5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 83 123 5 1

Opinie o Firma szkoleniowa Kar-Group

Edward

Realizowałem z firmą zlecenia marketingowe. Jestem zadowolony duża pomysłowość i nowoczesne technologie które wdrożyliśmy były na poziomie agencji reklamowej.

Tak43Nie

beta

Witam, czy ktoś robił kurs instruktora fitness online?

Tak10Nie

Grzesiek
@beta

ja robiłem kurs administracja i materiały był dobre, nie przeładowane a dobrze zebrane mój kurs miał ponad 100 stron i materiał dodatkowy.

Tak25Nie

Sylla_Vi

Czy mógłby mnie ktoś przekonać czy warto podjąć naukę w tym serwisie online? Jako opiekunka do osób starszych - czy to dotyczy każdego kraju czy tylko jednego konkretnego ? W niektórych serwisach przygotowują tylko do jednego kraju... czy z tym kursem też tak jest?

Tak29Nie

anonymous
@Sylla_Vi

Witaj każdy dokument wykonany w Polsce powinien być ważny w całej UE. Bez różnicy jaki kurs zrobisz czy nawet szkołę. Ale na końcu i tak decyduje pracodawca.

Tak32Nie

Marcin

Współpracuję z firmą jako trener. Bardzo porządne podejście i rzetelność. Polecam firmę jako uczciwego partnera w szkoleniach.

Tak31Nie

Zbyszek

Polecam firmę szkoleniową, jestem zadowolony z poziomu materiałów oraz obsługi. Uważam, że warto napisać ponieważ firma godna jest rekomendacji.

Tak47Nie

Adam

Polecam firmę dostałem dobre materiały co nie jest takie oczywiste w innych firmach. Też polecam dobry kontakt. Jestem bardzo zadowolony.

Tak37Nie

asia w

Polecam szkolenia, naprawdę konkretne informacje! :) wezmę udział w kolejnych na pewno :)

Tak41Nie

Martyna Termo Produkt

Polecam usługi doradcze i marketingowe, właściciel jest człowiekiem bardzo sumiennym i pomysłowym. Polecam i dziękuję Panie (usunięte przez administratora).

Tak44Nie

Błażej M

Polecam szkolenia jestem bardzo zadowolony z możliwości i kontaktu. Polecam usługi firmy z własnego przekonania.

Tak47Nie

Adam Sęk

Polecam firmę jako partnera w szkoleniach. Pełen profesjonalizm, miła i uczynna obsługa, polecam.

Tak49Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Firma szkoleniowa Kar-Group - Ełk