Firma szkoleniowa Kar-Group

Opinie o Firma szkoleniowa Kar-Group

Mirek

Dobry poziom i wiele dobrych materiałów dodatkowych do szkolenia. Ceny mogły by być niższe ale i czas odpowiedzi szybszy ale firma szkoleniowa solidna.

@Mirek

Dziękujemy Panie Mirosławie za pozytywną ocenę i wszystkie uwagi, które są dla nas bardzo cenne i przydatne. Serdecznie pozdrawiamy i pozostajemy do dyspozycji.

Seba

Porządna firma szkoleniowa. Dobre materiały i kontakt telefoniczny. Mały minusik za czas odpowiedzi na maile bo to 48 godzin ale telefony odbierają od razu.

@Seba

Dziękujemy Pani Sebastianie opinie i ocenę. Dziękujemy także za wskazanie przez Pana pozytywnych i negatywnych elementów. Pozdrawiamy serdecznie pozostajemy do dyspozycji.

Ivan

Serdecznie polecam profesjonalne, merytoryczne, rzeczowe szkolenia zawodowe w firmie Kar-Group. Jestem zadowolony z uzyskanej wiedzy. Kontakt z firmą na bieżąco. Brak jest jakichkolwiek utrudnień. Bardzo polecam!!!

@Ivan

Serdecznie dziękujemy za miłą opinię. Jest nam bardzo miło, że szkolenie i obsługa spełnia Pana oczekiwania. Serdecznie pozdrawiamy i pozostajemy do dyspozycji.

Kamila

Polecam w 100 procentach, bardzo dobre kursy, odpowiednio dobrany materiał, bez problemu zdałam egzamin końcowy.

@Kamila

Dziękujemy Pani Kamilo za opinię o szkoleniu. Dziękujemy za fatygę napisania komentarza. Serdecznie pozdrawiamy pozostajemy do dyspozycji.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Firma szkoleniowa Kar-Group? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Jesteś specjalistą w dowolnej dziedzienie sprtu ? SPRAWDŹ? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Jasiek

Jestem zadowolony z kursu ponieważ dają wiele materiałów dodatkowych a materiał obowiązkowy nie jest zbyt obszerny. Sam kurs przyjemny i prosta w obsłudze platforma szkoleniowa.

Agnieszka

Skorzystałam z kilku kursów i szkoleń. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć certyfikaty, bo są respektowane przez pracodawców i urzędy pracy

@Agnieszka

Dziękujemy Pani Agnieszko za tak miłą opinię. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że szkolenie spełniło oczekiwania i przydaje się na co dzień. W} razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji ciągle także po zakończeniu szkolenia.

@Agnieszka

Dziękujemy serdecznie Pani Agnieszko za opinię jesteśmy zadowoleni, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu w razie pytań. Jesteśmy do dyspozycji także po ukończeniu szkolenia.

Marta.S

Robiłam w Kar-Group kilka kursów gastronomicznych. Są to świetni pomocni i wyrozumiali ludzie, jestem pod wrażeniem kontaktu i szybkości odpowiedzi. Dodatkowo są wyrozumiali dla niedoświadczonych osób, polecam firmę każdemu kto chce się szkolić :)

@Marta.S

Dziękujemy za opinię, pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

@Marta.S

Dziękujemy Pani Marto za tak miłą opinię. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że jest Pani usatysfakcjonowana ze szkolenia i kontaktu z nami. W razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji ciągle także po zakończeniu szkolenia.

fantastyczna sprawa ,dziękuję Kar-Group na pewno skorzystam nie raz :D Mało czego będę polecał bo warto.

@Andrzej

Dziękujemy serdecznie Panie Andrzeju. Jest nam bardzo miło słyszeć takie komplementy. Zapraszamy ponownie dla stałych Klientów mamy przewidziane zniżki. Pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Daria

Polecam szkolenia, ciekawa treść i pełen pakiet wiedzy

@Daria

Dziękujemy Pani Dario za opinię i komentarz. Zapraszamy także do korzystania z naszych darmowych szkoleń. Pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia. Pozdrawiamy serdecznie.

Heniek

Jestem bardzo zadowolony z kursu- przystępny i użyteczny. Polecam adeptom gastronomii!!

@Heniek

Serdecznie Dziękujemy za miłą i pochlebną opinię staramy się aby szkolenia były merytoryczne i bogate w materiały video. Serdecznie zapraszamy ponownie i przypominamy, że dla stałych Klientów mamy rabaty i promocje. Pozostajemy do Pana dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

marzena

Super szkolenia.Polecam

@marzena

Dziękujemy Pani Marzeno za opinię. Pozostajemy także do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Joanna

W Kar-Group wykupiłam trzy szkolenia. Z wszystkich jestem bardzo zadowolona. Szkolenia bardzo ciekawe i konkretne, materiały bardzo sumiennie przygotowane. Polecam gorąco

@Joanna

Dziękujemy serdecznie Pani Joanno za opinię jesteśmy zadowoleni, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu w razie pytań. Jesteśmy do dyspozycji także po ukończeniu szkolenia.

Joanna

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność :) Sam kurs przebiegł bez najmniejszych nawet problemów. Zdobyłam dzięki niemu bardzo przydatną wiedzę, dzięki której pewniej czułam się później na rozmowach kwalifikacyjnych ;) Cenowo moim zdaniem wypadło to bardzo atrakcyjnie, tak więc z całego serca polecam ;) Lubię atmosferę w Firma szkoleniowa Kar-Group za: Bardzo miły i bezproblemowy kontakt

@Joanna

Dziękujemy Pani Joanno za tak miło opinię. Jest nam na prawdę przyjemnie. Pozostajemy do dyspozycji także po ukończeniu szkolenia. Pozdrawiamy serdecznie.

Zosia

Bardzo konkretna firma, szkolenia rewelacyjnie przygotowane

@Zosia

Dziękujemy Pani Zofio za rekomendację. Pozostajemy do dyspozycji także po ukończeniu szkolenia. Pozdrawiamy serdecznie.

Justyna Czyż

Serdecznie polecam profesjonalne, merytoryczne, rzeczowe szkolenia zawodowe w firmie Kar-Group. Jestem zadowolona z uzyskanej wiedzy. Kontakt z firmą na bieżąco. Brak jest jakichkolwiek utrudnień. Polecam serdecznie szeroką gamę szkoleń.

Witam, czy materiały dydaktyczne otrzymuję dożywotnio?

@Anna

Dzień dobry Pani Anno, dziękujemy za to pytanie. Dostęp do platformy każdy kursant otrzymuje na 60 dni (można ewentualnie ten okres bezpłatnie przedłużyć). Natomiast w trakcie kursu można materiały dydaktyczne pobrać, wydrukować lub zarchiwizować.

Arkadiusz

Wykonałem w tej instytucji kilka szkoleń darmowych za co duży plus, że dają możliwość darmowej edukacji.

Odbyłem kurs w firmie szkoleniowej, ciekawe bogate materiały podstawowe i nadprogramowe dla chętnych. Uprzejmi pracownicy ogólnie wszystko było bez uwag.

@Paweł

Dziękujemy Panie Pawle za opinię. Pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia. Pozdrawiamy serdecznie.

Czy w obrębie jednego działu w Firma szkoleniowa Kar-Group są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Kar-Group

Dzień dobry dziękuję za pytanie. Na chwilę obecną nie prowadzimy wewnętrznej rekrutacji na liderów. Współpracujemy z każdym wykładowcą indywidualnie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Firma szkoleniowa Kar-Group odbywa się również w języku angielskim?

Kar-Group

Dzień dobry dziękuję za pytanie. Na chwilę obecną nie wymagamy znajomości języka angielskiego, wszystkie nasze szkolenia przeprowadzamy w języku polskim.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma szkoleniowa Kar-Group - Ełk

• Jak się pracuje w Firma szkoleniowa Kar-Group?

Zobacz opinie na temat firmy Firma szkoleniowa Kar-Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma szkoleniowa Kar-Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma szkoleniowa Kar-Group