Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.

Opinie o Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.

Łukasz

Dzień dobry, zastanawia mnie, jak obecnie wygląda sytuacja w GP Golwin? Czy w firmie prowadzone są jakieś projekty rekrutacyjne? Na stronie znalazłem jedynie archiwalne ogłoszenia. Zastanawia mnie, czy jest to dobre miejsce na rozpoczęcie kariery zawodowej? Chętnie wysłucham opinii obecnych pracowników.

JAREK

NARAZIE ZA MALO MIALEM STYCZNOSCI Z WASZA FIRMA UZYSKALEM JEDNA ODPOWIEDZ CO MOGE ZYSKAC NA TYM ZE TWORZE NOWE STANOWISKO PRACY I ZATRUDNIAM JEDNEGO CZLOWIEKA PRZEZ URZAD PRACY KTORY PRZESZKOLI GO W ZAKRESIE OBSKUGI LADOWARKO-KOPARKI DO KONCA NIE WIEM JAKIE Z TEGO TYTULU BEDE MIAL ULGI LICZAC ZE FIRME ZALOZYLEM 25 07 2019 ROKU PROSZE O WYCZERPUJACO ODPOWIEDZ GDZIE I JAKIE PAPIERY MAM ZLOZYC W URZEDZIE PRACY NARAZIE TEN CZLOWIEK CZEKA NA KURS Z UP POZA TYM NARAZIE JESTEM ZADOWOLONY Z WASZYCH USLUG POZDRAWIAM JAROSLAW GWIAZDA

@JAREK

Panie Jarku, bardzo dziękujemy za opinię. Przekazaliśmy temat, o którym Pan pisze do odpowiedniego działu. Proszę czekać na kontakt w tej sprawie. Ze swojej strony cieszymy się, że jest Pan zadowolony z usług, jakie świadczymy. Liczymy na dalszą, owocną współpracę.

p.h.u. nowakowski

stosunek jakości do ceny - na 100% normy. zasady współpracy jasne i przejrzyste. okres testowy pokazuje zdrowe podejście do klienta, który w tym czasie może przetestować jakość świadczonych przez prawników usług. no i bardzo miła obsługa w biurze w toruniu:)

@p.h.u. nowakowski

Dziękujemy za pozytywną opinię, a także słowa uznania skierowane w naszą stronę. Liczymy na dalszą, owocną współpracę.

Sebastian
@p.h.u. nowakowski

A poza mila atmosfera sa jakies wymierne efekty pracy kancelari? Czy tylko pan sie cieszy mila konwersacja i wymiana korespodencji?

Uslugi teansportowe Lewandowsk

Wspolpracuje z kancelaria goldwin od ponad dwoch lat. Zlecane sprawy byly realizowane niemal od reki a ich poziom byl wysoki. Plusem wspolpracy na pewno jest to iz kontakt jest staly, nawet podczas nieobecnosci opiekuna ktos w jego zastepstwie prowadzi sprawy. Szczerze polecam.

@Uslugi teansportowe Lewandowsk

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Bardzo się cieszymy, że jakość świadczonych przez nas usług spełnia oczekiwania naszych Partnerów Biznesowych.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi administracyjnej.
Krzysztof

Polecam Grupę Prawną Goldwin jako zespół profesjonalistów. Skorzystałem z usługi stworzenia projektu umowy i jestem bardzo zadowolony.

@Krzysztof

Serdecznie dziękujemy za polecenie naszych usług.

Malador

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Grupa Prawna Goldwin S.A. Bardzo szybko i bez zbędnego zwlekania reagują na potrzeby i pytania klientów . Widać że są profesjonalnie przygotowani do swojej pracy i nie odmawiają pomocy , zarówno w sprawach firmowych jak i prywatnych. Indywidualny przydzielony opiekun jest bardzo życzliwie nastawiony do klienta i w sposób rzetelny podchodzi do każdej powierzonej sprawy.

@Malador

Szanowna Pani, jest nam niezmiernie miło czytając słowa uznania skierowane w naszą stronę. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby dalsza współpraca była nadal efektywna i owocna.

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Grupy Prawnej Goldwin. Firma jest rzetelna i uczciwa. Jako pracownik mogę szczerze polecić - daje duże możliwości rozwoju i poszerzenia swojej dotychczasowej wiedzy. Praca w bardzo przyjaznej atmosferze.

@pracownik

Dziękujemy za słowa uznania.

klient

wszystko w jak najlepszym porządku. umowa jasna a współpraca efektywna.

@klient

Drogi Kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, by wspomniana współpraca nadal przebiegała na najwyższym poziomie.

Roza

Ciekawe pani prawnik zadzwnila domnie tylko raz poczym miala wyslac numer do siebie smsem mija prawie miesiac I nic malo tego gosc co dzwonil z oferta mowil ze pierwszy miesiac na probe za darmo a tu fakture na 280zl przysylacie (usunięte przez administratora)

@Roza

Serdecznie zapraszam do kontaktu z naszą infolinią w tej sprawie, gdyż posiadając zbyt mało danych, nie jesteśmy w stanie się do tego odnieść.

Z poważaniem Adam Sobczak

Z grupą prawna Goldwin współpracuję od 30.12.2015 r. W tym czasie miałem kilku opiekunów prawnych, pomimo tego każdy z opiekunów podchodził do moich spraw profesjonalnie i terminowo, wg mojego zdania z pełnym zaangażowaniem. Wcześniej współpracowałem z innymi Kancelariami Prawnymi, które nie spełniły moich oczekiwań .

@Z poważaniem Adam Sobczak

Panie Adamie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Liczymy na dalszą, owocną współpracę.

tadeusz

Jestem zadowolony z współpracy z Tą firmą , szybko reagują na potrzeby i pytania klientów . Widać że są profesjonalnie przygotowani do swojej pracy i nie odmawiają pomocy , zarówno w sprawach firmowych jak i prywatnych. Lubię atmosferę w Grupa Prawna Goldwin S.A. za: profesjonalizm

@tadeusz

Panie Tadeuszu, bardzo doceniamy przemiłe słowa skierowane w naszą stronę. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz zespół Prawników był pomocny i przede wszystkim profesjonalny. Dziękujemy za wystawioną opinię.

Lena

Jestem bardzo zadowolona z obsługi, szybko otrzymuję odpowiedzi na zadane pytania, współpraca bez zarzutu.

@Lena

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat współpracy.

Ula

Bardzo niekorzystne jeśli już popisujecie umowę i chcecie zrezygnować

@Ula

Pani Ulo, zależy nam na świadomych klientach, dlatego warunki umowy od początku są jasne i przejrzyste. Każdy z naszych klientów przez pierwsze 30 dni testuje pakiet, by utwierdzić się w słusznie podjętej decyzji. Dajemy również możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 30 dni, a dodatkowo 5 dni przed zakończeniem okresu testowego wysyłamy maila z przypomnieniem, że dobiega on końca.

Robert

Nie jesteś zadowolony z pracy. Czy spowodowała to presja wyników sprzedaży, którym trudno sprostać? Czy za dobre wyniki można liczyć na premie lub inne dodatki? Pracodawca na swojej stronie http://gpgoldwin.pl/kariera/ nie ma aktualnych ofert pracy. Dajcie znać jeśli firma zacznie rekrutować pracowników.

Współpraca z grupą na razie ok zobaczymy jaki będzie ciąg dalszy

Katarzyna

@K321, oczywiście umowy zlecenia nie są najlepsza formą zatrudnienia. Czy mając dłuższy staż w pracy można było negocjować zmianę umowy na korzystniejszą? Czy mogliby się wypowiedzieć tez inni pracownicy firmy? Macie takie same odczucia co do pracodawcy jak K321, czy zupełnie inne? Wszystkie opinie są mile widziane o ile są obiektywne i merytoryczne.

Katarzyna

@K321, rozumiem Twoje rozczarowanie pracą i wynikającą z tego opinię. Jeśli pracownik nie zrealizuje założonego przez pracodawcę planu, nie może liczyć na prowizję. Oczywiście plan ten powinien być dostosowany do możliwości pracownika. Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą i zgłaszałeś, że jego wymagania są wysokie? Próbując negocjować warunki pracy zawsze można zmienić coś na lepsze.

K321

Wypłata na czas, chociaż obiecywane prowizje... widza może w miesiącu 2 osoby. Przerwy wystarczające. Faktycznie, jeśli jest konieczność można wyjsc z pracy szybciej. Koordynator Ok! To tyle. Wlasciwiel firmy, zwalnia konsultantów cyklicznie z miesiąca na miesiac, z dnia na dzień. Lub dając im czas na zrealizowanie nierealnego celu sprzedażowego. Także nigdy nie wiadomo , czy nie jest się w pracy ostatni raz. (usunięte przez administratora). Pracowałem zima, ale z informacji od pracujących tam znajomych wiem, ze jest co raz gorzej i zos z 25 konsultantów? (usunięte przez administratora)

Katarzyna

@anonymous, dlaczego nie polecasz pracy w firmie? Twoja wypowiedź jest bardzo lakoniczna, napisz proszę, co Ci nie odpowiadało. Dostrzegasz też jakieś dobre strony? Napisz o tym, z pewnością udzielone przez Ciebie informacje przysłużą się osobom poszukującym zatrudnienia. Zachęcam was do napisania kilku słów o pracodawcy jakim jest Grupa Prawna Goldwin.

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.