Firma szkoleniowa Kar-Group

5 Dodaj merytoryczną opinię

Współpraca

Współpraca
 

 I. Współpraca partnerska przy sprzedaży kursów, dajemy możliwość zarobkowania dla firm i osób prywatnych.

Jesteś trenerem lub specjalistą ? Możesz wykonać szkolenie stacjonarne pod naszą marką. Twoim kursanci otrzymają dokumenty i certyfikaty a Ty przeprowadzisz kurs. Oferujemy atrakcyjne stawki za kursanta, reszta kwoty za kurs pozostaje dla Partnera czyli dla Ciebie.

Przygotujemy dla Ciebie specjalne dokumenty Agenta firmy Kar-Group. Jeżeli jesteś zainteresowany(a), wyślij do nas CV po weryfikacji skontaktujemy się z Tobą.

II. Współpraca edukacyjna, z firmami, placówkami edukacyjnymi, fundacjami. Podejmiemy współpracę w zakresie szkoleń, wymiany barterowej, wzajemnego wsparcia edukacyjnego, współpracę zmierzającą do propagowania rozwoju i edukacji.

III. Współpraca z Agencjami Pracy i firmami szkoleniowymi, nawiążemy kontakt z firmami które mają zapotrzebowanie na przeprowadzenie szkoleń grupowych. A także firmami które planują przeprowadzić szkolenia sfinansowane ze środków zewnętrznych.

Współpraca z agencjami pracy w celu szkolenia pracowników. Zajmujemy się także rekomendowaniem i polecaniem kadry pracowniczej.

IV. Współpraca z osobami fizycznymi i ekspertami, oferujemy możliwość darmowej publikacji artykułów i filmów. Jeżeli jesteś specjalistą lub prowadzisz bloga. Możemy opublikować artykuły które będą specjalistyczne i pomocne w konkretnej dziedzinie.

Dzięki artykułom lub filmom eksperckim zyskujesz dostęp do naszych mediów społecznościowych, opublikujemy Twój materiał na naszych kanałach. W opisie każdego materiału będzie zaproszenie na Twoją stronę !


www.kar-group.elk.pl

Firma szkoleniowa Kar-Group