Opinie o Procyon Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Stargard Szczeciński

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Procyon Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Procyon Sp. z o.o. (Firma zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Procyon Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Stargard Szczeciński

WAŻNA INFORMACJA Nowy wpis

Dzień dobry. Chcielibyśmy Państwa poinformować, że firma Procyon Sp. z o.o. została zamknięta i już nie funkcjonuje. W związku z tym dodawanie opinii i jakichkolwiek ocen firmy zostało zablokowane przez Administratora strony. Pozdrawiamy!

J-23 Nowy wpis

NIE POLECAM CHYBA ŻE PRACOWNIK LUBI PRACOWAĆ OD ŚWITU DO NOCY CZYLI NAOKRĄGŁO (usunięte przez administratora)

Leon Nowy wpis

NIE POLECAM (usunięte przez administratora) NA WYSOKICH OBROTACH I ZA WSZYSTKO POTRĄCAJĄ

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam. Pracownik traktowany jak niewolnik. Obiecują góry, a w rzeczywistości gołe podstawy

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Procyon Sp. z o.o. (Firma zamknięta)? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Praca

A może ktos coś wiencej napisać co sie tak popsuło - nie płacą , czy ze stawek urywają czy normy jakieś narzucili

Byłem widziałem

Żal, firma niekompetentna. Nie polecam. Praca tylko na chwile, aby zabić nudy i szukać czegoś konkretnego

Nie polecam pracowałem ale zaczęło się wszystko psuć, ludzie pouciekali i zostało więcej niedobitków, a chętnych nie mogą znaleźć opinia na mieście poszła, kiedyś ciężko było się dostać teraz biorą każdego kogo wlezie.

Karol

Faktycznie firma rekrutuje znowu? Gdzie można znaleźć więcej informacji ?

Zbigniew

Opinie o Procyonie kierownictwo beznadziejne na budowie do niczego sie nie nadaja.

Renata

Dawno nie pisaliście nic na temat pracy w Procyon w Stargardzie Szczecińskim. Czym spowodowany jest ten brak Waszej aktywności? Zachęcam do wypowiadania się o pracy w tym miejscu osoby, które pracują lub pracowały w Procyon. Każda Wasza opinia z pewnością będzie bardzo przydatna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

MARCE

firma robi rekrutacje czy ktos może napisać cos o firmie jakie warunki i atmosfera .dziekuje zbrojarz

• Jak się pracuje w Procyon Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Procyon Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Procyon Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Procyon Sp. z o.o. (Firma zamknięta)
  • Stargard Szczeciński

Procyon Sp. z o.o. (Firma zamknięta)