Opinie o MF System w Stargard Szczeciński

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MF System. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MF System o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MF System w Stargard Szczeciński

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w MF System?

Maro Nowy wpis

Ocena firmy półtorej gwiazdki chyba wszystko wyjaśnia

Kubuś Nowy wpis

@Patryk czyli taka dość negatywna forma motywacji...

Czy pracodawca MF System motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Patryk Nowy wpis

No zawsze powtarza " na twoje miejsce mam 10 innych" ????????????

Gregor

Dużo zmian wprowadziła firma od momentu kiedy koronawirus nas zaczął ograniczać.

@Gregor

Niby jakich?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MF System? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Co wchodzi w socjal MF System?

Zybi

Po pewnym czasie pracy pewnie zaczniesz odwiedzać lub częściej odwiedzać MOPS

Czy można liczyć w MF System na prywatną opiekę medyczną?

W biurze zapytaj tam ci powiedzą dlaczego

Martyna

@ciapek a jest w tej firmie jakaś szansa rozwoju?

@Martyna

Jako kto?

@Martyna

Ci co wyjeżdżają zagranicę to mogą se tylko garba rozwinąć nie lepiej jest na cargotecu bo MF system to poprostu taka wypożyczalnia pracowników są potrzebni na produkcji w cargotecu na np 2 miesiące to dzwonią do MF systemu że potrzebują przykładowo 10 osób i oni wystawiają ogłoszenie przyjmują ludzi i wysyłają na cargotec obiecują że praca stała a po dwóch miesiącach koniec Na tak można powiedzieć "stałe" czyli że ciągle pracują może jest tam z 15 osób a przez ostatnich parę lat przyjęli i zwolnili z 500

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Ciapek

O pracę? Zapomnij! Jedynie umowa zlecenie która dostaniesz po wykonaniu zlecenia czyli po miesiącu i tak co miesiąc

Bartosz

Zastanawiająca jest ta cisza!!

Czy w firmie wszystko jest ok? Jaki jest powód, że od dawna nikt nie pisze?

Kasa jest do D.....po za tym traktuje pracowników jak murzynów zero szacunku. Nie polecam tej firmy wykorzystuje ludzi. Jest Pierdo...... kłamcą i oszustem!

Gadacie głupoty o panie frankowskim ze taki czy taki A to dobry człowiek z wielkim sercem owsiak przy nim to pikus Daje pracę tym kturych nikt inny niechce nawet za darmo a on jeszcze płaci do tego kocha zwierzęta, parę lat temu jak w policji zrobiło sie gorąco to wszystkie psy fałszywe musiały spi*rdalac zeby emerytury im nie zabrali I szlajal się taki kundel po tym Stargardzie to jeden oplul to drugi kopnol aż Frankowski wielkie serce to przygarnelo wyszkolil wychował standardy podwyrzszyl i pies wierny nie wiem czy mu tyłka nie podciera A pan za to wierność daje mu wszystko co może dac oczywiście nie ze swoich tylko z zanizonych wypłat bo jak podwyżka 'przecież mam psa na utrzymaniu'

Riki tiki

Czesc ondi! Szerze to wiedziałeś że tam będziesz pracował a aplikujac swoj język w szefa dupe to liczyles na podwyzke i tak ciezka bo nie kazdy tak jak ty zdolal by to zrobic

Riki tiki

Mam pytanie dlaczego usunięto mój wpis?co prawda zabolala?

rysiek

Gigant konstrukcji stalowych tylko gdzie on je stawia liczy sie kasa a nie ludzie statystyka ma byc wykorzystywanie ludzi umowy smieciowe ilość nic po za tym a sproboj odmowic wyjazdu to mas cieplo tak ze jak sa durnie i dadza sie kiwac niech ida pracuja a szef na takich będzie bil kase i na narty z ulubiencem jezdzil bardzo polecam!!!!

Riki tiki

Ty buraki jak znasz komunikatywnie Polski i umiesz pisać (widocznie tak chyba że ktoś robi to za ciebie) to jesteś przyjęty no i musisz chociaż potrafić zamiatac

rychu

Hahaha..dobre..dobre..Tobiaszu..A Ty Przemek to co? Wyje..li cie? No to rzeczywiście niezla fujara musiała z ciebie być..słyszałem ze ten kierowniczek to się nie patyczkuje z takimi..i ma chłop racje..nikt nie będzie je..l na nierobów i nieudacznikow. Jak szukasz Przemek pracy to weź się za rozrzucanie gnoju..za 2.50 no i umowę będziesz miał..haha gówniana wtedy będziesz mógł się swiniom poskarzyc ze widły masz za duże i za ciężkie..może cię one wysluchaja hihihi

tobiasz

hm..Problem w tym ,że łapani w siatkę sa nieudaczniki którzy chcieliby zarabiać po 15 euro a nie potrafią nawet własnej (usunięte przez administratora) podetrzec bo są takimi nieudacznikami nawet nie potrafiąc uciec przed tą siatką .. Sierota można być ale fujara trzeba się urodzic i być całe życie .. Także uzalanie się nad samym sobą to typowe dla tej rasy .. Boże czemu takim nieudacznikiem mnie stworzyłeś .. Hehe

przemek

nie polecam tej firmy placa po 5-6 euro na h , smiech na sali jest tam kierownik nazywa sie przemek, alkoholik i glab nic nie umie, tylko jezyk francuski umie , jak go zlapie to mu glowe rozwale

dobi

firma do bani, a ludzie nienormalni nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o MF System - Stargard Szczeciński

MF System
1.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Czarnieckiego 25A
    73-110 Stargard Szczeciński