GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

Opinie o GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

Mistrz,,Lider,Pracownik kazdy zna swoje zadania i moim zdaniem po tylu latach pracy w tym zakladzie dziala wszystko poprawnie. Ale mam pytanie kto liderce na 8/9 lini dal koszulke mistrza po paru tygodniach ?? Jestem pracownikiem tyle lat i tak kiepskiej organizacji jeszcze tu nie widzialem . moze kierownictwo otworzy oczy bo ile ludzie moga wychodzic na papierosa z braku pracy?

@pracownik

To nie jej wina. Przestań po niej jechać. Zazdrość tyłeczek ściska widocznie. U nas jest ok. Lepiej jak było. Tylko montaż stęka bo z tapicerów nikt nie narzeka. Jak tak tęskno za poprzednim majstrem to zjazd na asaruma. Jula olej to i rób swoje.

Diesel
@Tapicer

Odpimpaj się od montażu przychodź do pracy na 6 to będziesz miał co robić a nie na 5 10

Moim zdaniem każdy powinien patrzeć na siebie i swoją pracę a nie na forum anonimowo cisnąć kto mu nie pasuje itd. czy to typowa mentalność Polaków czy pracowników Gabi Bis ?

Dzień dobry, zapraszamy do złożenia CV w dziale rekrutacji osobiście albo pocztą elektroniczną na adres rekrutacja@gabibis.com.pl lub skontaktowania się pod nr tel. 52 389 51 74.

52latka

Witam. Chciałam zapytać czy przyjmujecie nowych pracowników do waszej firmy, ponieważ jestem zainteresowana. Mam 52 lata czy mam jakieś szanse na zatrudnienia. Pracuję w jednej z firm produkcyjnych około 20 lat, ale pojawia się tam mobbing, a to mi do niczego nie potrzebne, szkoda mojego zdrowia. Stwierdziłam, że trzeba się odważyć i poszukać nowej pracy. Pozdrawiam

Marekr

Tak czytam te komentarze i w sumie nie wiem. Śmiać się czy płakać? Co za ludzie tam pracują... jeden drugim się imteresuje i ewidentnie mu zazdrosci. Ca Was ludzie imteresuje ile i za co ktoś tam zwrabia. Z tego co zdążyłem sie zorientowac to jest to firma prywatna a wiec nawidoczniej we właściwy sposob zdaniem szefa liderzy ci pracują skoro ich nie zwalnia. Pewnie doskonale znają swój zakrws obowiązków. Nie to co wy. Co za zawisc ludzka . Powodzenia wszystkim

Bro
@Marekr

Dokładnie, zawiść ludzi nie zna granic, byłam na różnych liniach, miałam możliwość pracy z każdym liderem, z jednym lepiej się pracowało z drugim mniej, ale każdy był pomocny. Skoro Ty jesteś miły i wyrozumiały dla lidera, mistrza oni okazują to samo. Dlaczego nie powiecie tego prosto w twarz? Lepiej tutaj bezpiecznie obsmarować majstrową, liderów, a w oczy im słodzić? My na produkcji lekko nie mamy, ale oni także. Jeżeli uważasz inaczej zostań liderem, każdy lider zaczynał na produkcji, wykażcie się, a później czytajcie te wszystkie przykre komentarze. Piątki wolne źle? Teraz jak poszło na hali, że mamy mieć zmienione umowy na 3/4 etatu to panika? Co niektórym wszystko źle, ale przecież nikt tu nas nie trzyma na siłę. Miłego wieczoru (:

Yxc

Ludzie nie narzekajcie, przyjdźcie na maszynownie za 2,5 tys, nocki, soboty. Praca marzeń

Ktos
@Yxc

Dajcie spokój z tym 2.5 tys bo to kłamstwo Więcej można wyciągnąć

Xoxo
@Ktos

Można poprosić o bardziej konkretne sumy?

Nnn

Nie narzekajcie ludzie w innych zakładach najniższa krajowa a wy masakra nie chcecie nie pracujcie a nie dajecie wpisy ten pan co bierze wolne na dorobienie sobie to idzie z jego urlopu ale być z kimś to zrobił poswinsku naprawdę ludzie takie opinie na forum psują kobiety i mężczyźni opinie zakładu naprawdę kobieta chce kogoś ok niech szuka ale wolnego anie mydli a inni cierpia szok naprawdę taką pracę jak Gabi każdy chciałby pracować

Xxc

Ale pan z magazynu bierze urlop i idzie dorobić gdzie dają mu więcej dorabiać musi bo w Gabi za mało płacą a dom wszystko musi utrzymać przy okazji w Gabi poznał milosc swego życia gorzej jak mamusia pozna I będzie zazdrosna bo synuś jej tylko ma być a nie z jakoms inną......

@Xxc

Proszę usunąć te pytanie

Gabi

A lider 9 i 8 to wogole brak wychowania. Chłopaki podobno mają z nim przekichane.

Nina

Liderzy są wszyscy spoko

Ryszard
@Gabi

A skąd to info? Bezpośrednio od nich? Co tam się dzieje niby że mają tak ciężko?

@Gabi

Ma swoje zajawki, ale idzie wytrzymać. A jak ktoś ma odwagę co myśli to niech mu powie. Wolny kraj jest demokracja. Trzeba brać na miękko.

Xxx

W końcu wiemy jaki jest zakres obowiązku LIdera. Przemieszczania się i posiadanie tel żyć nie umierać taką posada marzenie.Bo jeżeli chodzi o pracę w firmie to może 5 wie po co tam przychodź i za co bierze pensje .Przez ostatnie 2 lata żadnego progresu nawet wózków z pracą sobie sami nie wezmą bo nie wiedzą gdzie stoją chociaż ktoś się natrudził i zrobił opisy dla iditow w każdym rzędzie. Za to jak ludzią życie uprzykrzyc wiedzą doskonale dajcie im bicze na ludzi wtedy będą spelnieni to co robią nazywa się mobbing i stalking nazwijcie rzeczy po imieniu prześladują ludzi

Xxxx

Bo to szczera prawda

Obserwator

Za wcześnie pani skończą pracę 2 min przed dzwonkiem Za szybko pani sprzata wychodzi pani przed dzwonkiem nie wychodzimy bocznym wyjściem lider wychodzi codziennie i jego to nie dotyczy .dziś upominam jutro wyciągnę konsekwencje to jest (usunięte przez administratora) nie zaklad pracy tego się nie da słuchać pracujemy w akordzie wiemy kiedy mamy skończyć

Xxx

Jakim prawem pracodawca już wybrał każdemu ponad 8 dni z urlopów na wolne piątki a jeszcze robią postój w lipcu tygodniowy ? Pracodawca ma prawo do 50% pracownika a tu ewidentnie jest to przekroczone , trudno zapłacić ludziom postojowe ? Lepiej żeby od sierpnia nie mieli urlopu i robili jak roboty ?

Justyna
@Xxx

A próbowaliście jakoś zareagować i zapytać pracodawcę ?

Uja
@Justyna

Liderzy nie potrafią odpowiedzieć

xxxxx

cała prawda

Xxxx

Jak tam wyplaty? , zarobki na maszynowni to kpina

Jg
@Xxxx

Potwierdzam majstrowie niech staną i robią za te pieniądze przez cały miesiąc

Ss

Inflacja rośnie z dnia na dzień a w firmie wynagrodzenia w dół

@Ss

Wreszcie ktoś to napisał. Brawo

Sss
@Ss

Jaka maksymalna wydajność można wypracować?

@Sss

O co chodzi?

@Sss

Od 130% zaczyna się interesować kierownik czasami

Tajny1234

Powinniście poprawić stosunek do pracownika na maszynowni. Inaczej nikt nie wytrzyma tam zbyt długo.

Maszynxd
@Tajny1234

Tak samo myślę. Liderzy sami, mistrzów też od groma , jak potrzeba wolne to niewiadomo do kogo pójść

tapicer
@Maszynxd

Do przełożonego?

Jg
@Tajny1234

Na maszynowni pracuje pracuje tylko kilku ogarniętych

Lovelas

Firma z wysokimi standardami a osoba na wysokim stanowisku nie ma skonczonej zadnej szkoly i sfalszowala dokument ubiegajac sie o prace , wstyd i hańba

GB
@Lovelas

Świadectwo szkolne to dokument, a fałszowanie dokumentów to przestępstwo. Jeśli to, co piszesz, to prawda, to złóż oficjalne zawiadomienie na policji. Jeśli to fake, to możesz odpowiedzieć za oczernianie wspomnianej osoby.

diesel

piątek 29 i 2 maja to wielka sciema ja zadnych sobót w pazdzierniku na 8 nie pracowałem tylko 6 godzin a w listopadzie jedną ale odrobić 12 listopada nie dajcie się zrobić w wała

Teoria
@diesel

To co proponujesz ?

Pytanie.

Witam. Jakie zarobki tapicer. Pracuje w zawodzie 10 lat. Słyszałem że dobrzy tapicerzy coraz gorzej zarabiają czy to prawda. I czy dobry tapicer ma możliwości awansu.

Zainteresowana

Czy Gabi bis przyjmuje do pracy?

CzesioToJaAtoMOjaStylówa

Ogółem chciałbym tylko pozdrowić pana (usunięte przez administratora)majstra maszynowni. Powodzenia w dalszym życiu... to jak traktowałeś mnie i pozostałych to cios poniżej pasa. Aczkolwiek widzę, że do dziś nie wyciągnąłeś lekcji z tego co robisz. Wyzywanie, poniżanie pracownika u ciebie jest na porządku dziennym. Nie wiem jak z innymi działami aczkolwiek na maszynownie nie polecam iść chyba że do Majstra (usunięte przez administratora) to już co innego.

Kandydatka

Czy to prawda że Gabi zatrudnia bardzo dużo Ukrainek a dla Polek nie ma pracy i są wysyłane na przymusowe urlopy? Czy w tym czasie warto zatrudniać się w Gabi czy za chwilę okaże się że Polacy będą zwalniani

Zostaw merytoryczną opinię o GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. - Więcbork

• Jak się pracuje w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 165.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 15 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Kandydaci do pracy w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.