MOMOX

Opinie o MOMOX

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie MOMOX?

Umowa o prace, najpierw na czas określony, a później można dążyć do tego aby mieć na czas nieokreślony.

Taka zwykła

Jeśli nie masz zwolnień to bardzo szybko na stałe dostajesz. ????

2077
@Taka zwykła

Jak pracujesz i wykonujesz sumiennie pracę to nie będą mieli powodu aby Tobie nie dać na czas nieokreślony.

@2077

To nie było pytanie a odpowiedź po prostu jakies pytajniki się wstawily haha

Aga

Hej mam pytanie . Czy przy zatrudnieniu przez agencje pracy przysługuje premia za polecenie pracownika ?

Głos rozsądku
@Aga

Z tego co wiem to jak jesteś zatrudniona przez Agencję i polecisz osobę do zatrudnienia bezpośrednio w Momox i ta osoba zostanie zatrudniona, to otrzymasz premię za polecenie.

@Aga

Osoba ta zostanie zatrudniona, ale premii nie będzie

Głos rozsądku
@:)

Doczytajcie regulamin, dopytajcie w HR. Nie wprowadzajcie w błąd.

Aga

Hej mam pytanie czy przy zatrudnieniu przez agencje pracy przysługuje premia za polecenie pracownika ?

Nie.

@Aga

raczej nie ale HR odpowie na to pytanie zadzwon lub napisz do nich

Pracownik.

Praca ok.

Standardowe pytania dla tego typu rozmowy. Nic szczególnie zaskakującego - sztampowa próba weryfikacji kompetencji miękkich, opowiedz o swoim doświadczeniu itp. Dosyć luźna atmosfera na pewno na plus. Jednak dla doswiadczonej osoby widać braki kadry przeprowadzającej rozmowę rekrutacyjną. Wyraźnie odczułem, że nie jest to zbyt profesjonalnie prowadzona firma, dlatego zrezygnowałem z dalszego ubiegania się o pracę, co okazało się być słuszną decyzją - wpisy tutaj potwierdzają niską renomę na rynku szczecińskim tego pracodawcy.

Proste pytania dotyczące poprzedniego zatrudnienia, weryfikacja podstaw języka angielskiego, brak weryfikacji podstawowych kompetencji na to stanowisko

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
xyz

W poniedziałek byłam na spotkaniu rekrutacyjnym i powiedzieli,że odezwą się do piątku,niezależnie od tego czy mnie przyjeli czy nie.Jest szansa,ze po prostu zadzwonią później?

@xyz

Domyślam się, że nie zadzwonili w piątek - musi Pani po prostu dzwonić do HR i jasno się spytać o wynik "aplikacji" bo niestety mają w zwyczaju nie oddzwaniać i człowiek musi się sam pytać czy został przyjęty czy nie.

Nikt
@xyz

Znaczy ja wiesz byłem tam i zadzwonili w ten sam dzień że przyjmują . Nie przejmuj się oni powinni zadzwonić jak nie sam zadzwoń też jaka decyzja jak się nie doczekasz odpowiedzi.

xyz

Ile trzeba czekać na wyniki rekrutacji?

@xyz

Rozmawiałem z kobietami z HR i powiedziały, że pod koniec lutego będą dzwonić do osób, które najdłużej złożyły aplikację. Czyli jak złożyłeś na początku tego miesiąca to zadzwonią i umówią się na spotkanie.

@xyz

Błąd mi się wkradł więc poprawiam - będą dzwonić do tych osób, które najdłużej czekają po wysłaniu aplikacji. Więc jeśli wysłałeś np. w tym tygodniu to nie masz co liczyć, wpierw biorą te osoby, które najdłużej czekają(do miesiąca od wysłania aplikacji).

CJ
@xyz

Panie z HR będą dzwonić pod koniec lutego do tych osób, które najdłużej czekają po wysłaniu aplikacji(do miesiąca), więc jeśli Pan/Pani wysłała w tym tygodniu etc to nie zadzwonią.

Smile:)

Hej Może ktoś powiedzieć, czy pracują cudzoziemcy na Momox? Jeżeli tak, to przez jaką agencje? Z góry dziękuję

Maria
@Smile:)

Minął już prawie miesiąc od Twojego wpisu i niestety nikt Ci na Twoje pytania nie odpowiedział. Czy dowiedziałeś/aś się już czegoś więcej na ten temat z innego źródła? Może pytałeś/aś bezpośrednio w firmie? Daj znać.

Numer do kadr HR

pytanie

sluchajcie ma ktos moze numer telefonu do biura w momoxie? pilnie potrzebuję sie skontaktować z biurem a nigdzie nie ma podanego numeru.

Witam, czy ktoś wie jakie są warunki mieszkalne w Lipsku?

Basia
@Kasia

A co to wgl za pytanie? Hahaha

Hehe
@Basia

Może dlatego ze Momox ma oddział w Lipsku?

Krzyżtopór

Dwukrotnie byłem na spotkaniu rekrutacyjnym i mimo zapewnień że oddzwonią, uja kładli na późniejszy kontakt. W HR sami (usunięte przez administratora) pracują.

Miło by było :)

Byłoby miło gdyby firma zaczęła doceniać pracowników regularnie uczęszczających na nadgodziny, tak jak było to w latach poprzednich. Kiedyś co sobotę była zamawiana pizza, co było miłym gestem ze strony pracodawcy. Jednego roku gdy pracy było naprawdę dużo za wyrobienie określonej ilości nadgodzin w danym miesiącu była dodatkowa premia. Teraz są naprawdę duże ilości towaru, podobno nawet rekordowe, więc myśle ze byłoby miło gdyby firma doceniła te osoby.

@Miło by było :)

Fajnie by było gdyby osoby, które pracują dłużej niż rok miały coś z tego, takich pracowników powinno się doceniać(osoba młoda do 26 roku życia ma więcej niż osoby starsze pracujące np. powyżej 3-4 lat). Ciągle na rozmowach rocznych poruszany jest temat stażowego, ale najwyraźniej nikt tego nie czyta i nie bierze pod uwagę, wiec po co te rozmowy? Druga sprawa pandemii... inne magazyny jakoś wynagradzają pracownikom te ciężkie czasy w podziękowaniu za owocna pracę dają premie czy podwyżkę, ale u nas po co skoro i tak ludzie będą pracować i robić normy bo boją się o zwolnienie.. a premie świąteczne? Tak niskie w tych czasach.. co kupimy za 100zł? Wiem, że będą komentarze po co tutaj pracujesz skoro Ci się nie podoba, ja tylko patrzę przez pryzmat innych magazynów..

Gargulec

Czy jest ktoś w stanie podać konkretne kwoty, jakie można w tej firmie zarobić?

Carl
@Gargulec

Za 5 lat stażu w firmie dostaniesz nagrodę pracodawcy w formie 120 zł netto.

Gargulec
@Carl

No jak nic konkretna odpowiedź....

Carl
@Gargulec

Konkretnie to zadzwoń do HR i się dowiedz, a nie kilka razy w miesiącu ktoś pyta się na goworku o zarobki.

Nigdy. Więcej. W życiu.

Minął już rok od pracy tam, a nadal nie mogę przestać myśleć o tym miejscu. Nawet nie wiem co postawiłabym na pierwszy miejscu jeśli chodzi o minusy. Pracowałam przez agencję - to już był błąd. Ludzie, którzy tam pracowali... byli dziwni. Faceci albo niewyżyci proponujący spotkania albo tacy którzy się nie myli, kobiety panoszące się - zabawne to było. Współczuję wszystkim, którzy tam dalej pracują, niektórych mi szkoda. Czekanie pod koniec pracy na alarm żeby wybiec do szatni jak jakieś ścigające się szczury... jak w jakimś więzieniu, mega dziwne. Chociaż nie wiem czy śmiechy trenerów, a właściwie śmiech jednej trenerki nie był bardziej irytujący... TL oczywiście też już zostali tu wyjaśnieni, więc sobie podaruję. Okres kiedy tu pracowałam był moim najgorszym okresem w życiu, nawet do szkoły nie miałam aż takiej niechęci jak do tego miejsca. (usunięte przez administratora).

@Nigdy. Więcej. W życiu.

cieszymy się ze pracujesz teraz w idealnym dobrym miejscu każda ,opinia jest dla nas cenna

;)
@Nigdy. Więcej. W życiu.

Nie rozumiem tylko jednego skoro było ci tak źle i nie pracujesz już od roku, to po co rozpamiętywać? Ciesz się swoim życiem, które aktualnie prowadzisz i przestań skupiać się na negatywnych emocjach. Odnoszę wrażenie, że spotkała Cię jakąś trauma bo praca jak praca, nie wiem co musiałoby się wydarzyć, żeby aż tak źle wspominać kilka miesięcy życia.

@Witold syn Kiejstuta co jest tak fajnego w firmie?

Dori

Czy ktoś pracuje w momox i jest w stanie powiedzieć mi co się tam robi i jak je jest wynagrodzenie?

Witold syn Kiejstuta
@Dori

jest w pyte

Portowa

Ja wszystko rozumiem ale czy nowy team lider szanowny Kamil ze stobna musi chodzić po hali i sprawdzać po kistach? A kątem oka obserwować innych pracowników? Sytuacja z niedawna koleżanka miała puszkę na hali zamiast do niej podejść zwłaszcza że podawał normę i zwrócić jej uwagę że nie można mieć takich rzeczy musiał następnego dnia na całą hale ogłosić że puszek nie wolno wnosić? Nie można by było tego inaczej załatwić? Porażka.

okno
@Portowa

Prawda w 100% nawet na spokojnie porozmawiać nie można bo co chwilę stanie i się rozgląda :/

Zadowolony
@Portowa

Czyżby to nie praca Team Leadera, aby pilnować porządku na hali? Czy picie napojów w puszce uważasz za ok? Każdy na hali wie, że nie wolno. Nie rozumiem, po co ta afera. Chłop powinien jeszcze upomnienie wlepić. Poza tym Stobno piszę się z "dużej litery".... aż oczy bolą, jak się czyta... Zacznijcie od siebie, a nie będzie takich wpisów.

Narysuj
@Zadowolony

Praca team lidera polega na szpiegowaniu i kontrolowaniu czy ktoś przypadkiem nie podrapie się po (usunięte przez administratora) Afera o to, że szuka czegokolwiek tylko po to żeby zabłysnąć no gratulacje dla niego.

Cheker
@Portowa

Ojeju ale problem?! Pewnie bo powinien wręczyć upomnienie i wtedy już każdy by wiedział,że nie można wnosić! Po co mówić1000 razy to samo?

Mógłby ktoś zwrócić uwagę czy trenerzy nie wychodzą czasami ponad swoje kompetencje i nie wtykają nosa w inne procesy podważając zdanie trenerów do tych procesów przypisanych. Szczególnie na shift 2 taka jedna. Żenada!

s
@Gość

Nowa Pani trener porażka!!!! Przynosi błędy które nie są błędami!!! Już każda linia się o tym przekonała... A na zwrócenie jej uwagi słyszysz, ja jestem teraz trenerem i tak oceniam... Żenada O co się tej Pani nie zapytasz nie potrafi odpowiedzieć... Żenada Żenada i jescze raz Żenada

@s

To nawet nie nowa, to ta co panoszy się na nie swoich procesach. Zrobiliby z tym porządek

@s

To nie ta nowa tylko ta co z tyłu ma swój proces. Łazi i się interesuje wszystkim a nic i tak nie wie

Neutralny

Dlaczego każdy z teamliderów może wychodzić sobie po za hale żeby zapalić?

Neutron
@Neutralny

Nałóg kieruje teamliderów reszta to osobnicy co nie mają prawa wyjść poza hale

Nikk
@Neutralny

Trenerzy też palą kiedy chcą. A pytania mają w nosie

Ktos

?
@Ktos

A jakaś lokalizacja albo zmiana?

Myslaca 32
@Ktos

warto by bylo, by Area Menager przyjrzal sie pracy i wykonywanych przez nia obobwsiazkow, noweje Pani Team Leader p J (usunięte przez administratora)....Od czaczu pojawienia jej sie na Ziemowita, panuje chaos i brak przeplywu informacji do ludzi na liniach. Nie sadze, by miala wplyw na prace zespolu, Wrecz odwrotnie , Dziala na jego zburzenie, Juest nierzeczowa, konflikt(usunięte przez administratora)

@Myslaca 32

no w koncu inna lokalizacja niz Stobno

@wabik

No takie proste więc ktoś chyba powinien wyciągnąć wnioski z tego że są wieczne skargi na Stobno na tą lokalizację najczesciej i najwięcej

Zostaw merytoryczną opinię o MOMOX - Szczecin

• Jak się pracuje w MOMOX?

Zobacz opinie na temat firmy MOMOX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 256.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOMOX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 217, z czego 20 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOMOX?

Kandydaci do pracy w MOMOX napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOMOX