GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

Opinie o GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

zbulwersowana

Mam pytanie czy liderzy nie mają co robić a zwłaszcza(usunięte przez administratora)bardzo często przesiaduje na szwalni ,na pogaduchach ,mało tego kręci się z telefonem co niektóre mają obawy czy nie robi nam zdjęć. Powinien pracować ,a nie większość czasu spędzać na szwalni ciekawe jest jeszcze to że tylko tak się dzieje na popołudniowej zmianie .

@zbulwersowana

W nawiązaniu do wpisu informujemy, że praca lidera polega na przemieszczaniu się po całym zakładzie w celu rozwiązywania problemów związanych z procesem produkcji. Ponadto liderzy są zobowiązani do posiadania i używania telefonu w trakcie pracy, ponieważ jest to podstawowy sposób komunikacji w naszej firmie. Jeśli chcesz zapoznać się z zakresem obowiązków lidera zgłoś się do działu rekrutacji lub kierownika produkcji. Zainteresowanych pracą na stanowisku lidera zapraszamy do działu rekrutacji.

LIDER
@GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

Opisac obsmarowac każdy potrafi ... Szkoda tylko że jak jest nabór na Lidera i maj sie zglaszać osoby chetne to BRAK .... Bo cytuje- To (usunięte przez administratora) robota nie bede latać wole przy stole stać i robić .... NO a telefon bardzo ważny w pracy Lidera kontakt z pracownikami Kierownictwem nie chodzimy i nie gramy na nich tak jak wszyscy sobie myślą. Pozdrawiam

@LIDER

Niby co? Kto wie kiedy jest nabor. Chy a tylko te osoby ktore maja bliskie znajomosci z kierownikiem I nie chca pracowac na produkcji bo ciezko normy wyrobic

Znajoma
@GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

Jest wiele osob a stanowisko lidera chetnych . Tylko kiedy jest nabor nigdy nie wiadomo no chyba ze jest sie dobrym zajomym kierownika produkcji lub jesli.nie wyrabia sie norm to wtedy moza zostac liderem

Tapicer

Wszyscy widza tylko nie kierownik

Montaż
@Tapicer

Kierownik też o tym wie . Dostaje nawet donosy i nic z tym nie robi. Są równi i równiejsi.

Grażyna

Poważnie była pod wpływem alkoholu? Nikt tego nie kontroluje czy jak to wygląda w praktyce? Czemu mieliby na to przymykać oko niby?

Kinga

Jest jeszcze policja. W końcu ktoś musi zareagować. Pracownik traktowany jak robol a majstrowa pod wpływem narkotyków szaleje przy komputerze. Kierownictwo milczy więc pozostaje policja.

@Grażyna

A co na to zarząd firmy? A może gdzieś mamy wśród nas dilera?

Marysia
@00

Jak by zaczęli robić pracownikom testy to by nie miał kto pracować. Wydaje mi się że jesteś z innej epoki albo bardzo krótko pracujesz

Lena
@Kinga

Tak zgłosić to na policję i do Inspekcj Pracy jeżeli zarząd wie o całej sytuacji i wręcz broni tej pani tak jak to było tu na forum kilka miesięcy temu to uważam że nie ma innego wyjścia. W czasie gdy jest pod wpływem narkotyków nie wykonuje rzetelnie swoich obowiązków jest zagrożeniem nie tylko dla siebie ale dla innych pracowników. A kto będzie odpowiadał jeżeli dojdzie do jakiegoś wypadku? Myślę że kierownictwo lekceważyac całą sytuację .Czy musi dojść do jakiejś tragedii? aby decydentom otworzyć oczy. Postawić tę panią za karę na stanowisko gdzie trzeba wyrobić akord to nie będzie miała czasu na zażywanie.

Mira
@Marysia

Pracuję dość długo a mi (usunięte przez administratora) nie są do pracy potrzebne by zarobić dobre pieniądze. Szkoda pieniędzy na vos takiego.

NoName

Najgorzej ma jej lider chłopak robi całą robotę a Pani siedzi. A ten ogarnia produkcję całą sam.warto zapytać ludzi z Lini o opinię i może z liderem pogadać

A podobno poddała się terapii w tym kierunku ? Kierownik przebywał z nią i nic nie zauważył dziwnego zachowania? Połowa pracowników to widziała i alarmowała innym przełożonym . Zwykły pracownik dostałby zaraz wypowiedzenie. Ładny przykład dla firmy jeszcze taka osoba na stanowisku.

Kinga

Wszyscy widzą kierownictwo nie ciekawe dlaczego? Ludzie zaczynają się zastanawiać na tą całą sytuacją. Jaką terapię? Ona powinna być w szpitalu dla uzależnionych, żadna inna jej nie pomoże. Po co okłamywać wszystkich.

Ktos

A jakie macie zdanie o liderze linii nr 14 , chyba taki ogarnięty co, chociaż Mi się wydaje , że też ludzie trochę jakby bojaźliwi

Lp
@Ktos

Jeden z 4 ogarniętych liderów. Pomocny uczynny. Kierownik powinien porobić selekcję w liderach po są ludzie którzy na prawdę są dla ludzi i powinni być liderami. Liderka 6i 7 aut lider 12 i 13 aut lider 4 i 5 aut. To są ludzie od spijania kawek i udawania, że coś robią. Kierowniku przejrzyj na oczy i zrób z tym porządek.

Czarna
@Ktos

No to ci się wydaje a co kto o kimś myśli nie powinno cię obchodzić ,przychodzisz tam pracować a nie pierdołami i plotami się zajmować .

Montażysta
@Ktos

Po części się zgodzę. Co niektórzy liderzy chodzą, robią zamęt i nic wiecej. Ale czy liderka linii 6 i 7 do nich należy? Moim zdaniem nie. Fakt potrafi się przyczepić ale taka chyba jej praca. Ale z drugiej strony jeżeli coś od niej chcę to zawsze mam załatwione.

Zzz
@Czarna

Raczej się nie wydaje po prostu tak jest. przychodzimy pracować i nie zajmujemy sie pierdolami tak jak wy, tam gdzie jesteście potrzebni tam was nie ma bo ważniejsze są wasze rozmowy na tematy zbędne ( typu jak minal weekend) a jak przychodzi co do czego to najlepiej odpyskować i zagrozić zabraniem premii bo pracownik nie jest posłuszny a to my na was robimy. niekiedy pół dnia nie idzie się czego kolwiek doprosić. Masakra jeszcze więcej liderów i liderek poszukajcie takich jak teraz macie bo przecież tacy jesteście zapracowani. Jako jedyny lider ktory jest dla pracownika to lider z linii 11 i 14 . Reszta niech bierze przykład.

Vzar
@Lp

Autor postu , to może ty pokaż na co cię stać ? Czuje ,że będziesz najlepszy.

TapicerLi
@Zzz

Liderka lini 6,7 brak slow. Tylko innym prace zabiera. A moze Ja na produkcje dac I zobaczyc jak da rade tapicerowac a moze kleic meble.

Kabaret
@Lp

Nie narzekajcie na liderów... Co mają powiedzieć Ci beduini na lini 2. Po co UN tam jest ?

@Kabaret

Możesz powiedziec coś o lini 2? Chcą mnie tam przenieść i się tej lini obawiam

Co sądzicie o lini nr 2? Bo chcą mnie tam przenieść

dobro
@Kaziu

idź...idź..' tam czas szybko płynie. tylko wysikaj się rano

@dobro

Tak zle ?

Żal Chłopaków

Witam odnośnie Liderów i wykorzystywania ich przez mistrzów. Współczuję Liderom (usunięte przez administratora) którzy pracują z (usunięte przez administratora). Chłopaki robią kawał dobrej roboty całe laury zbiera (usunięte przez administratora). A tak naprawdę siedzi przy kompie nie ma pojęcia co jak i gdzie się dzieje na liniach. (usunięte przez administratora) nie są liderami a bardziej mistrzami dla nas wszystkich. Panie Kierownik może czas przejrzeć na oczy.?

diesel
@Żal Chłopaków

ale są dwie mistrzynie o takich samych inicjałach i co z tym zrobisz sam przejrzyj na oczy

Max
@Żal Chłopaków

Żaden z nich nie zasługuje na tytuł lidera

Natek
@Max

Zawsze możesz spróbować zająć ich miejsce skoro taki odważy w necie pokaż na co Cię stać i jak będziesz zarządzał!!!

Max
@Natek

Jak ktoś się nie nadaje na produkcję to właśnie zostaje liderem albo kimś innym. Chętnie poznam Twoje prawdziwe imię i osobiście odwiedzę Cię w pracy możemy porozmawiać. Pozdro

Maksymilian

Witam ponownie! Dziękujemy za podwyżki!!! Sarkazm to był oczywiście. Narzekacie, że duża ilość ludzi jest na chorobowym, tak? Ciekawe co jest tego powodem... Może w końcu zainteresujecie się dlaczego większość pracowników zarabia o wiele mniej po podwyżkach! Pracujemy jak roboty od dzwonka do dzwonka większość ludzi nawet nie idzie do toalety w tym czasie i nie można wyrobić normy.? Coś jest nie tak. Ludzie mają kredyty, ale kogo to obchodzi. Inflacja do góry, a zarobki spadają drastycznie w dół. Mamy pracować w sobotę to jesteśmy. Mamy pracować dłużej to pracujemy. Mamy zaczynać pracę o 5 rano to zaczynamy. A jak jesteśmy my traktowani?

Mariusz
@Maksymilian

Cześć. Piszesz że problemem tego że ludzie są na L4 jest poziom wynagrodzeń. To ile na rękę dają? Może podstawa mała ale za to premie wysokie? Podaj konkrety to trochę mi rozjaśnisz opisaną sytuację.

Radass
@Maksymilian

Te soboty to jest śmiechu warte jak ludzi w konia robią bo dają 50 zł ???????????? . Ten gościu ma rację co pisze

@Mariusz

Cześć Mariusz! Jeszcze trochę to podstawa będzie z premią. Na większości działów jak już wcześniej wspominałem są obcinane czasy akordowe. Nawet osoby odpowiedzialne za zmniejszanie tych czasów nie mają odwagi poinformować pracowników z produkcji! Zamiast usprawniać produkcję zmniejszając w ten sposób koszty to wolą żyłować czasy akordowe do maksimum przez co pracownicy zarabiaj o wiele mniej. Nawet nie można wyrobić normy! Zachęcam również pozostałych pracowników produkcji do wyrażenia swojej opinii na ten temat.

Xx
@Maksymilian

U was chociaż były podwyżki, bo na linii 1 nie ma tych 7%,porażka, stawka bez zmian

Maksymilian

Witam Mariusz! Jeszcze trochę to podstawa będzie z premią. Jak już wcześniej wspomniałem na większości działów są obcinane czasy akordowe. Niestety osoby odpowiedzialne za to nie mają nawet odwagi poinformować pracowników produkcyj! Przez takie żyłowania czasów akordowych nawet nie można wyrobić normy. Optymalizacja powinna usprawniać produkcję dzięki czemu mogli by zmniejszać koszty produkcji, ale..... Zapraszam również o wyrażenie swojej opinii pozostałych pracowników produkcji.

Maksymilian

Witam! Jestem pracownikiem firmy z długoletnim stażem. Ostatnio dostaliśmy podwyżki 7 procent do wypłaty, tak?! A panowie z optymalizacji na większości działach zmieniają czasy akordowe na mniejsze. O nowych meblach wprowadzonych w produkcję nawet nie wspomnę... CZASY Z KAPELUSZA!!! Hmmm, może czas kupić nowe stopery, bo obecne na pewno szwankują!!! Czy w ogóle ktoś weryfikuje pomiary tych czasów??? Na produkcji nie pracują BARANY!!! Ja oraz większość pracowników mamy nadzieję, że Dyrektor wraz z Kierownikiem Produkcji zajmą się tym tematem jak najszybciej.

@Maksymilian

Uwazam ze duza racja na temat czasow I rzekomej podwyzki.

Diesel
@Maksymilian

Masz rację nowe meble nowe wypłaty po podwyżce

Tak
@Tapicer

Zgadzam się. Powinni powierzyć czasy jeszcze raz tapicerom, także na L-2

Basia

To co się dzieje w dziale rekrutacji to jakiś dramat. Próbuje się dostać od 3 miesięcy do pracy ale nadal cisza. Pani z rekrutacji mówi, ze nie ma miejsc po czym dowiaduje się od znajomych pracowników, ze kogoś nowego przyjęli bo ktos z rodziny tam pracuje… Rekrutacja totalna porażka.

Magda
@Basia

A nie wpadłaś na to, że ktoś mógł być przed tobą?

Basia
@Magda

Osobiście znam osoby, które składały po mnie CV i dostały się bo ktoś z rodziny pracuje ;)

Taki tam
@Basia

Szkoda że nie masz tam nikogo z rodziny

Montażysta

@Pracownik Jak ktoś jest nie miły to inne osoby też będą nie mile to jest logiczne Trzeba przyznać że panie z biur są zawsze mile i pomocne

Yxc

Czy kierownictwo może w końcu zrobić coś z tym paleniem, na hali nie idzie wytrzymać!!!!!!

@Yxc

A niby węgla nie ma, teraz wiadomo kto wszystko wykupił????latem było chłodniej na hali

Nata

Jakie na chwile obecna są wolne stanowiska pracy w tej firmie..?

@Nata

Dzień dobry, w celu uzyskania informacji zapraszamy do skontaktowania się z działem rekrutacji pod nr tel. 52 389 51 74.

Nata
@GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

Podanie zostało wysłane :)

Witam, czy odbywa się aktualnie rekrutacja na stanowiska biurowe ?

Co do pracy liderów, brygadzistów i mistrzów na liniach produkcyjnych to jest jakiś armagedon. Po co ich tylu?? Czy lider nie mógłby zastąpić brygadzisty i mistrza?? Praca na akord to i oni mogliby się sprężać.,a tak no cóż jeden na drugiego patrzy i na końcu nikt z nich nic konkretnego przez cały dzień nie robi. A my , zwykłe robole, bo tak się czujemy na to patrzymy i żalimy się tutaj, no bo GDZIE? KOMU? nikomu nie można zaufać, każdy każdemu kryje (usunięte przez administratora)

obserwująca

Tylko każdy zapomina dodać ,że liderzy są gonieni przez mistrzów . Byłam nie raz świadkiem jak Mistrz podchodził z liderem i go cisnął bo ludzie nie trzymają porządków przy stanowiskach pracy. Przyjżałabym się bardziej Mistrzą bo po co oni są ????? to siedzenia przed komputerem i udawania,że coś się robi ,albo ukrywania się po kątach do 14 a liderzy biegają za nich ?? Wiele razy chciałam pomocy od Mistrza to od razu wyciąga telefon i dzwoni po Lidera zamiast samemu coś zrobić ...... Z drugiej Strony nie raz szukali Lidera Linii z tego co słyszałam i każdy siedzi cicho bo się boi ,że sobie nie poradzi ,że nie za takie pieniądze itd . więc proponuje zając się robotą i nie oceniać innych ....

Napisano tutaj prawdę. Ale czy warto pisać bo zapewne jutro bedzie z tego ubaw na całego bo przecież nikt nic im nie powie Jedzenie na legalu przy szafkach a pracownik musi sie dostosować do zasad prxeciez to jest nie normalne. Czlowiek przychodzi pracować i chce zarobić to niekiedy szlak trafia.Jeśli słyszą ze szef bedzie chodził to wtedy jest latanie i sianie paniki bo to nie tak posprzątaj to i stoją ale żeby sami coś od siebie dać to prxeciez nie lepiej wszystko za nich zrobic. A jeszcze lepiej to zabrać premie i zagrozić że jeśli bedzie tak kolejny raz to będzie więcej zabranej premii. Według mnie to powinni przyjrzec się co niektórym liderom i liderką co wyprawiają bo niekiedy nie da sie pracowac z takimi. Czy to tak ciężko być oddanym dla pracowników? Jesli jest się dla pracownika to pracownik rowniez bedzie dla was.

Xxx

Witam czy w tej firmie ktoś panuje nad tym paleniem w piecu.Przeciez jest tak goraco na popołudniówkach że nie da się pracować. Jesteśmy przegrzane poodparzane latem nie było tak gorąco. Było już kilka razy zgłaszane że jest za gorąco. Wszędzie nawołują do oszczędności a u nas około 20stopni na dworze a Piec aż skacze .Ale jak co druga zacznie chorować z przegrzania to firma nie będzie miała skrupułów zeby zabrac 400 zł od pensji.

Zainteresowany.

Witam. Jestem tapicerem z 15 letnim doświadczeniem. Planuje zmienić pracę i moje pytanie jest takie czy planują państwo podwyżki płac w zakładzie bo pytając tapicerów to zarabiam tak samo w mojej pracy. Pozdrawiam

Szanowni Państwo, Staramy się każdą skargę, opinię rozpatrywać indywidualnie, a zarazem obiektywnie, biorąc pod uwagę zdanie wszystkich zaangażowanych stron. Pamiętajmy, że ocena pracownika, z którym nie współpracuje się bezpośrednio, może być krzywdząca i niesprawiedliwa dla ocenianej osoby. W razie potrzeby omówienia problemów czy uwag dotyczących pracy zapraszamy do działu rekrutacji lub kierownictwa w celu omówienia konkretnych przypadków.

Zostaw merytoryczną opinię o GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. - Więcbork

• Jak się pracuje w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 15 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Kandydaci do pracy w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.