5 Dodaj merytoryczną opinię
5 85 135 5 1

Opinie o Firma szkoleniowa Kar-Group

odp

Bartek

Wszystko w porządku bez zastrzeżeń

Tak8Nie

@Bartek

Serdecznie dziękujemy Panie Bartoszu za opinię. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do stałej dyspozycji.

Joanna

Myślę, że warto polecić tą firmę. Ceny kursów mogły by być niższe, ale ogólnie wszystko ok.

@Joanna

Pani Joanno dziękujemy za dobrą opinię, jest nam bardzo miło. Odnośnie cen przy kolejnym kursie prosimy o kontakt porozmawiamy o rabacie. Pozdrawiamy serdecznie, zapraszamy ponownie.

Marcin

Bardzo mila i pomocna obsługa, duży plus za dobieranie telefonów także popołudniu.

Kar-Group
@Marcin

Dziękujemy za tak miła opinię cieszymy się, że jest Pan zadowolony z poziomu szkolenia. Pozdrawiamy serdecznie pozostajemy do dyspozycji. Zespół Kar-Group

Marcin

Jestem zadowolony z poziomu merytorycznego szkolenia, wartościowy i przejrzyście podany materiał, polecam.

Tak12Nie1

@Marcin

Wojtek

Świetne kursy on-line, jestem bardzo zadowolony. Polecam.

@Wojtek

Jest nam niezmiernie miło, że szkolenie spełniło Pana oczekiwania. Pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia. Pozdrawiamy zespół Kar-Group.

Tak4Nie

Aktualność
Jak wywierać wpływ na ludzi ?

Na koniec darmowe szkolenie !

Nawet nie piastując stanowiska kierowniczego możesz mieć do czynienia z zarządzaniem. Każdy z nas w określonym celu – zawodowym lub prywatnym – musi czasem wywrzeć na kimś wpływ. Powstaje zasadnicze pytanie: jak to zrobić? Czy da się uniknąć manipulacji, nieetycznych zachowań? Oczywiście! I nawet nie potrzebujesz do tego silnej osobowości, która niejako sama rozwiązuje problemy.

Czego NIE robić
W żadnej mierze nie zachęcamy do nieetycznych zachowań względem drugiego człowieka. Często piszemy o sukcesie, o motywacji, o postępach, które warto czynić na zawodowej ścieżce. Ale na pewno nie będziemy zachęcać Cię do brudnych gierek. Zakulisowych działań. Prób zastraszania, szantażowania, okłamywania, naginania przepisów. Jasne, niejedna historia pokazuje, że wygrywają brutale i manipulanci. Ale czy warto się na nich wzorować? Czy przypadkiem nie jest im najłatwiej „wyłożyć się” w najmniej spodziewanym momencie?

Jeżeli chcesz osiągnąć swoje cele, nie wywieraj na innych toksycznego wpływu. Nawet, jeżeli w ogólnym sensie masz dobre intencje, to nie jest właściwą drogą. Może i ugrasz coś na krótką metę, ale nadszarpniesz swój wizerunek, stracisz zaufanie współpracowników czy najbliższych. A przecież nie o to chodzi. Czasem potrzeba cierpliwości, innym razem wysiłku. Na pewno umiejętność przekonywania innych do swoich racji i zachęcania do podejmowania konkretnych działań nie jest proste i przyrodzone. Tego wszystkiego da się jednak nauczyć. Trzeba chcieć. Uczciwe zamiary i etyczne podejście do każdej dziedziny swojego życia popłaca. Jednak ten wpis nie jest zwyczajną pogadanką; to poradnik, jak osiągnąć sukces w przekonywaniu innych.

Autorytet
Co cechuje najlepszego szefa? Żelazna dyscyplina wobec współpracowników, podwładnych? A może nieprzejednana konsekwencja i oschłość, która budzi nieopisany strach? No jasne, że nie. Dobry przywódca jest liderem. Naturalnym. Kimś, za kim warto podążyć. To, o czym mówimy, nazywamy autorytetem.

Autorytet wypracowujemy latami, już na etapie młodości. Sposób, w jaki zwracamy się do innych, styl życia, który preferujemy – to wszystko wpływa na naszą ocenę w oczach innych, wizerunek. Zapewne masz dookoła osoby, które darzysz niewymuszonym szacunkiem. Nie chodzi o jakiś szczególny sentyment, koligacje rodzinne czy relację służbową. Po prostu jest to ktoś, komu ufasz, na kim możesz polegać. Jednocześnie wiesz, że jest w pewnych sprawach dobry, a raczej lepszy od Ciebie. Jeśli ma ten autorytet, pójdziesz za nim, jeśli będzie taka potrzeba. Gdy poprosi Cię o pomoc, znajdziesz w sobie skłonność do jej udzielenia. Gdy stanie przed Tobą z konkretną propozycją, nie zawahasz się spełnić tych oczekiwań.

O taki respekt warto zadbać w oczach ludzi, którymi się otaczamy. Czasami awans przychodzi dość nieoczekiwanie. Jeśli do tej pory nie dbaliśmy o wizerunek w oczach otoczenia, trudno liczyć na to, że z miejsca zyskamy autorytet, który pozwala bardzo szybko rozwiązywać pewne sprawy.

Umiejętności interpersonalne
Czy wiesz, że większość naszego przekazu składa się z mowy niewerbalnej? Od tego, jak wyrazimy komunikat, zależy powodzenie prośby, żądania lub pytania. Dlatego nie wpychaj umiejętności interpersonalnych między bajki dla zafiksowanych coachów. Naprawdę gestykulacja, postawa sylwetki, ton głosu, dobór słów mają ogromne znaczenie, gdy mówimy o wpływie na innych ludzi.

Umiejętności interpersonalne można rozwijać korzystając z poradników i szkoleń, warto również po prostu bardziej świadomie dobierać słowa i kontrolować swoje zachowanie. Czasami warto zachować odpowiedni dystans, innym razem okazać ciepło i życzliwość. Jeśli mamy jakiś określony cel rozmowy, wiele wygramy tylko tymi detalami. Bez manipulacji. To po prostu umiejętność komunikowania się z innymi ludźmi, a przy okazji okazywanie im szacunku.

Zarządzanie zespołem, projektem i zasobami ludzkimi
By wiedzieć, jak wpływać na innych, trzeba zgłębić sporo wiedzy z zakresu zarządzania. Zarządzania zespołami, projektami, a jeszcze szerzej – zasobami ludzkimi. Na zgromadzenie tego know-how czasami potrzeba lat, ale… to korzyść, która zawsze się zwraca. Ucz się, rozwijaj, a w momencie, gdy staniesz przed koniecznością ciągłego wpływania na innych, osiągniesz sukces. Bez manipulacji i nieetycznych zachowań.

Kompetencje wpływu na wyciągnięcie ręki
Szkolenie „wywieranie wpływu i manipulacja”, dostępne w ofercie firmy Kar-Group jest propozycją dla osób, które chcą lepiej oddziaływać na swoje otoczenie. Ta wiedza przydaje się w biznesie, ale bywa też nieoceniona w życiu prywatnym. Niewątpliwie warto ją zdobyć, nie tylko dla certyfikatu w CV, ale przede wszystkim dla całej palety zastosowań w codziennym życiu, na każdym jego etapie.

Ciekawe, czy ten tekst wywarł na Ciebie odpowiedni wpływ… Sprawdź ofertę szkoleń Kar-Group i przekonaj się, jak wiele kursów pomaga osiągać postępy.

Życzymy owocnej nauki w dobrym nastroju !
Tak35Nie
Adam

Super materiał edukacyjny, Dzięki:)

Tak13Nie

@Adam

Zapraszamy na nasze darmowe szkolenia wiedzowe, z pozdrowieniami zespół Kar-Group

Tak4Nie

Aktualność
Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej ? Co mówić by odnieść sukces ?

Zastanawiasz się jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej ? Chcesz dobrze wypaść przed przyszłym pracodawcą? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, to oznacza, że powinieneś do takiej rozmowy dobrze się przygotować. Podjęliśmy się tego zagadnienia, ponieważ dostawaliśmy od was wiele zapytań w tym zakresie. Zależy nam abyście jak najlepiej mogli wykorzystać wiedzę do realnych efektów w życiu zawodowym. Przygotowaliśmy porady i wskazówki, które pomogą
Wam w awansie zawodowym.

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej ?

Dobierz teraz !

Darmowy poradni wiedzowy !

Tak29Nie
Dyro

materiał super i darmowy :) dziękować

Tak12Nie

Dzięki za materia :)

Aktualność
Kursy online za darmo. Czyli darmowe kursy i szkolenia do Twojej dyspozycji.

Czy wiesz, że nie wszystkie kursy są płatne? I nie chodzi w tym momencie o szkolenia, które są oferowane w ramach państwowych programów, ale o komercyjną ofertę firmy Kar-Group. Po prostu – jeśli jesteś kursantem, możesz dodatkowo skorzystać z kilku ciekawych szkoleń. Dowiedz się więcej na temat bezpłatnego zdobywania wiedzy i doświadczenia.

Nauki nigdy za wiele
Jeżeli planujesz nieustanny rozwój kariery zawodowej, bierzesz pod uwagę nie tylko zdobywanie doświadczeń, ale i poszerzanie kompetencji w ramach szkoleń. Kursy w ofercie Kar-Group odzwierciedlają, w jak wielu branżach niezbędne okazuje się doszkolenie lub poznawanie pewnych zagadnień od zera. Nie tylko ambicja nakazuje zdobywać kolejne umiejętności; wymusza to niejako charakter dzisiejszego rynku pracy. Wielu rzeczy nauczymy się w trakcie codziennej pracy, o innych poczytamy w Internecie lub podręcznikach, ale najbardziej sprawdzoną formułą zdobycia konkretnego know-how jest udział w profesjonalnym kursie.

Jak wspomnieliśmy, firma Kar-Group oferuje ich sporo, zarówno w formacie stacjonarnym, jak i internetowym. Szkolenie online oznacza, że możesz uczyć się w dowolnym miejscu i momencie, zapoznając się z materiałami szkoleniowymi na ekranie komputera, smartfona albo na wydruku. Taka edukacja w żaden sposób nie koliduje z chodzeniem na studia, domowymi obowiązkami czy pracą na pełen etat. Po prostu poświęcasz część wolnego czasu na przygotowania do egzaminu w swoim własnym tempie.

Skupmy się pokrótce na korzyściach, jakie wynosisz z darmowych szkoleń. Być może zajmujesz się pokrewnymi dziedzinami, ale dzięki rozszerzeniu umiejętności zwiększasz swoje szanse na awans i docenienie.

Kursy online za darmo. Czyli darmowe kursy i szkolenia do Twojej dyspozycji.

Aby skorzystać z naszej oferty zostaw swój mail pod wybranym linkiem !

Kursy i poradniki
1. Kurs administracja publiczna i samorządowa
2. Jak i gdzie pozyskać Klienta ?
3. Kurs Marketing i Reklama
4. Jak być dobrym rodzicem ? Poradnik + TEST
5. Wywieranie wpływu na ludzi – / dostęp limitowany /

Szkolenia sportowe i trenerskie
6. Kurs Trener Personalny – / dostęp limitowany /
7. Kurs Instruktor Biegania
8. Kurs Instruktor Fitness

Podając swój mail zgadzasz się na wysłanie materiałów edukacyjnych w postaci darmowego szkolenia wiedzowego oraz wyrażasz zgodę abyśmy mogli wysyłać Tobie ważne informacje o promocjach, darmowych materiałach edukacyjnych, artykułach experckich. Posiadasz także prawo do wypisania (bycia zapomnianym).

Jak się zapisać ?

1. kliknij na wybrane szkolenie i pozostaw mail pod który wyślemy kurs (dostęp w ciągu 2 minut)
2. otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej w ciągu 2 minut uczestniczysz w kursie

Firma szkoleniowa Kar-Group chce zaprosić na darmowe szkolenia wiedzowe. Staramy się jako jeden z liderów na rynku szkoleń dawać możliwość darmowej edukacji dla osób które tego potrzebują. Przygotowaliśmy szereg darmowych szkoleń online z których może skorzystać każdy. Materiały edukacyjne które oferujemy mogą posłużyć każdemu kto chce się rozwijać w wybranej dziedzinie.

Tylko dla chętnych osób, jest możliwość zdania egzaminu i otrzymania dokumentów potwierdzających dobycie szkolenia. Oferowane kursy respektowane są w Urzędach Pracy. Odbyty kurs pomaga przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej i składaniu wniosku o dofinansowanie z UP. Kursy dają możliwość uzyskania certyfikatów i dyplomów potwierdzających odbycie szkolenia
Tak29Nie
Adam

Dzięki Za fajne darmowe materiały:)

Tak13Nie

Dyro

Dziękuje za wspaniałe materiały, jesteście super :)

Tak8Nie

Marta.S

Z tych materiałów też skorzystałam :))

Marta.S

Robiłam w Kar-Group kilka kursów gastronomicznych. Są to świetni pomocni i wyrozumiali ludzie, jestem pod wrażeniem kontaktu i szybkości odpowiedzi. Dodatkowo są wyrozumiali dla niedoświadczonych osób, polecam firmę każdemu kto chce się szkolić :)

Tak20Nie

@Marta.S

Dziękujemy za opinię, pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Irek

Zrobiłem u nich darmowy kurs zarządzanie w administracji. Super wiedza za darmo do poczytania. Duży plus dla tych nie zdecydowanych. Bardzo mi się spodobało takie podejście :)

@Irek

Dziękujemy za opinię, pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Bartek

Bez problemowo i bardzo dobry kontakt

@Bartek

Panie Bartku dziękujemy za opinię, pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Przydatne kursy !

Kursy kojarzą się przede wszystkim z rozwojem zawodowym i osobistym. Zwiększają kompetencje, zapewniają atrakcyjne certyfikaty, a także świadczą o chęci nieustannego doskonalenia w wybranej dziedzinie. Wiele szkoleń to przydatne kursy, z których wiedzę można przełożyć na swoje codzienne, prywatne życie.

Przyjrzyjmy się bliżej wybranym ofertom:

- spis wartościowych kursów

- materiał video z omówieniem

- prezent w postaci linku do darmowych szkoleń

Tak12Nie

Aktualność
Jak zwiększyć pewność siebie ?

W dzisiejszych czasach bez pewności siebie trudno osiągnąć sukces, a także zrealizować zamierzony plan. Niektórzy wydają się wręcz urodzeni do kontaktów z innymi, ale spora część z nas obawia się załatwiania różnych spraw, poznawania nowych osób czy prezentowania swoich poglądów. Dlatego dzisiejszy wpis poświęcamy metodom, które ułatwiają pozytywną zmianę i pokażą jak zwiększyć pewność siebie.

Zaczynaj drobnymi krokami

Przede wszystkim wyrobienie pewności siebie następuje zazwyczaj w efekcie postanowienia. Uświadamiasz sobie swoją postawę pełną niepewności i pragniesz ją zmienić. Dochodzi się do tego stopniowo, nie da się przejść transformacji z dnia na dzień, co naturalne.

Zrozum, że nikt nie oczekuje od Ciebie, że nagle zmienisz się nie do poznania. Co więcej, wiele osób może Cię lubić właśnie z uwagi na Twoje wycofanie. Dlatego swoją postawę na bardziej zdecydowaną zmieniaj wyłącznie dla siebie, w poczuciu, że chcesz to zrobić, ale nie musisz.

Zastanów się nad korzyściami. Tylko spójrz: pewność sprzyja realizowaniu założeń, pomaga w pracy, urzędach, szkole, kontaktach z innymi ludźmi (zarówno formalnych, jak i towarzyskich). To cecha, która unaocznia się przede wszystkim w stresujących sytuacjach – w trakcie rozmów kwalifikacyjnych, przy podejmowaniu szybkich decyzji czy, szerzej, w życiu codziennym. Warto? Zdecydowanie tak. Pozostaje pytanie, jak zmienić się w osobę pewniejszą siebie?

Kilka pomysłów na zmianę postawy

Brak pewności siebie unaocznia się nie tylko w słowach, ale i mowie ciała. Dlatego zacznij zwracać uwagę na to, jak stoisz, jak się poruszasz, jak siedzisz. Gdy mimowolnie się garbisz i zwieszasz wzrok, jesteś postrzegany jako ktoś wycofany, niepewny. Przysłowiowo wypięta pierś i dumnie uniesiona głowa – to zmienia postać rzeczy!

Na to, jak czujesz się w towarzystwie, wpływają także ubiór i wygląd. Nie chodzi o to, żeby codziennie wyglądać niczym modelka na wybiegu… Po prostu jeżeli zaczniesz bardziej zwracać uwagę na dobór ubrań, dodatków czy kosmetyków – poczujesz różnicę. Często nie wymaga to większych nakładów finansowych czy szczególnej zmiany stylizacji. To kwestia detali, które zwyczajnie widać.

Nie wstydź się swoich emocji – śmiechu, łez czy złości. Tłumienie ich w sobie źle oddziałuje na psychikę. Może w dłuższej perspektywie negatywnie wpływać na funkcjonowanie. Osoby pewne siebie pokazują, co czują – bez szczególnego skrępowania. Otoczeniu wydaje się to szczerą reakcją, a naturalność jest przecież bardzo pożądana. Oczywiście warto trzymać się przy tym zasad uprzejmości, które powinny rządzić życiem społecznym.

Pewność siebie rodzi się także poprzez drobne zmiany nawyków komunikacyjnych, choćby na studiach. Można ją ćwiczyć np. poprzez odpowiadanie na pytania i zadawanie ich wykładowcom oraz innym studentom. Swoją drogą, dzięki temu punktuje się aktywnością, wyróżniając na tle audytorium.

Pewność siebie rozwija się też poprzez sport i realizację planów. Rozwój osobisty sprzyja zmianie charakteru. Jeżeli codziennie udowadniasz sobie swoją wartość, czujesz się coraz lepiej, coraz pewniej. Wygrywasz drobne spotkania, powoli pnąc się do mistrzostwa. Pokonując własne słabości i lęki, zdobywasz słuszne przeświadczenie, że wszystko jest do osiągnięcia. Również w kontaktach z drugim człowiekiem lub na forum publicznym.

Jak zwiększyć pewność siebie ?

Współcześnie skutecznym i popularnym sposobem na zwiększenie pewności siebie są różnego rodzaju szkolenia – zarówno te przygotowane specjalnie z myślą o wyrobieniu w sobie śmiałej i energicznej postawy, jak i kursy typowo edukacyjne. Wraz ze zdobywaniem nowych umiejętności i przyswajaniem kolejnych pokładów wiedzy rośnie również pewność siebie, dlatego warto raz na jakiś czas zainwestować kilkaset zł w profesjonalne i sprawdzone szkolenie.

Tak16Nie
Bagdan

robiłem w tej firmie już kilka kursów, zawsze jest miło i przyjemnie. Poza tym profesjonalne podejście do klienta oraz stosunek ceny do wiedzy super :)

lukaszwoszczyna

Miałem przyjemność korzystać z kursów w Kar-Group jestem mile zaskoczony obsługą konsultantów,a także przebiegiem kursów. Polecam!!!

Remo

Witam czy ktoś robił kurs instruktora koszykówki? Potrzebuję zrobić taki kurs tylko nie wiem czy będzie honorowany przez PZKOSZ do prowadzenia grupy młodzieżowej. Taki kurs niezbędny jest do uzyskania licencji trenerskiej. Może ktoś miał podobny problem.

Admin
@Remo

Proszę o bezpośredni kontakt z naszą firmą, udzielimy odpowiedzi na wszystkie Pana pytania i wątpliwości. Będzie to krótka rozmowa ale będzie zawierać więcej niż kila zdań, zatem proszę o kontakt.

@Remo

Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie dobrym wyborem jest Kar Group.

Czarek

Jestem zadowolony z poziomu obsługi i szkolenia. Jak zawsze ważne jest podejście i zaangażowanie. Jestem zadowolony i uważam, że szkolenia są niezbędne aby uzyskać efekt w swojej dziedzinie.

Tak22Nie

@Czarek

Uważam że jeżeli chodzi o dobry wybór firmy szkoleniowej to zdecydowanie polecam Kar Group.

Tak7Nie

Drwal

ja miałem przyjemność korzystać z kursów w Kar-Group :)

@Drwal

Ja również. Zdecydowanie warta polecenia firma.

Tak6Nie

Sebastian

Świetna Firma Szkoleniowa, Materiały i Obsługa Na Najwyższym Poziomie.

Agter
@Sebastian

Muszę się zgodzić. Miałem okazje współpracować z Kar Group i to naprawdę świetna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma szkoleniowa Kar-Group - Ełk