GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

Opinie o GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

On

Stolarnia to polecany dział ? Ile można tam wyciągnąć zakładając nadgodziny ?

Mgrister
@On

Witam, z tego co mi wiadomo to nie przyjmują obecnie na żadne stanowiska ... Szykuje się gruba redukcja etatów ... Niestety kryzys dotknął również ,a może przede wszystkim branże meblowa .... Pozdrawiam

Teresa
@Mgrister

Ta wspomniana redukcja kiedy docelowo ma mieć miejsce i gdzie szukać ewentualnego potwierdzenia? Jeszcze pod koniec tamtego roku szukano kiero na utrzymanie ruchu, tam również mają być redukcje? Który dział docelowo najbardziej to dotknie jeśli już?

Produkcja

Witam!!! Dlaczego nie potraficie zrobić zebrania z ludźmi z produkcji i nas poinformować o tym, że jest mało pracy itd?! Fajnie jest dowiadywać się dwa dni przed końcem umowy, że nie będzie przedłużona???????? Urlopy też zaraz się skończą i co dalej??? Macie jakieś alternatywy??? Może czas zrobić postój i zapłacić ludzią postojowe!!! A jak nie, to z chęcią cześć ludzi weźmie bezpłatny urlop i wyjadą za granicę do pracy!!!

Ona

było pytanie o to czy szwalnia to godne polecenia miejsce pracy względem atmosfery. A co z resztą? jakie narzędzia ma się do dyspozycji? jakie są normy lub też targety? zarobki są zmienne w czasie czy ich poziom stale się utrzymuje?

Czy GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Witam słyszałam wiele dobrego o firmie Gabi a jak jest na szwalni czy atmosfera miła ?czy godne polecenia miejsce pracy ?

Kamila

Padło zapytanie o atmosferę w magazynie lecz bez odzewu, znana jest tego przyczyna? Zauważyłam, że od paru dni widnieje ogłoszenie dla pracownika do spraw BHP. Jak praca w rzeczywistym ujęciu przebiega oraz w jaki sposób jest wynagradzana? Wyczytałam też wzmiankę o możliwości awansu. Na jakie stanowiska i na jakich ewentualnych warunkach?

Poszukiwaxz

Witam. Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada praca na magazynie,jak atmosfera i jak z wypłatą.

Kamila

Widzę na forum po wpisach, że pracownicy są bardzo zainteresowani pracą liderów w firmie. To tak właściwie jak można awansować na tego typu stanowisko? jak musze pracować i jak długo, żeby móc się na nie dostać? jaki zakres obowiązków i ewentualne wynagrodzenie za nie?

Pet

Gdzie jest lepiej ?

@Pet

W jakim kontekście lepiej? Do której części warunków pracy teraz się odnosisz? O atmosferze czytałam, że podobno fajna jest, więc co z bieżącymi zarobkami? Zatrudniasz się dalej, więc motywują do pracy?

Jak się pracuje z ludźmi z GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Git

Na pierwszej lini dobrze dobrze

Xdd

Przyjemna atmosfera :) normalni pracownicy są ok gorzej z liderami i tymi wyżej

@Xdd

Czemu od razu gorzej? nie każdemu odpowiadają po prostu jakieś metody odnośnie zachęcania do pracy? W razie ostatecznych problemów można się na spokojnie normalnie dogadać? Co do współpracowników to jak się integrujecie?

Xxx

Brawo gratuluje podzielności uwagi ty musisz być dopiero zapracowana widzieć co się dzieje na magazynie w toalecie ,w biurze ,na ostatniej maszynie .A akord zrobiłaś czy będziesz jęczec że masz za mało minut .

Ukryta prawda

(usunięte przez administratora) W toalecie dla kobiet powinni zrobić bar dla palących. Po co chodzić taki szmat drogi do palarni. Na bramce moznaby ustawić Panią Sylwie która i tak zamiast pracować rejestruje każdego z osobą z telefonem przy uchu. Nie musiałaby wstawać na papierosa do toalety. No i w końcu trzeba pomyśleć o magazyni plotkarskim. Po co dowiadywać się z gluchegi telefonu na swój temat skoro można przeczyta o sobie z pierwszej ręki w gazecie. Plusy pracy ; wypłata, majstrowie, biuro, ludzie którzy służą gumowym uchem i nierobstwem. ^^

oczko

czy naprawdę nikogo nie interesuje fakt że ten iluzoryczny i raczej samozwańczy lider na lini 2 jest tam zupełnie zbędny. kolejna osoba od niczego ,tylko numerek na liście płac . lider który nic nie potrafi a ocenia, karze i pogania innych. sam by mógł dać przykład zaangażowania... albo najlepiej niech tym ludziom nie przeszkadza.

<<>>
@oczko

Również opisuje to Liderke z lini 6 bez pomocy poprzedniego Lidera by sobie nie poradziła a głowę unosi bardzo wysoko.

Bambino
@oczko

Ludzie tam robią dobra robote a lider i tak na nich narzeka. Zrobisz coś zle potrąci ci z premii bo to jedyne co potrafi na tym dziale. Zapomniał jak było na lini i chodzi z głowa do góry bo przecież jest „liderem”.Najgorszy lider ze wszystkich. Mistrz działu mógłby coś z tym zrobić !

@oczko

Informujemy, że przełożony lidera na linii nr 2 nie ma żadnych zastrzeżeń do jego pracy. Według niego wypełnia dobrze swoje obowiązki oraz delegowane polecenia. Wyżej wymieniony lider wykazuje się dużym zaangażowaniem. W razie jakichkolwiek uwag dotyczących pracy lidera, proszę zgłosić się do Mistrza Zakładu.

Justyna Jasińska

Z racji tego, że na tym forum jest tak duże zainteresowanie moją osobą, oficjalnie, podpisując się z imienia i nazwiska a nie tak, jak "odważne", wypowiadające się tutaj incognito aktywne osoby, wyjaśnię parę kwestii, które Państwo tak intensywnie poruszacie. 1. Potwierdzam, że Kierownictwo oraz Zarząd Gabi-Bis niezwłocznie reaguje na negatywne informacje docierające do Nich. W przypadku mojej osoby, każde podejrzenie, które docierało do ww. osób, moim zdaniem było sprawdzane. 12 grudnia br., tj. w ostatni poniedziałek, po reakcji na tutejsze oszczerstwa, nie mając sobie nic do zarzucenia, sama poprosiłam o kontrolę przez POLICJĘ, godząc się na każdy rodzaj badania, tj. ze śliny, moczu bądź krwi. Kierownictwo pozytywne rozpatrzyło moją prośbę, zawiadomiło policję o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Patrol policji, jak pewnie wszyscy tutaj aktywni wiedzą, zjawił się. Zgodnie ze standardowymi procedurami skontrolowano czy czasami nie posiadam przy sobie niedozwolonych środków (STWIERDZONO, ŻE NIE POSIADAM NIC CO BYŁOBY NIEDOZWOLONE). Przewieziono mnie, jeszcze raz podkreślam, Z MOJEJ INICJATYWY, na komisariat policji oraz zbadano czy w moim organizmie znajdują się środki niedozwolone. Z racji tego, że BADANIE W SPOSÓB JEDNOZNACZNY WYKLUCZYŁO powyższe (NIE WSKAZAŁO W MOIM ORGANIŹMIE ŻADNEGO NIEDOZWOLONEGO ŚRODKA) patrol policji odwiózł mnie do firmy, o powyższym poinformował Kierownictwo, którzy przywrócili mnie do pracy. 2. Tak informacyjnie, dla pracowników, którzy chyba dość krótko pracują w Gabi-Bis - Pracę w tej firmie zaczęłam jak to notorycznie określacie bez "znajomości", na stanowisku produkcyjnym - składania kartonów i mimo że mam skończone 2 kierunki studiów (matematykę - studia magisterskie oraz zarządzanie finansami) uważam, że żadna praca nie hańbi a pracy fizycznej "na akord" z całą pewnością się nie boję. 3. Na przyszłość, radziłabym z rozwagą umieszczać wpisy na temat osób trzecich, mając informacje tylko z plotek, od osób trzecich lub z własnej pogladowej oceny. Co więcej, z całą pewnością odradziłabym zajmowanie się HEJTEM bo może to być dla kogoś bardzo krzywdzące . Całe szczęście: - zjawisko hejtu jest karane, a mianowicie: "Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, każe ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku", oraz w zwiazku z faktem, że: - nikt w Internecie nie jest anonimowy, to Panowie Policjanci, dla odmiany będą mogli w tym temacie wykazać się. W związku z powyższym oraz faktem, że tam gdzie jest sprawiedliwość NIE LICZĄ SIĘ OPINIE TYLKO FAKTY, pewnie wkrótce będziemy mieli okazję spotkać się "oko w oko" w innym miejscu oraz w innych okolicznościach. Jak to się mówi, "KARMA WRACA" a więc każda akcja wywołuje określoną reakcję. 4. Kończąc moją jedyną wypowiedź na tym forum, proponuję spróbować swoich umiejętności na stanowisku Lider, później być może Mistrz, zapoznać się z zakresem ich obowiązków, po czym ZASTANOWIĆ SIĘ czy dane osoby wykonują czynności, które do nich należą czy być może faktycznie są "wykorzystywane" przez inych. Słowo "ZASTANOWIĆ SIĘ", nie jest "z przypadku" bo pamiętajcie jedno - od oceny pracy Mistrza jest tylko i wyłącznie Kierownik bo głównie On wie co zlecił i co powinien wykonać Mistrz. Idealne tutaj są słowa: "To smutne, musisz mieć bardzo nudne życie, skoro tak bardzo interesuje cię moje i tak żwawo je komentujesz" Z niektórymi z Państwa, na pewno będę miała okazję stanąć, już - NIE ANONIMOWO - tylko twarzą w twarz a więc, DO ZOBACZENIA. Mimo wszystko, Pozdrawiam, Justyna Jasińska

@Justyna Jasińska

To wy skrzywdziliscie tą kobietę mimo negatywnych wyników? Skoro policja potwierdziła wynik negatywny to o co chodzi ludzie mówią takie bzdury na tej hali że wy nie macie pojęcia dajcie że spokój co wy robicie dziewczyna nie zrobiła nic złego a wy tak przez gadanie ludzi pozbyliscie jej wszystkiego. Brawo

Albi

Kilkadziesiąt osób widziało tę panią że zachowuje się dziwnie wskazujące na zażyciu czegoś i było to kilka dni przed poddaniem się przez nią badaniu .Wiadomo że po kilkunastu godzinach wiele substancji jest nie do wykrycia było to trzeba zrobić kilka dni wcześniej i wtedy byloby to wiarygodne. Forum jest po to aby wyrażać swoje opinie oczywiście takie które nie ubliżają nie poniżają inne osoby Bez powodu nie rozgorzała tą całą dyskusja szczególnie gdy nosi się taki bagaż z przeszłości. Grozenie tu sankcjami prawnymi....... Mamy w Polsce prawo swobodnej wypowiedzi

Pozaprodukcja

Justyna już pewnie tutaj nie będzie sie wypowiadala skoro tak napisala ale myślę ze warto tutaj opisac ta nienormalna sytuacje ktorą to wlasnie ona mi opowiedziala a pracownicy z biur potwierdzili. Poniedzialek robia jej testy ktorych sie spodziewała bo zawsze jak byly tego typu wpisy tutaj to tak sie konczylo. -1 test (z moczu wykonany w obecnosci Pani z HR) - wynik negatywny, - 2 test (ze sliny) - wskazuje obecnosc jednego srodka oduzajacego. Justyna nie godzi sie z wynikiem i prosi o kolejny, - 3 test (ze sliny) - wynik bledny, - 4 test (ze sliny) - wslazuje obecnosnc dwoch środków odurzających. Slyszy "dyscyplinarka". Pewna swojej niewinnosci prosi o wezwanie jedynego upiwaznionego do tego typu badania organu czyli policje ktora przyjezdza informuje ze dzisiaj nie maja na komisariacie mozliwosci przebadania jej i to co mogą zrobic to pojechac z nia do szpitala na badanie z krwi na ktore ona musi sie zgodzic. Godzi sie, jada na komisariat w celu rewizji gdzie okazuje sie ze jeden test mają. - 5 test (ze sliny), - wykonany przez jedyny upowazniony do takich czynnosci Organ czyli policje - wynik negatywny. Wraca do pracy. WTOREK Wzywaja ja znowu na badanie. Tym razem nie robia jej z moczu, tylko ze sliny- wynik pozytywny. Pewna siebie kolejny dzien z rzedu prosi o przebadanie przez policje. Od Pani A.G. slyszy, ze dzwonila na policje ale oni nie przyjada i w tym momencie odsuwa Ona (Pani Ania) ją od pracy i ze ma jechac do domu. Dla mnie calkowita parodia oraz brak szacunku dla pracownika! Wszystko moim i tylko moim zdaniem wskazuje na to ze ktos "z gory" chcial sie jej pozbyc. A mysle tak z wielu wzgledow: 1. Pod uwage bierze sie tylko najmniej wiarygodny wynik (na sline z apteki, a możez bazaru, kto wie) wykonany przez nieuprawniona do tego osobe, ktorego wyniki (wszystkie testy wykonane w Gabi te same od jednego producenta), ktorych wynik zaprzeczony zostal przez badanie wykonane rowniez ze śliny ale przez organ do tego uprawniony czyli policje na komisariacie. 2. W poniedzialek przyjeżdża policja a we wtorek juz nie moze? Czyzby w poniedzialek "ktos" byl pewny ze potwierdza wyniki "bazarowych" testow w gabi? Niestety nie udalo sie jej pozbyc w poniedzialek to nie ma co ryzykowac we wtorek? Jeden - znow ten sam- identyczny co w poniedziale wystarczy? Przeciez dzien wczesniej policja udowodnila ze nie pokazuje one wlasciwych wyników! 3. Chyba jednak nie ma ona takich plecow jak to piszecie. Mało tego, pozwala się w tej firmie na szykanowanie innych i temu sie zawierza. 4. Jak widac w tej firmie nie pomaga sie pracownikom nawet mistrzom tylko pozbywa się niewygodnych sytuacji. ZERO SZACUNKU I WSPARCIA. Moze tak wyjdzie z biur i najpierw zobaczcie jak to jest kolorowo na produkcji i zamiastw wyjsc raz na pol roku i wytykac male niedociagniecia pokazcie Panie jak to sie robi zeby bylo chociaz w polowie tak jak jest. Podejrzewam przepraszam za stwierdzenie ale takie jest moje zdanie zadna z was nie wytrzyma presji. Przy takim przyzwoleniu Zarzadu kazdy z nas moze byc kolejny a ty Justyna, trzymaj sie. Na Gabi swiat sie nie konczy,. Chyba nie warto az tak sie poswiecac za taka zaplate

Fiola
@Albi

Tak

Jfjfjf
@Pozaprodukcja

Jak nie bierzesz narkotyków to się nie ma czego bać:)

@Justyna Jasińska

No naprawdę Pani majstrowa bardzo pokrzywdzona. Żaden kto z nią pracował nie będzie jej współczuł. Szacunku to ona nie ma chyba do żadnego pracownika więc wzajemnie. Praca na jej liniach to jakiś dramat. Lubi uprzykrzać ludziom życie, sprawia że praca tam robi się nieprzyjemna. Jeżeli ktoś chce się jej pozbyć to jakoś mnie to nie dziwi bo pewnie do 2 pracownik.

Justyna

O co dokładnie chodzi z tym uprzykrzaniem życia? Brzmi dość poważnie, ciekawi mnie czy masz na myśli ogólnie atmosferę czy o coś więcej?

Lider

,,Alo'' zapraszam na dział maszynowni to się napewno dowiesz od czego jest Lider. A jeśli nie masz pojęcia co się dzieje na maszynowni w przeciągu ostatnich 2 tygodni to się nie rozpisuj...

2 linia

Czy naprawdę mistrz lini produkcyjnej nie widzi, ze jeden z liderów sobie nie radzi ???? Prawie niczego nie potrafi sam zrobić i wysługuje się kolega. Ludzie na lini narzekają, ze nie mogą iść do toalety bo nie ma kto ich zastąpić ponieważ lider nie moze ich zastąpić przez brak umiejętności

Stefan
@2 linia

Jak jest na stanowisku lidera to powinien mieć jakąś wiedze. Po przyjęciu jest szkolenie wdrażające żeby załapać rytm pracy? Czy od razu wszystkich rzucają na głęboką wodę?

Ha
@2 linia

Skąd oni biorą takich liderów ?Po lesie obok biegają?

Alo

Czy w tej firmie jest kierownik produkcji?. Liderzy na dziale maszynowni od czego oni są? Na hali nic nie dopilnowane.Na koniec wsiąść kartkę i sprawdzić co jest zrobione tak wygląda och praca

Mpm

Witam jest jakaś praca dla kobiet?

Pani Justyno ludzie w tym zakładzie gadali gadają i będą gadać nie tylko na panią na innych też opowiadają nie stworzone historię szukają sensacji w pracy zamiast wziąć się za pracę jeżeli nikt się tym nie zajmie to będzie tak dalej na mnie też gadaj i też się zastanawiam co zrobić z tym faktem. Niektóre osoby nie dorosły do swojego wieku zachowują się jak dzieci w przedszkolu dać niektórym osoba zabawki ale niech pomyślą co gadają bo takim zachowaniem niszczą psychicznie Dziękuję

Czarnulka

Bardzo miły gest ze strony szefa , spotkanie ,przemówienie ,życzenia i wyróżnienie solidnych pracowników . Dziękujemy i doceniamy .Fajnie by było gdyby częściej szefostwo organizowało takie spotkania ,żeby można było osobiście przedstawić problem ,zadać pytanie lub porozmawiać z samym szefem . Wesołych świąt Gabi Bis ❤️

Brygadzista

Nabór za majstrowa kiedy będzie? Kwalifikacje jakie trzeba posiadać? Wystarczy umieć pisać i podstawowa obsługa jednego programu komputerowego? A na Lidera to ktory stopień upośledzenia czy niepełnosprawności trzeba posiadać?

Tapicer
@Brygadzista

Po co obrazac ludzi takim glupkowatym wypisywaniem. Zazdrosc Ciebie ogarnia. Jest problem z majstrowa ale nie znaczy to aby innych obrazac. Czy maja jakikolwiek stopien niepelnosprawnosci to maja go z jakies przyczyny. Nie obrazaj innych popatrz I ocen siebie samego.

Natek
@Brygadzista

Widać upośledzenei u Ciebie bo nikt normalny takich rzeczy nie wypisuje. Zgłoś się może Cię Kiero wybierze na Lidera chodź wątpię patrząc na poziom jaki reprezentujesz wypisując takie bzdury na forum... Powodzenia w rozwijaniu kariery zawodowej.

BB
@Brygadzista

Proszę zgłosić się do działu rekrutacji i zadeklarować chęć rozwoju własnej osoby. Przeanalizujemy możliwości, pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. - Więcbork

• Jak się pracuje w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 15 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Kandydaci do pracy w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.