5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 85 139 5 1

Opinie o Firma szkoleniowa Kar-Group

Joanna

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność :) Sam kurs przebiegł bez najmniejszych nawet problemów. Zdobyłam dzięki niemu bardzo przydatną wiedzę, dzięki której pewniej czułam się później na rozmowach kwalifikacyjnych ;) Cenowo moim zdaniem wypadło to bardzo atrakcyjnie, tak więc z całego serca polecam ;) Lubię atmosferę w Firma szkoleniowa Kar-Group za: Bardzo miły i bezproblemowy kontakt

Tak18Nie
Marta.S

Robiłam w Kar-Group kilka kursów gastronomicznych. Są to świetni pomocni i wyrozumiali ludzie, jestem pod wrażeniem kontaktu i szybkości odpowiedzi. Dodatkowo są wyrozumiali dla niedoświadczonych osób, polecam firmę każdemu kto chce się szkolić :)

Tak20Nie
Daria Nowy wpis
Klient

Polecam szkolenia, ciekawa treść i pełen pakiet wiedzy

Nowy wpis

@Daria

Dziękujemy Pani Dario za opinię i komentarz. Zapraszamy także do korzystania z naszych darmowych szkoleń. Pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia. Pozdrawiamy serdecznie.

Heniek Nowy wpis
Klient

Jestem bardzo zadowolony z kursu- przystępny i użyteczny. Polecam adeptom gastronomii!!

Nowy wpis

@Heniek

Serdecznie Dziękujemy za miłą i pochlebną opinię staramy się aby szkolenia były merytoryczne i bogate w materiały video. Serdecznie zapraszamy ponownie i przypominamy, że dla stałych Klientów mamy rabaty i promocje. Pozostajemy do Pana dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Firma szkoleniowa Kar-Group? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

marzena

Super szkolenia.Polecam

@marzena

Dziękujemy Pani Marzeno za opinię. Pozostajemy także do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Klient

W Kar-Group wykupiłam trzy szkolenia. Z wszystkich jestem bardzo zadowolona. Szkolenia bardzo ciekawe i konkretne, materiały bardzo sumiennie przygotowane. Polecam gorąco

@Joanna

Dziękujemy serdecznie Pani Joanno za opinię jesteśmy zadowoleni, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu w razie pytań. Jesteśmy do dyspozycji także po ukończeniu szkolenia.

Tak18Nie

@Joanna

Dziękujemy Pani Joanno za tak miło opinię. Jest nam na prawdę przyjemnie. Pozostajemy do dyspozycji także po ukończeniu szkolenia. Pozdrawiamy serdecznie.

Zosia
Klient

Bardzo konkretna firma, szkolenia rewelacyjnie przygotowane

@Zosia

Dziękujemy Pani Zofio za rekomendację. Pozostajemy do dyspozycji także po ukończeniu szkolenia. Pozdrawiamy serdecznie.

Justyna Czyż
Klient

Serdecznie polecam profesjonalne, merytoryczne, rzeczowe szkolenia zawodowe w firmie Kar-Group. Jestem zadowolona z uzyskanej wiedzy. Kontakt z firmą na bieżąco. Brak jest jakichkolwiek utrudnień. Polecam serdecznie szeroką gamę szkoleń.

Anna

Witam, czy materiały dydaktyczne otrzymuję dożywotnio?

@Anna

Dzień dobry Pani Anno, dziękujemy za to pytanie. Dostęp do platformy każdy kursant otrzymuje na 60 dni (można ewentualnie ten okres bezpłatnie przedłużyć). Natomiast w trakcie kursu można materiały dydaktyczne pobrać, wydrukować lub zarchiwizować.

Arkadiusz
Klient

Wykonałem w tej instytucji kilka szkoleń darmowych za co duży plus, że dają możliwość darmowej edukacji.

Paweł
 Rekomendacja

Odbyłem kurs w firmie szkoleniowej, ciekawe bogate materiały podstawowe i nadprogramowe dla chętnych. Uprzejmi pracownicy ogólnie wszystko było bez uwag.

Tak3Nie

@Paweł

Dziękujemy Panie Pawle za opinię. Pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia. Pozdrawiamy serdecznie.

TakNie

Czy w obrębie jednego działu w Firma szkoleniowa Kar-Group są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

@Pytanie

Dzień dobry dziękuję za pytanie. Na chwilę obecną nie prowadzimy wewnętrznej rekrutacji na liderów. Współpracujemy z każdym wykładowcą indywidualnie.

TakNie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Firma szkoleniowa Kar-Group odbywa się również w języku angielskim?

@Pytanie

Dzień dobry dziękuję za pytanie. Na chwilę obecną nie wymagamy znajomości języka angielskiego, wszystkie nasze szkolenia przeprowadzamy w języku polskim.

Neko
Klient

Czy dyplomem po szkoleniu np. Cukirnika można będzie się okazać bez problemu? Czy w ogóle będą akceptować taki dyplom lub certyfikat jeżeli będę chciała pracować w tym kierunku?

@Neko

Kurs ma charakter doszkalający uzyska Pani certyfikat zaświadczający ukończenie szkolenia. Jak kurs doszkalający nie zawodowy szkolenie powinno być uznawane w Polsce i Unii Europejskiej. Jeżeli zechce Pani jeszcze dopytać prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Tak2Nie
Marta

Szkolenie online bo takie robiłam, miało materiały video, do tego szybka obsługa. Jestem mile zaskoczona, pozdrawiam zespół Kar-Group.

Tak3Nie

@Marta

Serdecznie dziękujemy za opinię pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Marek
 Rekomendacja

Moja opinia jest pozytywna, ponieważ zostałem dobrze odsłużony. Ja robiłem akurat kurs online z dietetyki. Materiały były dobre dodatkowo świetne prezentacje video. Mały minus to ceny mogły by być niższe, ale było warto zrobić tam kurs.

Tak7Nie

@Marek

Serdecznie dziękujemy Panie Marku za wybranie naszej firmy szkoleniowej. Jest nam bardzo miło, że szkolenie spełniło Pana oczekiwania. Przypominamy, że przewidujemy także zniżki dla osób, które wykonują więcej szkoleń. Pozostajemy do dyspozycji także po zakończeniu szkolenia.

Nikola

Czy przystępując do Darmowego kursu można podejść do egzaminu i otrzymać potwierdzenie za odpowiednią opłatą tylko potwierdzenia ?

@Nikola

Dziękujemy za zapytanie. Prowadzimy szereg darmowych kursów wiedzowych na które może zapisać się każdy bez zobowiązań. Samo korzystanie z wiedzy jest bezpłatne. Dla chętnych istnieje możliwość wykupienia kursu z egzaminem i certyfikatem. (darmowe kursy są bez egzaminu). Zapraszamy serdecznie do darmowej nauki a także do kursów płatnych z egzaminem i certyfikatami.

Tak5Nie
Dom

Witam, czy darmowy kurs np z administracji może podjąć każdy bez względu na to czy korzystał już wcześniej z Państwa ofert czy tez nie ? Jaka jest opłata za potwierdzenie kursu ?

@Dom

Dziękujemy za zapytanie. Prowadzimy szereg darmowych kursów wiedzowych w tym administracyjne na które może zapisać się każdy bez zobowiązań. Samo korzystanie z wiedzy jest bezpłatne. Dla chętnych istnieje możliwość wykupienia kursu z egzaminem i certyfikatem. W promocyjnej cenie widocznej po zapisaniu się na darmowy kurs. Zapraszamy serdecznie do darmowej nauki. Podajemy także link do darmowych szkoleń: https://kar-group.elk.pl/darmowe-kursy/

Tak4Nie
Beata49

Kursanci dostają materiały do nauki online a jak wyglada egzamin ? I jak można do niego przystąpić?

@Beata49

Witamy serdecznie Pani Beato w przypadku kursu e-lerningowego. Wygląda to następująco. Struktura kursu 1. uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej (szkoleniowej) 2. uczestniczysz w kursie (dostajesz materiały edukacyjne PDF + grafiki, w niektórych kursach video) 3. zaliczenie egzaminu (online) 4. przygotowujemy dokumenty zaświadczające odbycie kursu Kursy Kar-Group krok po kroku Nasze kursy on-line ułatwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie, ponieważ otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej. To na niej są umieszczone materiały szkoleniowe z wybranego obszaru wiedzy. Korzystasz z nich online lub drukujesz i czytasz, kiedy masz na to czas. Zaliczenie egzaminu również odbywa się przez Internet. Po zdobyciu przynajmniej 70% punktów, firma Kar-Group przygotowuje dokumentację, która zaświadcza o ukończeniu kursu. Jak zapisać się na kurs ? Wejdź na stronę Kontakt/Rejestracja, dokonaj płatności za cały wybrany kurs lub 40 % wartości szkolenia. Kontakt dla nowych klientów kom. 531 707 780 mail: kargroup.oferta@gmail.com

Tak10Nie

Wiecie czy w Firma szkoleniowa Kar-Group szukają chętnych na staż?

@Pytanie

Prosimy składać podania na adres kargroup.oferta@}gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Firma szkoleniowa Kar-Group - Ełk