , Ludzie zwolnieni oraz na L-4 chętnie się wypowiedzą przed organami , podaj to , to się przekonasz, wszyscy wiemy jak nas zastraszacie i sprawdzacie id naszych ipad , laptopów , ale my też mamy dane na temat promocji , rabatów etc, etc , nie piszmy na siebie wzajemnie , tylko współpracujmy. Kij ma dwa końce. Dane , które podałam , są tak oczywiste , że aż boli , wszyscy na rynku nam zazdroszczą aut , zarobków , tylko nie atmosfery pracy.Oferty na Nref są dostępne w hurcie i u klientów . Znane w rynku.PRZEDZIAŁY SĄ W POCIĄGU , BAŃKI W MLECZARNI , A KUZYNÓW < WUJKÓW I ZIĘCIÓW MA KAŻDY W RODZINIE :-):-):-) TAK WIĘC NIE STRASZ BO 95 osób z pola i tych zwolnionych zezna zgodnie z prawdą , Twój podpis też jest widoczny.

@Prokurator

Tylko Hx , reszta nie

to ja

Szanowni Państwo, Widzę że z forum o pracodawcy dla przyszłych pokoleń zrobiło się forum wylewania żali na siebie wzajemnie. Udostępniacie Państwo dane finansowe, przedziały cenowe, dane które nie powinny być widoczne dla ogółu na cąłym świecie. Jeśli ktoś ma problemy osobiste i personalne proponuję stanąć twarzą w twarz i POROZMAWIAĆ, wylać żale, a jak się nie podoba, mamy wolny kraj, nikt nie jest uwięziony...koncerny farmaceutyczne czekają ;)

@to ja

Nikt nic nie podaje , przedziały są w pociągu a bańki w mleczarni

SZukam

Trzeba przyznać, ze trzeba wiać, na razie tu pracuję, byłem na rozmowie w pewnej firmie, przyznam, ze pytali, co tu sie dzieje, bo mają kilka accordowych cv nie podam danych z wiadomych przyczyn, ale mam nadzieje, ze już niedługo opuszczę Wasze szeregi.

Czytając konentarZe mam wrażenie ze komuś zależy żeby oczernić firmę i przedstawić ja w złym świetle .Wiec apeluje do tych nie zadowolonych nie blokujecie miejsc pracy ,dajcie szanse innym ktorzy chcą być pracownikami tej fatalnej firmy ,jak nie którzy Ja przedstawiają .Dajcie szanse innym .Zamiast wypisywać i marnować czas i energię na nie przychylne komentarze proponuje napisać i wysłać wypowiedzenie ,przegnać się z ta firma i dać szanse innym I wszyscy będą zadowoleni A może ja jak i inni dostaną prace której wy nie chcecie

An
@Zainteresowany

W swojej wypowiedzi popełniłeś/łaś trzy błędy ortograficzne :)czyli matury nie masz...nie z przymiotnikami piszemy razem ;) Tak na marginesie to ludzie mają dzieci i kredyty...w takiej sytuacji nie jest łatwo rzucić papierami, ale zdecydowana większość nie chce już pracować w Accordzie i szukają pracy lub są na L 4.... Wizyty w specjalistyce według standardów POZ...haha 4 P....ale jak się zatrudnia do ścisłej specjalistki menadżerów z POZ-u to nie wróżę tu sukcesu... Ale napisz CV jak jeszcze nie pracujesz w Accordzie , daj CV do korekty może zaproszą Cię na rozmowę :) :)

Accordowy
@An

Papierami trudno rzucić bo kredyty i dzieci ale mielić jęzorem na firmę to łatwo. Konsekwencja level hard. Jeszcze lepiej jak ta „zdecydowana większość” odejdzie sama bo to nie miejsce dla malkontentów, którzy tylko potrafią negować. Pracować ciężko się nie chce ale tysiączki to by się przytulalo. Takiego wała! Adios i krzyż na drogę.

4 P
@Accordowy

Ta zdecydowana większość ciężko pracuje....ale ty z pozycji menadżera tego nie widzisz. I jak ta zdecydowana większość odejdzie to kto na ciebie zarobi.... komentarze robią się żałosne. I nie wołajcie o pomoc prezesa bo on już od dawna ma to gdzieś wszyscy to widzą. Trzeba robić swoje i malować trawę na zielono wg standardów jakie nam narzucają a przy pierwszej okazji zmienić firmę. Pozdrawiam

Accordowy
@4 P

super! mam nadzieje ze odejdziesz jak najszybciej!

4 P
@Accordowy

Ja też mam taką nadzieję :)

@Zainteresowany

Jeśli mówiąc jak jest w firmie, oczernia się ją, to znaczy tylko jaka ta firma jest, dziękuję:-)

Accordeon

Widać, ze biuro zamiast pracować pisze komentarza a pole nie ma na to czasu;-)

Pluto

Tego Tulipana już sobie do wazonu wstawiła pani Egzekucja. Chwalił się na cyklówce. Oj szybko tam zwiędnie kwiatuszek:)

Pluto 2
@Pluto

Chyba Cruella :) przy okazji, jakim prawem używa się takich słów jak dokonywanie egzekucji zwłaszcza na forum dla całej firmy , całkowity brak klasy , szacunku i trochę zalatuje mobbingiem

Miki
@Pluto

Tylko to potrafi siedzieć w wazonie A za to mu awans obiecała bo jak widać to cns tonie

Życie

Ludzie widzę, ze macie dużo wolnego czasu aby snuć intrygi. Standardowo ta sama ekipa krzykaczy. Miejsce cywilna odwagę aby powiedzieć to prosto w oczy swojemu kierownictwu !!! Myślicie ze jesteście anonimowi Niestety nie. Tak plotkujecie tak intrygujuecie ze ludzie z innych firm was sprzedadzą przy najbliższej okazji.

Zostaw merytoryczną opinię o ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O. - Warszawa

• Jak się pracuje w ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O.?

ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O.
3.4/5 Na podstawie 177 ocen.

ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O.