MOMOX

Opinie o MOMOX

Praca trenerów to śmiech na sali . Nic nie robią ,siedzą, rozmawiają , na popołudniowej zmianie wychodzą wszyscy o 20 na polgodziny do godziny na stołówkę , na papieroska a ty szary pracowniku zapieprzaj . Nie daj Bóg podejdziesz do nich i się o coś spytasz to tak cię zmierza wzrokiem bo im (usunięte przez administratora) zawracasz . Tacy ludzie nie powinni być trenerami

Onaa

Dokładnie tak! Wielcy mi trenerzy! A na Przecławiu nawet ukrainka jako trenerka robi tu kariere won do siebie! A nie nam miejsca pracy zabierają!!

Na Ziemowita tez nie wspomnę o nowej trenerce , tragedia. Każdemu w tyłek włazi , ma podzielone osoby które lubi a które nie

Daga

(usunięte przez administratora) ta firmę jedno wielkie (usunięte przez administratora) Żal mi ludzi którzy tam pracują i właza w (usunięte przez administratora) tym co sa wyżej poprostu zal

Jeason 55

Ja również nie polecam tam pracy gdy nie wchodzisz nikomu w (usunięte przez administratora) to mają cię za nic (usunięte przez administratora) chodzi o Przecław. Wielkie mi trenerstwo haha ale beka

@Jeason 55

Proszę pamiętać iż pojedynczy trenerzy nie świadczą o całej firmie.

kiedyś to było..........

O ile rozumiem poranną zmianę, że idą do domu wcześniej (może nie potrzebują pieniędzy) a i nie chce im się czekać do 14, to ok. No, ale jak na 2 zmianie wypisuje się (a raczej wybiega) z 30 (a nawet i więcej) osób po godzinie pracy, pomimo tego, że towaru tyle co kot napłakał, w obliczu całkiem realnej szansy na wyjście wcześniej, to już nie "ogarniam". Kiedyś to też się wypisywali, ale nie tak tłumnie, a ci którzy zostali sprężali się na odpowiednich procesach, żeby tylko jak najszybciej wyjść. Teraz, kiedy decydenci stają już nawet na rzęsach, (tajemnicą poliszynela jest to, że w pozostałych lokacjach puszczają) aby Stobno pracowało do samego końca, to i tak idziecie im na rękę i tłumnie opuszczacie lokal. I nie jest to wyłącznie kwestia lepienia pierogów na święta, bo przy ostatnich "niedoborach" życiodajnych książek i płyt było podobnie. Ale być może głodny sytego nie zrozumie i marudzę ;)

Oreo

Każdy naskakuje na innych pracownikowi. A nikt nie wspomni że trenerzy zarówno z jednej jak i drugiej zamiany. Przywłaszczali sobie fanty takie jak m.in zegarki z wrong recive... Ale o tym nikt nie mówi.

@Oreo

Są to poważne oskarżenia, dlatego tego typu informację zawszę najlepiej przekazywać przełożonym. W firmie znajduje się również skrzynka w której można umieszczać wszelkie uwagi.

mmm
@Oreo

nikt nie mówi, bo akurat oni mogą

Ona
@Oreo

Są to zegarki marki Cluse, widzialam taki zegarek u Sary i Gosi - ciekawe skąd mają

Carl
@Ona

a może nie wiem, kupiły?

Papużka falista
@Carl

Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj hehe

Standardowe pytania dla tego typu rozmowy. Nic szczególnie zaskakującego - sztampowa próba weryfikacji kompetencji miękkich, opowiedz o swoim doświadczeniu itp. Dosyć luźna atmosfera na pewno na plus. Jednak dla doswiadczonej osoby widać braki kadry przeprowadzającej rozmowę rekrutacyjną. Wyraźnie odczułem, że nie jest to zbyt profesjonalnie prowadzona firma, dlatego zrezygnowałem z dalszego ubiegania się o pracę, co okazało się być słuszną decyzją - wpisy tutaj potwierdzają niską renomę na rynku szczecińskim tego pracodawcy.

Proste pytania dotyczące poprzedniego zatrudnienia, weryfikacja podstaw języka angielskiego, brak weryfikacji podstawowych kompetencji na to stanowisko

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Nowa

Pracuję w Momox od niedawna i chciałam napisać, że mimo tych wszystkich negatywnych opinii na portalu, czego sie troche obawialam - tutaj jest naprawde w porządku. Praca jest w miarę spokojna, bardziej dla cierpliwych i wytrzymałych bo na stojąco - ale w spoko atmosferze. Stawki są OK jesli dodac wszystkie premie. Ja bede polecac znajomym, bo za polecenie tez jest bonus ;-)

Ascetka Juzefina Rug

Kocham Momox w końcu czuje, że żyje. No cóż to za życie gdy nie bolą Cię plecy, kręgosłup, nogi. Cóż to za życie gdy wszystko masz, gdy nie musisz zastanawiać się czy dobrze zjeść w tym miesiącu - tzn. kupować masło nie margarynę, czy kupić sobie kurtkę na zimę. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Oj

A drogi Jarosławie osoby które siedzą na stołkach tam powinny naprawdę być kompetentne a nie mówić że te osoby już nie mają tu powrotu do pracy obojętnie jaka by nie była prawda i upominaja osoby które dociekaly prawdy żeby cicho siedziały bo przynajmniej cisz3j się to mówi nie tak żeby ktoś słyszał i to powtórzy chodź dla mnie to niemoralne jak tak można i różnica jest taka że czym innym jest zwolnienie z pracy pracownika za podejrzewanie to o kradzież a czym innym jest zwolnienie go i skazanie za ta domniemania kradzież więc pomylka tutaj chyba nie będzie dobrym określeniem jak przyjdzie co do czego

Oj

I oczywiście osoby nie winne jak najbardziej nie mają się czego bać i napewno nie boją się gorzej z tymi którzy narazie myślę że są bezkarni

Oj

I tak sobie myślę że tu sad jest od rozstrzygania tego kto jest winny a nie trenerzy którzy na głos mówią po nazwisku że dane osoby kradly pewnie już wcześniej myślę że przyjdzie czas na to aby i te osoby stanęły przed sądem jak i te które we wszystkim brały udział łącznie z tymi którzy powinni być uczciwi i mówić prawdę i być przykładem bo siedzą na stanowiskach a zatuszować sprawę chciały między sobą mam nadzieję że tu sad przychyli się do tego aby koniecznie dociec tego i żeby te osoby zostały wezwana na sprawę i dociec od kogo to wyszło bo bawić to można się na podwórku a nie pozbawiać kogoś z dnia na dzień pracy i bezczelnie powoływać się na nagrania które jak najbardziej będą dowodem i trzeba walczyć o godność swoją dlatego chodźby miało to latami trwać trzeba

Oj

Nie ma co się martwić zarząd firmy osoby które oglądały nagranie które napisały na wypowiedzeniu że zwalniają osobę za wspoludzial w kradziezy przecież jeśli jest to na nagraniu to firma jest ok i bez problemu udowodni to przed sądem głowa do gory

G

To nie jest poważna firma mają sprawy w sądzie pracy które już niedługo znajdą swój finał

Widziałam i podziękowałam

Tania, byle jaka montownia ukrywana w Polsce, to co robicie za te śmieszne 11 zł / h udawane jest że robią Niemcy. :))) Nie żal wam że ktoś sobie na wiele lepszych warunkach przypisuje wasze owoce pracy?

Widziałam i podziękowałam
@Widziałam i podziękowałam

Aha, sprostuję jedną rzecz. Problemem jest polski zarząd, któremu nie zależy, aby pracownicy byli zadowoleni, a liczą się tylko ich szefowie i trzęsą doopami byle tylko jak najmniej dla pracowników negocjować i wciskać kity jak to ludzie ubóstwiają pracę w Momox gdzie mają luksusy jak z zagranycznych programów i nic więcej nie potrzeba.

@Widziałam i podziękowałam

Oddziały firmy są zarówno w Polsce jak i w Niemczech i jest to jawna informacja.

Jarosław moderator.

Niestety pomyłki mogą wydarzyć się wszędzie. Przykro mi że mogło to spotkać Ciebie. Niestety przez nie do końca uczciwe osoby, wszyscy inni cierpią. Jeżeli jest się uczciwym, to nie ma czego się bać, bo prawda zawsze na końcu się wybroni a winni zostaną ukarani. Głowa do góry! :) #HejtToNieOpinia

Jaromir demonstrator
@Jarosław moderator.

Dla Ciebie komentarze dzielą się na dobre czyli pozytywne oraz złe / hejty czyli te, gdzie ktoś mówi niewygodną prawdę.(usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy MOMOX?

Tak, w Stobnie

Bartosz

A wiesz , co oferują nowym pracownikom i o co pytają? Dzięki.

@Bartosz

To było ponad rok temu, od tej pory dużo się zmieniło. Wszystkiego można dowiedzieć się na miejscu, panie z HR-u są bardzo sympatyczne i chętnie wszystko wytłumaczą, wbrew temu co niektórzy tu wypisują w firmie jest dość miła atmosfera.

Lidia

Jasne - wszystkiego można dowiedzieć się na miejscu, jednak już wcześniej warto dysponować jakimś informacjami. Wówczas jest po prostu znacznie łatwiej. A orientujesz się może, czy w MOMOX zatrudniają osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Cukiernik Wiesiek
@Lidia

Tak bardzo chętnie najlepiej ludzi bez rąk wtedy ma się pewnosc że nic nie ukradnie

@Cukiernik Wiesiek

Żarty z niepełnosprawności są naprawdę nie na miejscu. Wszelkie informacje o zatrudnieniu można uzyskać bezpośrednio w HR firmy.

Gosia

W czwartek 24 października pod koniec pracy zostałam poproszony do hr oznajmiono mi tam że jestem zwolniona ponieważ pomagałem w kradzieży plyty nawet nie zdjęcie sobie sprawy jak czuje się człowiek który wie że nic nie zrobił oskarżony o cis takiego powiedzieli mi że mają nagrania z kamer poprosiłam o ich udostępnienie ponieważ byłam pewna swojego i tego że nic takiego nie miało nigdy miejsca dostałam odpowiedź że nie udostępnia mu nagrania bo mają takie prawo oczywiście że postanowiłam tej sprawy tak nie zostawić bo wiedziałam że podstep ludzi którym nie podpasowalam a firma tak działa chodzi tu o trenerów bo zglaszalam iż nie każdy jest równo traktowany po 15 minutach szef zgodzil się na rozmowę że mną wytłumaczyłam jemu całe zajście po czym dostałam odpowiedź że jego zdaniem jest na nagraniu że pomagam w kradzieży czyli na biurku moim leży płyta Blu Ray i kolegą ja zabiera oczywiście zaprzeczylam i powiedziałam że absurd taki nigdy w życiu mnie nie spotkał bo to nie prawda szef firmy powiedział że jeszcze raz przeglądanie nagranie bo teraz nie jest w stanie tego stwierdzić ponieważ obraz z kamer jest rozmazany paranoja przyznacie i jeśli okaże się że to nie słusznie zostałam oskarzona zadzwonię do mnie i przeprasza następnego dnia i przywroca mnie do pracy następnego dnia w piątek okazało się z3 szef stwierdził że do żadnej kradziezy nie doszło natomiast cytuje mogło by dojść ludzie czujecie absurd tego nigdy nikt tak mnie nie potraktował w poniedziałek składam zawiadomienie do sądu pracy i chcem ostrzec wszystkich przed ta firma a wiem że wygram sprawę ponieważ są dowody

@Gosia

Dobra zmiana niema co.... Najlepiej pozbyć sie tych niewygodnych. Powodzenia w sądzie pracy może jak dostaną po głowie to zaczną bardziej szanować pracowników. Po tym co ostatnio sie dzieje nie ma mowy o jakiejkolwiek motywacji do peacy...nic tylko szukać czegoś innego. Ludzie mówią że amazon to (usunięte przez administratora), tu każdy jest traktowany jak potencjalny (usunięte przez administratora) a to juz podchodzi pod mobing...,

@Gosia

Brawo Ty, nie można zostawić tak tej sprawy!

@:)

Jeśli faktycznie masz sily i chęci by dochodzić swoich praw to polecam porozmawiac z kilkoma innymi osobami, które wyleciały bez podstaw, bo o mus sie nie spodobali. Im was wiecej będzie tym większe szanse. (usunięte przez administratora)

Daniel
@Gosia

Potwierdzam wypowiedź Gosi i ogólnie nie polecam nikomu tej firmy.Karma wraca i bekną za to jak z nami postapili.Pozdrawiam normalnych z Momox-u

@Gosia

Patologiczne praktyki najbardziej patologicznego miejsca pracy tego typu, omijać szerokim łukiem to badziewie. Stawka do bani, warunki beznadziejne, socjal beznadziejny i te zachowanie względem ludzi - PATOLA.

Spectra
@Gosia

Gośiu jesteś pozytywną osobą, otwartą do ludzi i każdy kto dłużej z Tobą porozmawiał wie , że to pomówienia i zwykłe nieporozumienie! Głowa do góry!

Hanna Mostowiak

Nie wierzę w to co czytam. Nie wierzę w poziom niektórych komentujących. Dno dna. Oreo w swojej opinii odwołuje się do zbrodni dokonanej przez Ukraińskich Nacjonalistów. Bo boli, że na jego zakładzie pracują osoby z Ukrainy. Na zakładzie firmy NIEMIECKIEJ. Generalizując Twoim marginalnym tokiem myślenia, skoro Ukrainiec -> Nacjonalista Ukraiński, Niemiec -> Nazista. U nazisty pałasz nienawiścią do nacjonalisty Ukraińskiego. Brawo. Może czas oskarżyć pracodawcę o robienie Auschwitz? Nie podobają Ci się Ukraińcy w Polsce? A Polska PATOLOGIA na wyspach, w Holandii, Belgii itd. podoba Ci się? Hipokryzja, wstyd.

@Hanna Mostowiak

@Hanna Mostowiak Jestem tego zdania, że każdy ma prawo pracować bez względu na narodowość.Na jaką umowę zatrudnia MOMOX? Jesteś w stanie mi odpowiedzieć?

Sexybyczek
@Anna

Jest to umowa o pracę.

Firma która żyje z naiwności ludzi. Podsztyta falszem kłamstwem i obłuda. Karmi pracowników strachem terrorem normami.

Oreo

Dlaczego firma Momox ściąga Ukraińców kontenerami? Zamiast dać godne warunki Polaka to wolą zwozić kontenerami Ukraińców którzy ani be ani nie po polsku, a jak przyjadą jakieś tępe dzidy chodzi mi o ukraińskie dziewczyny które są tak brzydkie że gdy taka widzę to mam ochotę zrobić im zbrodnie wołyńska...

Takie życie
@Oreo

Nie po to postawili sobie molochy po polskiej stronie z gorszymi warunkami socjalnymi, niższymi opłatami i tańszymi pracownikami żeby więcej płacić!!! To nie ich miłosierdzie Boże tylko typowe szukanie dziury z tanimi murzynami. A że wszystkie dokoła magazyny i fabryki płaca już więcej, to Momox choćby miał sobie pracowników z Korei Północnej ściągnąć koleją to da radę byle tylko dalej na tych polskich oddziałach jak najwięcej zarobić przy minimalnych kosztach. Kiedy otworzyli pierwszy oddział Momoxu było większe bezrobocie, o wiele mniej miejsc pracy w regionie. Teraz nie dość, że konkurencja, która już była wtedy płaci więcej, to narobiło się mnóstwo nowych zakładów oferujących lepsze warunki. Momox dalej będzie szukał kretyńskich rozwiązań. Masz odpowiedź dlaczego Niemcy mimo wszystko przegrali wojnę.

Xxdhd
@Oreo

Powiedział Polak, gdzie miliony Polaków zalały Europę Zachodnią, z czego większość to bydło za które wstyd jak c**j.

FREE

No nieźle wszyscy chyba widzieli jak Armani Obnosił sie z pieniędzmi na imprezie pracowniczej liczył tylko swoje pliki stówek jak nikt nie widział Ciągle tylko podcgodził po Aperole ,Tequila i bóg wie co jeszcze odwalony w Koszuli za z 2 tysiące pewnie. Pachniał drogim perfumem skąd on ma na to pieniądze bo chyba nie z wypłaty z Momoxu A na koniec Grubciu z drugim jakimś wysuszem go wyrzucilu bo ciapatego chcial pobić tylko czekac aż większa afera będzie z tego....Nie pozdrawiam impreza dla patologi społecznej Trzymaj sie Armani nie przejmuj sie nimi.

Heheh
@FREE

Widziałam Jak nie uczciwie go popchnął ten łepek z Przecławia mogl grzecznie wyprosic nie musial tego robic to zwykly pracownik jest ten grubszy pan powiedzial ze ma opuścic lokal a ten drugi w kiteczce zachowal sie fatalnie nie dziwie sie ze Matt byl taki wkurzony jak by mial zaraz kogos zabic i słyszałam co Matt..Gadał dziwne reczy nie wiem jakie ma znajomości nie chcem wiedzieć ale może to nie ciekawie wyglądać dla tego kolegi w kiteczce niech sie lepiej zastanowi co bierze i kogo popycha

??
@FREE

To ilu tych Armanich jest w Momoxie? bo już sie zgubić można...

Teamcoślider
@FREE

Armaniego nie trudno wyrzucić bo on chyba z 40 kilo waży. Praktycznie wszystkie checkerki dałyby mu radę....no może poza Darią :)

Hi.
@Teamcoślider

Haha Tak tak dlaczego mu tego w oczy nie powiecie tego wszystkiego w oczy kozaczki kopa na głowe byście dostali i by był płacz i skargi koty momoxowe hah nie pozdrawiam

Hi.
@Hi.

Tak Dali by mu wszyscy rade ze chyba w pięciu go wynosili a z tego co wiem i mi wiadomo jeden telefon i wszyscy by byli połamani ale po co zaraz na policje by bylo dzwonione Armani dobrze zrobil wyszedl i z tego co slyszałem poszedł sie dalej bawić świetnie nie pozdrawiam pseudo koty zbierzcie sie na odwage i mu to powiedzcie wszyscy na raz nawet ..pf

Baby shark
@Hi.

Wygląda gościu jakbyś sam o sobie pisał ale nie wnikam albo jakbyś kazał komuś to napisać tragedia

@Hi.

Z tego co wiem, z tego co słyszałem, z tego że sam o sobie napisalem. Dzieciak pisze sam o sobie bo chce zrobić na sobie wrażenie wielkiego kota, i kolesiami z dzielnicy straszy huehue, jakaś fabułę chyba odgrywasz tu gangstera, może do filmów Vegi byś się nadawał :D

@Hi.

Pozatym widziałem to z boku i jak typ szlau dostał to zawsze ciężko jest uspokoić go i odciągnąć, Seba wkroczył do akcji i tyle, a po co porute robić na imprezie firmowej to go odciagneli normalnie. Nie róbcie z siebie wojowników i gangsterów. :) bo nimi nie będziecie dzieci.

Joachim
@FREE

Kto nigdy nie chcial sprzedac salamiemu lepy na dziaslo niech pierwszy rzuci kamieniem

Matek.
@RickyMartin

Pozdrawiam Odezwij sie kocie anonimowy.

Matek.
@Baby shark

Nie jestem jakimś pajacem żeby sam o sobie pisać nie znasz mnie to nie pisz tu jakiś bzdur jak chcesz poznać to zapraszam piszecie tu jakies bzdury o mnie gdzie to nic nie jest prawdą żyje skromnie nie wiem co wy macie w głowach że takie rzeczy piszecie na tym forum dla was to chyba całe życie ostatni raz tu odpowiadam na wasze skończone wypowiedzi jak ktos ma jakis problem do mnie czy jakies insynuację chce mi zaproponować to zapraszam pogadamy jak ludzie jak tak wszyscy o mnie piszecie i mnie znacie lepiej niż ja sam to wiecie gdzie mnie znaleźć.

@Matek.

Odezwę się kocie momoxowy, za którego sam siebie uważasz hihihihi, tragedia :(

Porażony
@FREE

Ty (usunięte przez administratora)wygarniasz innym co ile wydają? (usunięte przez administratora) pilnuj swojej (usunięte przez administratora)polaczku jeden. Pewnie jesteś nieudacznikiem życiowym a szlak cię trafia że żadna ci nie daje i nie masz siana i stąd masz (usunięte przez administratora) frustracje

@Hi.

Pracowałem tam prawie rok ale czytając wasze wpisy cieszę się że już tam nie pracuje zachowujecie się jak ludzie częściowo ograniczeni brak słów

Brzydka dziewczyna

Zosiu jak masz uwagi co do mojego wyglądu to może zrób mi mejkap będę piękniejsza :*

Katarzyna
@Brzydka dziewczyna

To chyba nie jest odpowiednie miejsce na tego typu komentarze. Interesują mnie aktualne warunki pracy w MOMOX i mam nadzieję, że zechcesz mi opisać niektóre z nich. Co powiesz o wynagrodzeniu? Czy w ostatnich miesiącach nieco się poprawiło?

Cichy milioner
@Katarzyna

Dalej pracodawca ostatniej szansy. Później już tylko skręcanie długopisów.

Zostaw merytoryczną opinię o MOMOX - Szczecin

• Jak się pracuje w MOMOX?

Zobacz opinie na temat firmy MOMOX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 256.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOMOX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 217, z czego 20 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOMOX?

Kandydaci do pracy w MOMOX napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOMOX