Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.

Opinie o Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.

Pikachu

Niestety muszę się podzielić negatywną opinią o tej firmie po wielu latach współpracy. Pominę fakt, iż nie wygrali dla mnie jakiejkolwiek sprawy a w ostatnim czasie wykazali się skrajną niekompetencją i brakiem profesjonalizmu co zmusiło mnie do zerwania współpracy z kancelarią w wyniku strat finansowych, które poniosłem w konsekwencji ich niedopatrzeń. (usunięte przez administratora)

@Pikachu

Bardzo nam przykro czytać tego typu opinię, ponieważ do wszelkich spraw podchodzimy ze szczególną starannością. Tym bardziej, jeżeli współpracujemy długoletnie, jak Państwo wskazali w opinii. Przedstawiona przez Państwa sytuacja, nie miała miejsca dotychczas w naszej kancelarii. Dodatkowo podany przez Państwa Nick, nie jest nam znany. Prosimy zatem, o kontakt celem wyjaśnienia sprawy.

Shargi

Czy mógłbyś rozwinąć swoją opinie? Nie wiem czy rozpoczynać współpracę z tą firmą. Może mailowo? marcingdy321 @ gmail . Com

@Shargi

Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią. Odpowiemy Panu na wszelkie wątpliwe pytania, a konsultant przedstawi dokładne warunki współpracy. Proponujemy sprawdzić jakość naszych usług w praktyce, wtedy dużo łatwiej będzie Panu podjąć decyzję co do współpracy. W ramach pakietu otrzymuje Pan 30 dni bezpłatnego okresu testowego.

Mini wood
@Shargi

Szukaj opini w necie a nie na stronie firmy.Pozdrawiam

Psia Gwiazda Fryzjer Dla Psa

Moim opiekunem i doradcą w zakresie prawa jest p. Monika Głowacka. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy .Często korzystam z jej doradztwa i wiem , że jak tylko mam jakiś problem mogę na nią liczyć. Jest kompetentna, rzeczowa i do tego bardzo miła. Prowadząc swoją firmę czuję się bezpieczniej i komfortowo wiedząc , że mogę zasięgnąć rady u profesjonalisty. Decydując się na podpisanie umowy z Grupą Prawną Goldwin S.A. , dotyczącej opieki prawnej mojej firmy, nie przypuszczałam, iż tak często będę z takowej korzystać. Jestem bardzo zadowolona i polecam niezdecydowanym. Barbara Kuliś

@Psia Gwiazda Fryzjer Dla Psa

Bardzo dziękujemy, za tak pozytywną opinię. Jest nam niezmiernie miło, że przydzielony opiekun prawny w całości spełnia Państwa oczekiwania. Stawiamy na profesjonalizm oraz najwyższą jakość usług. Dziękujemy także za polecenie i również zachęcamy niezdecydowanych przedsiębiorców, do skorzystania z usług naszej kancelarii.

kowal203

Pełen profesjonalizm w każdym zakresie obsługi , jednym słowem POLECAM!

@kowal203

Dziękujemy za miłe słowa oraz polecenie naszych usług.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi administracyjnej.
Marta Szumańska

Bardzo dobra współpraca, wszystkie kwestie prawne analizowane w szybkim czasie. Zawsze z opcją szybkiej interwencji telefonicznej. Nigdy nie zostałam bez odpowiedzi - zawsze moje pytania i wątpliwości zostały dogłębnie wyjaśnione. Przedłużałam umowe i nie żaluje - Szczerze polecam! PS. jeżeli mogę doradzić - od serca polecam panią Patrycję Budner! świetny kontakt i na prawde poejście holistyczne do problemu :)

@Marta Szumańska

Bardzo dziękujemy Pani Marto za tak miłe słowa. Jest nam niezmiernie miło, iż zaufała Pani naszej firmie, jak i specjalistom, a współpraca z przydzielonym opiekunem, przebiega tak, jak powinna. Liczymy na długoletnią współpracę. Ze swojej strony, dołożymy wszelkich starań, by utrzymać Pani zadowolenie. Pozdrawiamy

aniawirtualnewsparcie
@Marta Szumańska

Zgadzam się, Pani Patrycja jest świetnym prawnikiem, profesjonalistką, a przy tym bardzo ludzka i przyjazna. Polecam :)

Paulina K.

Jestem zadowolona z opieki prawnej, polecam.

@Paulina K.

Pani Paulino, dziękujemy za polecenie naszych usług. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z usług, liczymy na długoletnią współpracę. Jesteśmy do Pani dyspozycji zarówno w sprawach firmowych jak i prywatnych.

MAC Project

Polecanam współpracę i ochronę prawną ze strony firmy Goldwin. Nie podobał mi się jeden element współpracy jakim jest automatyczne przedłużanie umowy na kolejny rok po jej wygaśnięciu. W kontekście obsługi prawnej, szczególne podziękowania i gorące polecenie za profesjonalizm, szybkie działania prawne oraz ich skuteczność dla pani prawnik Anny Garkowskiej.

@MAC Project

Dziękujemy za polecenie naszych usług oraz opinię. Przypominamy, że wszelkie informację dotyczące terminu trwania umowy oraz możliwości jej wypowiedzenia uzyskają Państwo pod numerem naszej infolinii, która jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Cieszymy się bardzo, że opiekun prawny spełnia Państwa oczekiwania, a my jako kancelaria możemy świadczyć dla Państwa usługi zarówno w sprawach firmowych jak i prywatnych. Pozdrawiamy Serdecznie

Artus

Moja opinia jest pozytywna gdyż jestem bardzo zadowolony z obsługi. Lubię spać spokojnie i wszystko mieć załatwione zgodnie z prawem .

@Artus

Dziękujemy Państwu, spokój i bezpieczeństwo przy prowadzeniu firmy jest bardzo ważna, dlatego tym bardziej jest nam niezmiernie miło, iż wybrali Państwo właśnie naszą kancelarię. Pozdrawiamy

Marta Szydłowska

Pełen profesjonalizm. Bardzo dobra współpraca ze swoim prawnikiem. Zawsze wszystko na czas i pomoc w każdej sytuacji. Bardzo polecam

@Marta Szydłowska

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pani Marto bardzo się cieszymy, że możemy Pani pomoc, a usługi które świadczymy spełniają Pani oczekiwania. Proszę pamiętać, że może Pani konsultować z nami wszelkie kwestie zmian prawnych, by firma jeszcze lepiej prosperowała. Pozdrawiamy Serdecznie

marta_sz

Polecam obsługę firme! Szczególnie moją opiekun Panią Patrycję. Poziom zaawansowanie oraz wiedza jest na wysokim poziomie. Za każdymrazem przy zwróceniu sie z zapytaniem czy problemem-zostaje on szczegółowo przeanalizowany oraz wyczerpany jak chodzi o odpowiedzi. Serdecznie i z serca polecam!

Partner Leasing Pracowniczy

Współpracujemy z Grupą Prawną Goldwin S.A. od ponad trzech lat w ramach dużego pakietu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczególne podziękowania dla Pani prawnik Patrycji Budner - za niezwłoczność reakcji na zapytania, przenikliwość w interpretacji problemów, niekomplikowanie zawiłości prawnych w przedstawianiu naszych możliwości, a przede wszystkim za ogarnianie tych wszystkich spraw na raz. Goldwin, dziekujemy, dzieki Wam czujemy sie bezpieczni!

@Partner Leasing Pracowniczy

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa, przede wszystkim skierowane w stronę Pani Patrycji. Cieszymy się iż, spełniamy Państwa oczekiwania i dzięki naszej pracy czują się Państwo bezpiecznie. Bezpieczeństwo oraz zachowanie poprawności w firmowej dokumentacji to podstawa przy prowadzeniu firmy. Zachęcamy więc każdego przedsiębiorcę do kontaktu, byśmy mogli pomóc wielu innym firmom. Liczymy na kolejne lata współpracy, ze swojej strony zrobimy wszystko, by utrzymać Państwa poziom zadowolenia ze świadczonych przez nas usług. Pozdrawiamy

Daga

Jestem bardzo zadowolona z obslugi Goldwin. Jestem prowadzona krok po kroku, ze szczegółowym wytlumaczeniem i przyłożeniem sie do konkretnej sprawy. Polecam ????

@Daga

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Jesteśmy przekonani, że efekty naszej współpracy będą dalej prowadziły do pozytywnych skutków na wpływ spraw, które nam Pani zleca.

Klientka xo

Bardzo dobra współpraca. Jestem zadowolona.

@Klientka xo

Dziękujemy za opinie. Niezmiernie miło nam, iż spełniamy Pani oczekiwania.

Mateusz Urbański

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo zadowolony z usług Kancelarii . Polecam

@Mateusz Urbański

Dziękujemy za tak miłe słowa, oraz polecenie naszych usług. Opinia naszych klientów jest dla nas bardzo cenna i motywującą do kolejnych działań. Życzymy sobie, większej ilości tak świadomych oraz zadowolonych klientów. Liczymy naturalnie na długoletnią współpracę z Państwem.

Mateusz Urbański

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam

Łąki kwietne - Karol Podyma

Jesteśmy klientem od początku naszej działalności. Zawsze uzyskujemy potrzebną nam pomoc w sprawach dotyczących różnych kwestii. Goldwin to partner godny polecenia. Szczególne uszanowanie dla Pani Patrycji :)

@Łąki kwietne - Karol Podyma

Dziękujemy za zaufanie oraz kierowanie wszelkich spraw właśnie naszej kancelarii. Jest nam niezmiernie miło, iż współpraca z Pana opiekunem prawnym spełnia Pana oczekiwania. Jesteśmy przekonani o tym, że współpraca w dalszym ciągu będzie owocna.

Leo -Trans

Fachowe doradztwo Dzwonisz i załatwiasz sprawę Gotowi do działań w 5 minut Polecam

@Leo -Trans

Dziękujemy za miłe słowa. Jesteśmy do Państwa usług, cieszymy się, że mogliśmy pomóc w sprawie. Poprawność firmowej dokumentacji i szybkość w działaniu to podstawa, dlatego na to stawiamy. Liczymy na długoletnią współpracę z Państwa firmą

Patryk

Fachowa obsługa,szybka pełen profesjonalizm.

@Patryk

Dziękujemy bardzo za miłe słowa. Liczymy, że współpraca z Pana firmą będzie przebiegała jak najdłużej.

SoftStudioPL

Witam! Chcę podzielić się opinią na temat pracy tej wspaniałej firmy - może dla kogoś będzie to przydatne w podejmowaniu decyzji. Nasza firma współpracuje z Grupą Prawną Goldwin S. A. od ponad 8 miesięcy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników współpracy - wszystkie sprawy, które pomógł nam rozwiązać nasz osobisty doradca Rafał Olewicz- przyniosły nam pozytywny wynik w każdej dziedzinie - czy to sprawy firmy, czy pomoc w osobistych sprawach prawnych. Ta osoba jest bardzo dbała o szczegóły - jest to bardzo ważne dla prawnika, a jednocześnie bardzo impatyczna - co jest ważne dla klienta-aby czuć się bezpiecznym. Pan Rafał jest osoba punktualna i przyjemna w komunikacji. Jednocześnie świetny profesjonalista. Bardzo się cieszę, że mamy tak wspaniałych partnerów- reprezentowanych przez Grupę Prawną Goldwin S. A i Pana Rafala Olewicza osobiście. Mogę z czystym sercem polecić tę kancelaję jako rzetelną.

@SoftStudioPL

Bardzo dziękujemy za przemiłe słowa kierowane w naszą stronę, w szczególności jeżeli chodzi o Pana Rafała. Cieszymy się, iż spełniamy Państwa oczekiwania i współpraca przebiega tak jak powinna. Życzymy sobie, jak najwięcej tak świadomych klientów. Dziękujemy za zaufanie oraz polecenie naszej kancelarii.

Tomasz Kociolek

Szybka i profesjonalna odpowiedz prawnika na nurtujące pytanie. Polecam

@Tomasz Kociolek

Dziękujemy Panie Tomaszu za opinię. Szybkość w działaniu to podstawa rozwiązania problemy, dlatego właśnie na to stawiamy. Cieszymy się, iż spełniamy Pana oczekiwania. Liczymy na współpracę w przyszłości.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A.