GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

Opinie o GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

Karo

Tak bardzo ciekawe że za każdym razem wychodzi test negatywny ????z moczu jej zrobić jednej i drugiej.

W nawiązaniu do wpisu z dnia 10.02.2022r. zamieszczonego na portalu GoWork dotyczącego parkingu na terenie GABI BIS JERCZYŃSKI Zakład Produkcyjny w Runowie Kraj. informujemy, że są przeprowadzane rozmowy w celu dostosowania parkingu do potrzeb pracownika i w najbliższym czasie, w warunkach sprzyjających pozostaną podjęte działania.

Oburzona
@GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

A te sprzyjające warunki to kiedy???

Jakie są mocne strony pracodawcy GABI BIS Sp. z o.o. Sp. k.?

Ochrona w żaden sposób nie kontroluje parkingu, zenada jakaś. Samochody ustawiane jak na jakimś polu lat 70, nie idzie wyjechać, ani wjechać a miejsca jest dużo. Zwyczajnie brakuje zainteresowania.

XD

Mocne? depresja po 8h pracy na maszynowni

;)
@XD

Bo na maszynowni sie pracuje a nie przyjeżdza na wakacje.

Iwa

Witam jak wygląda praca na wypychaniu poduch

Margaret
@Iwa

Delikatnie mówiąc , to nieciekawie i polecam każdy inny dział

Bartek

Czy optymalizacja pomogła na dziale pianek ?

Witam pytanie czy Fabryka Babi też produkuje Pellet drzewny ? Ktoś coś w Więcborku

Da'Vinci
@:)

nie

Dwjv
@Da'Vinci

Produkuję i szukają do pracy na produkcji tego opału!

Ko

Ucinają wypłatę jak chcą nie polecam

Heniu

Praca na streczarce to jakis koszmar, praca wogole niezorganizowana.

Kandydatka

Czy Gabi bis potrzebuje do pracy kobiet? Oprócz działu szwalni?

Gabrus
@Kandydatka

Z tego co mi wiadomo to na tą chwilę tylko na szwalnie.

Kapselek

Wszędzie jakieś są

Roman
@Kandydatka

Tak na pewno klejenie, kartony

Iwa

Witam czy warto iść na wypychanie poduch czy klejenie pianek gdzie lzej

Da'Vinci
@Iwa

Wiadomo że na pianki ! więcej kaski :D

Tajny1234

Majstrowie nie szanują ludzi... niektórych się tak czepiają że wypłaty są tak marne iż nie dziwie się że odchodzą. Najgorzej jest na maszynowni...

Obiektyw

Czy to prawda że na montażu mebli jest niestabilna praca? Słyszę opinie że czym więcej potrafisz tym traktują Cię jako,, zapchajdziurę, Doświadczenie, pracowitość i kompetencje znaczą niewiele. Przykre!!! Wydaje się że z takim systemem pracy i wynagradzania firma w przyszłości może liczyć tylko na miernych pracowników i słabą jakość produktów.

@Obiektyw

No niestety takie są realia w tej firmie jak jesteś dobry to Ci inni umilają tak życie ze sam odchodzisz bo nie chcesz psychiki sobie psuć Szkoda i tak jak piszesz zostaje miernota

@Obiektyw

Po co czlowiek robil zawod tapicera i czeladnika w zawodzie skoro gabi na to nie patrzy. Tak samo (usunięte przez administratora) mowi ze dla niego liczy sie jakosc. Nie prawda zwykle sieroty sie licza. Byle sztuka dobry tapicer jest traktowany jak zero.

@Tapicer

Dobry tapicer to lepiej niech stamtąd ucieka. Masakra, te komentarze są przerażające a firma jeszcze gorsza. Ludzie, zacznijcie się cenić!

Xxxxxxx
@Obiektyw

Witam montaż szkieletów? Z tego co mi wiadomo w 8 godzin nawet 5-6 na rękę ... Mało jak potrafisz i chcesz zarobisz z podejściem byle jakim byle jak zarobisz ... Zresztą jak wszędzie ! Modła na montażu idiotoodporne ( ja je tak nazywam ) chcesz to pracuj!

Ela

Czy praca jest przez Agencje pracy jaką ?

Ola
@Ela

Nie ma

Jolanta
@Ola

To chyba dobrze? Skoro umowy macie z firmą, a nie przez dziesiąte ręce człowiek przechodzi.

Czy w Gabi przyjmują kogoś do biura? Jak tak, to do jakich działów?

aju

Do optymalizacji potrzebują kolejna osobę pewnie

@aju

Jak warunki i atmosfera? Warto aplikować?

Ksero

Na pewno dobra wyplata kierownik Z zadba o to

@Ksero

Czyli jaka? Napisz coś konkretnego, na pewno wiele osób doceni taki komentarz. 4000 na rękę da się zarobić?

Ela

Jak wygląda praca na szwalni? Warto?

Agnieszka
@Ela

Pracuje tu ok rok czasu. Wszystko dobrze fajna atmosfera, panie które szkola sa wyrozumiałe, bardzo dobra organizacja pracy.

@Agnieszka

A ciężko się pracuje? Czy maszyny są w miarę nowe i nowoczesne? Bo ja jestem amatorką i myślę że w szwalni też bym dała radę.

Tapicernia czy stolarnia? Praca na tapicerni jak wygląda gdzie najlepiej trafić na którą linię żeby dobrze zarobić? Czy bardziej dochodowa jest stolarnia?

Gosc
@Kandydat

Do biura najbardziej dochodowe miejsce

@Kandydat

Idź na stolarnie bo na tapicerni coraz gorzej.

@Tapicer

Czemu Tapicerzy cały czas pracują w Gabi skoro twierdzą że jest tam coraz gorzej w okolicy jest dużo tapicerni poszukujących tapicerów i są o wiele lepiej płatne.

@Tapicer

To chyba robisz na linii nr. 6,5,4 bądź 8. Tam czasów nie muszą obcinać bo przecież robią tam tak wybitni tapicerzy. Zapraszam na inne linie to posłucham Twojej opinie wtedy.

tapicer

gdzie lepiej płaca?

@tapicer

U Braci Owczarz bardzo fajnie. Polecam

lysy
@Tapicer

stolarnie to omijaj szerokim łukiem najgorszy dział na tym zakładzie i kasa (usunięte przez administratora)

Rafał
@Tapicer

Zgadzam się , fajna atmosfera nie trzeba tak (usunięte przez administratora)jak w Gabi , mniej nerwów . A wypłata okej

Swir
@Tapicer

Niby gdzie są te tapicernie ?

Duo
@Tapicer

Na którą linie najlepiej ?

@zainteresowany

Dzień dobry, jak wygląda praca na kontroli jakości, czy przyjmują nowych pracowników? W jakich dniach się pracuje i jak to jest z wypłatą?

Zwalniają chłopaka który ma dwójkę dzieci i wynajmuje mieszkanie bo stoi w miejscu. Przez 3 lata nie był na chorobowym, nigdy nie było z nim problemów. Czy to jest w porządku?

Henryk

Co rozumieć przez słowa, stoi w miejscu ?

Szukają tylko pretekstu aby docisnąć ludzi , kazali by stał na tym miejscu i pracował a teraz problem robią ludziom ,bo na innym stanowisku nie stał bo nie było czasu bo akord .Takie jest traktowanie pracownika i podziękowanie

#Bob
@Zainteresowany

Z tego co się orientuję Nikt nikomu nie każe stać w miejscu. a są osoby które w kilka miesięcy ogarniają kilka stanowisk I nic zakordem się nie dzieje.

#bob
@Zainteresowany

Z tego co wiem to nikt nikomu nie każe stać w miejscu....bo są osoby które w pare miesięcy ogarniają kilka stanowisk....i jakoś nie koliduje to z akordem....

hell
@#bob

@bob jeśli jest się typowym Januszem Cebulakiem to się zawsze szuka winnego/winnej jeśli zawalił się grunt pod nogami. A skoro zwolnili to musi być jakas podstawa do tego. @pracownik zawodu stacza nie ma w tym zakładzie, wszędzie trzeba (usunięte przez administratora) i się starać. To nie MGOPS ze "ja jestem to mi sie nalezy"!

hell

Jeśli jest się typowym Januszem Cebulakiem to się zawsze szuka winnego jeśli zawalił się grunt pod nogami zamiast szukać winy u siebie. Nie takiego zawodu jak stacz szczególnie w Gabi (jest kilka wyjatkow). To nie jest MGOPS, przyszedłem to mi się należy l i już, trzeba robić a nie stać!

Jaśkoo

Bez podstawnie nikogo nigdzie nie zwalniają, trzeba się odpowiedniego do tego przysłużyć. Ewentualnie mogła się skończyć umowa między pracownikiem a pracodawcą, jeśli nie widac progresu to nie przedłużają i tyle!

@#bob

Jak ktoś nie wyraża zgody aby zmienił miejsce pracy np.brygadzista to sam nie idzie w innym miejscu pracować,wić nie wprowadzaj ludzi w błąd bo ktoś tym chyba kieruje?

Aga

Tak właśnie GABI dziękuję ludzią za pracę

Tapicer

Witam Chciałbym podjąć pracę w waszej firmie, aczkolwiek nurtuje mnie kilka rzeczy. Pracuje 15 lat w zawodzie jako tapicer, czy zatrudniając się u was będę realizowany w swoim fachu ? Bo słucham, że tapicer to też praca na pakowaniu, montażu, klejeniu itp ? Jak realnie wygląda urlop ? Jeżeli mógłby ktoś się wypowiedzieć byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.

@Tapicer

Witaj. Jesli nie ma pracy robisz wszędzie od pakowania po klejenie. Jeśli mialbym wybrać tą firme za 2 razem w zyciu juz bym tam nie poszedł. Na 4 tysiące musisz pracować jak robot. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. - Więcbork

• Jak się pracuje w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 165.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 15 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Kandydaci do pracy w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.