Firma szkoleniowa Kar-Group

4.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Firma szkoleniowa Kar-Group

Seba

Porządna firma szkoleniowa. Dobre materiały i kontakt telefoniczny. Mały minusik za czas odpowiedzi na maile bo to 48 godzin ale telefony odbierają od razu.

Marta.S

Robiłam w Kar-Group kilka kursów gastronomicznych. Są to świetni pomocni i wyrozumiali ludzie, jestem pod wrażeniem kontaktu i szybkości odpowiedzi. Dodatkowo są wyrozumiali dla niedoświadczonych osób, polecam firmę każdemu kto chce się szkolić :)

Joanna

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność :) Sam kurs przebiegł bez najmniejszych nawet problemów. Zdobyłam dzięki niemu bardzo przydatną wiedzę, dzięki której pewniej czułam się później na rozmowach kwalifikacyjnych ;) Cenowo moim zdaniem wypadło to bardzo atrakcyjnie, tak więc z całego serca polecam ;) Lubię atmosferę w Firma szkoleniowa Kar-Group za: Bardzo miły i bezproblemowy kontakt

Agata Janicka Nowy wpis
Klient

Super firma szkoleniowa. Bardzo polecam. Fachowe materiały, super kontakt, dużo promocji i darmowych szkoleń. Pozdrawiam cały zespół szkoleniowców.

Nowy wpis

@Agata Janicka

Serdecznie dziękujemy Pani Agato za dobre słowo. Pozostajemy jak zawsze do dyspozycji i serdecznie Panią pozdrawiamy :)

Marzena Próżyńska Nowy wpis
Klient

Robiłam kurs masażystki świetnie zawarte wiadomości, dodatkowo filmy instrukcyjne super omówione, bardzo przydatne informacje. Jeszxze chce kurs fizjoterapii i osób starszych. Na pewno skorzystam. Polecam

Nowy wpis

@Marzena Próżyńska

Dziękujemy Pani Marzeno za opinię i cieszymy się, że szkolenie spełniło swoje zadanie. W kursie który Panią interesuje są zawarte także liczne materiały video prowadzone między innymi przez Pana Macieja Pokarowskiego występującego między innymi w "Pytanie na Śniadanie" Pozdrawiamy serdecznie :)

Iwa2656
Klient

Polecam. Materiały szkoleniowe bardzo dobrze przygotowane. Czas oczekiwania na odpowiedź e-mail trochę długa, ale odpowiedzi udzielane konkretnie i rzeczowo. Mogę śmiało polecić.

@Iwa2656

Dziękujemy za dobrą ocenę a także za cenną uwagę. Postaramy się na przyszłość ten czas skrócić. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.

Agata J.
Klient

Super firma szkoleniowa. Fachowa pomoc. Dobrze przygotowany materiał szkoleniowy.

@Agata J.

Serdecznie dziękujemy Pani Agato za opinię. Jest nam miło, że kurs spełniła Pani oczekiwania. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Firma szkoleniowa Kar-Group? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Zlecę nagarnie szkolenia - video / ogrodnictwo? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Klient

Super firma szkoleniowa. Bardzo dobre materiały szkoleniowe. Fachowe podejście do kursanta. Duży wybór szkoleń.

@Agata

Dziękujemy Pani Agato za opinię. Jest nam bardzo miło, że szkolenie spełniło swoje zadanie. Serdecznie zapraszamy pozostajemy do dyspozycji.

Czy w Firma szkoleniowa Kar-Group zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Klient

Bardzo dobra platforma szkoleniowa, super materiał przystępnie przekazywana wiedza. Dobry kontakt mail oraz telefoniczny.

@Agata

Dziękujemy Pani Agato za opinię jesteśmy bardzo zadowoleni, że kurs spełnił Pani oczekiwania. Pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Agata

Super firma robiłam w niej 2 szkolenia. Super wiedza, fachowa pomoc. Pomogły mi w awansie.

@Agata

Dziękujemy serdecznie to wielka satysfakcja, że szkolenie spełniło Pani oczekiwania. Serdecznie pozdrawiamy pozostajemy do dyspozycji.

Szyszaa
Klient

Mega polecam. Co jakiś czas przesyłają na e-mail bardzo przydatne materiały.

@Szyszaa

Dziękujemy serdecznie za dobre słowo. Dla naszych kursantów staramy się systematycznie przygotowywać bezpłatne dawki wiedzy i poradników. Serdecznie pozdrawiamy pozostajemy do dyspozycji.

Czy firma Firma szkoleniowa Kar-Group w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Beata
Klient

Polecam szkolenia. Profesjonalnie przygotowane, temat dobrze rozwinięty.

@Beata

Dziękujemy serdecznie Pani Beato za opinię. Jest nam bardzo miło, że szkolenie spełniło Pani oczekiwania. Pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Klient

Super szkolenia, dużo materiału gratis, szybko i fachowo przeprowadzony kurs. Materiał rzeczowy i przejrzysty, język zrozumiały. Super kontakt z firmą i bardzo fachowa pomoc. Dziękuję za szkolenia

@Agata

Serdecznie dziękujemy Pani Agato za opinię. Jest nam bardzo miło słyszeć, że jest Pani zadowolona ze szkolenia. Serdecznie dziękujemy i pozostajemy do dyspozycji.

Paulina
Klient

Chciałabym dowiedzieć się jak przebiega egzamin ...

@Paulina

Dzień dobry Pani Paulino, dziękujemy za pytanie. Jak wygląda zaliczenie egzaminu ? 1. kursant otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej oraz materiałów dydaktycznych na czas 60 dni. Wszystkie etapy szkolenia odbywają się online 2. warunkiem uzyskania dokumentów ukończenia kursu jest zdanie egzaminu. Egzamin teoretyczny odbywa się na platformie szkoleniowej składa się z 15 pytań w formie testu wyboru 3. warunkiem zaliczenia szkolenia w Kar-Group jest uzyskanie minimum 70 % poprawnych odpowiedzi na wewnętrznym egzaminie (ewentualne poprawki są bezpłatne) 4. z dostępu do szkolenia możesz korzystać 24h na dobę 5. kurs można zakończyć w dowolnym momencie po otrzymaniu dostępu do platformy szkoleniowej, warunkiem jest zaliczenie egzaminu wewnętrznego 6. dodatkowo przesyłam link do materiał video: https://www.youtube.com/watch?v=BidzB8QqQLY&feature=emb_logo

Piotr Held
Klient

Firma godna zaufania. Materialy latwe do nauki,zrozumiale. Firma robi promocje Wiec kazdy znajdzie cos dla siebie. Jesli chcesz zmienic zawod lub doszkolic sie to tylko w tej Firmie. Polecam wszystkim.

@Piotr Held

Panie Piotrze zatem serdecznie podziękujemy za dobre słowo i pozytywną opinię. To naprawdę miły gest i bardzo serdeczny komentarz. Pozostajemy do dyspozycji :)

Mirek

Dobry poziom i wiele dobrych materiałów dodatkowych do szkolenia. Ceny mogły by być niższe ale i czas odpowiedzi szybszy ale firma szkoleniowa solidna.

@Mirek

Dziękujemy Panie Mirosławie za pozytywną ocenę i wszystkie uwagi, które są dla nas bardzo cenne i przydatne. Serdecznie pozdrawiamy i pozostajemy do dyspozycji.

Jakie godziny pracy obowiązują w Firma szkoleniowa Kar-Group?

Seba

@Seba

Dziękujemy Pani Sebastianie opinie i ocenę. Dziękujemy także za wskazanie przez Pana pozytywnych i negatywnych elementów. Pozdrawiamy serdecznie pozostajemy do dyspozycji.

Ivan
Klient

Serdecznie polecam profesjonalne, merytoryczne, rzeczowe szkolenia zawodowe w firmie Kar-Group. Jestem zadowolony z uzyskanej wiedzy. Kontakt z firmą na bieżąco. Brak jest jakichkolwiek utrudnień. Bardzo polecam!!!

@Ivan

Serdecznie dziękujemy za miłą opinię. Jest nam bardzo miło, że szkolenie i obsługa spełnia Pana oczekiwania. Serdecznie pozdrawiamy i pozostajemy do dyspozycji.

Kamila

Polecam w 100 procentach, bardzo dobre kursy, odpowiednio dobrany materiał, bez problemu zdałam egzamin końcowy.

@Kamila

Dziękujemy Pani Kamilo za opinię o szkoleniu. Dziękujemy za fatygę napisania komentarza. Serdecznie pozdrawiamy pozostajemy do dyspozycji.

Jasiek
Klient

Jestem zadowolony z kursu ponieważ dają wiele materiałów dodatkowych a materiał obowiązkowy nie jest zbyt obszerny. Sam kurs przyjemny i prosta w obsłudze platforma szkoleniowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma szkoleniowa Kar-Group - Ełk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Firma szkoleniowa Kar-Group?

Zobacz opinie na temat firmy Firma szkoleniowa Kar-Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma szkoleniowa Kar-Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Firma szkoleniowa Kar-Group?

Liczba opinii klientów firmy Firma szkoleniowa Kar-Group, to 24, z czego 24 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma szkoleniowa Kar-Group