Opinie o NOVO-TECH w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie NOVO-TECH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NOVO-TECH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVO-TECH w Kostrzyn nad Odrą

Nowy chorobowe

Dzisiaj też praca do 16 ???chociaż wózek byście oddały a nie trzeba się prosić bo przez 8 godz 2 palety wozicie.

Novo tech
@Nowy chorobowe

Dlaczego jesteś taki madry/madra w internecie,a nie powiesz im tego w oczy??? Tu widze,zwe kazdy odważny ????????

Aga

Droga Alicjo Aniu Asiu niestety jesteście w błędzie. Dziekuje za komentarz. Super sie robi jak komuś się (usunięte przez administratora) robi gdy go nie ma. Bezcenne naprawdę

Pracownik.
@Aga

Droga Ago kto komu (usunięte przez administratora)robisz zaledwie 3 miesiące a wszystkim (usunięte przez administratora)na palarni.Chociarz nie znasz ludzi a sama nie jesteś ideałem pierw patrz na swój czubek nosa a póżniej ocenia się innych.To jest wstyd.Narrra

Aga
@Pracownik.

Najlepiej pisać o kimś kogo nie było w pracy. A to że czasami mówiłam prawdę że nic nie robicie to kłamstwo? bo 2 razy powiedziałam to na palarni. Nigdy nic tu nie napisalam ale chyba zacznę. Wstyd to wy wszyscy tak się kochacie od tylu lat a gadacie na wszystkich jak leci. Zwłaszcza wy dziewczyny jesteście fałszywe nawet w stosunku do siebie a potem szukacie kozła ofiarnego. Jedna na drugą gada nawet o sprawach prywatnych przy wszystkich. Może teraz ja opiszę o tym co dzieję się w domu u Alicji albo jak obgadujecie Asię jedną i drugą.

ASIA
@Aga

Kto mnie (usunięte przez administratora)obgaduje niech będzie taki mocny jak w gę..za plecami i niech powie prosto w twarz co mu we mnie nie pasóje.I przestańcie pisać na forum bo to świadczy o firmię.Już nie można tego czytać.

Alicja

Fajnie się tak o kimś pisze... Zachowujcie się jak dorośli ludzie. Szkoda że nie jesteście na tyle odważni żeby podać swoje imiona... Pozdrawiam

Mlody

Nawet herbatę kradną zostawiłem wczoraj całą paczkę a dziś nie ma a piszą nie twoje nie ruszaj.

Xxx
@Mlody

Jeśli wam tam wszystkiem źle to brama otwarta, a nie jakies chore "żale"

Nowy pracownik
@Xxx

To może przestańcie krasc

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie NOVO-TECH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Nowy chorobowe

Aga sorry że się tobie oberwalo jednak one nikogo nie lubią

Nowy chorobowe

Te 5 kobiet to są od pracy czy od siedzenia na stołówce. Praca ich polega na wysmiewaniu się z innych. Zaczynają od 7 kończą 12 i przerwa godzinę ze zjeść nie można patrząc na te ich mordy grube.

Krystian

Super manager PP, no ludzie dajcie spokój, kompletna niekompetencja i ignorancja nie wspominając o wyglądzie, po prostu klaun. Jak można takim człowiekiem obsadzić tak ważne stanowisko. Zwyczajnie smutne i przykre

@Krystian

Kto teraz?

PP

Bardzo mi przykro z powodu tak negatywnej opinii. Każdy problem można zawsze omówić. Zazwyczaj daje to o wiele większe szanse na znalezienie rozwiązania , niż internetowy wpis, gdzie nie uargumentowałaś swojego niezadowolenia. Przypominam, że firma działa wg ściśle określonych zasad i procedur. Żadna z nich nie zezwala na zastraszanie pracownika. Chciałbym jednak podkreślić, że straszeniem nie jest np. zmiana warunków pracy (w tym przypadku z systemu dwuzmianowego na trzyzmianowy). Jeżeli jednak masz poczucie bycia zastraszaną, zachęcam do rozmowy ze mną, działem kadr lub bezpośrednio z Zarządem. Odnośnie pandemii. Ograniczenia i obostrzenia związane z Covid-19 i jego skutkami, dotykają wszystkich. Novo-tech ograniczył się natomiast tylko do tych koniecznych.

To się zwolnij. Nikt na siłę Cię nie trzyma. W kostrzynie jest wiele firm

Antydebil

Jestem leserem, ogólnie w pracy lubię pójść na fajkę. Pracuje w novo kilka lat. Ciągle narzekam jak tu źle I niedobrze. Ale ma zebraniach siedzę cicho. Bo mnie zwolnią i będę musiał iść gdzie indziej I nie daj boze będą musiał tam pracować. Zamiast zmienić pracę wolę obrazić kogoś na necie. No bo niby czemu nie? W twarz to by trzeba mieć odwagę, a na forum tak fajnie, bo anonimowo. A teraz na poważnie. Odszedłem z novotechu jakiś czas temu. Ale właśnie tak jak wyżej opisuje, tak widzę pracowników novo. Popracujcie gdzie indziej I wrócicie pokornie.

PaniWładca
@Antydebil

Widać że, pisze to osoba która się zwolniła i nie ma zielonego pojęcia co dzieje się aktualnie w firmie, a to że ktoś sobie wychodzi na fajeczke to tylko i wyłącznie z winy firmy, bo sama sobie na to pozwoliła.

Zorientowany

Oj tam oj tam. Musi odreagować.(usunięte przez administratora)

@PP

Novotech ograniczył się najwyżej co do skrócenia wypłat, bo praca wciąż jest ta sama, był przestój okej, ale wszystko idzie, wysyłki są, robicie po części ludzi na wałek, ale doczekacie się swojego tego wam życzę aby ludzie wyszli na przeciw wam. A co do zastraszania to jest prawda, straszyć potraficie zusem żeby was przypadkiem ikea nie zastraszyć, bo będziecie zębami grinding wybierać z wanny.

Wspomnienie

Ciekawie, też bym się dowiedział z chęcią

@PP

Zastraszaniem nie jest to że przychodzisz na wezwanie do biura i albo podpisujesz na 3 zmiany albo dają Ci wypowiedzenie? Farmazonow lanie, krótkiej kadencji życzę ośle!

@PP - pajac

Raczej ten portal nie jest do wylewania swoich boli, jak każdy z firmy stękać tylko potrafi sam do siebie a na głos odezwać się ciężko. Skoro tyle was pokrzywdzonych, zbierzcie się co w tej firmie mało możliwe i są od tego odpowiednie instytucje.

@PP - pajac

Dziewczynko, już pisałem. Nie pasuje to się zwolnij jak twój chloptas. Jak tak źle trzeba było nie przyjmować warunków. Ile tym biurze też taka wygadana byłaś? Znając życie słowem się nie odezwałaś.

Kate
@Miku

Teraz nie możemy odpuścić. Wiem z dobrego źródła że w tym miesiącu kończy mu się umowa. Myśli pajac, że sobie nowy kontakt wyśróbuję wykorzystywaniem ludzi. Żeby się nie przeliczył. Po urlopie może już go nie być! To zależy od nas! Ucinać pensje tyle potrafi pajac. Ciekawe jak będzie tłumaczył z reklamacji

M
@Kate

Przed Ikea będzie się tłumaczyc to wystarczy wtedy będzie śpiewał cieniutkim glosem

@Miku

Przetrzyj okulary i dobrze odkaszlnij swoją tempote bo Ci się grubciu osoby najwyraźniej pomieszały, jeszcze dłużej od 'chloptasia' nie pracuje a nadal słyszę żeś burak.

@PP - pajac

Trzeba było nie spać w aucie na nocce to byś dalej pracował.

@Miku

Dobrze było a mam jeszcze lepiej. Ty dalej liz dups. ko i dzwon do taty nocami i wal z ucha bo tyle potrafisz. Szkoda że nóżka nie boli jak się całą przyczepę palet wrzuca.

Coś jeszcze?

@Wspomnienie

A kto ostatnio awansował?

@Miku

Uwierz ze bardzo dużo by się znalazlo, ale zbyt dużo masz swoich problemów, więc nie chce Cie oczerniać na tej nędznej firmie. Jeszcze by Ci wypłatę skrócili jak wszystkim i byś się już nie śmiał.

Zorientowany

Haha. Chyba zazdrosny się zrobił i ja zabral

Antydebil

Długo jeszcze?

@Antydebil

Do póki ten cyrk będzie stał jeszcze

Na jakie zmiany pracuje sie na magazynie i ile sie tam zarabia?

Dariusz
@Zainteresowany

Nie znalazłem żadnych aktualnych rekrutacji na stanowisko magazyniera, ale zawsze możesz pytać bezpośrednio w firmie. Praca odbywa się w systemie dwu zmianowym, a osoby na tym stanowisku powinny mieć uprawnienia na wózki widłowe. Jeśli uda Ci się podjąć zatrudnienia napisz o tym na forum.

Andy
@Zainteresowany

Musisz być kolega nowego kierownika

@Andy

Oj tam oj tam. Przecież to że jest jego kolega I co wozi do pracy nie ma żadnego znaczenia.

@Zainteresowany

Licząc że załapiesz się na magazyn, licz się z tym że możesz również w przedziale swoich zadań, robić nocki na produkcji i w wannie kopać ????

Cześć na bruk a pozostałym obiznizyc pensje. Jak to mówią pracodawcę poznasz w biedzie

Hej, czy jezyk angielski jest ważny w tej pracy? Trzeba znać ?

Igor

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

Elwira

Łatwo przychodzi niektórym osobom oczernianie oby nie trzeba było przepraszać bo firma jest dobra !!!

@Elwira

słyszałam że macie nowego kierownika produkcji, coś czuje ze szybko zatęsknicie za starym, jak zacznie się korporacyjne podejście

X
@były pracownik

Nowy szef produkcji(usunięte przez administratora)

@były pracownik

Chyba tęsknić nie będziemy. Pracuje kilka lat, a takiego porządku jak teraz niewidziałem.

Quez

Szkoda że ludzie odchodzą skoro niby dobrze

...

Narko-tech dno... A kierowniczej ... Haha żenada

Wiktor

Czasami taka ostateczna ocena umiejętności pracownika może nastąpić dopiero jak zacznie pracować

Kamil

Nic dziwnego, nie było osoby która spełnia wymagania firmy i szukają dalej!!

@Kamil

Drogi Kamilu, jest napisane poniżej że dokonano wyboru innej osoby która posiadała większe kwalifikacje, a więc logicznym jest że wyboru dokonano. Oczywiście mogło być tak, iż nie znaleziono nikogo odpowiedniego. Jednakże w tym wypadku należało uczciwie poinformować iż niestety nie spełnia Pan/Pani naszych oczekiwań. Firma, która już na samym początku nie podaje prawdziwych i istotnych z punktu widzenia kandydata informacji, nie wróży dobrze na przyszłość.

Nie najlepsze wrażenia. Pojawia się info nt. rekrutacji. Udaje mi się zostać osobą zakwalifikowaną na pierwsza rozmowę. Po tygodniu dowiaduje się że wybrano inną osobę (rozumiem, nie ma sprawy)... a po dwóch dniach widzę ponowną publikację tego samego ogłoszenia o wakacie. Naprawdę mierne wrażenie. Firma chyba nie do końca nadąża za rynkiem pracownika. Cieszę się że ostatecznie nie zaproponowano mi tej oferty.

Waldi

Czy firma normalnie funkcjonuje? Tak cicho na forum!!

Taka prawda

Jedynym powodem dla którego warto było tam pracować to zgrabny tyłek Ani od kontroli jakości . Więcej plusów w tej firmie nie ma i nie będzie .

Wiktor

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o NOVO-TECH - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w NOVO-TECH?

Zobacz opinie na temat firmy NOVO-TECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVO-TECH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NOVO-TECH
2.2/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Aleja Milenijna 15
    66-470 Kostrzyn nad Odrą