5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 83 123 5 1

Opinie o Firma szkoleniowa Kar-Group

Jarek

Podpowiedzcie jakie wyposażenie dostaje przedstawiciel handlowy?

@Jarek

Zapraszamy do kontaktu indywidualnego i pozostawienia swojego CV. Chętnie porozmawiamy z każdym kandydatem.

Zastar
@Kar-Group

Warto. Wydaje mi się, że jest to świetny wybór.

Tak5Nie

Czarek

Robiłem kiedyś w tej firmie kurs i moją opinię opieram na bardzo dobrym kontakcie. Robiłem kurs dotację i zależało mi bardzo na czasie. Zostałem przeszkolony sprawnie i profesjonalnie, polecam innym.

Tak7Nie

Elen
@Czarek

Tak2Nie

Roman

Do @Eghen, o jakich szkoleniach piszesz, może powiesz coś konkretniejszego, to na pewno bardzo zainteresuje wielu użytkowników forum. Jakie są warunki pracy w firmie i czy są dobre świadczenia socjalne? Co mógłbyś powiedzieć o atmosferze w pracy?

Tak1Nie

Ada

Robiłam ostatnio kurs projektowania ogrodów i jestem zadowolona. Bogaty materiał i praktyczne szkolenie. Przede wszystkim profesjonalna obsługa w czasie trwania szkolenia bardzo mi się podobała. Dziękuję, polecam.

Tak8Nie

Gegen

Nie wiem czemu tak wiele ludzi narzeka na Kar Group. Przecież to świetna firma.

Eghen

Jak dla mnie świetna firma jeżeli chodzi o szkolenia.

Tak8Nie

mati

Firma OK, ale uważam, że jakość kursu i forma to kompletna porażka. Kurs projektowania ogrodów to zlepek kilku informacji w formie PDF-a i oprócz tego nic nie daje poza nic nie wartym papierkiem za 150 zeta. To tak jakby medycyny uczyć w kursie korespondencyjnym. Napisałbym ostrzej, ale mnie zbanują, ogólnie odradzam osobom, które chcą się czegoś nauczyć, natomiast polecam osobom, które szukają papierka za kasę - to dla nich idealne rozwiązanie. Teraz już wiem, skąd się biorą ci wszyscy pseudo-fachowcy.

Tak4Nie1

@mati

Dziękujemy za ogólną ocenę na ok. Natomiast kurs online ma zawsze mniejszą wartość niż kurs stacjonarny. Każdy kto robi kurs online jest świadomy na jaki kurs się zapisuje. Większość naszych kursantów robiąca kurs online ma doświadczenie i wiedzę i jest to dla nich idealne rozwiązanie. Dla mniej doświadczonych polecamy kurs stacjonarny. To prawda tzw papierek jest co raz częściej wymagany ale to nie nasza firma jest ustawodawcą prawa.

Tak3Nie
Magda

To chyba korzystalismy z innych kursow ze tak chwalicie! Kupilam kurs Zarzadca nieruchomości - ZERO przydatnej wiedzy. ZERO!!! Kompletnie NIC z tego kursu nie wynioslam merytorycznie - treść nic nie wnoszaca. Wyrzucone w bloto pieniądze.

Tak2Nie2

Rafał Karaś
@Magda

Dzień dobry jest nam bardzo przykro, że szkolenie nie przyniosło dla Pani oczekiwanych merytorycznych efektów. Przypominamy, że osoby które nie są usatysfakcjonowane mogą składać reklamację na adres e-mail: kargroup.ogerta@gmail.com. Udzielamy rabatów lub dla osób które jeszcze nie dostały dokumentu ukończenia szkolenia zwracamy do 100% wartości wpłaconej kwoty.

Fasten

Ja tam miałem okazje korzystać z ich usług oraz oferowanych szkoleń i muszę przyzznać, że nie miałem na co narzekać.

Tak20Nie

Gracek

Jedna z lepszych firm z jakimi miałem do czynienia w zakresie szkoleń. Serdecznie polecam.

Tak23Nie

Tak42Nie

Kar-Group

Jesteśmy firmą szkoleniową, zatem komentarz jest bezzasadny. Dokumenty mają moc firmy szkoleniowej i powinny być uznawane na terenie całej UE. W razie pytań zapraszam do kontaktu chętnie udzielimy odpowiedzi konkretnych odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie Kar-Group

Tak6Nie

Feliks

Każdy ma swoich hejterów, może się niektórzy nudzą?

Tak13Nie

Szanowny Panie, jesteśmy legalną firmą szkoleniową.

Tak4Nie

Rafał Karaś

Tak prowadzę takie działalności. Certyfikaty nic nie warte ? Nie ma Pan wiedzy jesteśmy legalną firmą szkoleniową. Na szczęście nasi Klienci maja inna opinię.

Tak15Nie

Grażyna

Mili ludzie dziękuję wszystko było w porządku

Tak34Nie

Magda

Kurs pomógł mi przy dofinansowaniu z Urzędu Pracy, moja opinia jest bardzo dobra.

Tak41Nie

Bartek

Bardzo pomocny kurs, szkolenie na wysokim poziomie dodatkowo elastyczna załoga, dziękuję pozdrawiam Bartek.

Tak42Nie

Martyna

Szkolenie stacjonarne które robiłam pod dotację z Urzędu Pracy spełniło swoją funkcję to dla mnie najważniejsze. Poza tym wszystko inne także na duży ++

Tak45Nie

Sławek

Każdy powinien robić to co lubi lub już trochę umie. Zawsze warto stawiać na szkolenia i rozwój. Każdy menadżer czy osoba zarządzająca potwierdzi konieczność szkoleń, po prostu zbyt długo zajmuje nauka na błędach :). Ja robię wiele kursów rozwoju osobistego i mogę polecić materiały firmy Szkoleniowej Kar-Group. Robiłem kilka kursów jest dobry poziom materiałów. Poza tym każdemu życzę wytrwałości :)

Tak49Nie

Tora2001

Polecam, super materiały, konkretna wiedza, szybki kontakt z pewnością jeszcze skorzystam

Tak45Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Firma szkoleniowa Kar-Group - Ełk