Opinie o NKT S.A. w Warszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NKT S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NKT S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NKT S.A. w Warszowice

pracownik nkt

Uważam że za dużo jest stanowisk zarządzających jak mawia klasyk Ferdek Kiepskich "a robić nie ma komu" Za dużo Dyrektorów ,kierowników tak naprawdę to wprowadza chaos.Wystarczy zobaczyć wydajność jaka jest kiedy po hali nie chodzą zarządzający.Patrzenie na ręce ludziom nigdy nie sprzyja dobrej pracy.To się dotyczy od Prezesa po sprzątaczki .Tu każdy chce każdym rządzić i czuć się ważnym trochę to żałosne nie ma jasno wprowadzonych zasad kto do kogo może się zwrócić z poleceniem służbowym.

Praxownik nkt

Weźcie już lepiej zakończcie ten nudny temat sprzątaczek. Ile można pisać o jednym i tym samym ?

pracownica nkt

Popieram pozytywne opinie o nowej sprzątaczce którą jak tu wcześniej nadmieniono sprząta faktury ,pomieszczenia magazynierów,kontenery socjalne.Nie wiem czy zmieszczę się tu w kilku zdaniach aby napisać jak dobrze sprząta ta nowa sprzątaczka.Nie ma porównania z poprzeczną sprzątaczką uśmiechnięta dobrze sprząta ,kulturalna i bardzo dokładna.Wcześniejsza sprzątaczka to jak mówią małolaci była porażka nawet wisiały pajęczyny.Pani Nowa sprzątaczka Pani Basia powinna być brygadzistką od sprzątaczek i zarządzać jakością ich wykonywanej pracy.Pełny szacunek dla Zarządu firmy Promyczek że przyjęli tak wspaniałą sprzątaczkę .Pani Basiu jest Pani wspaniała i nie do zastąpienia !

pracownik NKT

BRAWO DLA PANI SPRZĄTACZKI KTÓRA SPRZĄTA FAKTURY ORAZ KONTENERY I ZAPLECZE MAGAZYNIERÓW.PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PRACY CZYSTOŚĆ JAK WIDAĆ DOKŁADNIE POSPRZĄTANE NAPRAWDĘ JESTEM POD WRAŻENIEM.NIECH WSZYSTKIE SPRZĄTACZKI UCZĄ SIĘ OD TEJ PANI JAK SIĘ SPRZĄTA.PARAPETY OKNA KRZESEŁKA STOŁY AŻ LŚNIĄ !! TAKA SPRZĄTACZKA TO SKARB BRAWO ! POZDROWIENIA DLA PANI LUBIMY PANIĄ ! BARDZO DOBRE POSUNIĘCIE FIRMY BO PRACA POPRZEDNIEJ SPRZĄTACZKI NIE ZASŁUGUJE NAWET NA MOJE KLIKNIĘCIE KLAWIATURY BEZ KOMENTARZA.OBECNA SPRZĄTACZKA TO JAK SKARB NAJWIĘKSZY WYSOKI POZIOM !!

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
pracownica nkt

Odkąd pojawiły się wpisy na sprzątaczki dużo się poprawiło.Szczególnie odkąd firma przyjęła nową pracownicę która sprząta dział faktur oraz pomieszczenia socjalne magazynierów i tak zwane kontenery nie ma porównania z poprzednią sprzątaczką.Wszystko aż lśni czyściutko i pachnąco kobieta uśmiechnięta widać że umie sprzątać i to dobrze.Brawo kobieto jesteśmy wszyscy zadowoleni ! Jeszcze dziewczyny popracujcie nad wejściem głównym do biurowca czyli schody i szyby i będzie super .Pozdrawiam was brawo !!!!

Mxkxl

Pracuje w firmie od roku w biurze, jestem bardzo zadowolona. Jednym z głównych zalet jest wypłata, wkoncu znalazłam firmę, która mnie doceniła. Wzięła pod uwagę moje wykształcenie, chęć nauki i rozwoju jak również doświadczenie. Jest sporo benefitów, co święta lub jakaś okazja rozdawane są dodatkowe bony, dodatkowo teraz w kwietniu będzie podwyżka na wypłacie (co roku tak podobno jest) a więc wypłata nie stoi w miejscu przez nie wiadomo ile lat. Wszystkie dodatkowe rzeczy typu premie, wczasy pod gruszą, karta multisport, darmowe badania, bony są dobra wolą pracodawcy w innych zakładach pracy tak to nie wygląda. Wydaje mi się że sporo ludzi tego nie docenia i uważa że to coś co się im z góry należy. Kolejnym ważnym dla mnie aspektem z którego jestem pozytywnie zaskoczona jest moj szef MM. Atmosfera w teamie super, odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku z wielką wiedzą, doświadczeniem. Zawsze pomoże, doradzi i nie zostawi na lodzie gdy pojawi się problem. Nigdy nie spotkałam się z tak super szefem i jego podejściem. Zależy mu na opini innych.

@Mxkxl

Praca na produkcji to nie praca w biurze, zarobki nawet nie powinny być porównywalne, znajomość procesu, obsługi maszyn, itp. W tym zakładzie zarabiają tylko firmy.....

do ludzi

kolejny raz powtarzamy to nie jest forum dla firm zewnętrznych nie piszemy o sprzątaczkach tylko to jest forum dla pracowników nkt

rekrut

na jakie zarobki może liczyć zaczynający pracę na nkt ?

@rekrut

Jeżeli będziesz współpracował z ,,Radzionka pl . To możesz liczyć na 3 tys ale warunek konieczny musi być spełniony.

Pracownik biura
@rekrut

Około 3,5tys.. Nie wiem jak wygląda to na produkcji bądź magazynie.

pracownica nkt

Niestety ale sprzątaczki przychodzą na nkt tylko zbierać informacje kto z kim śpi,kto kogo pobił,kto się rozwodzi,kto nie był w kościele zresztą średnia ich wieku pozostawia wiele do życzenia.Kobiety wezcie się w końcu do roboty albo idzcie do domu robić sweterki na drutach dla wnucząt.Ludzie to jest skandal co się wyprawia miałam piękną koszulę tylko oparłam się o parapet żeby zobaczyć przez okno czy przyjechał kurier a łokcie i prawie cała koszula brudna jak bym pracowała w niej na kopalni a nie w biurze .Oczywiście na jadalni sprzątaczki debatują w najlepsze mają przerwę godzinka mija, siedzą mija kolejna godzinka siedzą i tak płyną wspaniałe miodowe lata.Nietykalność zapewnia im Kierownik P. no żyć nie umierać tak można pracować to się nazywa wypoczynek połączony z pseud pracą .Jak napisze coś zle o sprzątaczkach to zaraz to idz sama sobie posprzątaj no ludzie ale to za co im płacą za ploty picie kawy ???? Kto z tym w końcu zrobi porządek ? taki mamy słaby zarząd NKT że boją się sprzątaczek no to brawo panowie brawo gratuluję !

@pracownica nkt

A za co płacą Tobie za pisanie bzdur, na temat sprzątaczek, myślę że to Ty marnujesz czas pracodawcy ,zamiast pracować śledzisz sprzątaczki, masz jakiś interes w tym ? Coś mi się wydaje że ogromny .

brawo !!!

Masz rację sprzątaczki powinny sprzątać popołudniu od 14.00 lub od 15.00 i byłby spokój .Rano pracownicy biur przychodziliby do posprzątanych pomieszczeń a nie jak teraz jest bez sensu ja siedzę przy papierach a sprzątaczka mi przeszkadza w pracy.

@brawo !!!

Tobie w biurze sprzątaczka przeszkadza , kpina to posprzątaj sama jak to robią inni na tym zakładzie , bo im sprzątaczka nie sprząta ,a Ty co z innej gliny potrafisz tylko tyle,wyjdź na halę zobacz jak praca wygląda , za dużo wymagających a mało do pracy.

prawda

KIEDYŚ TAK BYŁO ŻE SPRZĄTACZKI PRZYCHODZIŁY SPRZĄTAĆ JAK LUDZIE Z BIUROWCA KOŃCZYLI PRACE I BYŁO DOBRZE I KOMU TO PRZESZKADZAŁO A DZIŚ GOŚCIE WCHODZĄ NA ZAKŁAD PREZES Z DYREKTORAMI SIEDZI A MIĘDZY NIMI LATA SPRZĄTACZKA ZE SZMATKĄ I SUPER WIDOK PCHA WÓZEK Z BRUDNYMI SZMATKAMI I WIADERKAMI NO NAPRAWDĘ SUPER ZORGANIZOWANA PRACA DLA EKIPY SPRZĄTAJĄCEJ.NIE MA SIĘ JAK PRZEBRAĆ W SZATNI BO SPRZĄTACZKA W TYM CZASIE MYJE SZATNIE.SMRÓD DOMESTOSU UNOSI SIĘ W POWIETRZU TRZEBA TO WDYCHAĆ.PANIE KIEROWNIKU CO PAN ODPOWIADA ZA ORGANIZACJĘ PRACY FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ NA NKT MOŻE WARTO JUŻ PRZEMYŚLEĆ WSZYSTKO ZWIĄZANE Z ORGANIZACJĄ PRACY FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ I WPROWADZIĆ POPOŁUDNIOWE SPRZĄTANIE A NIE TYLKO NIE REAGOWAĆ I CHOWAĆ PROBLEMY POD DYWAN.CZY BRAK DZIAŁANIA W TEJ SPRAWIE NIE OZNACZA ŻE Z PANA STRONY NIE ZALEŻY PANU NA DOBRE POJĘTEMU INTERESOWI FIRMY NKT.

pracownica NKT

W każdym zakładzie ,przedsiębiorstwie itp. sprzątaczki pracują popołudniu kiedy pracownicy biur już nie pracują ale na NKT pracują na rano sprzątają wijąc się slalomem wśród pracujących i przeszkadzając w biurach to jest śmieszne może czas to zmienić Dyrekcjo NKT

Pracownik Ł

Pseudobiurokracja magazynu do wymiany !! Tak jak i co niektórzy pozostali Nie znający się na robocie.. Nie polecam firmy...

PRACOWNICA NKT

LUDZIE TO JEST SZOK JAK TE SPRZĄTACZKI SPRZĄTAJĄ.NKT MA TYLE KASY A UTRZYMUJE TAKĄ FIRMĘ SPRZĄTAJĄCĄ GZIE NIE MA REAKCJI NA ZŁE OPINIE O SPRZĄTACZKACH . CIEKAWE CO TO JEST GRANE ŻE TAK DŁUGO TRZYMAJĄ TĄ FIRMĘ SPRZĄTAJĄCĄ "PROMYCZEK" CZY ZARZĄD NIE MOŻE WYBRAĆ NOWEJ FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ ? TO JEST WSZYSTKO BARDZO CIEKAWE !

Sprawiedliwa
@PRACOWNICA NKT

Od jakiegoś czasu obserwuję jak jak się wylewa jad, żółć na personel sprzątający. Jakim trzeba być złośliwym ***** aby takie rzeczy wypisywać. Podstawową zasadą człowieka kulturalnego jest szacunek do drugiego człowieka i jego pracy. Pracuje już kilka lat w Nkt i widzę jak się panie starają. Wycierają i myją po Tobie te (usunięte przez administratora) ,które nie potrafisz dobrze spłukać ,nawet "berłem" nie potrafisz po sobie muszli wyczyścić. Masz problem, to zgłoś, pomóż ulepszyć pracę, porozmawiaj. Życzę Tobie abyś doświadczyła ciężkiej pracy sprzątania po kimś. Stanę w obronie personelu sprzątającego. A Ty , weź się do pracy albo poproś o pomoc terapeuty, bo to Ty masz problem ze sobą. Podejrzewam że te wpisy robi jedna osoba.

Ktoś
@PRACOWNICA NKT

Komuś zależy na szkalowaniu sprzątaczek. Zamień się. A może masz interes w tym. Incognito można pisać wszystko. Ujawnij się, jeśli masz choć trochę honoru. Jesteś cieniasem. Moje panie, dobrze pracujecie. Dziękujemy za czystość w Nkt. Nie dajcie się.

pracownica
@Ktoś

Podpisuje się Ktoś i nazywa ludzi cieniasem to podpisz się z imienia i nazwiska bohaterze/bohaterko ha ha ha ha ha

Ktoś
@pracownica

Ja nie szkaluje innych.

OdADoZ
@PRACOWNICA NKT

Większość negatywnych komentarzy odkobiet z biurowca, które ludzi z hali mają za bydło i jak to kiedyś któraś z pań powiedziała "moja noga nigdy na hali nie postanie". Same fizyczną pracą są nieskalane a hejtują pracę innych. Zazdrościsz że zrobi swoje i ma chwilę na kawę oddaj ciepły stołeczek i się zamień. Nie pozdrawiam hejtujacych.

@PRACOWNICA NKT

Tam jest więcej ciekawych rzeczy

nkt

to jest forum dla byłych obecnych i w przyszłości będących pracowników nkt !

Pracownica nkt

Witam tutaj wszystkich serdecznie.Chciałam tutaj podejść merytorycznie do istoty sprawy związanej z firmą sprzątającą.Sprzątaczki na tym forum są zle postrzegane.Wydaje mi się że nie tu tkwi problem to że sprzątają zle to swoją drogą .Sprzątaczki od ponad miesiąca chodzą i narzekają do wszystkich że firma nie przywiozła im kosmetyków no to czym mają sprzątać samą wodą z mopem ? Ten pracownik gospodarczy gruby ciągle jak mantrę powtarza do pracowników nie mówcie zle o firmie ,no pewnie niech mówią że jest super jak nie jest.Swoją drogą kawał chłopa a wystraszony o pracę że jakby mu dali kawałek deski to i deską by kosił trawę, teraz dostał pomocnika o którym nawet nie chcę tu pisać bo kto wie to wie co z nowym jest nie tak.

Jerzy
@Pracownica nkt

Co za bzdet. Dramat. Zajmij się swoja pracą. Piszcie o NKT.

KOGO OBCHODZI FIRMA SPRZĄTAJĄCA TO JEST FORUM DLA PRACOWNIKÓW NKT LUDZIE

pracownik nkt

to jest forum dla pracowników nkt !!!

:-))))

Nie polecam nikomu pracy w tym"zakladzie" bleee

czy

czy są przyjęcia na produkcje ?

Zostaw merytoryczną opinię o NKT S.A. - Warszowice

• Jak się pracuje w NKT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NKT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 281.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NKT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 15 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NKT S.A.?

Kandydaci do pracy w NKT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NKT S.A.
3.4/5 Na podstawie 612 ocen.
  • Gajowa 3
    43-254 Warszowice