GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

Opinie o GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

bercik

Czy przyjmują teraz na jakies dzialy w Gabi? Ogolnie praca dla mezczyzn jest na akord?

Wiola 24
@bercik

Z tego to wiem to narazie nie przyjmują ale proszę dzwonić do kadr do firmy i się dopytywać o pracę życzę powodzenia

@bercik

Tak, akord którego za chwile nigdy nie dogonisz szerokim łukiem omijaj linie 1, 2 zreszta na innych tez coraz gorzej ciężka praca za marne pieniądze nowy pracownik wyrobi normę może za pół roku już nie wspomnę ze wszystko boli najgorzej ręce po pracy nie ma życia tylko spanie

Michal
@Tapicer

Marne pieniądze tzn? Ile wychodzi średnio tapicer przeliczajac na godzinę ? Chciałbym się przyuczyc, ale nie wiem czy warto czy lepiej jako operator

Czarnaa
@Tapicer

Bzdura. Po dwóch tygodniach spokojnie nowy pracownik może wyrabiać normę. Zarobki ok 3 tys na rękę. Najważniejsze to chęć do pracy

Białyyy
@Czarnaa

Hahaha ciekawe 3 tys tak oczywiście jak pracujesz 6 dni w tygodniu

Ab
@Białyyy

3tys razem z sobotami brzmi niezbyt zachęcająco. Tyle to na wejście powinno być przy pracy po 8godz

Sisi

Czy warto przyjąć się na dział wypychania poduch? Proszę o opinię pań pracujących na tym dziale. Czy jest to akordówka, jakie płace dla początkujących i czy w ogóle się opłaca zatrudnić

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w GABI BIS Sp. z o.o. Sp. k.?

L.lin

Na tapicerni czy montażu bardzo dobrze . Polecam

To jej prywatne życie co robi a co ma to związek z pracą ?

Maxxxx

Czy nalezy sie urlop jezeli jedziesz sie szczepic na covid ???

Gosc
@Maxxxx

Tak 180dni

Gosc
@Maxxxx

Po tym czasie kolejne tyle i sanatorium. I jeżeli będziesz chciał to renta

Chuck Norris

Meble już na ziemi stoją bo wózków nie ma ale wszystkie soboty pracujące! Kto nie przyjdzie zabrana premia! Przychodzisz w sobotę i nie ma co robić po 3h jedziesz do domu. Człowiek wolny? A co to w ogóle tu znaczy. Tyle co nic. Pracujemy 1/3 dnia to prawie jak drugi dom i to chcemy wam zapewnić. Słowa pewnej Pani z biura. Dziękuję, postoje. Robić się nie chce. I nic do tej roboty nie zachęca.

Kandydatka

Poszukuję pracy jako szwaczka. Warto w Gabi? Proszę o rzetelna opinię obecnych szwaczek.

Ma
@Kandydatka

Ciezka, trudna praca ale szkolace dobrze przygotowują. Później to juz zalezy od podejścia i chęci pracownika

lucy
@Kandydatka

Jeśli nie miałaś wcześniej styczności z szyciem, to szczerze radzę daj sobie spokój. Panie uczące nowych są już zmęczone ciągłym nauczaniem i nie wykazują zaangażowania w naukę, jesteś pozostawiona sama sobie. Nie mam do tych Pań o to pretensji, każdy ma jakiś limit cierpliwości. Jeśli dobrze trafisz to niektóre koleżanki obok są bardzo miłe i służą pomocą ,ale mają przecież też swoją pracę... Chęci pracownika to za mało, bo nawet jeśli się starasz, a robisz wolno, to nic z tego nie będzie. Z czasem musisz wyrobić akord. To trudna praca, problemy z kręgosłupem gwarantowane.

Pamela
@Kandydatka

Też jestem zainteresowana pracą jako szwaczka

Tapicer

Coraz gorzej pracuje tu już pare ładnych lat i nic nie wskazuje na to że będzie lepiej. Z miesiąca na miesiąć przybywa (usunięte przez administratora) tzn kolegów kierownika , nie wiem po co oni są co chwilę na papierosa wychodzą a Ty jak chcesz iść do WC musisz to zgłosić i się prosić. Jednym słowem nie polecam nikomu tu pracy chyba że chcesz się narobić a nie zarobić bo minuty obcinają jak chcą i nawet Ci nie powiedzą .

Tapi
@Tapicer

Lider K A notorycznie je posiłki na hali tego nikt nie widzi??? Tapicer coś przegryzie i ma po premi

Zakład na wysokim poziomie lecz zero organizacji...

Tapicer

Nie przyjdziesz w sobotę to dostajesz mniej premii, przyjdziesz w sobotę to po 3 godzinach wracasz do domu bo nie ma co robić o co tu chodzi ?

Eryk

Lider (usunięte przez administratora) byles zwyklym robolem a teraz sie panoszysz i ustawiasz ludzi smieszne

XxX

W umowie jest wspomniane , że możemy być zatrudnieni jeśli jesteśmy między innymi nie karani. Jest to prawda?

Tapicer

Jak chcesz mieć ręce wygięte to zapraszam na tapicernie

Bartek

Panowie co powiecie o pracy na tapicernii? Chciałbym złożyć CV

Obecny:)
@Bartek

Uciekaj gdzie pieprz rośnie wszędzie tylko nie tapicernia. Narobisz się a nie zarobisz!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy GABI BIS Sp. z o.o. Sp. k.?

diesel

tak

Jestem pracownikiem i obserwatorem niestety muszę przyznać ze w tej firmie rządzą stare wygi i tzw kable którzy nic nie robią poza swoją umiejętnością nieumilania życia w pracy Ludzie którzy chcą i pracują dobrze odchodzą bo nie wytrzymują presji a kierownicy działu udawają ze tego nie widzą Przykre ze ujeżdża się osoby które pracują dobrze i starają się ale niestety odchodzą ale niby wszystko jest Ok a powinno się wysłuchać osoby które z dnia na dzień odchodzą z jakiej przyczyny bo powinno postawiać priorytet na osoby które dobrze i starają się wykonywać prace a nie tak zwane .........

Tapicer

Kiedyś skończy się ten cały Covid i zobaczymy jak ludzie się zaczną zwalniać. Widzą co jest i nic sobie z ludzi nie robią.

@Tapicer

Jak nie zaczną szanować ludzi którzy wykonują dobrze robotę i starają się to na pewno, powinni postawić na nich priorytet i oczywiście podnieść pensje inaczej zostaną z ludźmi nieodpowiedzialnymi tylko na kogo będą haki kręcić haha

linia

Czy nowe meble jak remsta kd czy fammarp sa trudne? Uda się wypracować ?

@linia

Na remscie idzie

@Tapicer

A w ogóle robiłeś remste KD ? To jest inna 2 elementowa i nie idzie kolego zrobić.

@linia

Prawda jest taka, że teraz każdy nowy mebel, który wchodzi na linię produkcyjną jest wyrzyłowany na maksa. Dla osoby, która robi w Gabi ładnych parę lat jest przykre to, że stawiając dobrego tapicera na poszczególne linie, on sobie poradzi, a osoby bez wiedzy zarabiają większe pieniądze niż my. TO JEST CHORE!!!

Tap
@Tapicer

Na famarpie ledwie normę mamy

Tap
@Tap

Zamiast płakać na forum szukaj lepiej nowej pracy, niestety ale w gabi nie szanuje się już starych, dobrych pracowników, idzie się na ilość a nie jakość.

Szwaczka
@Tapicer

Niestety, nietylko na tapicerni tak jest.

;))

Wypłaty na maszynowni to jakaś kpina

OŚWIADCZENIE W nawiązaniu do spekulacji zamieszczonych na portalu GoWork w dniach 15 i 16.09.2020r Zarząd Gabi Bis Sp. Zoo.Sp.K w Piaskach Zakład Produkcyjny w Runowie Krajeńskim oświadcza co następuje. Na wstępie zaznaczyć należy, że wszelkie sytuacje, gdy pracownik Spółki w czasie pracy pozostaje pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, są absolutnie nietolerowane przez Zarząd Spółki. W przypadku ustalenia, że w czasie pracy pracownik jest pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, pracodawca natychmiast odsuwa taką osobę z zajmowanego stanowiska pracy, po czym przeprowadza rozmowę mającą na celu wyjaśnienie zagrożeń wywołanych takim stanem w miejscu pracy i wyciąga konsekwencje, nie wyłączając rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia z winy pracownika. Każdy taki przypadek oceniany jest indywidualnie. Podejmując decyzję o zastosowaniu kary, pracodawca bierze pod uwagę dotychczasowe zaangażowanie pracownika w wykonywaną pracę, postawę wobec przełożonych i współpracowników, a także sytuację osobistą i materialną pracownika. W związku z ustaleniem, że jedna z pracownic firmy pozostawała w pracy pod wpływem środków odurzających, niezwłocznie wszczęto postępowanie z udziałem kierownictwa Spółki. W ocenie pracodawcy, zważywszy na dotychczasową postawę wieloletniej pracownicy Spółki, zaangażowanie w pracę, sumienne wykonywanie obowiązków zawodowych, a także jej sytuację rodzinną. Zgodnie z decyzją większości uczestników spotkania, podjęto decyzję o wymierzeniu kary porządkowej. Równolegle poinformowano pracownicę, że w razie gdyby sytuacja taka powtórzyła się w przyszłości, pracodawca rozwiąże zawartą umowę o pracę. W tym miejscu dodać należy, że pracodawca często wychodzi naprzeciw pracownikom, wspólnie poszukując rozwiązania problemu. W/w pracownica otrzymała zalecenie zapisania się na terapię, a także zaproponowała, że jeśli pracodawca będzie tego wymagał - to dobrowolnie podda się wyrywkowym badaniom na obecność środków odurzających. Jeszcze raz pragniemy podkreślić, że każde negatywne zachowanie staramy się rozpatrywać indywidualnie, niezależnie od pełnionej przez pracownika funkcji, opierając się na wspomnianych wcześniej zasadach.

Xx

Skoro jesteś byłym pracownikiem to nie powinno ciebie interesować co obecnie dzieje się w firmie. Każdy popełnia błędy a osoba o której mowa bardzo się stara żeby odzyskać zaufanie w pracy, rzetelnie wykonuje swoje obowiązki i dba o swoich ludzi na linii. Ciekawe dlaczego wracasz do tego, tym bardziej że już tam nie pracujesz, boli że ty straciłaś pracę a ona nie? Po drugie to nie jest forum do opowiadania o czyimś życiu osobistym tylko o pracy. Pozdrawiam

haha
@Xx

Zresztą w tej "firmie" nie ma nic uczciwie wszystko jest po znajomości , największa idiotka mogłaby być liderem śpiąc z innym liderem .

oburzona

Jestem byłym pracownikiem , gdy dowiedziałam się , że (usunięte przez administratora) nadal pracuje pomimo wstawienia się w pracy pod wpływem , jestem oburzona. Czytanie odpowiedzi firmy , o jej "ciężkiej sytuacji rodzinnej" ? słucham ? kobieta od wielu lat przychodzi wręcz powykręcana nikt na to nie reaguje to już nie chodzi o to , to jest aż szok , ze w końcu "została przyłapana" nikt przez tyle lat z szefostwa tego nie widział tylko pracownicy ? Przyglądacie się każdemu indywidualnie to może przyjrzyjcie się indywidualnie jej dziecią ta sprawa powinna zostać zgłoszona do sądu rodzinnego. Jeżeli przychodzi pod wpływem do pracy to także pod wpływem sprawuję opiekę nad dziećmi nie mówiąc już nic o tym , że dzieci z pewnością mają łatwy dostęp do jej środków . Chore, w głowie jej tylko używki i na okrągło nowi faceci , kryminaliści itp, jakie to środowisko "rodzinne" jak to napisaliście , to nie rodzina tylko sytuacja niebezpieczna dla dorastających dzieci . Jak ta kobieta reprezentuję waszą firmę ... masakra .

Zostaw merytoryczną opinię o GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. - Więcbork

• Jak się pracuje w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 165.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 15 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Kandydaci do pracy w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.