Opinie o Scorise Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Scorise Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Scorise Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scorise Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

xbn Nowy wpis

Jak pracuje sie u Was? Dobra atmosfera? Realne szanse na długofalowe zatrudnienie czy nie robisz wyników z przyczyn niezależnych od ciebie nie pracujesz...pracodawca na dlugofalowa wspolprace czy tylko na zasadzie pół roku i jak nie zdzialasz cudów szukasz innej roboty...Jest szansa na realna normalna pracę czy średnia długość zatrudnienia tak jak w niektorych agencjach co sa 20 lat na rynku wynosi kilka miesiecy...Macie realnie mozliwosci obslugi duzych marek? Chetnie poczytam opinii osob pracujacych? Czy warto aplikować i czy pracownik jak wnosi jakąś wartość ma szanse na realizację projektow w dobrej, zdrowej atmosferze?:-)

Marzena Nowy wpis
@xbn

Cześć, od paru miesięcy nikt z pracowników się tu na forum nie udziela i nie odpowiada na zadawane pytania. Poruszyłeś ważne kwestie i fajnie by było się tego wszystkiego dowiedzieć. Może warto udać się bezpośrednio do firmy i dopytać o szczegóły? Jakbyś zdecydował się na taki krok to daj znać jak wrażenia.

Wieszkto Nowy wpis
@xbn

Kilka miesięcy. Nikt nie wytrzymuje dłużej z szefem. Co tydzień jakieś dziwne statusy. Raz na jakiś czas tez są dziwne przemowy gdzie opowiada o jakiś planach podboju rynku. Rotacja pracowników cały czas. Pensje glodowe i bez umowy normalnej. Odejście z tej firmy to była najlepsza decyzja.

Antek Nowy wpis

Interesuje mnie praca w firmie ale może ktoś podpowie jaka atmosfera i czy teraz w ogóle potrzebujecie kogoś?

Rozczarowana

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej jakiś czas temu. Osoba prowadząca rozmowę (właściciel firmy) notorycznie mi przerywał, zadawał dziwne pytania. Na samym początku długo czekałam po czym przy mnie drukował moje CV, ewidentnie prezes nie był przygotowany do rozmowy. Siedzieliśmy też na kanapie, która wyglądała jak stary mebel spod garażu i była cała poplamiona, czułam się skrępowana. Poprosiłam o wodę - przypuszczam, że dostałam mętną wodę z kranu. Do tego w biurze unosił się dziwny zapach. Gdy zapytałam czy mogę skorzystać z łazienki zastałam strasznie brudną toaletę. Po powrocie do rozmowy zostałam dalej zasypywana pytaniami „pseudo-marketingowymi”. Tą rozmowę wyjątkowo zapamiętałam, jednak nie z pozytywnych względów. Totalny brak profesjonalizmu i brak jakiegokolwiek wyczucia. Nie polecam tego miejsca biuro-mieszkanie, już od wejścia wyglądało podejrzanie nie mówiąc już o tym że nie było żadnego oznaczenia i nie miałam pojęcia gdzie iść. Firma porażka od samego wejścia - na pewno nie jest to miejsce dla specjalistów, którzy szukają poważnego zatrudnienia. Warunki, zatrudnienia, które mi przedstawiono - niepoważne.

Valeria
@Rozczarowana

Dzień dobry, jaka formę umowy proponuje firma Scorise ? Umowa o pracę czy umowa o zlecenie?

Jak jest z pakietem medycznym w Scorise Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Pakiety są dostępne w POLMED dla zainteresowanych. Nie ma przeciwwskazań, by dołączyć rodzinę po dopłacie różnicy wartości pakietów.

Firma Scorise Sp. z o.o. (Firma zamknięta) poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

@johny dlaczego się śmiejesz ? Nie jest tam fajnie ?

Jak szefostwo w Scorise Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

johny

hahaha

Gosia

A są rozmowy indywidualne co miesiąc ,żeby sprawdzać rozwój pracownika?

Alka

Jak wygląda w firmie sytuacja z benefitami, imprezami integracyjnymi itp? Szefowie organizują coś takiego?

@Alka

Raz na 1-2 miesiące są organizowane integracje (typu kręgle, obiady wspólne w knajpie, bilard, etc.).

Firma porażka

@Paweł

Zapraszam do rozszerzenia Twojej opinii.

Czy zdarzają się nadgodziny w Scorise Sp. z o.o.?

Zdarzają się sytuacje, że coś trzeba dokończyć w danym dniu - większość osób ma u nas bezpośredni kontakt z klientem, więc jeśli obiecasz coś komuś na określony termin, to należy to zgodnie z tym terminem dostarczyć. Dzięki temu, że każdy sam zarządza swoim czasem, to od niego zależy, kiedy je wykona. Nadmiarowe zadania są zlecane na zewnątrz, stąd nie ma sytuacji, by ktoś regularnie zostawał dłużej.

Michał Toczyski - Scorise

Witaj, To prawda, że firma pozwala na swobodę. Jest to duży nasz atut, a za tą swobodą idzie też odpowiedzialność za podejmowane przez siebie działania i ich efekty. Kluczowe jest dla nas wywiązanie się ze wszystkich obiecanych Klientom zadań - czy to seo, social media czy kampanii reklamowej. Stąd elastyczny czas i miejsce współpracy oraz koncentracja na działaniach a nie przepracowanych godzinach. (usunięte przez administratora)jako specjalista SEO odpowiada u nas za ten obszar i zgłosił mi, że na naszym profilu w portalu Gowork pojawił się wpis, w którym ktoś posługuje się jego nazwiskiem. Z Maciejem współpraca przebiega nadal i zarówno my, jak i nasi Klienci są zadowoleni z realizowanych przez niego działań i ich rezultatów. Proszę tym samym o nieposługiwanie się nazwiskiem naszego specjalisty podczas pisania komentarzy na naszym profilu. W przypadku dalszego podszywania się pod któregoś z naszych specjalistów będziemy zmuszeni powiadomić o tym prokuraturę i podjąć inne wszelkie konieczne kroki prawne w celu ochrony praw naszego współpracownika oraz spółki. Podkreślam, że dalsze tego typu naruszanie praw spotka się z naszymi zdecydowanymi reakcjami. Niemniej jesteśmy otwarci na informację zwrotną. Stąd jeśli chciał(a)byś podzielić się rzeczową informacją pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, a nie posługując się czyimś, chętnie się z nią zapoznam. Ponieważ mamy swobodną atmosferę w firmie nieraz pojawiają się opinie i sugestie, a część z nich jest potem wdrażana dla dalszej poprawy sposobu naszego funkcjonowania. Z poważaniem, (usunięte przez administratora)

Maciej

Czy wiecie, jak przedstawia się sytuacja w firmie Scorise? Całkiem niedawno zauważyłem, że poszukują obecnie nowych ludzi do pracy https://www.scorise.com/pl/kariera/ Oferują bardzo atrakcyjne stanowiska. Ktoś z Was może do nich teraz aplikował? Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy? Zachęcam Was do podzielenia się z nami wszelkimi informacjami.

admin

Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego u nich? Dawno nie działo się nic w Scorise Sp. z o.o.. Czekamy na wieści od Was.

• Jak się pracuje w Scorise Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Scorise Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Scorise Sp. z o.o. (Firma zamknięta)
1.4/5 Na podstawie 10 ocen.

Scorise Sp. z o.o. (Firma zamknięta)