Opinie o LiderJob w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LiderJob. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LiderJob o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LiderJob w Opole

Alex

Od miesiąca pracuję w Eindhoven na załadunku kontenerów. Praca jest ok, wiadomo, że czasem człowiek się zmęczy, ale stawka to wynagradza. Dowożą mnie do pracy i z powrotem, wypłaty na czas, domek spoko. Ja tam polecam!

Dżon

Witam, Znalazłem się tutaj ponieważ dostałem ofertę pracy na magazynach, okolice Tilburga bodajże. Czy ma ktoś może informacje jak wyglądają zakwaterowania, czy warto jechać?

Jacek
@Dżon

Cześć! Ja pracuje na wózkach widlowych, tez na magazynie. Praca naprawde ok, jak jest jakis problem to mozna smialo dzwonic do biura, nikt Cie nie olewa. Domki fajne, czyste. Naprawde polecam!

Linka 502
@Jacek

A czy kobiety tez moga pracowac na magazynie?

xyz
@Linka 502

Kobiety też pracują, ale musisz znać dobrze angielski. Sprawdzają! nawet nie ma co kłamać w CV jak się nie zna.

Magazynier123
@Dżon

Ja mieszkam w hotelu pracowniczym. 2 osoby w pokoju, wifi, miejsca w lodówkach sporo. Dowożą Cię za free do pracy codziennie

@Jacek

A zarobki na magazynie jakie jak się ma uprawnienia na wózki widłowe. Zna się dobrze język? I jakie warunki mieszkaniowe i cena jest?

Konrad
@anonymous

Ja pracuje juz 3 tydzień i spoko, normlani ludzie - zrobili mi uprawnienie na wozki przede wszystkim normlne warunki mieszkalne i ogólnie jestem zadowolony. Co jak co faktycznie jezyk jest potrzebny ale za to ma sie przelozenie na kase. Smialo mozna do Tilburga jechac

berka

witam , wraz z grupą znajomych planujemy jechać na kwiaty ok.05.09 , jeśli ktoś też chce się zabrać to proszę pisać na e-mail berenika447@wp.pl

Endorfina

Siemka, jedzie ktoś 1.09.18 ze Śląska do Hagi/Oss? Faktycznie jest taka lipa z zakwaterowaniem jak tutaj piszą?

Katanaaaa
@Endorfina

Hej ja byłam tam pod Hagą. Warunki wporzo, tylko pralki nie ma w domku, sa w takiej pralni ale jest spoko. Ludzie zalezy na jakich trafisz.

Endorfina
@Katanaaaa

O, dzięki za info.

Pracownik Produkcji

Czy przysługują świadczenia pieniężne w przypadku śmierci bliskiej osoby?

Czy przysługują świadczenia pieniężne w przypadku śmierci bliskiej osoby 693108519

logo firmy Serwisant Rowerowy

Magda
@Nina_

Witaj. Pojechalals? Jest praca i godziny? Pytam bo również chce jechać

Daria

Witam, jedzie ktoś 03-04.08 na sortowanie warzyw i owoców do Oss? Jakieś opinie ?

Vendigo

Razem z partnerką jedziemy wyjazd ma być w piątek 17.08

Byu
@Daria

Zapewne nie pojedziesz na sortowanie owoców tylko na pakowanie kurczaków tak jak my

Kala
@Byu

Ja pracuje już od od ponad dwóch tygodni i przyjechałam na sortowanie i tu pracuje z moim chłopakiem. Praca jest w porządku nie było problemów z nauczeniem sie oraz wpadnięciem w rytm pracy. Jest sporo ludzi ale ogólnie ok

Nowa
@Kala

Proszę o kontakt

angieangie

Ja też jadę :)

Milaa

Cześć jedzie ktoś na dniach na sortowanie warzyw? Ktoś może tam był i powie jakie warunki są ?

Vendigo

Witam jedziemy z partnerką w piątek 17.08

Pomidor
@Milaa

Pracuje na owocach i powiem Ci, że łatwiejszej pracy nie zajdziesz. Sortujesz te warzywka na lajcie. Mieszkam w bungalkach, do pracy jeżdżę samochodem albo busem. Jak dla mnie spoko!

Nina_
@Milaa

Witam, jedzie ktoś w piątek 24.08, dolnośląskie?

Jakub

Witam, czy wyjeżdża ktoś w sobotę na kurczaki ?

Luna

Jedziemy z chlopakiem 20 lipca

Patryk
@Jakub

Widziałem ofertę pracy na magazyn w velno lub eindhoven. Wybiera się ktoś w sobotę można prosić o jakieś opinie.

....
@Jakub

Jedziemy z chłopakiem ale w piątek

Ekkkkk

My z chłopakiem też wyjeżdżamy 06.07 na kurczaki do oss

Jakub
@Ekkkkk

Busem jedziecie ? Czy swoim transportem ?

Ela
@Ekkkkk

My tez sie wybieramy w przyszlym tygodniu. Dajcie znac jakie sa warunki

Ekkkk
@Ela

Oj warunki najlepsze nie są, bungale są bardzo zaniedbane, ludzie są tu różni więc może być bardzo nieciekawie, bo nie wiesz na kogo trafisz. Na pewno nie radzę się kierować tym co oferują w biurze bo można się rozczarować.

Ela
@Ekkkk

Powaznie? A jak z praca? Zostajecie czy zjezdzacie?

Endrju
@Patryk

@Patryk Cześć! Nie wiem jak kury, ale ja pracuję akurat na magazynie na wózkach widłowych, a w domku mam gościa, który robi na załadunku. Ani ja ani on nie narzekamy. Godziny są, ja akurat śpię w hotelu pracowniczym, wifi śmiga :D Jak znasz angielski to nawet się nie zastanawiaj.

Cada
@Endrju

Jakie zarobki na magazynie jak się ma uprawnienia na wózki widłowe i język angielski dobrze?

Halina

Celem tego forum nie jest szukanie osób które jadą w określonym terminie do pracy. Ten wątek forum jest miejscem gdzie chcemy poznać Wasze opinie na temat pracy w firmie LiderJob? Jakie zapewnione są warunki pracy? Jaka panuje atmosfera? Co firma oferuje swoim pracownikom? Te i inne informacje mogą być istotne dla osób zainteresowanych pracą. Zachęcam do merytorycznych wypowiedzi. @lukas Podziel się swoimi wrażeniami jak rozpoczniesz pracę. Być może informacje te będą pomocne innym osobom.

Pakowacz

Siema, jedzie ktoś w tym tyg ma pakowanie drobiu ?

lukas
@Pakowacz

Czesc ja jade pierwszy raz chcem sie wybrac ..

Weronka

Jedzie ktoś w tym tygodniu na produkcje drobiu bo właśnie zastanawiamy się z chłopakiem nad pojechaniem. Jak wygląda z mieszkaniem i z wypłatami tygodniowo z góry dzięki ;)

Woodi
@Weronka

Jadę też na ten drub są podzielone ale zgadzam się jak ktoś chce robić i (usunięte przez administratora) i się starać to będzie pracował każda agencja ma lepsze i gorsze trzeba się samemu przekonać a nie słuchać ludzi jedni robią nie narzekają a drudzy się nie nadają to będą narzekać

Ona27

Czy jedzie ktoś 27.07.2018 na pakowanie fioletow?

@Ona27

Prawdopodobnie ja. zadzwon to sie dogadamy. Pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

ABCD

Nie polecam , warunki fatalne , ludzie różni . Przyjechałam w piątek z koleżanką i od tamtej pory siedzimy na miejscu , po przyjeździe okazało się że w weekendy się nie pracuje a agencja mówiła co innego ... Okazało się również że są tylko 4 dni robotę 5 przysługuje wolny w tym i tak jednym dniem pokrywa się koszty pobytu . Z całego serca odradzam .

Andreaprawilinie
@ABCD

Okej, piszesz o ych dniach, ale nie piszesz po ile godzin robicie, jak po 12 to chyba nie ma tak bardzo płakać że macie jeden dzień wolny... Zresztą skoro piszeszz że przyjechałąś w piątek a w niedziele wystawiasz komentarz to tez grubo bo odradzsz a nie byłąś w robocie xd. Jak dla mnie to bezwartościowy komentarz i ja na pewno nie pokieruje się twoją opinią

Olaolaola
@Andreaprawilinie

Na pewno nie kieruj sie tym. Ja tez przyjechalam w sobote i praca jest. Jest ciezko ale idzie wytrzymac jak ktos chce pracowac. Tez sie balam na poczatku ale ryzyk fizyk przyjechalam i jestem zadowolona. Warunki sa w parzadku

Andreaprawilinie
@Olaolaola

Dzięki za info ;* Ja si e ciezkiej roboty nie boję. Byleby pieniądze były a wiadomo w PL nie zarobie tyle co tam. A co mi tam jadę xd

Jacek

Czasami zdarzają się osoby nie nastawione na pracę i robi się problem bo jeszcze tyrzeba wrócić!!

I nie polecam byłem i wróciłem bo brak pracy i tyle w temacie

Ala

To dziwne ze nie ma pracy ja tez pprzyjechalam i robota jest chyba ze sie komus nie chce robic to juz inna bajka a potem wypisuje takie bzdury. Owszem teraz jest mniej godzin bo jest duzo osob na wakacje ale jak oni pojada to robota ruszy a tutaj pracy nie brakuje. A wszystkim radze tym ktorym sie chce pracowac polecam

CRF

Dokładnie tak jest ! Też wiele razy próbowałam

Magazynier123

Od 3 tygodni pracuję na magazynie, ogarniam rzeczy do wysyłki, kompletuje zamówienia. Praca nie jest ciężka. Angielski faktycznie sprawdzają, ale nie musi być nie wiadomo jak dobry, byle ktoś rozumiał co ma zrobić. Mieszkam w takim hotelu pracowniczym, domku, zwał jak zwał. Pokój mam 2 osobowy,jest wifi, warunki naprawdę obre. Zarabiam nie najgorzej też więc polecam.

Nie polecam, w dodatku po przyjeździe zero kontaktu z agencją

Ala

To nie da sie do nich zadzwonic czy cos? To jakim cudem niektorzy ludzie tam pracuja i mowia ze jest ok, a nawet z urlopow wracaja? Jak to jest mozliwe skoro jest tam tak zle?

An
@Ala

Nie każdemu się poszczesci jak tam trafi, nie każdy jest traktowany na tych samych warunkach

Rafał

Pracuję przez agencję od grudnia i jakoś nie mam problemu, żeby skontaktować się z biurem w Opolu czy na miejscu w Holandii

@An

@Ala uwierz że nie jest okey... Może Ci ludzie po prostu trafili na wporzadku współpracowników a wierz że o to tu bardzo ciężko ...

@Rafał

A przy czym Pan dokladnie pracuje?

Rafał
@Ala

Przy kurczakach

Aga

Czy jedzie ktos za tydzien do pakowania filetów?

@Aga

Razem z partnerką mamy zamiar jechac

Zły

Jak chcecie zarobić to omijać tą agencje

Zostaw merytoryczną opinię o LiderJob - Opole

• Jak się pracuje w LiderJob?

Zobacz opinie na temat firmy LiderJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LiderJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LiderJob?

Kandydaci do pracy w LiderJob napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LiderJob
3.4/5 Na podstawie 223 ocen.

LiderJob