5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 81 116 5 1

Opinie o Firma szkoleniowa Kar-Group

Marta.S

Robiłam w Kar-Group kilka kursów gastronomicznych. Są to świetni pomocni i wyrozumiali ludzie, jestem pod wrażeniem kontaktu i szybkości odpowiedzi. Dodatkowo są wyrozumiali dla niedoświadczonych osób, polecam firmę każdemu kto chce się szkolić :)

Tak15Nie
Joanna

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność :) Sam kurs przebiegł bez najmniejszych nawet problemów. Zdobyłam dzięki niemu bardzo przydatną wiedzę, dzięki której pewniej czułam się później na rozmowach kwalifikacyjnych ;) Cenowo moim zdaniem wypadło to bardzo atrakcyjnie, tak więc z całego serca polecam ;) Lubię atmosferę w Firma szkoleniowa Kar-Group za: Bardzo miły i bezproblemowy kontakt

Tak14Nie
Marta Nowy wpis

Szkolenie online bo takie robiłam, miało materiały video, do tego szybka obsługa. Jestem mile zaskoczona, pozdrawiam zespół Kar-Group.

Nowy wpis

@Marta

Serdecznie dziękujemy za opinię pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Firma szkoleniowa Kar-Group są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Marek
 Rekomendacja

Moja opinia jest pozytywna, ponieważ zostałem dobrze odsłużony. Ja robiłem akurat kurs online z dietetyki. Materiały były dobre dodatkowo świetne prezentacje video. Mały minus to ceny mogły by być niższe, ale było warto zrobić tam kurs.

Nowy wpis

@Marek

Serdecznie dziękujemy Panie Marku za wybranie naszej firmy szkoleniowej. Jest nam bardzo miło, że szkolenie spełniło Pana oczekiwania. Przypominamy, że przewidujemy także zniżki dla osób, które wykonują więcej szkoleń. Pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Nikola

Czy przystępując do Darmowego kursu można podejść do egzaminu i otrzymać potwierdzenie za odpowiednią opłatą tylko potwierdzenia ?

@Nikola

Dziękujemy za zapytanie. Prowadzimy szereg darmowych kursów wiedzowych na które może zapisać się każdy bez zobowiązań. Samo korzystanie z wiedzy jest bezpłatne. Dla chętnych istnieje możliwość wykupienia kursu z egzaminem i certyfikatem. (darmowe kursy są bez egzaminu). Zapraszamy serdecznie do darmowej nauki a także do kursów płatnych z egzaminem i certyfikatami.

Dom

Witam, czy darmowy kurs np z administracji może podjąć każdy bez względu na to czy korzystał już wcześniej z Państwa ofert czy tez nie ? Jaka jest opłata za potwierdzenie kursu ?

@Dom

Dziękujemy za zapytanie. Prowadzimy szereg darmowych kursów wiedzowych w tym administracyjne na które może zapisać się każdy bez zobowiązań. Samo korzystanie z wiedzy jest bezpłatne. Dla chętnych istnieje możliwość wykupienia kursu z egzaminem i certyfikatem. W promocyjnej cenie widocznej po zapisaniu się na darmowy kurs. Zapraszamy serdecznie do darmowej nauki. Podajemy także link do darmowych szkoleń: https://kar-group.elk.pl/darmowe-kursy/

Beata49

Kursanci dostają materiały do nauki online a jak wyglada egzamin ? I jak można do niego przystąpić?

@Beata49

Witamy serdecznie Pani Beato w przypadku kursu e-lerningowego. Wygląda to następująco. Struktura kursu 1. uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej (szkoleniowej) 2. uczestniczysz w kursie (dostajesz materiały edukacyjne PDF + grafiki, w niektórych kursach video) 3. zaliczenie egzaminu (online) 4. przygotowujemy dokumenty zaświadczające odbycie kursu Kursy Kar-Group krok po kroku Nasze kursy on-line ułatwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie, ponieważ otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej. To na niej są umieszczone materiały szkoleniowe z wybranego obszaru wiedzy. Korzystasz z nich online lub drukujesz i czytasz, kiedy masz na to czas. Zaliczenie egzaminu również odbywa się przez Internet. Po zdobyciu przynajmniej 70% punktów, firma Kar-Group przygotowuje dokumentację, która zaświadcza o ukończeniu kursu. Jak zapisać się na kurs ? Wejdź na stronę Kontakt/Rejestracja, dokonaj płatności za cały wybrany kurs lub 40 % wartości szkolenia. Kontakt dla nowych klientów kom. 531 707 780 mail: kargroup.oferta@gmail.com

Tak6Nie

Wiecie czy w Firma szkoleniowa Kar-Group szukają chętnych na staż?

@Pytanie

Prosimy składać podania na adres kargroup.oferta@}gmail.com

TakNie

Ile jest zmian w Firma szkoleniowa Kar-Group?

TakNie1
@Pytanie

Pracujemy tylko na jedną zmianę. Czas nielimitowany zależy od przeprowadzanego szkolenia, pracujemy też czasem w weekendy.

Mirek

Polecam firmę Kar -Group .Bardzo dobra współpraca .Przejrzysty i zrozumiały materiał szkoleniowy.

@Mirek

Dziękujemy Panie Mirosławie za tak zacną i miłą opinię. Jest nam bardzo miło, że kurs spełnił Pana oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z naszych darmowych szkoleń. Pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

odp

Bartek

Wszystko w porządku bez zastrzeżeń

Tak8Nie

@Bartek

Serdecznie dziękujemy Panie Bartoszu za opinię. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do stałej dyspozycji.

Joanna

Myślę, że warto polecić tą firmę. Ceny kursów mogły by być niższe, ale ogólnie wszystko ok.

Tak9Nie

@Joanna

Pani Joanno dziękujemy za dobrą opinię, jest nam bardzo miło. Odnośnie cen przy kolejnym kursie prosimy o kontakt porozmawiamy o rabacie. Pozdrawiamy serdecznie, zapraszamy ponownie.

Marcin

Bardzo mila i pomocna obsługa, duży plus za dobieranie telefonów także popołudniu.

Tak11Nie
@Marcin

Dziękujemy za tak miła opinię cieszymy się, że jest Pan zadowolony z poziomu szkolenia. Pozdrawiamy serdecznie pozostajemy do dyspozycji. Zespół Kar-Group

Marcin
Nazwa działu: Marketing

Jestem zadowolony z poziomu merytorycznego szkolenia, wartościowy i przejrzyście podany materiał, polecam.

Tak10Nie1

@Marcin

Tak5Nie
Wojtek

Świetne kursy on-line, jestem bardzo zadowolony. Polecam.

@Wojtek

Jest nam niezmiernie miło, że szkolenie spełniło Pana oczekiwania. Pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia. Pozdrawiamy zespół Kar-Group.

Tak4Nie

Aktualność
Jak wywierać wpływ na ludzi ?

Na koniec darmowe szkolenie !

Nawet nie piastując stanowiska kierowniczego możesz mieć do czynienia z zarządzaniem. Każdy z nas w określonym celu – zawodowym lub prywatnym – musi czasem wywrzeć na kimś wpływ. Powstaje zasadnicze pytanie: jak to zrobić? Czy da się uniknąć manipulacji, nieetycznych zachowań? Oczywiście! I nawet nie potrzebujesz do tego silnej osobowości, która niejako sama rozwiązuje problemy.

Czego NIE robić
W żadnej mierze nie zachęcamy do nieetycznych zachowań względem drugiego człowieka. Często piszemy o sukcesie, o motywacji, o postępach, które warto czynić na zawodowej ścieżce. Ale na pewno nie będziemy zachęcać Cię do brudnych gierek. Zakulisowych działań. Prób zastraszania, szantażowania, okłamywania, naginania przepisów. Jasne, niejedna historia pokazuje, że wygrywają brutale i manipulanci. Ale czy warto się na nich wzorować? Czy przypadkiem nie jest im najłatwiej „wyłożyć się” w najmniej spodziewanym momencie?

Jeżeli chcesz osiągnąć swoje cele, nie wywieraj na innych toksycznego wpływu. Nawet, jeżeli w ogólnym sensie masz dobre intencje, to nie jest właściwą drogą. Może i ugrasz coś na krótką metę, ale nadszarpniesz swój wizerunek, stracisz zaufanie współpracowników czy najbliższych. A przecież nie o to chodzi. Czasem potrzeba cierpliwości, innym razem wysiłku. Na pewno umiejętność przekonywania innych do swoich racji i zachęcania do podejmowania konkretnych działań nie jest proste i przyrodzone. Tego wszystkiego da się jednak nauczyć. Trzeba chcieć. Uczciwe zamiary i etyczne podejście do każdej dziedziny swojego życia popłaca. Jednak ten wpis nie jest zwyczajną pogadanką; to poradnik, jak osiągnąć sukces w przekonywaniu innych.

Autorytet
Co cechuje najlepszego szefa? Żelazna dyscyplina wobec współpracowników, podwładnych? A może nieprzejednana konsekwencja i oschłość, która budzi nieopisany strach? No jasne, że nie. Dobry przywódca jest liderem. Naturalnym. Kimś, za kim warto podążyć. To, o czym mówimy, nazywamy autorytetem.

Autorytet wypracowujemy latami, już na etapie młodości. Sposób, w jaki zwracamy się do innych, styl życia, który preferujemy – to wszystko wpływa na naszą ocenę w oczach innych, wizerunek. Zapewne masz dookoła osoby, które darzysz niewymuszonym szacunkiem. Nie chodzi o jakiś szczególny sentyment, koligacje rodzinne czy relację służbową. Po prostu jest to ktoś, komu ufasz, na kim możesz polegać. Jednocześnie wiesz, że jest w pewnych sprawach dobry, a raczej lepszy od Ciebie. Jeśli ma ten autorytet, pójdziesz za nim, jeśli będzie taka potrzeba. Gdy poprosi Cię o pomoc, znajdziesz w sobie skłonność do jej udzielenia. Gdy stanie przed Tobą z konkretną propozycją, nie zawahasz się spełnić tych oczekiwań.

O taki respekt warto zadbać w oczach ludzi, którymi się otaczamy. Czasami awans przychodzi dość nieoczekiwanie. Jeśli do tej pory nie dbaliśmy o wizerunek w oczach otoczenia, trudno liczyć na to, że z miejsca zyskamy autorytet, który pozwala bardzo szybko rozwiązywać pewne sprawy.

Umiejętności interpersonalne
Czy wiesz, że większość naszego przekazu składa się z mowy niewerbalnej? Od tego, jak wyrazimy komunikat, zależy powodzenie prośby, żądania lub pytania. Dlatego nie wpychaj umiejętności interpersonalnych między bajki dla zafiksowanych coachów. Naprawdę gestykulacja, postawa sylwetki, ton głosu, dobór słów mają ogromne znaczenie, gdy mówimy o wpływie na innych ludzi.

Umiejętności interpersonalne można rozwijać korzystając z poradników i szkoleń, warto również po prostu bardziej świadomie dobierać słowa i kontrolować swoje zachowanie. Czasami warto zachować odpowiedni dystans, innym razem okazać ciepło i życzliwość. Jeśli mamy jakiś określony cel rozmowy, wiele wygramy tylko tymi detalami. Bez manipulacji. To po prostu umiejętność komunikowania się z innymi ludźmi, a przy okazji okazywanie im szacunku.

Zarządzanie zespołem, projektem i zasobami ludzkimi
By wiedzieć, jak wpływać na innych, trzeba zgłębić sporo wiedzy z zakresu zarządzania. Zarządzania zespołami, projektami, a jeszcze szerzej – zasobami ludzkimi. Na zgromadzenie tego know-how czasami potrzeba lat, ale… to korzyść, która zawsze się zwraca. Ucz się, rozwijaj, a w momencie, gdy staniesz przed koniecznością ciągłego wpływania na innych, osiągniesz sukces. Bez manipulacji i nieetycznych zachowań.

Kompetencje wpływu na wyciągnięcie ręki
Szkolenie „wywieranie wpływu i manipulacja”, dostępne w ofercie firmy Kar-Group jest propozycją dla osób, które chcą lepiej oddziaływać na swoje otoczenie. Ta wiedza przydaje się w biznesie, ale bywa też nieoceniona w życiu prywatnym. Niewątpliwie warto ją zdobyć, nie tylko dla certyfikatu w CV, ale przede wszystkim dla całej palety zastosowań w codziennym życiu, na każdym jego etapie.

Ciekawe, czy ten tekst wywarł na Ciebie odpowiedni wpływ… Sprawdź ofertę szkoleń Kar-Group i przekonaj się, jak wiele kursów pomaga osiągać postępy.

Życzymy owocnej nauki w dobrym nastroju !
Tak31Nie
Adam

Super materiał edukacyjny, Dzięki:)

Tak13Nie

@Adam

Zapraszamy na nasze darmowe szkolenia wiedzowe, z pozdrowieniami zespół Kar-Group

Aktualność
Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej ? Co mówić by odnieść sukces ?

Zastanawiasz się jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej ? Chcesz dobrze wypaść przed przyszłym pracodawcą? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, to oznacza, że powinieneś do takiej rozmowy dobrze się przygotować. Podjęliśmy się tego zagadnienia, ponieważ dostawaliśmy od was wiele zapytań w tym zakresie. Zależy nam abyście jak najlepiej mogli wykorzystać wiedzę do realnych efektów w życiu zawodowym. Przygotowaliśmy porady i wskazówki, które pomogą
Wam w awansie zawodowym.

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej ?

Dobierz teraz !

Darmowy poradni wiedzowy !

Tak27Nie
Dyro

materiał super i darmowy :) dziękować

Dzięki za materia :)

Aktualność
Kursy online za darmo. Czyli darmowe kursy i szkolenia do Twojej dyspozycji.

Czy wiesz, że nie wszystkie kursy są płatne? I nie chodzi w tym momencie o szkolenia, które są oferowane w ramach państwowych programów, ale o komercyjną ofertę firmy Kar-Group. Po prostu – jeśli jesteś kursantem, możesz dodatkowo skorzystać z kilku ciekawych szkoleń. Dowiedz się więcej na temat bezpłatnego zdobywania wiedzy i doświadczenia.

Nauki nigdy za wiele
Jeżeli planujesz nieustanny rozwój kariery zawodowej, bierzesz pod uwagę nie tylko zdobywanie doświadczeń, ale i poszerzanie kompetencji w ramach szkoleń. Kursy w ofercie Kar-Group odzwierciedlają, w jak wielu branżach niezbędne okazuje się doszkolenie lub poznawanie pewnych zagadnień od zera. Nie tylko ambicja nakazuje zdobywać kolejne umiejętności; wymusza to niejako charakter dzisiejszego rynku pracy. Wielu rzeczy nauczymy się w trakcie codziennej pracy, o innych poczytamy w Internecie lub podręcznikach, ale najbardziej sprawdzoną formułą zdobycia konkretnego know-how jest udział w profesjonalnym kursie.

Jak wspomnieliśmy, firma Kar-Group oferuje ich sporo, zarówno w formacie stacjonarnym, jak i internetowym. Szkolenie online oznacza, że możesz uczyć się w dowolnym miejscu i momencie, zapoznając się z materiałami szkoleniowymi na ekranie komputera, smartfona albo na wydruku. Taka edukacja w żaden sposób nie koliduje z chodzeniem na studia, domowymi obowiązkami czy pracą na pełen etat. Po prostu poświęcasz część wolnego czasu na przygotowania do egzaminu w swoim własnym tempie.

Skupmy się pokrótce na korzyściach, jakie wynosisz z darmowych szkoleń. Być może zajmujesz się pokrewnymi dziedzinami, ale dzięki rozszerzeniu umiejętności zwiększasz swoje szanse na awans i docenienie.

Kursy online za darmo. Czyli darmowe kursy i szkolenia do Twojej dyspozycji.

Aby skorzystać z naszej oferty zostaw swój mail pod wybranym linkiem !

Kursy i poradniki
1. Kurs administracja publiczna i samorządowa
2. Jak i gdzie pozyskać Klienta ?
3. Kurs Marketing i Reklama
4. Jak być dobrym rodzicem ? Poradnik + TEST
5. Wywieranie wpływu na ludzi – / dostęp limitowany /

Szkolenia sportowe i trenerskie
6. Kurs Trener Personalny – / dostęp limitowany /
7. Kurs Instruktor Biegania
8. Kurs Instruktor Fitness

Podając swój mail zgadzasz się na wysłanie materiałów edukacyjnych w postaci darmowego szkolenia wiedzowego oraz wyrażasz zgodę abyśmy mogli wysyłać Tobie ważne informacje o promocjach, darmowych materiałach edukacyjnych, artykułach experckich. Posiadasz także prawo do wypisania (bycia zapomnianym).

Jak się zapisać ?

1. kliknij na wybrane szkolenie i pozostaw mail pod który wyślemy kurs (dostęp w ciągu 2 minut)
2. otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej w ciągu 2 minut uczestniczysz w kursie

Firma szkoleniowa Kar-Group chce zaprosić na darmowe szkolenia wiedzowe. Staramy się jako jeden z liderów na rynku szkoleń dawać możliwość darmowej edukacji dla osób które tego potrzebują. Przygotowaliśmy szereg darmowych szkoleń online z których może skorzystać każdy. Materiały edukacyjne które oferujemy mogą posłużyć każdemu kto chce się rozwijać w wybranej dziedzinie.

Tylko dla chętnych osób, jest możliwość zdania egzaminu i otrzymania dokumentów potwierdzających dobycie szkolenia. Oferowane kursy respektowane są w Urzędach Pracy. Odbyty kurs pomaga przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej i składaniu wniosku o dofinansowanie z UP. Kursy dają możliwość uzyskania certyfikatów i dyplomów potwierdzających odbycie szkolenia
Tak28Nie
Adam

Dzięki Za fajne darmowe materiały:)

Tak13Nie

Dyro

Dziękuje za wspaniałe materiały, jesteście super :)

Tak8Nie

Marta.S

Z tych materiałów też skorzystałam :))

Tak9Nie

Tak15Nie

@Marta.S

Dziękujemy za opinię, pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Irek

Zrobiłem u nich darmowy kurs zarządzanie w administracji. Super wiedza za darmo do poczytania. Duży plus dla tych nie zdecydowanych. Bardzo mi się spodobało takie podejście :)

@Irek

Dziękujemy za opinię, pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma szkoleniowa Kar-Group - Ełk

Chcę opublikować: