mf system

Stargard Szczeciński

Opinie o mf system

Anonim

Kasa jest do D.....po za tym traktuje pracowników jak murzynów zero szacunku. Nie polecam tej firmy wykorzystuje ludzi. Jest Pierdo...... kłamcą i oszustem!

Ja

Gadacie głupoty o panie frankowskim ze taki czy taki A to dobry człowiek z wielkim sercem owsiak przy nim to pikus Daje pracę tym kturych nikt inny niechce nawet za darmo a on jeszcze płaci do tego kocha zwierzęta, parę lat temu jak w policji zrobiło sie gorąco to wszystkie psy fałszywe musiały spi*rdalac zeby emerytury im nie zabrali I szlajal się taki kundel po tym Stargardzie to jeden oplul to drugi kopnol aż Frankowski wielkie serce to przygarnelo wyszkolil wychował standardy podwyrzszyl i pies wierny nie wiem czy mu tyłka nie podciera A pan za to wierność daje mu wszystko co może dac oczywiście nie ze swoich tylko z zanizonych wypłat bo jak podwyżka 'przecież mam psa na utrzymaniu'

Riki tiki

Czesc ondi! Szerze to wiedziałeś że tam będziesz pracował a aplikujac swoj język w szefa dupe to liczyles na podwyzke i tak ciezka bo nie kazdy tak jak ty zdolal by to zrobic

Riki tiki

Mam pytanie dlaczego usunięto mój wpis?co prawda zabolala?

rysiek

Gigant konstrukcji stalowych tylko gdzie on je stawia liczy sie kasa a nie ludzie statystyka ma byc wykorzystywanie ludzi umowy smieciowe ilość nic po za tym a sproboj odmowic wyjazdu to mas cieplo tak ze jak sa durnie i dadza sie kiwac niech ida pracuja a szef na takich będzie bil kase i na narty z ulubiencem jezdzil bardzo polecam!!!!

Riki tiki

Ty buraki jak znasz komunikatywnie Polski i umiesz pisać (widocznie tak chyba że ktoś robi to za ciebie) to jesteś przyjęty no i musisz chociaż potrafić zamiatac

rychu

Hahaha..dobre..dobre..Tobiaszu..A Ty Przemek to co? Wyje..li cie? No to rzeczywiście niezla fujara musiała z ciebie być..słyszałem ze ten kierowniczek to się nie patyczkuje z takimi..i ma chłop racje..nikt nie będzie je..l na nierobów i nieudacznikow. Jak szukasz Przemek pracy to weź się za rozrzucanie gnoju..za 2.50 no i umowę będziesz miał..haha gówniana wtedy będziesz mógł się swiniom poskarzyc ze widły masz za duże i za ciężkie..może cię one wysluchaja hihihi

tobiasz

hm..Problem w tym ,że łapani w siatkę sa nieudaczniki którzy chcieliby zarabiać po 15 euro a nie potrafią nawet własnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podetrzec bo są takimi nieudacznikami nawet nie potrafiąc uciec przed tą siatką .. Sierota można być ale fujara trzeba się urodzic i być całe życie .. Także uzalanie się nad samym sobą to typowe dla tej rasy .. Boże czemu takim nieudacznikiem mnie stworzyłeś .. Hehe

przemek

nie polecam tej firmy placa po 5-6 euro na h , smiech na sali jest tam kierownik nazywa sie przemek, alkoholik i glab nic nie umie, tylko jezyk francuski umie , jak go zlapie to mu glowe rozwale

dobi

firma do bani, a ludzie nienormalni nie polecam tej firmy.

muds

co wy wiecie o firmie nic tylko naszekacie

jasio

widac po ofercie pracy umowa zlecenie i tyle w temacie widac ze dorobkiewicze i naciagacze Firma raczej bez perspektyw takie male [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie wydaje bo mocna firma daje umowe a firma niepewna zatrudnia na umowy smieciowe

miałem wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie, bardzo duże wymagania, zaplecze techniczne żałosne,środki ochrony osobistej musisz zapewnić sobie sam.Właściciel zarabia w euro płaci oczywiście dużo mniej w złotówkach i do tego paru dziwnych ludzi. NIE POLECAM

Zostaw opinię o mf system - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mf system