Opinie o NKT S.A. w Warszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NKT S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NKT S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NKT S.A. w Warszowice

czy

czy są przyjęcia na produkcje ?

czy

czy są przyjęcia na produkcje ?

OdADoZ

Hmm.....skoro poręcze się lepią schody tak samo to co wy tam robicie z takimi brudnymi rękoma chodzicie bo przecież same się nie brudzą. Na hali szafki narzędziowe pracownicze operatorzy maszyn wycierają sami. Skoro nie podoba się zawsze można wytrzeć samemu. Mop do ręki i dać przykład pokaż jak pięknie posprzątasz. Żenada

rekrutant

są przyjęcia na produkcję jakie są stawki ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A
pracownica nkt

to jest forum nkt każdy wpis który nie dotyczy pracowników nkt i ich pracy powinien być hejtowany !

BAZYL

ZAPOMNIAŁEM NAPISAĆ ŻE TO JEST FORUM DLA PRACOWNIKÓW NKT A NIE O PERSONELU SPRZĄTAJĄCYM I PROSZĘ TU NIE ZAŚMIECAĆ POSTAMI O SPRZĄTACZKACH DZIEWCZYNY ROBICIE DOBRĄ ROBOTĘ BRAWO !

BAZYL

PISZECIE O SPRZĄTACZKACH NEGATYWY "KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIEŃ" WSZYSCY MAMY PRAWO DO ODPOCZYNKU W PRACY TAK BARDZO MĘCZY WAS ŻE PIJĄ KAWĘ TO TEŻ PIJCIE A PRACĘ MAJĄ CIĘŻKĄ SPRZĄTANIE TO NIE SĄ PRZELEWKI NIECH JEDEN Z DRUGIM POSPRZĄTA W DOMU TO ZOBACZY JAKA TO WSPANIAŁA PRACA A TU ZOBACZCIE ILE ONE MAJĄ METRÓW NA NKT.

pracownik produkcji

Dajcie już spokój sprzątaczkom to musi być dla nich bardzo męczące ciągłe picie kawy ,zbieranie plotek klikanie na telefonach trzeba być wyrozumiałym. Lenistwo musi być bardzo męczące. Leń wypoczywa najdłużej. Valeriu Butulescu

pracownica nkt

Proszę bardzo tu macie dane firmy sprzątającej która pracuje dla nkt możecie wysłać emial lub zadzwonić po pisanie na tym forum o ich pracy nic nie daje Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "PROMYCZEK" Ewa Grzybek Wapienna 44 Adres korespondencyjny: Kiczyce, ul. Ochabska 90, 43-430 Skoczów 43-300 Bielsko Biała telefon.Wapienna 44 telefon +48662538000 email. phu_prom@interia.pl

@Pracownica biura czyli nie są tak mocno przestrzegane normy sanitarne?

pracownica biura nkt

Witam serdecznie na tym forum.Nurtuje mnie jedno zagadnienie odnośnie nowych restrykcji a mianowicie, że w jednym pomieszczeniu może znajdować się tylko jedna osoba.Dlaczego więc dziś kiedy przechodziłam korytarzem ku mojemu ogromnemu zdziwieniu pojawił się oto taki widok.Sprzątaczki siedziały w swoim pomieszczeniu a owe pomieszczenie ma około 4 metry kwadratowe siedziały w 3 osoby.Przecież to sprzątaczki mają kontakt z sanitariatami zarazkami z wc oraz innymi .Dlaczego te rozporządzenie odnosi się do wszystkich tylko nie do sprzątaczek?

@pracownica biura nkt

kochana ja nie wiem czy to jest pomieszczenie sprzątaczek to raczej jest kawiarenka piją tam kawkę rozmawiają cały czas a w kawiarenkach obowiązują inne środki ostrożności.

@pracownica biura

Szkoda że ilość wypitych kaw przez sprzątaczki nie wpływa na jakość wykonywanej przez nie pracy, wszak kawa pobudza do działania.Jest za dużo sprzątaczek na NKT to co mają robić posprzątać byle jak i potem siedzenie w swoim pomieszczeniu zwanym od dziś kawiarenką .Sprzątaczkom wydaje się że mają ubrane czapki nie witki i nikt je nie widzi jak większość czasu (co najmniej połowę) przesiadują w kawiarence.Apel do kierownika odpowiedzialnego za sprzątaczki z ramienia nkt my w biurach musi pracować aby wszystko funkcjonowało a Pan nie ma wpływu na sprzątaczki ?.Dyrektor chętnie się tym zajmie tylko trzeba mu o tym powiedzieć dlaczego NKT płaci za tyle sprzątaczek skoro mają tyle wolnego czasu w czasie "pracy".

@pracownica biura

Ciekawe że masz tyle czasu aby interesować się co ym robią sprzątaczki. Niech każdy zajmie się swoją pracą a nie zagladaniem do cudzego ogródka. A może zazdrościsz im tak intratnego stanowiska i chcesz się zamienić.

Pracownik 2
@pracownik

Dokładnie. Siedzi z(usunięte przez administratora) na krześle i narzeka. Niech sama zadziała, wypisywać na gowork każdy glupi potrafi .

Asia
@pracownica biura nkt

Nie potrafisz gwiazdo odrazu im zwrócić uwagi tylko tutaj śmiecić forum o firmie

kkkk
@pracownik

Ja swoje robię co do mnie należy a im płacą za picie kawy (usunięte przez administratora) w toaletach ,na jadalni stoły się kleja a w szatni masakra szafki uwalone a księżniczki nietykalne po prostu mam oczy i widzę a wam moze pasuje taki (usunięte przez administratora) jednej zwróciłam uwagę o umycie szafki to mnie olała super ekipa

gwiazda
@Asia

Prawda sprzątaczki do wymiany szczególnie ta szczupła w okularach ona nie wie co to czystość do tego niemiła i strasznie przeklina .Nie wiem czemu ktoś ją zatrudnił straszny brudas nie potrafi nawet dobrze podłogi umyć ona sprząta i jest brudniej nią przed jej sprzątaniem ja bym ją dawno zwolniła albo niech ktoś jej pokaże jak się sprząta i nauczy kultury.

praconica nkt
@gwiazda

ta ruda to porażka do domu wygonić jak ona tak w domu sprząta to szok

@praconica nkt

ona chyba jest z rodziny od ich przełożonego inaczej by jej nie trzymali

@praconica nkt

PRAWD SPRZĄTANIE NA W TEJ FIRMIE TO PORAŻKA PO CO PISAĆ JAK I TAK Z TYM NIC NIKT NIE ROBI U FAKTURZYSTEK DOPIERO BRUD TOALETA BRUDNA JA Z NIEJ NIE KORZYSTAM WOLĘ IŚĆ GDZIE INDZIEJ.TA PANI.B CO SPRZĄTA NIEMIŁA ŁASKĘ ROBI ŻE PRZYCHODZI NIE UMI NIC DO ZWOLNIENIA MUSZĘ SGŁOSIĆ TO GDZIE INDZIEJ BO NIKT Z ZARZĄDU NIE REAGUJE .JEŚLI SĄ 4 SPRZĄTACZKI TO NIECH ROBIĄ NA ZMIANY TAK JAK W INNYCH ZAKŁADACH .TYLE PISANIA A TU BRAK DZIAŁANIA MASAKRA ALBO ZMIANA FIRMY BO TA CO TERAZ JEST DAREMNA TU NIEM OSOBY KTÓRA MA NADZÓR NAD NIMI...

pracownica

Witam czy ktoś czyta z zarządu te opinie .Ja chciałam napisać jak wygląda praca sprzątaczek syf kiła i mogiła szafki w szatni brudne aż się lepią toaleta masakra lepiej chyba na podwórku oddawać potrzeby na jadalni stoły kleją nie ma gdzie śniadania zjeść a one chodzą jak święte matrony kawka i obgadywanie .My mamy jako pracownicy chwile na zjedzenie a one co chwila przerwa i zaś kawka i obgadywani. Masakra czy tego nikt nie widzi jaki syf na tym zakładzie 4 sprzątaczki a brud . Przychodzą rano brudno ,wychodzą brudno .Może niech pracują na zmiany wtedy może będzie czysto.Albo po prostu zmienić ten personel nierobów za com im płacą szkoda złotówki na nie wydawać masakra.Proponuje zmiany firmy pracuje tu już troch i sie przyglądam ich pracy niech ustapią miejsca kobietą które umią sprzątać...

Kris
@pracownica

Kobietom* a ty naucz się pisać.

@pracownica

Chciałabym tu napisać o niesamowitym fenomenie a mianowicie o "pracy sprzątaczek".Praca tych Pań to prawdziwy fenomen na skalę Europejską lub nawet Światową .Sprzątaczki potrafią siedzieć dłużej niż pracować i praca jest wykonana to jest niesamowite.Dla przykładu gdyby wprowadzić ten system na produkcję ile pracowników byłoby zadowolonych.Przez 8 godzin pracy 4 godziny by siedzieli i odpoczywali (kawa,papierosek ,przegląd telefonu,ploteczki ) i praca wykonana czy to nie jest fenomen ??? Niestety system sprzątaczek ma jedną zasadniczą wadę szybko posprzątać byle jak i jak najdłużej posiedzieć co za tym idzie jakość wykonywania przez nie usług jak napisała moja poprzedniczka jest taka jak widać .Zarząd firmy powinien zastanowić się nad redukcją etatów w tej elitarnej czwórce i wtedy być może przełożyło by się to na jakość pracy lub na całkowitej zmianie firmy sprzątającej.Może te Panie myślą że ich pobieżne szybkie i bez efektowne sprzątanie jest nie zauważane (mylą się i to bardzo) albo żyją czasami w których to była znana doktryna Czy się stoi, czy sę leży, to wypłata się należy? Nie będę się tu rozpisywała jak moja poprzedniczka ile jest brudu ale niestety jest to całkowita prawda przykre ale prawdziwe.

praconica nkt
@pracownica biura

Nie widzę żadnej winy u sprzątaczek po prostu nikt im od początku nie powiedział że mają sprzątać ja myślę że one bardziej traktują to jak kółko różańcowe lub Koło Gospodyń Wiejskich.Tak poważnie to sprawa jest prosta dwie sprzątaczki na rano i dwie na popołudniu i po sprawie.

pracownik produkcji

Witam już od ponad dwóch tygodni pojemniki na płyn do dezynfekcji rąk są puste na hali i na magazynie czy oszczędzamy na zdrowiu ?

@pracownik produkcji

Może okazuje się że zarząd nkt uznał że pokonał koronawirusa maszynami do produkcji kabli i nie potrzeba już napełniać pojemniki płynem do dezynfekcji rąk brawo nkt !!!!!!! :-)

Operator69
@pracownik produkcji

Jestem kilkuletnim pracownikiem produkcyjnym i uważam, że zakład poszedł po rozum do głowy i bardzo dobrze. Tzn. nie panikują już z tym grypowym covidem - skończyli z dezynfekcjami, ankietami itp. A tobie kolego proponuję stosować wysokoprocentowe środki dezynfekcyjne w domu. Lepsze od tych płynów wielceodkażających do rąk.

@Operator69

@Operator 69 Domyślam się że Ty stosujesz te płyny wysokoprocentowe w domu i dlatego masz takie złote myśli.... Szkoda że pada Ci to na wzrok i kiepsko widzisz co się dzieje .

Operator69

Pewnie, że w domu stosuję i bardzo dobrze się z tym czuję, a do tego co robię w domu to w bok 3 chooje. Jak widać, te bezsensu ankiety covid wróciły. To było tylko chwilowe poluzowanie na koniec roku. A teraz jedziemy starym schematem - podnoszenie prędkości na wytłaczarkach i jeszcze większa gonitwa spowodowana wprowadzeniem, po latach użytkowania prodisa, nowego programu produkcyjnego. Przez to widać zamieszanie nie tylko na hali, ale też w samym biurze. Ciekawe kiedy zaczną uwalać premie za pomyłki? Już widzę jak srebrny lis zaciera ręce.

Patryk

Witam dostałem propozycję pracy w NKT w Warszowicach i zastanawiam się czy warto. Kończy mi się umowa i szukam nowego i stabilnego zatrudnienia w innym zakładzie pracy. Dowiedziałem się, że w NKT pracuje się w systemie 4-brygadowym. Czy ktoś dokładnie mógłby mi powiedzieć jak to wygląda, jakie zmiany ile wolnego w tygodniu itp.? Na jakie zarobki netto może liczyć pracownik na umowie próbnej na 3 miesiące? Czy praca jest ciężka, trzeba się urobić? I co najważniejsze jak wygląda atmosfera w pracy? Jest normalnie czy są głupoty? Za wszelkie udzielone pomocne odpowiedzi z góry serdecznie dziękuję.

Operator
@Patryk

Tak praca jest bardzo ciężka i trzeba się urobic jak jesteś (usunięte przez administratora)i nie chcę ci się robić to nie przychodzi takich nam nie trzeba

Memo
@Patryk

Trzeba dupac na lebrow, niemiecki zaklad,wyzysk,mobbing,chamstwo .

Wojciech

są przyjęcia na produkcję ?

@Wojciech

Patryk
@pracownik

Jak wygląda system pracy? Jak atmosfera między pracownikami? Na jakie zarobki netto można liczyć na pierwszej umowie na 3 miesiące?

Pracownik nkt

Ludzie szkoda na tym forum pisać o tym pseudo konserwatorze którego tak zwaną pracę znają wszyscy i każdy z nas z osobna .Jak sami widzicie Pan konserwator broni się na forum dość nie udolnie obrażając niepełnosprawnych oraz emerytów to daje świadectwo jakim jest człowiekiem za wszelką cenę chce utrzymać się na nkt w charakterze konserwatora bo dobrze wie że gdzie indziej musiałby się wykazać pracą a tu nie musi.Firma niech poważnie zastanowi się nad jego osobą.Szkoda pisać o nim lepiej na tym forum zajmijmy się sprawami produkcji magazynu itp.

@Pracownik nkt

Słuszna decyzja, lepiej zająć się problemami swoimi bo naprawdę jest ich mnóstwo, demolki i wandalizm tutaj masz duże pole do popisu... Dodatkowo uważam że więcej jest osób w nkt które tylko spacerują nawet parami... i mieszają tylko powietrze . Czy tego nikt nie widzi naprawdę...

Kindzio

Jo by już dawno wywalil tego konseratora wszyndzie sa na zakladach emeryci na pol etatu i naprawaja usterki na biezaca

@Kindzio

To znajdź takiego emeryta który będzie chciał ciągle poprawiać te demolki i jeszcze na pół etatu to nie Chiny szukajcie a znajdziecie ....

kiki

Skoro firma szuka oszczędności to warto dać ogłoszenie na stanowisko konserwatora na pół etatu zawsze się znajdzie chętny, kto lubi być potrzebny lubi majsterkować i ma mnóstwo wolnego czasu

v337

Kojarzy ktoś może na jaki zarobek można liczyć osoba z doświadczeniem na stanowisku "Asystent ds. Administracji transportu"?

K
@v337

Maxymalnie można wynegocjować 3300.

kiki

Kochani czy w tej firmie jest konserwator ? klamki pourywane,w łazience na produkcji ciągle woda na podłodze ,dozowniki na mydło uszkodzone jest tak wiele nie naprawionych usterek że strach czegokolwiek się złapać !!!!!!!! Wstyd żeby takie usterki nie były naprawione na bieżącą !!! gdzie konserwator odpowiedzialny za taką sytuację ?

@kiki

@kiki nie wiem czy zauważyłeś ale łazienki są świeżo po remoncie a już zdemolowane i kto to robi no chyba pracownicy z biura, bo przecież nie z produkcji ???? apropo produkcji tam nie jest wcale lepiej ciągle demolki ,brak poszanowania czegokolwiek ,na układy nie ma rady.

kiki

Wiadomo że wszystko się niszczy każdy to rozumie ale czy nie ma konserwatora w tej firmie aby ba bieżąco naprawiał wszystkie usterki ? Wiem że jest ale niestety tylko chodzi i udaje dobre wrażenie, że jest ciągle zajęty nawet mu to wychodzi dobrze takie improwizowanie że ma ważniejsze sprawy na głowie a tak naprawdę to żenada.............

@kiki

@kiki Proponuje się zatrudnić na stanowisko konserwatora i wtedy pogadamy, nie wiem gdzie pracujesz ,ale takich co spacerują i udają że pracują jest więcej, i wystarczy się dokładnie rozejrzeć obok siebie a na pewno ich zobaczysz , Jeżeli masz jakiekolwiek pojęcie o takiej pracy to nie powinieneś nawet się wypowiadać ,bo chyba nie wiesz oczym piszesz ,wymagać a zrobić to są dwie różne rzeczy, jeżeli zakład oszczędza nie tam gdzie powinien to tak jest. Brak rąk do pracy to już inny temat.

kiki

Proponuje się zatrudnić na stanowisko konserwatora - dlaczego mam się zatrudniać za konserwatora pracując na produkcji ? uważam że każdy powinien sumiennie wypełniać swoje obowiązki.Przecież jest zatrudniony konserwator który za swoją "pracę" pobiera wynagrodzenie więc jeśli nie daje rady niech go wymienią lub zwolnią ! Tak go bronisz że odnoszę wrażenie że sam nim jesteś.........i piszesz :)

Grzegorz
@kiki

kiki masz racje trzeba zgłaszać usterki dyrektorowi bo zgłaszanie usterek konserwatorowi jest jak rozmowa z sosną .Klamka od drzwi leży na koszu od dwóch tygodni dozownik uszkodzony chyba że konserwator się boi że jest w kamerach sławnego programu usterka

@kiki

@kiki Najlepiej jest jak każdy skupi się na swoich obowiązkach i wykonuje je najlepiej jak potrafi , a zgłaszanie to do dyrektora to ,,świetny " pomysł ważne aby demolki z produkcji też do niego docierały aby mógł podjąć właściwe działania i zamiast zatrudnić więcej osób zapewne powiadomi rodzinną firmę - a potem pojedzie z nimi na quady

Zostaw merytoryczną opinię o NKT S.A. - Warszowice

• Jak się pracuje w NKT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NKT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 281.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NKT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 15 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NKT S.A.?

Kandydaci do pracy w NKT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NKT S.A.
3.4/5 Na podstawie 612 ocen.
  • Gajowa 3
    43-254 Warszowice