5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 82 118 5 1

Opinie o Firma szkoleniowa Kar-Group

Irek

Zrobiłem u nich darmowy kurs zarządzanie w administracji. Super wiedza za darmo do poczytania. Duży plus dla tych nie zdecydowanych. Bardzo mi się spodobało takie podejście :)

Tak10Nie

@Irek

Dziękujemy za opinię, pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Bartek

Bez problemowo i bardzo dobry kontakt

Tak3Nie

@Bartek

Panie Bartku dziękujemy za opinię, pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Aktualność
Przydatne kursy !

Kursy kojarzą się przede wszystkim z rozwojem zawodowym i osobistym. Zwiększają kompetencje, zapewniają atrakcyjne certyfikaty, a także świadczą o chęci nieustannego doskonalenia w wybranej dziedzinie. Wiele szkoleń to przydatne kursy, z których wiedzę można przełożyć na swoje codzienne, prywatne życie.

Przyjrzyjmy się bliżej wybranym ofertom:

- spis wartościowych kursów

- materiał video z omówieniem

- prezent w postaci linku do darmowych szkoleń

Tak12Nie

Aktualność
Jak zwiększyć pewność siebie ?

W dzisiejszych czasach bez pewności siebie trudno osiągnąć sukces, a także zrealizować zamierzony plan. Niektórzy wydają się wręcz urodzeni do kontaktów z innymi, ale spora część z nas obawia się załatwiania różnych spraw, poznawania nowych osób czy prezentowania swoich poglądów. Dlatego dzisiejszy wpis poświęcamy metodom, które ułatwiają pozytywną zmianę i pokażą jak zwiększyć pewność siebie.

Zaczynaj drobnymi krokami

Przede wszystkim wyrobienie pewności siebie następuje zazwyczaj w efekcie postanowienia. Uświadamiasz sobie swoją postawę pełną niepewności i pragniesz ją zmienić. Dochodzi się do tego stopniowo, nie da się przejść transformacji z dnia na dzień, co naturalne.

Zrozum, że nikt nie oczekuje od Ciebie, że nagle zmienisz się nie do poznania. Co więcej, wiele osób może Cię lubić właśnie z uwagi na Twoje wycofanie. Dlatego swoją postawę na bardziej zdecydowaną zmieniaj wyłącznie dla siebie, w poczuciu, że chcesz to zrobić, ale nie musisz.

Zastanów się nad korzyściami. Tylko spójrz: pewność sprzyja realizowaniu założeń, pomaga w pracy, urzędach, szkole, kontaktach z innymi ludźmi (zarówno formalnych, jak i towarzyskich). To cecha, która unaocznia się przede wszystkim w stresujących sytuacjach – w trakcie rozmów kwalifikacyjnych, przy podejmowaniu szybkich decyzji czy, szerzej, w życiu codziennym. Warto? Zdecydowanie tak. Pozostaje pytanie, jak zmienić się w osobę pewniejszą siebie?

Kilka pomysłów na zmianę postawy

Brak pewności siebie unaocznia się nie tylko w słowach, ale i mowie ciała. Dlatego zacznij zwracać uwagę na to, jak stoisz, jak się poruszasz, jak siedzisz. Gdy mimowolnie się garbisz i zwieszasz wzrok, jesteś postrzegany jako ktoś wycofany, niepewny. Przysłowiowo wypięta pierś i dumnie uniesiona głowa – to zmienia postać rzeczy!

Na to, jak czujesz się w towarzystwie, wpływają także ubiór i wygląd. Nie chodzi o to, żeby codziennie wyglądać niczym modelka na wybiegu… Po prostu jeżeli zaczniesz bardziej zwracać uwagę na dobór ubrań, dodatków czy kosmetyków – poczujesz różnicę. Często nie wymaga to większych nakładów finansowych czy szczególnej zmiany stylizacji. To kwestia detali, które zwyczajnie widać.

Nie wstydź się swoich emocji – śmiechu, łez czy złości. Tłumienie ich w sobie źle oddziałuje na psychikę. Może w dłuższej perspektywie negatywnie wpływać na funkcjonowanie. Osoby pewne siebie pokazują, co czują – bez szczególnego skrępowania. Otoczeniu wydaje się to szczerą reakcją, a naturalność jest przecież bardzo pożądana. Oczywiście warto trzymać się przy tym zasad uprzejmości, które powinny rządzić życiem społecznym.

Pewność siebie rodzi się także poprzez drobne zmiany nawyków komunikacyjnych, choćby na studiach. Można ją ćwiczyć np. poprzez odpowiadanie na pytania i zadawanie ich wykładowcom oraz innym studentom. Swoją drogą, dzięki temu punktuje się aktywnością, wyróżniając na tle audytorium.

Pewność siebie rozwija się też poprzez sport i realizację planów. Rozwój osobisty sprzyja zmianie charakteru. Jeżeli codziennie udowadniasz sobie swoją wartość, czujesz się coraz lepiej, coraz pewniej. Wygrywasz drobne spotkania, powoli pnąc się do mistrzostwa. Pokonując własne słabości i lęki, zdobywasz słuszne przeświadczenie, że wszystko jest do osiągnięcia. Również w kontaktach z drugim człowiekiem lub na forum publicznym.

Jak zwiększyć pewność siebie ?

Współcześnie skutecznym i popularnym sposobem na zwiększenie pewności siebie są różnego rodzaju szkolenia – zarówno te przygotowane specjalnie z myślą o wyrobieniu w sobie śmiałej i energicznej postawy, jak i kursy typowo edukacyjne. Wraz ze zdobywaniem nowych umiejętności i przyswajaniem kolejnych pokładów wiedzy rośnie również pewność siebie, dlatego warto raz na jakiś czas zainwestować kilkaset zł w profesjonalne i sprawdzone szkolenie.

Tak16Nie
Joanna

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność :) Sam kurs przebiegł bez najmniejszych nawet problemów. Zdobyłam dzięki niemu bardzo przydatną wiedzę, dzięki której pewniej czułam się później na rozmowach kwalifikacyjnych ;) Cenowo moim zdaniem wypadło to bardzo atrakcyjnie, tak więc z całego serca polecam ;) Lubię atmosferę w Firma szkoleniowa Kar-Group za: Bardzo miły i bezproblemowy kontakt

Tak14Nie
Bagdan

robiłem w tej firmie już kilka kursów, zawsze jest miło i przyjemnie. Poza tym profesjonalne podejście do klienta oraz stosunek ceny do wiedzy super :)

Tak11Nie

lukaszwoszczyna

Miałem przyjemność korzystać z kursów w Kar-Group jestem mile zaskoczony obsługą konsultantów,a także przebiegiem kursów. Polecam!!!

Tak11Nie

Remo

Witam czy ktoś robił kurs instruktora koszykówki? Potrzebuję zrobić taki kurs tylko nie wiem czy będzie honorowany przez PZKOSZ do prowadzenia grupy młodzieżowej. Taki kurs niezbędny jest do uzyskania licencji trenerskiej. Może ktoś miał podobny problem.

Admin
@Remo

Proszę o bezpośredni kontakt z naszą firmą, udzielimy odpowiedzi na wszystkie Pana pytania i wątpliwości. Będzie to krótka rozmowa ale będzie zawierać więcej niż kila zdań, zatem proszę o kontakt.

@Remo

Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie dobrym wyborem jest Kar Group.

Czarek

Jestem zadowolony z poziomu obsługi i szkolenia. Jak zawsze ważne jest podejście i zaangażowanie. Jestem zadowolony i uważam, że szkolenia są niezbędne aby uzyskać efekt w swojej dziedzinie.

Tak22Nie

@Czarek

Uważam że jeżeli chodzi o dobry wybór firmy szkoleniowej to zdecydowanie polecam Kar Group.

Drwal

ja miałem przyjemność korzystać z kursów w Kar-Group :)

Tak9Nie

@Drwal

Ja również. Zdecydowanie warta polecenia firma.

Sebastian

Świetna Firma Szkoleniowa, Materiały i Obsługa Na Najwyższym Poziomie.

Tak9Nie

Agter
@Sebastian

Muszę się zgodzić. Miałem okazje współpracować z Kar Group i to naprawdę świetna firma.

Mar&Rob

Świetna firma szkoleniowa, kurs projektowania ogrodów był bardzo pomocny wiedzowo ale także przydał się przy zakładaniu firmy w Urzędzie Pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, dziękujemy.

Tak38Nie

Estert
@Mar&Rob

Nie sposób nie zgodzić się z tym faktem, ich kursy stoją na wysokim poziomie.

Ehent
@Mar&Rob

Wydaje mi się, że Kar Group to dobry wybór. Ich szkolenia stoją na wysokim poziomie.

Astar
@Mar&Rob

Zgazam się. Prawdziwi profesjonaliści jeżeli chodzi o oferowane usługi.

Estat
@Mar&Rob

Również korzystałem z usług tej firmy, polecam.

Roman

Komentujecie swoje doświadczenie jako klientów, a czy ktoś z Was jest pracownikiem firmy Firma szkoleniowa Kar-Group i mógłby nam przybliżyć warunki pracy jakie tam zastał oraz atmosferę? Jestem ciekaw, jak wygląda oferta tego pracodawcy na tle konkurencji. Podzielcie się swoją wiedzą.

Andrzej

Może mało koncentracji było w trakcie kursu i dlatego niewiele zyskaliście?

Marecek
@Andrzej

Robiłem kiedyś w tej firmie kurs i moją opinię opieram na bardzo dobrym kontakcie. Robiłem kurs dotację i zależało mi bardzo na czasie. Zostałem przeszkolony sprawnie i profesjonalnie, polecam innym.

Sandra
@Marecek

Czasem z kursu online można się więcej nauczyć niż na stacjonarnym. Robiłam kiedyś taki stacjonarny kurs i było to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Trzeba uważać i patrzeć na jakość firmy. W Kar-Group byłam zadowolona z kursu online w zakresie gastronomii.

Zenek
@Andrzej

Firma prowadzi bardzo dobre kursy doszkalające, miałem przyjemność wykonać kurs social-media i marketing internetowy. Bardzo dobra atmosfera oraz bardzo ciekawe informacje merytoryczne. Poza dokumentem bardzo dużo przydatnej wiedz. Zdecydowanie warto

Eher
@Andrzej

Znajomy robił kurs animatora i dorabiał jako "zabawiacz" dzieci w hotelu. Fajna i łatwa praca, wystarczy mieć trochę predyspozycji lub się po prostu nauczyć i można działać.

Grześiek 75

Potwierdzam wypowiedź kolegi Adama byliśmy na tym samym kursie, świetna ekipa i atmosfera treningów.

Tak12Nie

Marek
@Grześiek 75

Grzesiem ale trochę się obijałeś na zajęciach ;) pozdrawiam :)

Marek. D

Polecam firmę w zakresie szkoleń. Materiały konkretne, sprawny i dobry kontakt.

Tak50Nie

Kazek
@Marek. D

Ja również jestem bardzo zadowolony, pozdrawiam obsługę firmy i Pana Rafała Karaś :)

Adam Moroź

Świetne mam wrażenia, bardzo mili ludzie. Ja robiłem kurs stacjonarny w Słupsku na instruktora. Kadra była bardzo profesjonalna. Pozdrawiam Pana Krzysztofa Jarczyńskiego.

Tak15Nie

Tomasz
@Adam Moroź

Zgadzam się z tym. Świetni ludzie wiedzą jak zachęcić do nauki.

Adam
@Adam Moroź

Pan Krzysztof bardzo miły i uczynny instruktor :) Przy takiej osobie jest bardzo miło się uczyć, było super dzięki :)

Tak3Nie

Arek

Firma prowadzi bardzo dobre kursy doszkalające, miałem przyjemność wykonać kurs social-media i marketing internetowy. Bardzo dobra atmosfera oraz bardzo ciekawe informacje merytoryczne. Poza dokumentem bardzo dużo przydatnej wiedzy.

Tak4Nie

Jarek

Podpowiedzcie jakie wyposażenie dostaje przedstawiciel handlowy?

Kar-Group
@Jarek

Zapraszamy do kontaktu indywidualnego i pozostawienia swojego CV. Chętnie porozmawiamy z każdym kandydatem.

Zastar
@Kar-Group

Warto. Wydaje mi się, że jest to świetny wybór.

Czarek

Elen
@Czarek

Robiłam ostatnio kurs projektowania ogrodów i jestem zadowolona. Bogaty materiał i praktyczne szkolenie. Przede wszystkim profesjonalna obsługa w czasie trwania szkolenia bardzo mi się podobała.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma szkoleniowa Kar-Group - Ełk